MENÜ

Mbc4

Mbc4 ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mbc4 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mbc4 haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 129 Mbc4 haberi bulunmuştur.

Mbc4 Haberleri

Türk dizilerinden sonra ilk Türk sağlık realty programı

Türk dizilerinden sonra ilk Türk sağlık realty programı

Yapımcılığını PRS Medya’nın üstlendiği, sağlık turizmi reality programı “visit to be treated” V&T’ye Arap ülkelerinden ilgi gördü. Arap dünyasının yakında takip ettiği, MBC 4 kanalında, Ocak 2016'da yayına başlayan ve haftada iki kez yayınlanan programa şu ana kadar 23 farklı ülkeden birçok hasta başvurdu.

3.02.2016Gündem
Engin Altan Düzyatan: Dizideki gibi baba olacağım için çok mutluyum

Engin Altan Düzyatan: Dizideki gibi baba olacağım için çok mutluyum

‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinde ‘Ertunga Gazi’ rolünde oynayan Engin Altan Düzyatan, dizinin yanı sıra gerçek yaşamında da baba olmak için gün saydığını, bunun kendisi için bir şans olduğunu ancak henüz ismi belirlemediklerini söyledi.

3.01.2016Magazin
Bestemsu Özdemir bilinmeyenlerini anlattı

Bestemsu Özdemir bilinmeyenlerini anlattı

‘Kara Para Aşk’ dizisinde ‘Nilüfer’ karakterini canlandıran Bestemsu Özdemir, Arap kanalı MBC4'de yayınlanan ‘Turki Ekstra’ programında özel açıklamalar yaptı.

1.12.2015Magazin
Aslı Tandoğan: Bebek sahibi olmak çok güzel

Aslı Tandoğan: 'Bebek sahibi olmak çok güzel'

Oyuncu Aslı Tandoğan, anne olmanın çok güzel bir duygu olduğunu, Datça'daki film çekimlerine önümüzdeki ay 1 yaşına girecek oğlu minik oğlu Atlas'ı da beraberinde götürdüğünü ve onu da oynatmak istediğini söyledi...

28.11.2015Magazin
Açelya Topaloğlu: Dizi ile gerçek hayatı birbirine karıştırmayın

Açelya Topaloğlu: 'Dizi ile gerçek hayatı birbirine karıştırmayın'

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalındaki ‘Turki Ekstra’ programında ‘İnadına Aşk’ ekibinin oyuncuları ile yapılan röportajlar ekrana getirildi.

16.11.2015Magazin
Berrak Tüzünataç: Yüzüne bıçak dokunmamış oyuncu sayısı az

Berrak Tüzünataç: Yüzüne bıçak dokunmamış oyuncu sayısı az

Oyuncu Berrak Tüzünataç, Nur Fettahoğlu ile birlikte dönem dizilerinde yer almasını değerlendirirken bunu yüzlerinde hiçbir cerrahi estetik müdahale yaptırmaması ile ilgili olduğunu belirterek, "Bence bu işte yüzümüzün; plastiğinin de bir önemi var. Nur’un da benim de bıçak dokunulmamış yüzümüz var. Bıçak dokunmamış oyuncu sayısı az olduğu; gerçek ‘organik duran yüzler’ gerekiyor dönem işlerinde" dedi.

8.11.2015Magazin
Damla Sönmez: Gülru olsam her şeyimi toplayıp gitmiştim

Damla Sönmez: 'Gülru olsam her şeyimi toplayıp gitmiştim'

‘Güllerin Savaşı’ dizisinde 'Gülru’yu canlandıran, kısa süre önce ‘Deniz Seviyesi’ filmindeki rolüyle Milano Uluslararası Film Festivali’nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü kazanan Damla Sönmez, oyunculuktan başka bir işi düşünmediğini, moda yerine rahat ettiği kıyafetleri tercih ettiğini söyledi.

3.11.2015Magazin
Barış Falay Arap kanalının sorularını yanıtladı

Barış Falay Arap kanalının sorularını yanıtladı

Barış Falay, Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 kanalındaki 'Turki Ekstra' programında soruları yanıtladı.

19.10.2015Magazin
Canan Ergüder Arap kanalının sorularını yanıtladı

Canan Ergüder Arap kanalının sorularını yanıtladı

Canan Ergüder, uydu aracılığı ile Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 kanalındaki 'Turki Extra' programının sorularını yanıtladı.

5.10.2015Magazin
Canan Ergüder: Sokakta bana Seni öldürmek lazım diyorlardı

Canan Ergüder: Sokakta bana 'Seni öldürmek lazım' diyorlardı

Oyuncu Canan Ergüder, canlandırdığı karakterlerin 'Kötü' olduğuna yönelik görüşlere her zaman karşı çıktığını  söyledi. Ergüder, 'Güllerin Savaşı' dizisinde canlandırdığı 'Gülfem Sipahi'nin Türk veya Arap gibi Müslüman ülkelerde ataerkil toplumların içinde çok sık görülen bir karakter olduğunu anlatırken, 'Binbir Gece'yi oynarken sokakta kendisini gören bazı kişilerin izlediği dizinin etkisiyle yüzüne, "Seni öldürmek lazım" dediklerini söyledi.Canan Ergüder, uydu aracılığı ile Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 kanalındaki 'Turki Extra' programının sorularını yanıtladı. Ergüder, Türkiye'den önce çok daha büyük bir pota olarak nitelendirdiği ABD'de oyunculuk yaptığını, reklam sektöründeki ablasının tanıdığı bir yönetmene verdiği fotoğraflarının bir ajansa ulaştırıldığını belirtirken, "Ajans benimle irtibat kurdu. 8 yıl önce 'Bıçak Sırtı' dizisine pasladılar. Onun deneme çekimlerine gönderdiler. Önce 'Bana olmayacak' dediler. ABD'ye dönünce 'Yaşamımda yani değişen bir şey yok' dedim. Ama o yazın sonunda 'Seninle Gitmeye Karar Verdik" dediler ve o saatten sonra hayatım değişti. Türkiye'ye taşındım. Ama temelli taşınmamıştım. Çünkü o sırada ABD'de evliydim. Bunu sadece 10 aylık muhteşem bir iş olarak gördüm. Fakat ondan sonra aynı yapımcıdan 'Binbir Gece' dizisi için teklif gelince kaldım. Hayatımı değiştirmek zorunda kaldım. Boşandım, hayatımı bütün buraya taşıdım. Bunları yapmayı planlamıyordum."Canan Ergüder, dizide canlandırdığı 'Gülfem'in hiçbir zaman kötü olduğunu kabul etmediğini anlatırken, "Gülfem'; hayatımızda Türk- Arap toplumları gibi Müslüman ülkelerde ataerkil toplumların içinde çok gördüğümüz bir karakter. Dolayısıyla bu nedenle bence insanlar ona yakınlık duyuyor" dedi.

5.10.2015Ne Oluyor
Emre Kınay : Arap kökenliyim

Emre Kınay : Arap kökenliyim

OYUNCU Emre Kınay, ablalarının yaptığı araştırmalara göre büyük, büyük dedesinin Arap kaynaklı 'Arap Halit’ olduğunu açıkladı.

4.10.2015Magazin
Tatlı Küçük Yalancılar”ın oyuncuları Arap kanalına konuştu

Tatlı Küçük Yalancılar”ın oyuncuları Arap kanalına konuştu

Tatlı Küçük Yalancılar”ın oyuncuları Dilan Çiçek Deniz ve Büşra Develi, Arap kanalına konuştu.

27.09.2015Magazin
Ulrich, Alman kalıbında Türk

Ulrich, Alman kalıbında Türk

PARAMPARÇA dizisinde rol alan Nursel Köse, Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan MBC4 kanalında ekrana gelen “Turki Ekstra” programına röportaj verdi.

21.09.2015Avrupa
Melike İpek Yalova nasıl keşfedildi

Melike İpek Yalova nasıl keşfedildi

OYUNCU Melike İpek Yalova’dan, Türkan Şoray’ı yaşayan bir efsane olarak nitelendirirken, kendisini ona benzetenlere, "Birazcık el freni çek’ derler adama. Yani kim, ona nasıl benzeyebilir?" dedi.

14.09.2015Magazin
Melike İpek Yalova: Kim, Türkan Şoraya benzeyebilir

Melike İpek Yalova: Kim, Türkan Şoray'a benzeyebilir?

Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 kanalında yayınlanan, 'Turki Ekstra' programında sunucu Liada Dahdouh'un sorularını yanıtladı. 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde 'Kastilya Prensesi Isabella', 'Karadayı' dizisinde 'Ayten' karakterini canlandıran Melike İpek Yalova, 1984 yılında İstanbul'da dünyaya geldiğini söyledi. 57'nci Hükümet'in Devlet Bakanı Yüksel Yalova'nın kızı olan Melike İpek Yalova, Bilkent Uluslararası İlişkiler Bölümü'nün ardından Roma La Sapienza Üniversitesi'nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi' alanında master yaptığını, babasının da politikacı olması nedeniyle sürekli siyasetin içinde yaşadıklarını söyledi. Yalova oyunculuğa geçişini şöyle anlattı:"Çok yakın bir arkadaşımla öğle balıkçıya gittim. Orada Allah rahmet eylesin Meral Okay, Mehmet Günsür ve Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı Nermin Eroğlu varmış. Ben sadece Meral hanım ve Mehmet beyi biliyorum. Nermin hanım yanıma geldi 'Rol için sizi düşündük. Ne iş yapıyorsunuz hiç bilmiyorum ama bir ara bana uğrar mısınız?' dedi. Kartını bıraktı. Gittim, deneme çekimi yapıldı. Hepsinin onayı çıktı ve başladım."Melike İpek Yalova, 'Kabadayı' dizisinde canlandırdığı iniş-çıkışları olan 'Aylin' karakterini canlandırdığını, elinden geldiğince rolünü iyi yapmaya çalıştığını söyledi. Yalova, Arap sunucunun, "Sizi Türkan Şoray'a benzetenler var" sözleri üzerine, "Türkan Şoray; yaşayan bir efsane. O yüzden 'Birazcık el freni çek' derler adama. Yani kim, ona nasıl benzeyebilir? Ben böyle görüyorum" diye konuştu.

13.09.2015Ne Oluyor
Barış Arduç; Elçin Sangu ile beni yakıştırmaları çok normal

Barış Arduç; Elçin Sangu ile beni yakıştırmaları çok normal

' KİRALIK Aşk’ dizisinde oynayan Barış Arduç, izleyicilerin kendisini rol arkadaşı Elçin Sangu ile yakıştırdıklarını söylemelerinin normal olduğunu anlatırken, "Elçin çok iyi bir arkadaşım, sevdiğim bir insan. Ama aramızda özel bir ilişki yok" dedi.

10.09.2015Magazin
Elçin Sangu: Kıvanç Tatlıtuğ, çok mütevazı

Elçin Sangu: Kıvanç Tatlıtuğ, çok mütevazı

'Kiralık Aşk' dizisinin oyuncularından Elçin Sangu, Kıvanç Tatlıtuğ'u tanıdığı için çok mutlu olduğunu belirtirken 'Göründüğünün aksine çok iyi ve mütevazı bir insanmış' dedi

7.09.2015Magazin
Engin Altan Düzyatanın soyadı nereden geliyor

Engin Altan Düzyatan'ın soyadı nereden geliyor

Oyuncu Engin Altan Düzyatan, ‘Romantik Komedi-3’ filminin prodüksyon ve senaryo ile ilgili ortaya çıkan sorun nedeniyle çekilemediğini belirtirken, bu sorunu amatörlük olarak nitelendirdi. Düzyatan, bu nedenle ekipteki diğer oyuncularla mağdur olduğunu, film çekemeden 1 yılı geçirdiğini, 1.5 ay zorunlu tatil yaptığını söyledi.

31.08.2015Magazin
Paramparçanın genç oyuncuları Turkish Extra programına konuştu

Paramparça'nın genç oyuncuları 'Turkish Extra' programına konuştu

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalındaki ’Turki Ekstra’ programında ’Paramparça’ dizisinin genç oyuncuları ile yapılan röportajlar yayınlandı.

9.06.2015Magazin
Kerküklü Türkmen oyuncu Amine Gülşe Arapçayı biraz biliyorum

Kerküklü Türkmen oyuncu Amine Gülşe Arapçayı biraz biliyorum

'Türkiye Güzeli' seçildikten sonra ’Asla Vaçgeçmem’ dizisi ile oyunculuğa başlayan Kerküklü Türkmen baba ile İzmirli annenin kızı 21 yaşındaki Amine Gülşe, Arapça’yı çok az bildiğini söyledi.

25.05.2015Magazin
Sarp Levendoğlu: Birceyi ilk gördüğümde masaya düşüyordum

Sarp Levendoğlu: Birce'yi ilk gördüğümde masaya düşüyordum

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında yayınlanan 'Turki Ekstra' programında 'Küçük Ağa' dizisinin sevilen çifti Sarp-Birce Levendoğlu çifti ile yapılan röportaj ekrana geldi. Liana Dahdouh'un sorularını yanıtlayan Sarp Levendoğlu, Türkiye eski güzeli Birce Atalay'ı daha önce televizyonda gördüğünü anlatırken, "Ama öyle hiç dikkatli bakmamış, görmemiştim, diyebilirim. Görünce de çok etkilendim" dedi. Eşi ile evlendiklerini, birlikte oynadıklarını anlatan Sarp Levendoğlu eşi Birce Atalay ile çok özel açıklamarda bulundu.

17.05.2015Ne Oluyor
Sema Öztürk: İmirzalıoğlu keyifli çalışılan profesyonel bir oyuncu

Sema Öztürk: İmirzalıoğlu keyifli çalışılan profesyonel bir oyuncu

Oyuncu Sema Öztürk, ‘Karadayı’ dizisinde birlikte oynadığı Kenan İmirzalıoğlu için "Çok keyifli çalışılan, profesyonel bir oyuncu" derken, "Birlikte rol aldığımız bütün karakterler kaslı, iyi kalpli, çok yakışıklı olsa kim hayır der ki" diye konuştu.

14.05.2015Magazin
Buğra Gülsoy: Özgenin de benim de işimiz star olmak değil

Buğra Gülsoy: Özgenin de benim de işimiz star olmak değil

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında yayınlanan ‘Turki Ekstra’ programında Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci ile yapılan röportajlar ekrana getirildi. Özpirinççi, rol arkadaşı için "Çok üşengeç ve Türk kahvesini çok seviyor" dedi. Gülsoy, rol arkadaşı Özge Özpirinçci’yi ‘General’ olarak nitelendirirken çok güzel bir uyum sağladıklarını söyledi.

10.05.2015Magazin
Anıl İlter eşimle internette tanıştım

Anıl İlter eşimle internette tanıştım

OYUNCU Anıl İlter, kendisini bir reklam filminde gören eşi İpek’in "Ben bu adamla evleneceğim" dedikten sonra kendisine Facebook üzerinden ulaştığını, mutlu bir ’Çıkma dönemi’ ardından evlendiklerini anlattı. Kendisini yakışıklı bulmadığını belirten İlter, en büyük hayalinin Haluk Bilginer ile oynakmak olduğunu söyledi.

28.04.2015Magazin
Bade İşçil; Tatlıtuğ ve İmirzalıoğlu ile oynadım diye beni kıskanıyorlar

Bade İşçil; Tatlıtuğ ve İmirzalıoğlu ile oynadım diye beni kıskanıyorlar

OYUNCU Bade İşçil, Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Buğra Gülsoy ile oynadığı için kadınların kendisini kıskandığını söyledi.

20.04.2015Magazin
Pelin Karahan: Ali Demire nazar değer diye korkuyoruz

Pelin Karahan: 'Ali Demir'e nazar değer diye korkuyoruz'

GEÇEN yılın sonunda anne olan oyuncu Pelin Karahan, henüz 3.5 aylık olan oğlu Ali Demir’e ’nazar değmesinden’ korktukları için fotoğraflarını henüz paylaşmadığını söyledi.

7.04.2015Magazin
Songül Öden beni böyle sevsinler

Songül Öden 'beni böyle sevsinler'

Oyuncu Songül Öden, kendisini 'Utangaç biri' olarak nitelendirirken, önümüzdeki dönemde kadına şiddet konusunda Birleşmiş Milletler ile sürdürdüğü çalışmalara ağırlık vereceğini açıkladı. Öden, Ortadoğu ve Balkanlar'daki hayranlarının İngilizce veya Arapça yazarak kendisine ulaşmaya çalıştıklarını, özeklikle Özgecan Aslan cinayetine gösterdiği hassasiyetten, yazdıkları mesajlardan çok etkilendiğini söyledi.

31.03.2015Magazin
Yasemin Allen bilinmeyenlerini anlattı

Yasemin Allen bilinmeyenlerini anlattı

OYUNCU Yasemin Allen, aşk veya iş konusunda seçim yapmak zorunda kalması halinde genç olduğu için başarıyı tercih edebileceğini söyledi. Allen, "Güvenemediğim birine aşık olamam" dedi.İhsan DÖRTKARDEŞ

25.03.2015Magazin
Yaseminden çok konuşulacak açıklama

Yasemin'den çok konuşulacak açıklama

OYUNCU Yasemin Allen, aşk veya iş konusunda seçim yapmak zorunda kalması halinde genç olduğu için başarıyı tercih edebileceğini söyledi. Allen, "Güvenemediğim birine aşık olamam" dedi.

25.03.2015Avrupa
Arapların son gözdesi

Arapların son gözdesi

ŞEREF Meselesi dizisinin yakışıklı oyuncusu Şükrü Özyıldız’ın ünü Ortadoğu’ya da ulaştı.

19.03.2015Magazin
Nurgül Yeşilçay Paramparça ettiler yorumuna ne dedi

Nurgül Yeşilçay 'Paramparça ettiler' yorumuna ne dedi

Son olarak ‘Paramparça’ dizisinde oynayan Nurgül Yeşilçay, sürekli aynı karakteri canlandırmaktan sıkıldığını, bugüne kadar hemen her rolde oynadığını müzikalleri çok sevdiğini söyledi. Yeşilçay, hiç estetik yaptırmadığını belirtirken, "Aşkı önemsiyorum. Aşkla gelen başarı en önemli olan şey" dedi.

10.03.2015Magazin
O şarkı Merveye doğum günü hediyesiydi

O şarkı Merve'ye doğum günü hediyesiydi

Şarkıcı Murat Dalkılıç, çok zor olarak nitelendirdiği mesleğinde, ’İşkolik’ olduğunu, bu nedenle birlikte olduğu kadına çok fazla zaman ayırıp görüşemediğini, bunun da kıskançlıklara yol açabildiğini söyledi. Dalkılıç, bir kadında zekaya büyük önem verdiğini, ’Uğur’ isimli şarkısını, ayrıldığı sevgilisi Merve Boluğur’a doğum günü hediyesi olarak yazdığını açıkladı.

23.02.2015Magazin
Ben ona tokat atsam da...

Ben ona tokat atsam da...

ERKAN Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini paylaştığı, ’Paramparça’ dizisinde ’Keriman’ karakterini canlandıran Nursel Köse, "Keriman’ı sevenleri ben de çok seviyorum" dedi.

22.02.2015Magazin
Berk Oktay Dubai Tvsine konuştu

Berk Oktay Dubai Tv'sine konuştu

Özellikle “Benim Hala Umudum Var” dizisiyle Ortadoğu’da büyük bir fan kitlesine ulaşan Berk Oktay, geçtiğimiz aylarda Dubai’de imza gününe katılmıştı.

20.02.2015Magazin
Adım ‘Ağlak’a çıkmıştı

'Adım ‘Ağlak’a çıkmıştı'

'Kara Ekmek' dizisinde oynayan Özlem Yılmaz, daha önce rol aldığı yapımların hemen hemen tümünde duygusal, naif karakterleri canlandırırken çevresinde 'Ağlak' olarak anıldığını anlattı.

16.02.2015Magazin
Selin Şekerci: Çocukluğumda iri gözlerimle dalga geçerlerdi

Selin Şekerci: Çocukluğumda iri gözlerimle dalga geçerlerdi

Oyuncu Selin Şekerci, çocukluğunda arkadaşlarının iri gözleri nedeniyle kendisiyle dalga geçtiğini söyledi.Zeynep Özek'in MBC4 kanalı için hazırladığı 'Turki Ekstra' dizisinde oyuncu Selin Şekerci ile yapılan röportaj yayınlandı. Şekerci, bugüne kadar oynadığı dizilenden 'Melekler Korusun' setini çok eğlenceli ve komik olarak nitelendirirken, rol arkadaşlarının akranı, yönetmenlerinin de genç olduğunu, sadece çok hareketli senaryonun kendilerini yorduğunu anlattı. Şekerci, 'Kaçak Gelinler' dizisinde uzun süreden bu yana canlandırdığı 'Şebnem' karakterine uygun saçı değiştirerek yer yer pembe, mor ve mavi renkli boyattığını söyledi. Bugüne kadar 'Evin neşeli küçük kızı' karakterlerini canlandırdığını anlatan Selin Şekerci, Biraz daha dramaya göz kırpıyorum aslında. Onu da göstermek istiyorum dedi. Geçmişteki rol arkadaşları Özge Özpirinççi ve Rojda Demirer'i kendisi için büyük şans olarak nitelendiren Selin Şekerci 'İzmir Çetesi' dizisindeki rol arkadaşı Kadir İnanır için Çok acayip, çok çalışılası bir adam değerlendirmesini yaptı.

16.02.2015Ne Oluyor
Burakın karşısında rahatlıyorum

'Burak'ın karşısında rahatlıyorum'

Kısa süre önce vizyona giren 'Aşk Sana Benzer' filminin başrolünde oynayan Fahriye Evcen, rol arkadaşı Buraz Özçivit’i müthiş bir oyuncu olarak nitelendirirken, çekimler sırasında kendisini rahatlattığını söyledi.

10.02.2015Keyif
Tuba da Beren de...

Tuba da Beren de...

İZMİR’den ailesi ile 9 yaşında Fransa’ya gittikten sonra Türkiye’de dizi oyuncusu olarak üne kavuşan Cansel Elçin, birlikte oynadığı Tuba Büyüküstün ve Beren Saat’i ‘Süper kaliteli’ sanatçılar olarak nitelendirdi. Elçin, Büyüküstün ile yakın arkadaşlıkları olduğu hatırlatılınca "Ne dememi istiyorsunuz?" diye karşılık verdi.

8.02.2015Magazin
Hadiseden samimi açıklamalar

Hadise'den samimi açıklamalar

HADİSE, hiç kimseyi kopyalamadığını anlatırken, "Tarzımı bir şekilde ortaya çıkarmak istediğim için çok emek veriyor ve yoruluyorum" dedi. Hadise, yaşamında aşk ve sevginin çok özel bir yeri olduğunu söyledi.

3.02.2015Magazin
Aşk ve sevginin hayatımda çok özel bir yeri var

"Aşk ve sevginin hayatımda çok özel bir yeri var"

Hadise, hiç kimseyi kopyalamadığını anlatırken, "Tarzımı bir şekilde ortaya çıkarmak istediğim için çok emek veriyor ve yoruluyorum" dedi. Hadise, yaşamında aşk ve sevginin çok özel bir yeri olduğunu söyledi.

2.02.2015Avrupa
Ayshe: Arabeskte bile oynayabilirim

Ayshe: Arabeskte bile oynayabilirim

BELÇİKA'da dünyaya gelen Türk kökenli oyuncu-şarkıcı 'Ayshe' olarak tanınan Ayşe Akın, "Dans; hayatım demek. Müzik olmasın, arabeskte bile kalkıp oynayabilirim" dedi.

31.01.2015Avrupa
Engin Hepileri nişanlısı Beyza Şekerciyi anlattı

Engin Hepileri nişanlısı Beyza Şekerci'yi anlattı

İntikam dizisi ile başlayan arkadaşlıkları ardından evlilik yolunda ilk adımı atan Engin Hepileri, nişanlısı Beyza Şekerci için, "Çok güzel müthiş bir birliktelik bu çok güzel aşkın içindeyim" dedi.

26.01.2015Magazin
O geceyi anlattı

O geceyi anlattı

OYUNCU Gürbey İleri, polisin ’dur’ ihtarına uymayarak kaçmaya çalışınca kovalamaca sonucu durdurulması ve alkolmetreyi gazetecilerin önünde üflemeyi kabul etmemesi olayını Arap kanalına anlatırken, "Polisler sanki karemarı önünde şov yapıyorlardı" dedi.

25.01.2015Magazin
Belçim Bilgin Yılmaz Erdoğan ile hakkında çıkan ayrılık haberlerine yanıt verdi

Belçim Bilgin Yılmaz Erdoğan ile hakkında çıkan ayrılık haberlerine yanıt verdi

OYUNCU Belçim Bilgin, ’Çalsın Sazlar’ filminde öpüşme sahnesinin ön plana çıkarılmasını eleştirirken, "İşimizi hassasiyet, özen ve profesyonellikle yapıyoruz. Bizim için bir sahneyi çekerken diğer sahnelerden farkı yok" dedi.

24.01.2015Magazin
Bizleri ideolojik simge olarak görmesinler

Bizleri ideolojik simge olarak görmesinler

Oynadığı Behzat Ç. dizisi ile uzun süre adından söz ettiren oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Türkiye’de izleyicilerin ön yargılarla çok erken karar verdiğini ve sanatçıları birer ideolojik simge olarak gördüğünü söyledi.

20.01.2015Magazin
Hatalarımla yüzleşmeyi severim

Hatalarımla yüzleşmeyi severim

Oyuncu Murat Yıldırım, kendisi ile yüzleşmeyi, hatalarını düzeltmeye çalışmayı sevdiğini söyledi.

4.01.2015Magazin
Ozan Güven sorulunca...

Ozan Güven sorulunca...

Oyuncu Meryem Uzerli, aynaya baktığında ‘Starlight’ görmediğini, kızı Lara’nın dünyaya gelmesinden sonra tüm korkularından arındığını söyledi. En çok sol bileğini beğendiğini anlatan Uzerli, önümüzdeki günlerde çekilmesi beklenen dizideki rol arkadaşının henüz belli olmadığını anlattı.

4.01.2015Magazin
Ekipte bir ton ruh hastası var

'Ekipte bir ton ruh hastası var'

ULAN İstanbul dizisinin oyuncularından Şebnem Bozoklu, 25 bölümde 10 kadar şarkıyı söylediklerini anlatırken, "Kendimi bir müzikal filmde oynuyor gibi hissediyorum" dedi.

28.12.2014Magazin
Seni seviyorum, Günaydın demeye benzedi

'Seni seviyorum', 'Günaydın' demeye benzedi

Oyuncu Gizem Karaca, oynadığı 'Seni Seviyorum Adamım’ filminden sonra bazı şeyleri anladığını belirtirken, "Hayattayken ve yarın ne olacağını bilemezken çok geç olmadan 'Seni seviyorum’ diyebilmek çok önemli" dedi.

15.12.2014Avrupa
Sevilecek biri değil

'Sevilecek biri değil'

HAYAT Yolunda’ dizisinin oyuncularından Nur Fettahoğlu, aldatmayı sevmediğini, bunun kendisine yapılmasını saygısızlık gördüğünü söyledi. Sinem Öztürk de, canlandırdığı Melis karakterinin sevilecek biri olmadığını ancak bunun tadını çıkararak’ oynadığını ifade etti.

29.11.2014Magazin