MENÜ

Mehmet Erdoğan

Mehmet Erdoğan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mehmet Erdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mehmet Erdoğan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 32.610 Mehmet Erdoğan haberi bulunmuştur.

Mehmet Erdoğan Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Partili 45 milletvekiliyle görüşüyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'li 45 milletvekiliyle görüşüyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 ilden aralarında 3 bakanın da bulunduğu partisinden 45 milletvekiliyle bir araya geldi.

21.03.2018Gündem
Bakan Fakıbabadan ithalat açıklaması

Bakan Fakıbaba'dan ithalat açıklaması

GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ithalata karşı olduğunu belirterek, "İthalatı bitirmek için sürekli çalışıyoruz" dedi.

10.03.2018Ekonomi
Afrin şehidinin cenazesinde dikkat çeken detay

Afrin şehidinin cenazesinde dikkat çeken detay

TÜRK Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin’de sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda 8 askerin şehit olduğu çatışmada yaralanıp, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Uzman Onbaşı Fuat Demir (24), memleketi Muğla’nın Dalaman ilçesinde toprağa verildi. Şehit Demir, yaklaşık 15 bin Dalamanlı tarafından son yolculuğuna uğurlandı. Şehidin Türk bayrağına sarılı tabutunun üzerine zeytin dalı bırakıldı

7.03.2018Gündem
Şehidin cenazesinde dikkat çeken detay

Şehidin cenazesinde dikkat çeken detay!

Şehit Uzman Çavuş Fuat Demir için okuduğu okulun bahçesindeki zeytin ağacının altında tören düzenlenirken şehidin naaşına, vatandaşlar tarafından zeytin dalları bırakıldı. Bakan Özhaseki, şehit babasının elini bir an olsun bırakmadı.

7.03.2018Gündem
Türkiye şehitlerini uğurluyor...

Türkiye şehitlerini uğurluyor...

Türkiye Afrin'de şehit düşen kahramanlarını son yolculuklarına uğurluyor... On binlerce vatandaş şehitlere son görev için cenaze törenlerine katıldı. Samsun'daki cenazede tören alanının çok kalabalık olması nedeniyle bazı vatandaşlar namazı binaların çatılarında kıldı, inşaat halindeki binalar bile tıklım tıklım doldu.

11.02.2018Gündem
Kesik el cinayetinde yeni gelişme

Kesik el cinayetinde yeni gelişme

ZONGULDAK’ın Ereğli ilçesinde, 5 yıl önce, eski sevgilisi Gizem Tunç ile onun yeni sevgilisi Murat Erdoğan’ı bağ evinde öldürmekle suçlanan Deniz Boyraz’ın 2 kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılandığı davada ’duruşmalardaki iyi hali’ gözetilerek, aldığı 25’er yıldan toplam 50 yıl hapis cezasını Yargıtay bozdu. ’Kesik el cinayeti’ olarak gündeme gelen davayla ilgili Yargıtay kararında, "Hak etmediği takdiri indirim uygulanmasına karar verilmesi suretiyle eksik cezaya hükmolunmuştur" denildi.

9.01.2018Gündem
Muhalefet milletin Erdoğan ve AK Parti’ye güvenini hazmedemiyor

'Muhalefet milletin Erdoğan ve AK Parti’ye güvenini hazmedemiyor'

Başbakan Binali Yıldırım, muhalefetin milletin Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’ye güvenini hazmedemediğini söyledi. Yıldırım,ÿ"Siz, ana muhalefetten bu milletin derdine çare olacak hiçbir hayırlı iş, hiçbir hayırlı proje, hiçbir hayırlı söz duydunuz mu? Türkiye’nin gelecek hedeflerine dair tek bir cümle duydunuz mu? Toplumsal barış, demokrasi, hak ve özgürlükler için adım attıklarını gördünüz mü? Göremezsiniz; çünkü yok. Bunlarda bilgi yok, proje yok, gelecek vizyonu yok. Dürüstlük ise zaten yok" dedi.

24.12.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Savaşın göbeğinde 600 milyon dolara 150 fabrika yapıldı

Türkiye’nin sanayi şehirleri arasında bulunan Gaziantep son yıllarda Suriye’deki savaş nedeniyle zor günler geçirse de yatırımcının bölgeye olan ilgisi devam ediyor. Gaziantep’te son 1.5 yılda 150 fabrika yapıldığını söyleyen AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, bu yatırımların değerinin 600 milyon doları bulduğunu söyledi.

17.03.2018

İstanbul’a ‘Yatırıma En Uygun Şehir’ ödülü

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Fransa’nın Cannes kentinde gerçekleşen dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarı MIPIM’deki İstanbul Ticaret Odası (İTO) ev sahipliğindeki “İstanbul Çadırı”nda karşısında oturan gruba baktı.

14.03.2018