MENÜ

Mehmet Eyidoğan

Mehmet Eyidoğan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mehmet Eyidoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 35 Mehmet Eyidoğan haberi bulunmuştur.

Mehmet Eyidoğan Haberleri

Taksiciyi vahşice öldürmüşlerdi Görüntüleri ortaya çıktı

Taksiciyi vahşice öldürmüşlerdi! Görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul Ataşehir’de taksici Aziz Kahraman’ın aracına binen müşterileri tarafından dövülerek öldürülmesi olayına ait görüntüler ortaya çıktı. Tüyler ürperten cinayetin görüntülerinde 2 kişi tarafından dövülen yaşlı adamın aldığı darbeler üzerine yere yığıldığı ve saldırganların olay yerinden kaçtığı görülüyor. Taksici Kahraman, yerde can çekişirken bir vatandaş o sırada ambulansa ulaşmaya çalışıyor.

11.09.2019Gündem
Ve sahne

Ve sahne!

Klasiklere güncel yorumlar, yerli yazarlardan yeni metinler, dünyadan çağdaş seçkiler, müzikaller... Tiyatro sezonu yüzlerce oyuncu, 300’den fazla yeni oyunla başlıyor. Sahneleri hareketlendirecek oyunlarla ilk tanışma tadında bir seçki...

3.10.2019Kitap Sanat
Yeni CHP ayarı

Yeni CHP ayarı

CHP’de 400 bini aşkın üyenin milletvekili adaylarını belirlediği önseçim sonuçları, anamuhalefet partisinde dengeleri altüst etti. Listelere birçok kentte yeni isimler damga vurdu. Antalya’da bir doktor, Deniz Baykal’ı geride bırakarak birinci oldu. Mustafa Sarıgül beşinci sırada yer bulabildi. Önder Sav seçilemedi. İzmir’de ilk sırayı kadın kontenjanına ayıran Kılıçdaroğlu ise birinci çıktığı önseçimde gücünü pekiştirdi.

31.03.2015Gündem
Sarıgül ön seçimde oy kullandı

Sarıgül ön seçimde oy kullandı

CHP üyeleri, 7 Haziran 2015 seçimlerinde yarışacak milletvekilli adaylarını önseçimle belirlemek üzere sandık başına gitti.

29.03.2015Gündem
‘4 bakan komisyonu’ bunalttı

‘4 bakan komisyonu’ bunalttı

AK Parti, 4 eski bakanla ilgili Meclis’te kurulan yolsuzluk soruşturması komisyonunda görev alacak milletvekillerinin isimlerini dün bildirdi ancak komisyonun iki aydır kurulamamış olması nedeniyle eleştirilerin hedefinde olan TBMM Başkanı Cemil Çiçek’i bunalttı. AK Parti’nin haklarında yolsuzluk ve rüşvet iddiası bulunan eski bakanlarla ilgili üye komisyona üye vermeyi geciktirmesi, Çiçek’in muhalefet tarafından iktidar partisini kayırmakla suçlanmasına neden oldu.

26.06.2014Gündem
Mühendislerden çifte kutlama

Mühendislerden çifte kutlama

TMMOB Makine Mühendisleri Odası’nın kuruluşunun 59’uncu, Denizli Şubesi’nin ise 19’uncu yılı Karahayıt Colossae Otel’de kutlandı.

22.12.2013Ege
13 Aralık gibiyim

'13 Aralık gibiyim'

Ergenekon Duruşması'na tutuklu sanık Mustafa Balbay'ın "Son günlerde bana 'Nasılsın' diye soranlara 13 Aralık gibiyim diyorum. Gerçekten 13 Aralık bizim burada 5 yıllık hayalimizdi" sözleri damga vurdu.

27.12.2012Gündem
Yalçın Küçük: Beni hafife almayın

Yalçın Küçük: Beni hafife almayın

Oda Tv davasında savunma yapan Yalçın Küçük, 'Beni hafife almayın. Öcalan’ı da ben yönetiyorum. Bir tek beni, ben yönetemiyorum' diyerek tepki gösterdi.

14.09.2012Gündem
Ergenekonda bir ilk

Ergenekon'da bir ilk

Sanatçı Melike Demirağ Ergenekon duruşmasının başlamasını bekleyen sanıklara 'Arkadaş' şarkısını söyledi. İzleyiciler de kendisine eşlik etti. Şarkının bitmesinin ardından Mustafa Balbay, "Sizden bu şarkıyı dinlemek herşeye değerdi" dedi.

30.07.2012Gündem
İşte CHPnin Van raporu

İşte CHP'nin Van raporu

CHP heyetinin hazırladığı Van Raporu’nda, Van Valisi’nin yetersiz olduğu, Belediye Başkanı’nın, hükümeti eleştirmekten başka etkin bir çalışma yapmadığı tespit edildi. Raporda, bebek ölümlerinin önüne geçilemediği, insanların zehirlenme korkusu nedeniyle uyuyamadıkları, insanların panik içinde olduğu, asayişle ilgili yetersizlik olduğuna işaret edilerek, “Vatandaşların gece atılan silahlardan, taciz ve hırsızlıktan dolayı korku içinde bulundukları”nın altı çizildi.

12.12.2011Gündem
8 milyon 891 bin kişi sandığa gitmedi, 973 bin oy iptal edildi

8 milyon 891 bin kişi sandığa gitmedi, 973 bin oy iptal edildi

Yüksek Seçim Kurulu, 12 Haziran’da yapılan 24. dönem milletvekili seçimi kesin sonuçlarını açıkladı. Açıklanan sonuçlarda, Diyarbakır’da bağımsız milletvekili seçilen Hatip Dicle yok, dün mazbatasını alan AK Partili Oya Eronat var. Seçimlerde 52 milyon 806 kayıtlı seçmenden, 43 milyon 914 bin oy kullandı. Böylece seçimlerde oy kullanmayan seçmen sayısı 8 milyon 891 bin kişi oldu.

23.06.2011Gündem
İşte CHPnin il il aday listesi

İşte CHP'nin il il aday listesi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun MYK ve ardından Parti Meclisi’ne sunduğu milletvekili aday listesinde Önder Sav, Hakkı Süha Okay ile Kemal Anadol yok. Listeye Baykal’a yakın adaylar ve eski başsavcı İlhan Cihaner listed eyok. Listede yer alan isimlerden 109'u kadın.

12.04.2011Gündem
İşte beklenen liste

İşte beklenen liste

CHP'nin PM listesi açıklandı. Listede ilk göze çarpan, Dışişleri Bakanlığı’ndan üç emekli büyükelçinin yer alması oldu. Bu arada 80 kişilik blok listede yer alan isimlerden 21'i kadın. Listede 24 milletvekilinin de adı var. Yapılan oylamada en yüksek oy 1110 oldu. En düşük oyu ise 762 oyla Gürsel Tekin aldı. İşte CHP'nin yeni PM listesi ve alınan oylar:

19.12.2010Gündem
Üniversitelerde istifa depremi

Üniversitelerde istifa depremi

21 yeni rektörün atamasını önceki gün yapan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün kararlarına tepki olarak İTÜ, Ankara Gazi ve İzmir’deki 9 Eylül Üniversitesi’nde 16 öğretim üyesi istifa etti. En büyük deprem İTÜ’de yaşandı ve 11’i profesör 12 öğretim üyesi görevinden ayrıldı.

6.08.2008Gündem
İTÜden ve Gaziden tepki istifaları

İTÜ'den ve Gazi'den tepki istifaları

İTÜ'de 2'si profesör 12 öğretim üyesi görevlerinden istifa ederken Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşe Dursun, dekan yardımcısı ve hastane yönetimi de görevinden istifa etti.

6.08.2008Gündem
Denizde boğulan şoförün cesedi 24 gün sonra bulundu

Denizde boğulan şoförün cesedi 24 gün sonra bulundu

BARTIN'ın Amasra İlçesi'nde, kıyıda oltayla balık tutmak isterken dalgalara kapılan 6 arkadaştan boğularak ölen 2 kişiden, 33 yaşındaki Mehmet Yıldırım'ın cesedi, 24 gün sonra karaya vurdu. Ölmeden önce çalıştıkları minibüs kooperatifinin reklamı için poz veren Mehmet Yıldırım ile Serkan Bozkır'ın fotoğrafı bir derginin Bartın ekinde yayımlandı.

23.06.2008Gündem
Bakan Şahin: Depreme hazırlıklı değiliz

Bakan Şahin: Depreme hazırlıklı değiliz

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, “Gerek Türkiye'de, gerekse İstanbul'da meydana gelecek depreme hazırlıklı mıyız? Bunu cevaplandırmak oldukça zor. Ama pek hazırlıklı olduğumuzu söyleyemeyiz” dedi.

28.11.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Adaylara rehber

DEMOKRASİ Denetçileri Derneği haziran seçimleri öncesinde Türkiye geneli ve iller bazında halkın iradesinin Meclis’e nasıl daha etkin yansıyabileceği üzerine çalışmalar yürütüyor.

27.02.2015

EPDK niye tüketicinin yanında yer almıyor

Limak ve Kolin’li Mehmet Cengiz elektrikte de ‘şey’ ediyor.

25.03.2014

Özel yargı alanları yaratılıyor

YARGIÇLAR Sendikası Başkanı ve Çankırı Hâkimi Ömer Faruk Eminağaoğlu’na İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde ÇHD’li avukatların eylemine katıldığı ve slogan attığı gerekçesiyle soruşturma başlatıldığını biliyor musunuz?Peki buna kim tepki gösteriyor?

17.11.2013

Kanınızı içeceğim

TAKSİM Gezi Parkı’nda ve sonrasında yaşanan olaylardan sonra Silivri’de duruşma izlemek nasıl bir şeydir?

21.06.2013

Rakamların dili; kim daha güçlü

CHP Genel Sekreteri Önder Sav’ı PM seçimlerinde iki ayrı grup çizdi. Baykal’a “Geri dön” çağrısı yapan eski MYK üyelerinin kontrolündeki delegasyon ile İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin’in delegeleri Sav’ın ismini çizdi.

24.05.2010

17 Ağustos 1999

KÖRFEZ depremi arkasında 20.000 ölü, 50.000 yaralı, acılı insanlar ve 10 milyar dolar fatura bırakarak geldi, gitti. İmar ve yapı düzenini ’rant ve güç’e endeksleyen kesimlere attığı tokat ders olmadı.

15.08.2009

Makro hırsız... Nano dürüst...

YUKARIDA AKP’nin destek verdiği sistemin adını okudunuz.Tabii ki ekolojik sistem değil! AKP sistemi.

16.08.2008

Gülen’in Özkök’e mektubu üzerine

FETHULLAH Gülen’in Ertuğrul Özkök’e yazdığı mektubu (11.3.2008) Hürriyet’te okudum.

13.03.2008