MENÜ

Megan Hunter

Megan Hunter ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Megan Hunter haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Megan Hunter haberi bulunmuştur.

Megan Hunter Haberleri

Dünyanın bittiği yerde başlayan yaşam

Dünyanın bittiği yerde başlayan yaşam

Megan Hunter’ın ‘Sondan Sonra’ adlı romanı distopyaların alışıldık aksiyonundan uzak durarak bir anne ile bebeğinin telaşsız varoluş mücadelesi ve yaşamı keşfediş öyküsüne odaklanıyor.

12.07.2019Kitap Sanat
İşte en kötü adayları

İşte "en kötü" adayları!

En kötü filmlerin seçildiği Altın Ahududu adayları açıklandı! Bu yıl hangi yüksek bütçeli Hollywood yapımının en kötü film seçileceği ise merak konusu.

26.01.2011Gündem
Sinema

Sinema

5.07.2007Kelebek
Altın Küre adayları açıklandı

Altın Küre adayları açıklandı

Sinema ve televizyon dünyasında Altın Küre heyecanı başladı. Anthony Minghella'nın yönetmenliğini üstlendiği, Nicole Kidman ve Jude Law'ın başrollerini paylaştığı Cold Mountain tam 8 dalda ödüle aday gösterildi. Bu yıl 61'nci kez veriylecek olan Altın Küre'nin belli başlı dallardaki adayları şöyle:

18.12.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Rayından çıktı bir kere...

Espri anlayışı, ilişkileri, olaylara bakış tarzıyla ideallerden uzak bir ‘Süper kahraman’ portresi sunan ‘Deadpool’da kariyerinin çıkışını yapan Ryan Reynolds, emektar Samuel L. Jackson’la iyi bir ikili oluşturduğu ‘Belalı Tanık’ta yine gırgır bir tiplemeye imza atıyor. Film, oyuncu kadrosu, akıcı anlatımı, çekici Amsterdam görüntüleri ve iyi yazılmış diyaloglarının yanı sıra komik sahneleriyle öne çıkan bir aksiyon.

18.08.2017

Bu bodyguard bambaşka

Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson’ı buluşturan “Belalı Tanık”, 90’ların kült filmi “The Bodyguard”a selam gönderen eğlenceli bir komedi. Avustralya yapımı köpekbalığı gerilimi “Açık Deniz 3: Kafes Dalışı”, Giacometti hayranlarına “Son Portre” ve korku arayanlara “Annabelle: Kötülüğün Doğuşu”, haftanın diğer seçenekleri.

17.08.2017