MENÜ

Mehmet Erdoğan

Mehmet Erdoğan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mehmet Erdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mehmet Erdoğan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 32.593 Mehmet Erdoğan haberi bulunmuştur.

Mehmet Erdoğan Haberleri

MHP önerdi: Ne iş yaptığı belli değil, o kurumu kapatın

MHP önerdi: Ne iş yaptığı belli değil, o kurumu kapatın

MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığının kapatılmasını istedi. Erdoğan, İçişleri Bakanlığı’nın bütçe görüşmelerinde, “Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı’nın bir dönem ‘çözüm’ adlı çözülme sürecinin sekretaryasını yaptığını biliyoruz; şimdilerde ne iş yaptığı, ne işe yaradığı tarafımızca bilinmemektedir. Bu bakımdan, bu kuruma ihtiyaç olmadığını ve kapatılmasının daha yararlı olacağını düşünmekteyiz” dedi.

16.12.2017Gündem
Prof. Dr. Karataydan şeker hastalığı, bromürlü ekmek ve zeytinli tavsiyeler

Prof. Dr. Karatay'dan şeker hastalığı, bromürlü ekmek ve zeytinli tavsiyeler

Prof. Dr. Canan Karatay “Şeker hastalığı irsi değildir, çevresel faktörlere ve yanlış beslenmeye bağlıdır, önlemek için bol bol katkısız zeytinyağı tüketmek gerekir” dedi. Milas Zeytin Hasat Şenliği’nde sorularımızı cevaplayan Karatay, “Zeytinyağı ‘virjin’ olarak içildiğinde kanser hücrelerini öldürür, şeker hastalığını önler. Virjin demek katkı konmamış, fabrikadan çıkmamış, trans yağ eklenmemiş doğal, soğuk sıkım zeytinyağı demektir” diye konuştu.

27.11.2017Sağlık
Canan Karatay önerdi: Su içer gibi için

Canan Karatay önerdi: 'Su içer gibi için'

Muğla’nın yaklaşık 10 milyon zeytin ağacıyla, Türkiye’deki zeytin varlığının yüzde 10’una sahip ilçesi Milas’ta bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Zeytin Hasat Şenliği’ne katılan İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, 7’den 77’ye herkese bol bol zeytinyağı içmeleri tavsiyesinde bulundu.

26.11.2017Gündem
Cam filmi serbest mi oldu Bakanlardan önemli açıklamalar

Cam filmi serbest mi oldu? Bakanlardan önemli açıklamalar

Cam filmi yasağı araç sürücüleri tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Trafikte yer alan on binlerce aracın şoförün kullandığı cam filmi, yasak olarak ilan edilmesinin ardından söktürülmeye başlandı. Konuyla ilgili bir mağduriyetin giderilmesi talimatını veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ardından Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ceza ve yasak hakkında açıklama yaptı. İşte, cam filmi hakkında detaylı bilgiler

15.11.2017Ekonomi
Cam filmi yasağı için iki bakandan son durum açıklaması

Cam filmi yasağı için iki bakandan son durum açıklaması

Cam filmi yasağı kalktı mı sorusuna yanıt arayan araç sahipleri, ceza ile karşılaşmamak için sorgulamalarına devam ediyor. Cam filmi serbest mi sorusuna alacakları cevaba göre araçlarındaki cam filmi için karar aşamasına geçecek olan vatandaşlar, iki bakanın yaptığı açıklamayı merak ediyor. İşte, cam filmi cezası konusunda açıklama yapan Bakan Soylu ve cam filmi yasağı için açıklama yapan Bakan Özlü hakkında bazı bilgiler

13.11.2017Ekonomi
Bakan Özlüden cam filmi konusunda limit açıklaması

Bakan Özlü'den cam filmi konusunda 'limit' açıklaması

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, cam filmi konusuna açıklık getirdi. Resmi Gazete'de yayımlanan yasağın ardından araç sahiplerinin çözüm beklediği cam filmi için açıklama yapan Bakan Özlü, 'Cam filminde emniyetin görüntü olabileceği bir limit ile kriter getireceğiz. O kriteri aşanlar yasağa takılacak, o kriterin altında kalanlar serbest olacak. Teknik bir çalışma yapacağız, müştereken karar vereceği' dedi. Cam filmi hususunda üç bakanlığın bir araya gelerek çalışma yapması bekleniyor

11.11.2017Ekonomi
Türkiyede tamamı bitti Kilosu 4500 TL

Türkiye'de tamamı bitti! Kilosu 4500 TL!

Kilosu 4 bin 500 liradan satılan beyaz çay, bu yıl 500 kilogram dolayında üretilebildi. Neredeyse tamamı satılan beyaz çayda talepler ise karşılanamadı.

28.10.2017Ekonomi
Bakliyat kralı iflas etti...

Bakliyat kralı iflas etti...

Türkiye bakliyat sektörünün en büyük firmalarından Sezon Pirinç için mahkeme iflas kararı verdi. Şirket, iki yıl önce iflas erteleme talebi ile mahkemeye başvurmuştu. 1950 yılında temeli atılan Sezon Pirinç, Türkiye’nin en büyük çeltik işleme tesisini Edirne'de kurmuştu.

26.10.2017Ekonomi
FETÖnün varisine büyük darbe Tutuklandı

FETÖ'nün varisine büyük darbe! Tutuklandı

FETÖ'ye yönelik kent genelinde yapılan operasyonda gözaltına alınan 7 kişiden 5'i tutuklandı. Tutuklanan isimler arasında terör örgütünün önemli isimlerinden Mustafa Özcan'ın oğlu, Enes Özcan'ın telefonuna babasının adını "Baş Yüceler Şurası Başkanı" olarak kaydettiği öğrenildi.

21.10.2017Gündem
Cumhurbaşkanı’nın ifadeleri tanıdığım Ecevit ile bağdaşmaz

"Cumhurbaşkanı’nın ifadeleri tanıdığım Ecevit ile bağdaşmaz"

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, eski Başbakan Bülent Ecevit’e yönelik “Bill Clinton karşısında el pençe divan durdu” eleştirisini yorumlarken, “Beraber 3.5 yıl çalışmış olan bir kişiyim. Cumhurbaşkanı’nın ifadeleri benim tanıdığım Ecevit ile bağdaşmaz. Dik duruşu seven bir şahsiyettir. Nezaketsizlik öbüründedir” dedi. Bahçeli, önceki gün partisini izleyen gazetecilerle buluştuğu yemekte gündeme ilişkin şunları söyledi:

19.10.2017Gündem
Ampute Milli Takımı Gaziantepte

Ampute Milli Takımı Gaziantep'te

Avrupa şampiyonu olan Ampute Milli Takımı kafilesi, Gaziantep'e geldi.

14.10.2017Futbol
AK Partide iki ile atama

AK Parti'de iki ile atama

 AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Adıyaman ve Batman il başkanlıklarına atama yapıldığını bildirdi.

13.10.2017Gündem
İmamlara nikâh yetkisine şerh düştü

İmamlara nikâh yetkisine şerh düştü

MHP’nin Meclis İçişleri Komisyonu üyelerinden Mehmet Erdoğan, müftülere ve imamlara nikâh yetkisi veren yasa tasarısına şerh düştü.

10.10.2017Gündem
22 saatlik mesaiye alacak davası

22 saatlik mesaiye alacak davası

Akdeniz Üniversitesi’nde günlük 22 saat mesai yaptıklarını beyan edip döner sermayeden toplamda ‘1 milyon lira’ ek ücret alan 3 öğretim üyesi hakkında alacak davası açıldı.

27.09.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Tarımın ve Türkiye’nin önünü açacak projeyi ABD değerlendiriyor: ‘Erkek kenevir’in kıymetini bilmiyoruz

TÜRKİYE’de 19 bölgede Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan izin alınarak erkek keneviri ekimi serbest (kendir olarak da bilinir).

28.11.2017

İşte öğretmenin hali!

EĞİTİM-İş, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlerin ekonomik, mesleki ve sosyal durumlarını ortaya koyan bir araştırma yaptı. 

23.11.2017