MENÜ

Maydanozun Faydaları

Maydanozun Faydaları ile ilgili tüm haberleri, son dakika Maydanozun Faydaları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Maydanozun Faydaları haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 15 Maydanozun Faydaları haberi bulunmuştur.

Maydanozun Faydaları Haberleri

Maydanozun faydaları neler İşte maydanoz kürü tarifi

Maydanozun faydaları neler? İşte maydanoz kürü tarifi

Yemeklere tat vermek için kullanılan maydanoz bitkisi faydalarıyla da tam bir şifa deposu. Kökü bitki uzmanları tarafından sistit ve üretrit gibi idrar yolu rahatsızlıkları için önerilen maydanoz kür veya çay halinde de tüketilebilir. İşte dünyanın en çok kullanılan bitkisi maydanozun faydaları ve maydanoz kürü tarifi!

26.02.2018Gündem
Terenin Faydaları Nedir Tere Tüketmek İçin 8 Neden

Terenin Faydaları Nedir? Tere Tüketmek İçin 8 Neden

Tere, daha çok salatalarda kullandığımız bir bitkidir. Hakkında çok fazla şey bilinmeyen terenin faydaları nedir? İşte tere tüketmek için 8 neden...

Maydanoz Suyunun Cilde Faydaları Nelerdir

Maydanoz Suyunun Cilde Faydaları Nelerdir?

Maydanoz suyunun ödem atıcı, metabolizmayı hızlandırıcı, bağışıklığı güçlendirici etkileri olduğunu biliyoruz. Bu özellikleriyle birlikte maydanoz suyunun cilde faydaları da oldukça fazla. Düzenli tüketimde maydanoz suyu cilde iyi geliyor.

Maydanozun Bilinmeyen 15 Faydası

Maydanozun Bilinmeyen 15 Faydası

Maydanoz, hemen herkesin mutfağında yer alan, yemeklere ve salatalara tat veren bir bitki. Beslenme listemizde sıklıkla yer alan maydanozun vücuda sayısız faydası olduğunu biliyor muydunuz? Maydanozun bilinmeyen 15 faydası...

Maydanoz Zayıflatıyor

Maydanoz Zayıflatıyor!

Her yemeği süsleyen, alışverişin baş tacı, hem ucuz hem de güzel kokulu maydanoz içindeki etken maddeleri ile bilim adamlarını şaşkına çeviriyor!

Sağlığı yeşillerde arayın

Sağlığı yeşillerde arayın!

Maydanoz, nane gibi koyu yeşil yapraklı sebzeler sağlık açısından son derece önemlidir.

Yazar Sonuçları

Üç mühim egzersiz bahanesi

Egzersiz yapmak zinde ve sağlıklı yaşam için çok önemlidir. Ne var ki egzersiz söz konusu olunca bahaneler de bitmez. İşte sık gündeme getirdiğimiz üç egzersiz bahanesi ve o bahanelere verdiğimiz yanıtlar...

14.07.2016

Dört kalpazan, bir skandal insanı, iki deli

İlkokulu bitirmemden bu yana değişen bilgilere baktığımda kendimi bir tuhaf hissediyorum.

5.09.2008

Meyve yemenin de bir anayasası var!

Önce şunu bilelim: Meyvesiz olmaz! Ama şu önemli ayrıntıyı da unutmayalım: Meyvede de “azı karar çoğu zarar” kuralı geçerli. İkincisi “ne zaman yenecek?” sorusunun cevabı da mühim. “Neden?” sorusuna gelince... Bu yazıda size üç ayrı ve önemli ayrıntının yanıtını özetliyoruz. Bu yanıtları “meyve yemenin anayasası” gibi de düşünebilirsiniz.

5.04.2018

Kas yapayım derken göz çıkarmayın

“Kas yapmak” pek moda oldu. Kas yapayım derken göz çıkaran yanlışları yapanların da sayısı oldukça fazla. Beni bağışlasınlar, özellikle egzersiz danışmanları bu konuda önemli hatalar yapabiliyor.

21.09.2015

Yaz mevsiminde cilt yaşlanması hızlanıyor

Otuzlu yaşlara adım atan kadınların ilgi duydukları sağlık konularının en başında (aslında erkekler de merak ederler ama pek belli etmezler) cilt yaşlanması var.

8.07.2008