MENÜ

Mehmet Erdoğan

Mehmet Erdoğan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mehmet Erdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mehmet Erdoğan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 32.606 Mehmet Erdoğan haberi bulunmuştur.

Mehmet Erdoğan Haberleri

Adalet Bakanından CHPye sert sözler

Adalet Bakanı'ndan CHP'ye sert sözler

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, CHP'nin düzenleyeceği Adalet Kurultayı'nı eleştirdi. Gül, 'CHP önce FETÖ ağzını bıraksın' dedi.

11.08.2017Gündem
Yan yana sıralandılar...

Yan yana sıralandılar...

Kocaeli’nde meydana gelen kazada yaşamını yitiren, Adnan Erdoğan, eşi Fatma çocukları Müslüm, Yusuf, Melisa, Yakup Erdoğan için Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesine bağlı Aşağı Göklü Mahallesi Mezarlığında tören düzenlendi.

3.08.2017Gündem
İşte şehit Tümgeneral Aydın’ın yerine atanan isim

İşte şehit Tümgeneral Aydın’ın yerine atanan isim

Dışişleri Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ve general atamalarına ilişkin kararlar Resmi Gazete’de yayımlandı. Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın’ın görev yaptığı Şırnak 23. Piyade Tümen Komutanlığına, Milli Savunma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Tümgeneral Veli Tarakçı atandı.

14.06.2017Gündem
MHP: O gece karanlıkta kalmıştır

MHP: O gece karanlıkta kalmıştır

MHP, TBMM FETÖ ve 15 Temmuz Darbe Komisyonu’nun raporuna ilişkin muhalefet şerhini hazırladı. Komisyonun MHP’li üyesi Mehmet Erdoğan şerhinde, “Raporda, FETÖ’nün siyasi ayağından hiç bahsedilmemiştir. Devletin bir birimine ihbarın gelip gelmediğine bile netlik kazandırılamamıştır” eleştirilerini yöneltti.

12.06.2017Gündem
MHPden çarpıcı uyarı: Uyuyan hücreler harekete geçebilir

MHP'den çarpıcı uyarı: Uyuyan hücreler harekete geçebilir

MHP, 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Raporu'na hazırladığı muhalefet şerhini komisyon başkanlığına sundu. Darbe komisyonunu MHP'li üyesi Mehmet Erdoğan FETÖ'nün siyasi ayağının ortaya çıkarılması gerektiğini vurgulayarak, “Yüzbinlerle ifade edilen insanın kamudan ihraç edildiği ortada. Bu kadar büyük kitlenin siyaset olmadan kamuda bu kadar yer alamayacağını biliyoruz. Bunları yerleştiren siyaset ve bürokratların ortaya çıkarılması lazım aksi halde uyuyan hücreler harekete geçebilir" dedi.

12.06.2017Gündem
Türkiye, Kato kahramanlarını uğurluyor

Türkiye, Kato kahramanlarını uğurluyor

Şırnak Şenoba’daki helikopter kazasında 12 silah arkadaşıyla şehit olan Tümgeneral Aydoğan Aydın’ın askerlik yaşamı kahramanlıklarla dolu. Şehit tümgeneral teröristlere karşı unutulmaz destanlarından birini, Kuzey Irak’ta komuta ettiği Özel Kuvvetler Timi ile birlikte yazmıştı. Şehit Yarbay Songül Yakut’un ise çocukluğu gibi subaylığı da çok büyük zorluklarla geçti. FETÖ’nün kumpasına boyun eğmedi ve görevine dönüp çok sevdiği üniformasına kavuştu.

1.06.2017Gündem
7 şehit için ağlatan tören...

7 şehit için ağlatan tören...

Şırnak’ın Uludere İlçesi’ne bağlı Şenoba Beldesi’nden havalandıktan kısa süre sonra yüksek gerilim hatlarına takılarak düşen helikoptarda şehit olan 13 askerden 7’si için Şırnak’ta uğurlama töreni düzenlenirken, aralarında 23’üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanı Tümgeneral Aydoğan Aydın’ın da bulunduğu 6 şehidin cenazesi ise otopsi için Ankara Adli Tıp kurumuna gönderildi. Törende gözyaşları sel oldu...

1.06.2017Gündem
Şehitler için tören düzenlendi

Şehitler için tören düzenlendi

Şırnak'ın Uludere ilçesi Şenoba beldesinde düşen helikopterde bulunan ve isimleri tespit edilen 7 şehit için Şırnak'ta cenaze töreni düzenlendi.

1.06.2017Gündem
Son dakika... Şırnakta askeri helikopter düştü: 13 asker şehit

Son dakika... Şırnak'ta askeri helikopter düştü: 13 asker şehit

Şırnak Kato Dağı’ında PKK’lı teröristlere yönelik başlatılan operasyonu sürdüren askerlerin bulunduğu helikopter düştü. Kazada operasyonları yöneten Tümgeneral Aydoğan Aydın ile 12 asker şehit oldu. Tümgeneral Aydın ve askerlerin Beytüşebap’ta iftardan sonra Şenoba’ya döndüğü ve helikopterin Şenoba’dan yeniden havalandıktan 3 dakika sonra yüksek gerilim hattına takılarak düştüğü belirtildi. Kazada şehit olan Tümgeneral Aydın, askeri çok sevdiği, onlarla birlikte oturup yemek yediği, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki iç hizmet harekatlarında askerle birlikte cephede savaştığı için "Asker Aydoğan" lakabıyla anılıyordu.15 Temmuz sonrası bir üst rütbeye tümgenaralliğe terfi ederek 23. Jandarma Tümen Komutanlığı'na atanmıştı.

31.05.2017Gündem