MENÜ

Mavigöl

Mavigöl ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mavigöl haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 63 Mavigöl haberi bulunmuştur.

Mavigöl Haberleri

Elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ ve AYEDAŞ planlı kesintileri paylaştı

Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve AYEDAŞ planlı kesintileri paylaştı

İstanbul'un bazı ilçe ve mahallelerine planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik verilemiyor. Anadolu ve Avrupa Yakası'nda yaşanan elektrik kesintilerinin ne kadar süreceğini merak eden vatandaşlar internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? İşte, BEDAŞ ve AYEDAŞ planlı kesinti programı...

4.09.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 1 Eylül elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 1 Eylül elektrik kesintisi

Yeni ayın ilk gününde İstanbul'dan elektrik kesintisi haberleri geliyor. İstanbul'un bazı semtlerinde BEDAŞ ve AYEDAŞ tarafından planlı bakım onarım çalışmalarının yanı sıra arıza kaynaklı elektrik kesintileri yaşanıyor. İşte, 1 Eylül 2019 elektrik kesintisi hakkında detaylar...

1.09.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 21 Ağustos İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 21 Ağustos İstanbul elektrik kesintisi

AYEDAŞ ve BEDAŞ, vatandaşları elektrik kesintisi programı konusunda uyardı. Planlı kesinti programına göre, bugün Avrupa ve Anadolu Yakası'ndaki birçok ilçede elektrik kesintisi yaşanacak. Peki, elektrik kesintileri hangi ilçelerde yaşanacak, hangi mahalleler kesintiden etkilenecek? Elektrikler ne zaman gelecek?

21.08.2019Gündem
Mavi Göl’de bayram yoğunluğu

Mavi Göl’de bayram yoğunluğu

Karadeniz’in sodalı gölleri arasında yer alan Mavi Göl, bayram tatilinde ziyaretçi akınına uğradı

14.08.2019Seyahat
Doğa harikası Mavigöl ziyaretçilerini ağırlıyor

Doğa harikası Mavigöl ziyaretçilerini ağırlıyor

Giresun'da Göksu Deresi'ndeki büyüklü küçüklü dört gölden oluşan Mavigöl, yaz mevsiminde aldığı turkuaz rengiyle turistlerin ilgisini çekiyor.

5.08.2019Seyahat
Elektrikler ne zaman gelecek 16 Temmuz BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 16 Temmuz BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu Yakası'ndaki ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanıyor. Hem Anadolu Yakası'nın elektrik dağıtım şirketi AYEDAŞ hem de Avrupa Yakası'nın elektrik dağıtım şirketi 16 Temmuz tarihli elektrik kesintisi programını paylaştı. Peki, Elektrikler ne zaman gelecek? İşte 16 Temmuz BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

16.07.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek 6 Temmuz İstanbul su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? 6 Temmuz İstanbul su kesintisi programı

İSKİ (İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi) vatandaşları su kesintisi konusunda uyardı. 6 Temmuz tarihli su kesintisi programına göre, Avrupa ve Anadolu Yakası'ndaki bazı ilçelere su verilemeyecek. Peki sular ne zaman saat kaçta gelecek? Su kesintisi yapılacak bölgeler hangileri? İşte, 6 Temmuz İstanbul su kesintisi programı

6.07.2019Gündem
Tatilciler Karadeniz’e akın etti

Tatilciler Karadeniz’e akın etti

Bayram tatilinin dokuz gün olmasını fırsat bilenler soluğu Karadeniz yaylalarında aldı.

7.06.2019Ekonomi
Elektrikler ne zaman gelecek 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü planlı kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü planlı kesinti programı

BEDAŞ, elektrik kesintisi yaşanacak İstanbul Avrupa Yakası ilçelerini paylaştı. 29 Mayıs tarihli planlı kesinti programına göre, Beşiktaş, Silivri, Bağcılar, Bahçelievler, Bayrampaşa gibi birçok ilçeye bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik verilemeyecek. Peki, elektrik kesintisi ne kadar sürecek, elektrikler ne zaman gelecek?

29.05.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 5 Mayıs 2019 Pazar günü planlı kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 5 Mayıs 2019 Pazar günü planlı kesinti programı

İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’ndaki bazı ilçelere elektrik verilmeyeceğini duyurdu. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? 5 Mayıs 2019 Pazar günü planlı kesinti programı

5.05.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 2 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 2 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasındaki ilçelerinde planlı elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ 2 Mayıs tarihinde İstanbul'da yapılacak planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Bazı ilçelerde planlı elektrik kesintileri olduğu görülüyor. Peki, İstanbul'da hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacak? Elektrikler ne zaman gelecek?

2.05.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 17 Ocak BEDAŞ planlı kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 17 Ocak BEDAŞ planlı kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek sorusunun yanıtı, İstanbul'un farklı semtlerinde oturan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Sabah ve akşam saatlerinde yaşanan elektrik kesintilerinin ardından vatandaşlar, BEDAŞ elektrik kesintisi programına göz atmaya başladı. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? 17 Ocak BEDAŞ planlı kesinti programı.

16.01.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 14 Ocak BEDAŞ planlı kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 14 Ocak BEDAŞ planlı kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek sorusunun yanıtı, İstanbul'un farklı semtlerinde yaşatan binlerce vatandaşın sorguladığı konular arasında yer almaya başladı. İşlerini halledebilmek için elektriklerin gelmesini bekleyen vatandaşlar, BEDAŞ'ın planlı kesinti programını inceliyor. Peki, elektrikler ne zaman gelecek?

13.01.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ ve AYEDAŞ 3 Ocak kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve AYEDAŞ 3 Ocak kesinti programı

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’ndaki ilçelerinden elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Başakşehir, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Çekmeköy ve Kadıköy gibi pek çok ilçeye bakım çalışmaları nedeniyle elektrik verilemiyor. Peki, kesintiler ne kadar sürecek? İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek? İşte BEDAŞ ve AYEDAŞ 3 Ocak kesinti programı

3.01.2019Gündem
Konut fiyatları uçuşa geçti Yüzde 116 arttı

Konut fiyatları uçuşa geçti! Yüzde 116 arttı

İstanbul Yeni Havalimanı, güzergâhındaki emlak fiyatları uçuşa geçti. Sarıyer Çayırbaşı Mahallesi’nde bu yılın 7 aylık döneminde metrekare satış fiyatları yüzde 116 arttı. Konut kiralarında da yüzde 30 civarında yükseliş oldu.

29.10.2018Ekonomi
Kuzalan Tabiat Parkında sonbahar güzelliği yaşanıyor

Kuzalan Tabiat Parkı'nda sonbahar güzelliği yaşanıyor

Giresun Göksu Deresi'nde büyüklü küçüklü dört gölden oluşan Mavigöl'ün de içinde bulunduğu Kuzalan Tabiat Parkı, sonbaharda ziyaretçilerine doğanın tüm renklerini sunuyor.

22.10.2018Seyahat
Sular ne zaman gelecek Su kesintisi hangi ilçelerde var İşte planlı su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? Su kesintisi hangi ilçelerde var? İşte planlı su kesintisi programı

İstanbul'da uzun süren su kesintileri yaşanıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ), kesinti yaşanan ilçeleri ve kesintilerin ne kadar süreceğini resmi sayfası üzerinden açıklamıştı. Peki, sular ne zaman gelecek?

26.09.2018Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasındaki ilçelerinde planlı elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ 24 Temmuz 2018 tarihinde İstanbul'da yapılacak planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Avrupa Yakası'nda Avcılar, Gaziosmanpaşa, Esenyurt, Küçükçekmece... Anadolu Yakası'nda ise Beykoz, Şile, Tuzla ve Üsküdar... ilçelerinde planlı elektrik kesintileri olduğu görülüyor. Peki, İstanbul'da başka hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacak? Elektrikler ne zaman gelecek?

24.07.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ açıkladı

Sular ne zaman gelecek? İSKİ açıkladı

Sular ne zaman gelecek sorusu, İstanbul'da yaşayan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. Arnavutköy, Avcılar, Esenler, Ümraniye gibi semtlerde oturan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. İSKİ'nin su kesintisi için yapmış olduğu açıklamayı merak eden mega kentliler, sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt aradı. İşte, ilçe ilçe sular ne zaman sorusunun cevabı

26.10.2017Gündem
İstanbulda sular ne zaman gelecek İSKİ su kesintisi bilgisi

İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İSKİ su kesintisi bilgisi

İstanbul'da sular ne zaman gelecek sorusu, Sultangazi, Gaziosmanpaşa ve Küçükçekmece'de oturan birçok vatandaş tarafından araştırılmaya devam ediyor. Kentte yaşayan birçok kişinin soruşturduğu sular ne zaman gelecek sorusu, İSKİ tarafıdan yanıtlandı. Peki, Küçükçekmece, Sultangazi ve Gaziosmanpaşa başta olmak üzere İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte, detaylı bilgiler

29.07.2017Gündem
‘Polislerimiz şehit oluyor, ben duramıyorum’

‘Polislerimiz şehit oluyor, ben duramıyorum’

22 yaşındaki Mehmet Kocakaya, Çorum’un Yüksekyayla Köyü’ndendi. Ankara’da yaşıyor, güvenlik görevlisi olarak çalışıyordu.

BEDAŞtan elektrik kesintisi açıklaması

BEDAŞ'tan elektrik kesintisi açıklaması

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), İstanbul’u bu akşam etkisi altına alması beklenen soğuk hava koşulları nedeniyle vatandaşların sıkıntı çekmemesi için daha önceden duyurusu yapılan 7 Ocak Cumartesi ve 8 Ocak Pazar tarihlerini de içine alarak planladığı tüm bakım ve onarım çalışmalarını olumsuz hava şartları düzelene kadar tamamen iptal ettiğini duyurdu.

6.01.2017Gündem
EPDKdan yeni kararlar

EPDK'dan yeni kararlar

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), bazı firmalara elektrik, petrol ve doğal gaz lisansı verdi, bazı firmaların lisanlarını sona erdirdi.

15.12.2013Ekonomi
İstanbulda su kesintisi

İstanbul'da su kesintisi

İstanbul'da Arnavutköy, Eyüp, Başakşehir, Bağcılar, Esenler'in bazı bölgeleri ile en büyük ilçelerden biri olan Küçükçekmece'nin tamamına, 30 saat süreyle su verilemeyecek.

10.12.2013Gündem
İstanbulda 30 saatlik su kesintisi

İstanbul'da 30 saatlik su kesintisi

İstanbul’un Arnavutköy, Eyüp, Başakşehir, Bağcılar, Esenler ve Küçükçekmece ilçelerinde 30 saat süreyle su kesintisi yaşanacak.

7.12.2013Gündem
İstanbulda su kesintisi

İstanbul'da su kesintisi

İstanbul'da Arnavutköy, Eyüp, Başakşehir, Bağcılar, Esenler'in bazı bölgeleri ile en büyük ilçelerden biri olan Küçükçekmece'nin tamamına, 30 saat süreyle su verilemeyecek.

7.12.2013Gündem
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un bazı ilçelerinde 20-23 Şubat tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

18.02.2011Gündem
Demokrasi değil Öcalan mitingi

Demokrasi değil Öcalan mitingi

Van'da sivil toplum örgütlerinin organize ettiği miting, terör örgütü lideri Öcalan gösterisine döndü.

7.06.2008Dünya
Bilim dünyası yasta

Bilim dünyası yasta

Düşen uçakta, Türk bilimi açısından büyük önem taşıyan ’Türk Hızlandırıcı Projesi’nde görevli 6 değerli bilim insanı da can verdi. 10 üniversitenin katıldığı projeyle ilgili çalıştay için Isparta’ya giden ikisi profesör bu araştırmacıların kaybı, Türk bilim dünyasında derin bir üzüntüye neden oldu.

30.11.2007Gündem
Uçakta fizikçi bilim adamları vardı

Uçakta fizikçi bilim adamları vardı

DÜŞEN uçakta 3'ü Boğaziçi Üniversitesi'nden 3'ü de Doğuş Üniversitesi'nden olmak üzere 2'si kadın profesör 6 nükleer fizikçi bilimadamı ve ünivesite öğrencileri de bulunuyordu.

30.11.2007Gündem
Bahanesi yok yararı çok

Bahanesi yok yararı çok!

Mutluluk hormonlarınızı harekete geçirip, kaslarınızı canlandırmak, dolaşım sisteminizi koruyup, eklemlerinizi genç tutmak mı istiyorsunuz?...

Yürümek için 24 neden

Yürümek için 24 neden

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Levent Köstem ve Dr. Aylin Çeçen Aksu, egzersiz yapmak isteyenler için hazırladıkları el kitabında yürüyüşün faydalarını 24 madde halinde sıraladılar. İşte kesip buzdolabınızın kapağına asmanızı önerdiğimiz 24 neden:

5.04.2007Sağlık
Son kale de düşüyor Ankara Büyükşehir

Son kale de düşüyor Ankara Büyükşehir

Ankara Büyükşehir Belediyesi, başkentteki AKP’li belediyelerin elinde içki içilebilen son sosyal tesis olan Gençlik Parkı’nda da alkolü yasaklamak üzere harekete geçti. Gençlik Parkı’nın, geçirdiği tadilattan sonra 29 Ekim 2006 günü yapılacak açılışında alkole kapıları kapatılacak.

9.11.2005Gündem
Büyük Türkiye’yi yeniden kuruyoruz

Büyük Türkiye’yi yeniden kuruyoruz

Bayındır Barajı’nda oluşturulan Mavigöl Rekreasyon alanını açan Başbakan Erdoğan, ‘Yaptıklarımızla özlenen, yeniden büyük Türkiye’yi inşa ediyoruz, kuruyoruz’ dedi. Erdoğan, yeni Türkiye’nin eğitim, sağlık, adalet ve emniyet olmak üzere dört temel üzerine inşa edileceğini söyledi.

1.10.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Adama sormazlar mı 'bugüne kadar niye uygulamadın?' diye. Soruyorum

Giderek büyüyüp torbadan çuvala dönüşen yasa değişikliği tasarısı içinde kadın ve çocuklara yönelik cinsel suçlarla ilgili maddeler de var biliyorsunuz; PR’ı “ağır cezalar getirileceği” şeklinde yapılıyor. Toplum nihayet bu “ırz düşmanları”nın hak ettikleri cezalara çarptırılacağını ve sorunun hallolacağını düşünüyor. Peki işin gerçeği öyle mi?

16.06.2014

‘Ahlak zabıtası’ görevde!

ANKARA’da ‘ahlak zabıtası’ çoktan göreve başladı, biliyor musunuz?

14.05.2011

’İmralı yandaşları’

MELİH Gökçek, nedendir seçim propagandasına erken başladı.

23.10.2008
’Kırmızı’ sokaklara iptal parkları kurtarmadı

’Kırmızı’ sokaklara iptal parkları kurtarmadı

Danıştay, İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü’nün, "İçkili yer bölgesi tespiti"ne ilişkin "Kırmızı sokak" genelgesini esastan da iptal etti.

5.04.2007
Büyükşehir’in filleri ’votka tutkunu’ çıktı

Büyükşehir’in filleri ’votka tutkunu’ çıktı

BÜYÜK Ankara Sirki Cumartesi günü gösterilerine başladı. Sirkin resmi açılışını ise Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Vladimir İvanovskiy beraber yaptılar.

22.03.2007