MENÜ

Masterchef Türkiye

Masterchef Türkiye ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Masterchef Türkiye haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 60 Masterchef Türkiye haberi bulunmuştur.

Masterchef Türkiye Haberleri

MasterCheften kovulan Murat Özdemir kimdir Survivora katılacak mı

MasterChef'ten kovulan Murat Özdemir kimdir? Survivor'a katılacak mı?

MasterChef Türkiye yarışmasından diskalifiye edilen Murat Özdemir, son günlerin en çok konuşulan ismi oldu. Diskalifiye ardından Murat Özdemir’in Acun Ilıcalı'nın bir diğer projesi Survivor’a katılacağı iddiaları yeniden gündeme geldi. Peki, Murat Özdemir kimdir?

15.11.2018Televizyon
Fenomen şeflerle mutfakta

Fenomen şeflerle mutfakta

Serhat'la Kayıttayız'a bu hafta konuk olan Masterchef Türkiye yarışmasının profesyonel şefleri Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu hem yarışma hem de mutfak ile ilgili Serhat Tekin’in sorularını yanıtladı.

14.11.2018Magazin
Gel Konuşalım neden yok, saat kaçta TV8 yayın akışı

Gel Konuşalım neden yok, saat kaçta? TV8 yayın akışı

Gel Konuşalım programının TV8 yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Gündüz kuşağı programı olan Gel Konuşalım, her gün aynı saatte izleyicileriyle buluşuyordu. Peki, Gel Konuşalım neden yok, saat kaçta yayınlanacak?

13.11.2018Televizyon
MasterChefte Murat diskalifiye mi olacak Stüdyodan kovuluyor

MasterChef'te Murat diskalifiye mi olacak? Stüdyodan kovuluyor!

MasterChef Türkiye yarışması izleyicilerine heyecan fırtınası yaşatmaya devam ediyor. Yayınlanan yeni bölüm tanıtımında Murat'ın şefler tarafından birçok kez uyarılıp daha sonra da stüdyodan kovulması akıllarda soru işaretleri bıraktı. Peki, MasterChef'te Murat diskalifiye mi olacak?

12.11.2018Televizyon
MasterChef Türkiye 21. bölüm fragmanında yarışmacılar çiğ köfte için savaş verecek

MasterChef Türkiye 21. bölüm fragmanında yarışmacılar çiğ köfte için savaş verecek

MasterChef Türkiye yarışması yayınlanan 21. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Ekranların soluksuz takip edilen yarışma programı MasterChef'te bu hafta yarışmacılar çiğ köfte yaparak şefleri etkilemeye çalışacak. İşte, MasterChef Türkiye 21. bölüm fragmanı.

10.11.2018Televizyon
MasterChef Türkiyenin ilk finalisti son bölümde belli oldu... Kim kazandı

MasterChef Türkiye'nin ilk finalisti son bölümde belli oldu... Kim kazandı?

MasterChef Türkiye'nin son bölümünde finale gidecek ilk isim belli oldu MasterChef Türkiye'de zorlu haftaları geride bırakarak final haftası oyununu oynamak için hak kazanan 4 yarışmacı, şeflerin verdiği yemeği yapmaya çalıştı. Peki, MasterChef Türkiye son bölümünde neler oldu, final oyununu kim kazandı?

7.11.2018Televizyon
MasterChef Türkiye Hakan kimdir Kaç yaşındadır

MasterChef Türkiye Hakan kimdir? Kaç yaşındadır?

MasterChef Türkiye yarışmacısı Hakan kimdir sorusunun yanıtı binlerce izleyici tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. MasterChef yarışmasının en genç ismi olan Hakan'ın kişisel hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, MasterChef Türkiye Hakan kimdir? Kaç yaşındadır?

6.11.2018Televizyon
MasterChef Türkiye Uğur kimdir Kaç yaşındadır

MasterChef Türkiye Uğur kimdir? Kaç yaşındadır?

MasterChef Türkiye yarışmacısı Uğur kimdir sorusu binlerce izleyici tarafından sorgulanan ve merak edilen isimler arasında yer alıyor. Yarışmada gösterdiği hırsı ve performansıyla akıllara kazınmaya devam eden Uğur'un kişisel hayatı hakkında bilgiler sorgulanıyor. Peki, MasterChef Türkiye Uğur kimdir? Kaç yaşındadır?

6.11.2018Televizyon
Masterchef Murat kimdir nerelidir

Masterchef Murat kimdir nerelidir?

Masterchef yarışmasının en dikkat çeken isimleri arasında yer alan Murat Özdemir, final aşaması yaklaşırken öne çıkmaya devam ediyor. Bolulu olduğunu her fırsatta vurgulayan Masterchef Murat, ailesinin ve akrabalarının aşçı olduğunu ifade ediyor. Peki, daha önce Yemekteyiz isimli yarışma programından kovulduğu sahne ile hatırlanan Masterchef Murat kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, yetenekleriyle olduğu kadar polemikleriyle de gündemde yer alan Murat hakkında bazı bilgiler

5.11.2018Televizyon
MasterChef Türkiyede dün kim kazandı Yeni bölümde ilk finalistler belli olacak...

MasterChef Türkiye'de dün kim kazandı? Yeni bölümde ilk finalistler belli olacak...

MasterChef Türkiye'de takım oyununu kazanan mavi takım yarışmacıları, final haftası oyununu oynamaya hak kazandı. Peki, MasterChef Türkiye'nin ilk finalisti kim oldu? İşte oyunu kazanıp final yolunda dev bir adım atan yarışmacı...

5.11.2018Televizyon
MasterChef Türkiye’de dün kim elendi Eleme adayları kimlerdi

MasterChef Türkiye’de dün kim elendi? Eleme adayları kimlerdi?

MasterChef Türkiye’nin eleme adayları bu hafta kırmızı takım arasından seçildi. Tuğçe, Kerem ve Burcu eleme adayı seçildi. Eleme etabında hünerlerini sergileyen yarışmacılardan bir tanesinin tabağı en az beğenilen oldu ve MasterChef olma hayallerine veda etti. Peki, MasterChef Türkiye’de kim elendi

31.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiye son bölümde kim elendi İşte MasterCheften elenen isim

MasterChef Türkiye son bölümde kim elendi? İşte MasterChef'ten elenen isim

Pazartesi- salı günleri yayınlanan MasterChef Türkiye dün akşam bir eleme bölümünü daha geride bıraktı. MasterChef Türkiye'de bu hafta itibariyle eleme kuralında değişikliğe gidildi. Yeni kural gereği eleme potasına 4 değil, 3 eleme adayı girdi. Peki, MasterChef Türkiye'den bu hafta kim elendi? Son bölümde neler yaşandı?

30.10.2018Televizyon
MasterChef Murat kimdir İşte hayatı hakkında bilgiler

MasterChef Murat kimdir? İşte hayatı hakkında bilgiler

MasterChef Murat kimdir sorusunun yanıtı binlerce izleyici tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Yarışmanın en merak edilen karakterleri arasında yer alan Murat'ın hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, MasterChef Murat kimdir? İşte hayatı hakkında bilgiler.

29.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiye 17. bölüm fragmanında Murat kovuluyor

MasterChef Türkiye 17. bölüm fragmanında Murat kovuluyor!

MasterChef Türkiye yayınlanan 17. bölüm fragmanıyla izleyicilerine yine heyecan dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Sevilen yemek yarışmasının yeni bölümünde Murat ve Uğur'un tartışmasının ardından Mehmet ve Hazer Şef'ten sert bir tepki geliyor. İşte, MasterChef Türkiye 17. bölüm fragmanı.

27.10.2018Televizyon
Masterchef Türkiye’nin son bölümünde kim elendi İşte elenen isim

Masterchef Türkiye’nin son bölümünde kim elendi? İşte elenen isim

Masterchef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. 4 eleme adayı, MasterChef Türkiye'ye devam edebilmek için eleme yarışında şeflerin belirlediği yemeği hazırladı. Peki, Masterchef Türkiye’nin son bölümünde elenen isim kim oldu?

24.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiyede kim elendi İşte hayallerine veda eden isim

MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte hayallerine veda eden isim

MasterChef Türkiye'nin bu hafta yayınlanan ilk bölümünde heyecan dolu dakikalar yer almaya devam etti. Sevilen yemek yarışması programında bu hafta iki takım yarışmacıları da Karadeniz yemekleri pişirebilmek adına kıyasıya yarıştılar. Yayınlanan ikinci günde ise tersanede kaptanlara ve çalışanlara birbirinden lezzetleri yemekler sunan yarışmacılar elenmemek adına kazanmaya çalıştı. Peki, MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte hayallerine veda eden isim.

23.10.2018Televizyon
MasterChef 15. bölüm fragmanında heyecan iyice artıyor

MasterChef 15. bölüm fragmanında heyecan iyice artıyor

MasterChef Türkiye yarışması yayınlanan 15. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam edecek. Heyecan dolu yarışma programı MasterChef'te bu hafta yarışmacılar çiğ börek yaparak en iyi tabağı ortaya koymaya çalışacak. İşte, MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanı.

21.10.2018Televizyon
MasterChef’ten Survivor 2019a transfer: Murat Özdemir kimdir

MasterChef’ten Survivor 2019'a transfer: Murat Özdemir kimdir?

Survivor 2019 sezonu için geri sayım sürerken şaşırtıcı bir haber geldi. İddiaya göre, Yemekteyiz yarışmasından kovulduktan sonra MasterChef’e katılan ve ilginç tavırlarıyla sık sık adından söz ettiren Murat Özdemir, Survivor 2019'un ilk yarışmacısı oldu. Peki, Murat Özdemir kimdir?

17.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiyenin dün yayınlanan son bölümünde kim elendi 16 Ekim özeti

MasterChef Türkiye'nin dün yayınlanan son bölümünde kim elendi? 16 Ekim özeti

MasterChef Türkiye dün akşam eleme bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kazaların yaşandığı seslerin zaman zaman yükseldiği MasterChef Türkiye'nin 16 Ekim tarihli 14. bölümünde dört kişi eleme potasına kaldı. Bu isimlerden biri jürinin ortak kararıyla yarışmaya ve hayallerine veda etti. Peki, MasterChef Türkiye'nin dün yayınlanan son bölümünde kim elendi? 16 Ekim özeti

17.10.2018Televizyon
MasterChef Murat kimdir Kaç yaşındadır

MasterChef Murat kimdir? Kaç yaşındadır?

MasterChef yarışmacısı Murat kimdir sorusunun yanıtı birçok izleyici tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Yarışma içerisinde gösterdiği davranışlarla dikkatleri üzerine çeken Murat'ın kişisel bilgileri merak ediliyor. Peki, MasterChef Murat kimdir? Kaç yaşındadır?

15.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiyede kim elendi İşte MasterChefte bu hafta elenen isim

MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte MasterChef'te bu hafta elenen isim

MasterChef Türkiye’nin 9 Ekim tarihli bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Seslerin zaman zaman yükseldiği ve yarış sırasında kazaların yaşandığı MasterChef Türkiye son bölümünde 4 eleme adayından biri yarışmaya veda etti. Peki, MasterChef Türkiye son bölümde kim elendi?

10.10.2018Televizyon
Masterchef Türkiyede kim elenecek Eleme adayları belli oldu

Masterchef Türkiye'de kim elenecek? Eleme adayları belli oldu!

Masterchef Türkiye'de eleme heyecanı ve dokunulmazlık heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Dün ve bugün yayınlanan bölümleriyle MasterChef'te heyecan dolu anlar yer aldı. Takım oyunlarının ardından iki kez kaybeden mavi takım yarışmacılarından elenme adayları belli oldu. Peki, Masterchef Türkiye'de kim elenecek?

9.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiye jürileri kimdir İşte MasterChef’in jürilerine dair bilinmeyenler

MasterChef Türkiye jürileri kimdir? İşte MasterChef’in jürilerine dair bilinmeyenler

MasterChef Türkiye yarışmacıları ve jüri üyeleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Dünyaya açılan üç ödüllü şef, MasterChef yarışmacılarına yol gösteriyor. Peki, MasterChef Türkiye’nin jüri üyeleri kimler?

8.10.2018Televizyon
Tuğçe Sökesoğlu kimdir ve kaç yaşındadır MasterChef Türkiyeden elenecek mi

Tuğçe Sökesoğlu kimdir ve kaç yaşındadır? MasterChef Türkiye'den elenecek mi?

MasterChef Türkiye’nin 11. bölüm tanıtımında dikkat çeken isimlerden biri de Tuğçe Sökesoğlu oldu. Jüri üyelerinden kendisini diskalifiye etmesini isteyen Tuğçe Sökesoğlu’nun hem akıbeti hem de hayatına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Peki, Tuğçe Sökesoğlu kimdir?

8.10.2018Televizyon
Masterchef yarışmacısı Murat kimdir Yemekteyiz programından kovulmuştu

Masterchef yarışmacısı Murat kimdir? Yemekteyiz programından kovulmuştu!

Masterchef Murat, yarışmanın en çok araştırılan isimleri arasında yer alıyor. Daha önce Yemekteyiz'e katılan ve yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopçu tarafından kovulan Masterchef Murat, yarışmayı sıkı takip eden vatandaşların araştırdığı isim oldu. Peki, Masterchef Murat kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı detaylar

8.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiye bu akşam neden yok MasterChef Türkiyenin yeni bölümü ne zaman

MasterChef Türkiye bu akşam neden yok? MasterChef Türkiye'nin yeni bölümü ne zaman?

Dünya mutfağına yeni şefler kazandıran MasterChef yarışmasının bu akşam yayınlanması beklenen yeni bölümünün neden ekranlara gelmediği merak konusu oldu. 'Masterchef bu akşam neden yok?' sorusuna yanıt arayan vatandaşlar konuya dair bilgi almak istiyor. Peki, MasterChef Türkiye bu akşam neden yok? MasterChef Türkiye'nin yeni bölümü ne zaman?

7.10.2018Televizyon
Masterchef Türkiye ne zaman Masterchef Türkiyenin yeni bölümleri hangi gün

Masterchef Türkiye ne zaman? Masterchef Türkiye'nin yeni bölümleri hangi gün?

Masterchef bu akşam neden yok sorusu, programı yakından takip eden vatandaşların araştırdığı konular arasında yer almaya başladı. Gerilimin hat safhaya ulaştığı programda en iyi olabilmek için her şeylerini ortaya koyan isimler arasından bir kişi masterchef olma hakkını elde edecek. Peki, Masterchef bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, o detaylar

5.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiye 11. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

MasterChef Türkiye 11. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

MasterChef Türkiye'de heyecan, 8 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak 11. bölümle kaldığı yerden devam edecek. Türkiye'nin en iyisi olmak için kıyasıya mücadelenin olduğu yarışmanın 11. bölüm fragmanı vatandaşlarla paylaşıldı. Yayınlanan fragman, yeni bölümde tansiyonun oldukça yüksek olacağının sinyallerini verdi. Peki, MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde neler olacak?

4.10.2018Televizyon
Masterchef son bölümde kim elendi İşte 30 Eylül’de veda eden isim

Masterchef son bölümde kim elendi? İşte 30 Eylül’de veda eden isim

MasterChef'in dün akşam yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Tansiyonun sık sık yükseldiği eleme bölümünde Analı kızlı çorbasını yapmaya çalışan yarışmacılardan birinin Masterchef macerası sona erdi. Peki, Masterchef son bölümde kim elendi? İşte, yarışmaya veda eden isim ve son bölümde yaşananlar…

1.10.2018Televizyon
Masterchef yarışmacısı Murat kimdir Kaç yaşındadır

Masterchef yarışmacısı Murat kimdir? Kaç yaşındadır?

Masterchef Murat, yarışmanın en sansasyonel isimleri arasında başı çekiyor. Yaptığı işten çok etrafındaki insanlarla tartışmayı seven Masterchef Murat, takım içerisinde en fazla isim olmasıyla ön plana çıkıyor. Peki, Masterchef Murat kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

30.09.2018Televizyon
Masterchef Türkiye son bölümde kim elendi

Masterchef Türkiye son bölümde kim elendi?

Masterchef Türkiye bir eleme bölümünü daha geride bıraktı. Cuma, cumartesi ve pazar olmak üzere haftanın üç günün yayınlanan Masterchef Türkiye'nin 8. bölümünde önce 3. ve 4. eleme adayları belirlendi, ardından potaya düşen isimler karşı karşıya geldi. Peki, Masterchef Türkiye son bölümde kim elendi?

23.09.2018Televizyon
MasterChef Türkiye jürileri kimdir İşte MasterChef jüri üyeleri hakkında bilgiler

MasterChef Türkiye jürileri kimdir? İşte MasterChef jüri üyeleri hakkında bilgiler

MasterChef Türkiye jürileri kimdir sorusunun yanıtı sevilen yarışma programının takipçileri tarafından araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. 3 yetenekli şefin yarışmacılara verdiği eğitim ve yapılan yarışmalar heyecan yaratmaya devam ediyor. Peki, MasterChef Türkiye jürileri kimdir? İşte MasterChef jüri üyeleri hakkında bilgiler.

22.09.2018Televizyon
MasterChef hangi günler yayınlanıyor

MasterChef hangi günler yayınlanıyor?

MasterChef hangi günler yayınlanıyor sorusunun yanıtı birçok izleyici tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Tv8 ekranlarında heyecan fırtınası estiren yarışma programı MasterChef'te hırs ve mücadele sürmeye devam ediyor. Peki, MasterChef hangi günler yayınlanıyor?

18.09.2018Televizyon
Masterchef Türkiye son bölümde kim elendi

Masterchef Türkiye son bölümde kim elendi?

Masterchef Türkiye yarışması dün akşam 6. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. MasterChef Türkiye yarışmacıları, 16 Eylül tarihli eleme bölümünde Gebze'deki bir fabrikada çalışan işçilere şeflerin hazırladığı menüyü hazırladı. Peki, Masterchef Türkiye son bölümde kim elendi?

17.09.2018Televizyon
Masterchef Türkiye Uğur kimdir

Masterchef Türkiye Uğur kimdir?

Masterchef Türkiye’nin en dikkat çeken isimlerinden biri de Uğur oldu. Et konusunda kendisine güvendiğini sık sık dile getiren Uğur, özellikle Murat Özdemir ile yaşadığı gerginlikle hafızalar kazınmıştı. Peki, Masterchef Türkiye yarışmacısı Uğur kimdir?

15.09.2018Televizyon
Masterchef Türkiye Hakan Kanık kimdir, kaç yaşında

Masterchef Türkiye Hakan Kanık kimdir, kaç yaşında?

Masterchef Türkiye yarışmasında dikkat çeken isimlerden biri de Hakan Kanık oldu. İddialı sözleriyle olduğu kadar diğer yarışmacılarla yaşadığı tartışmalarla da adından söz ettiren Hakan Kanık’ın hayatı merak ediliyor. Peki, Hakan Kanık kimdir, kaç yaşında?

15.09.2018Televizyon
Masterchef Türkiye yarışmacıları ve jüri üyeleri kimler

Masterchef Türkiye yarışmacıları ve jüri üyeleri kimler?

Masterchef Türkiye yarışması kaldığı yerden devam ediyor. Türkiye’nin ünlü şeflerinin jüri üyeliğini üstlendiği Masterchef Türkiye’de birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Kazanma hırsıyla yüklü olan yarışmacılar arasında sık sık tartışma yaşanıyor. Peki, Masterchef Türkiye yarışmacıları ve jüri üyeleri kimler?

15.09.2018Televizyon
İyi bir şef olmak büyük fedakârlıklar istiyor çocuğunuzun büyüdüğünü görememek gibi...

İyi bir şef olmak büyük fedakârlıklar istiyor çocuğunuzun büyüdüğünü görememek gibi...

Farklı meslek ve yaşlardan 14 yarışmacı... Kimi et konusunda iddialı, kimi tatlı... Ama hedefleri aynı: Türkiye’nin masterchef’i olmak! Yarışmacıların bazen stüdyoda, bazen stüdyo dışında kıyasıya bir rekabete girdiği ‘MasterChef Türkiye’ yarışmasının jüri koltuğunda üç profesyonel şef; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu oturuyor. Yarışmayı vesile ettik, şeflere işin püf noktalarını sorduk.

14.09.2018Hürriyet Cumartesi
MasterChef’in cin fikri

MasterChef’in cin fikri

Mutfakta hararetle pişen kuzu inciklerin, kuşkonmazların hiçbir önemi yok. Acun Ilıcalı bu insanları boş bir odaya koysa da reyting alır artık. TV8 her yarışmasına uyguladığı formülle tıkır tıkır işleyen bir reality show makinesine dönüşüyor.

14.09.2018Hürriyet Cumartesi
MasterChef Türkiyenin jüri üyeleri ve yarışmacıları kimdir İşte MasterChef yarışmacılar hakkında bilgiler

MasterChef Türkiye'nin jüri üyeleri ve yarışmacıları kimdir? İşte MasterChef yarışmacılar hakkında bilgiler

MasterChef Türkiye yarışması ekranlardaki macerasını sürdürüyor. Binlerce başvuru arasından seçilen yarışmacılar Masterchef Türkiye’de kalabilmek için temel becerilerini ve hünerlerini gösteriyor. Peki, MasterChef Türkiye'nin jüri üyeleri ve yarışmacıları kimler?

9.09.2018Televizyon
MasterChef Türkiyede dün kim elendi İşte elenen yarışmacı

MasterChef Türkiye'de dün kim elendi? İşte elenen yarışmacı

Dünyanın en zorlu yemek yarışması MasterChef, dün akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Somer Sivrioğlu, Hazer Amani ve Mehmet Yalçınkaya jüri koltuğunda oturduğu MasterChef Türkiye'nin 9 Eylül tarihli bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Peki, MasterChef Türkiye'den bu hafta kim elendi?

9.09.2018Televizyon
MasterChef Türkiye yarışmacısı Murat Özdemir kimdir Kaç yaşındadır İşte hayatı hakkında bilgiler

MasterChef Türkiye yarışmacısı Murat Özdemir kimdir? Kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilgiler

Murat Özdemir, MasterChef Türkiye yarışmasının en çok dikkat çeken ve konuşulan isimlerinden biri oldu. Kural dışı hareketleri nedeniyle MasterChef Türkiye şefleri tarafından defalarca uyarılan Murat, yarışmacıları da zaman zaman çileden çıkarabiliyor. Peki, MasterChef Türkiye yarışmacısı Murat Özdemir kimdir?

9.09.2018Televizyon
MasterChef yarışmacıları kimdir İşte MasterChef yarışmacılar hakkında bilgiler

MasterChef yarışmacıları kimdir? İşte MasterChef yarışmacılar hakkında bilgiler

MasterChef yarışması 1 Eylül Cumartesi günü ekran macerasına başladı. MasterChef'te eleme turuna kalan 4 yarışmacıdan biri, şeflerin verdiği kararla yarışmaya veda etti. Peki, MasterChef yarışmacıları kimler?

5.09.2018Televizyon
MasterChef Türkiyenin sunucu ve jüri üyeleri kimler

MasterChef Türkiye'nin sunucu ve jüri üyeleri kimler?

Dünya mutfağına yeni şefler kazandıran MasterChef yarışması Eylül ayından itibaren Türkiye'de yayınlanmaya başlayacak. MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelmesine kısa bir süre kala, yarışmanın sunucusu ve jüri üyeleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen çok sayıda televizyon izleyicisi, merak ettikleri detayları internette araştırıyor. Peki, Masterchef Türkiye'nin sunucu ve jüri üyeleri kimler?

31.08.2018Televizyon
Masterchef Türkiye jüri üyesi Somer Sivrioğlu kimdir

Masterchef Türkiye jüri üyesi Somer Sivrioğlu kimdir?

Masterchef Türkiye programının hem jüri hem de sunucularından biri Somer Sivrioğlu oldu. Pek çok dalda ödül alan Somer Sivrioğlu, Türk mutfağını yurt dışında tanıtmayı başarmış çok ünlü bir isimdir. İşte Somer Sivrioğlu hakkında bilgiler

31.08.2018Televizyon
Masterchef Türkiye Sunucusu Hazer Amani kimdir

Masterchef Türkiye Sunucusu Hazer Amani kimdir?

Masterchef Türkiye programının hem jüri hem de sunucularından biri Hazer Amani oldu. Hazer Amani, televizyon programları, gastronomi alanındaki çalışmaları ve yorumlarıyla da adından bahsettirmişti. İşte Hazer Amani’nin hayatına ilişkin bilgiler

31.08.2018Televizyon

Masterchef Türkiye Sunucusu Mehmet Yalçınkaya kimdir?

Masterchef Türkiye programının hem jüri hem de sunucularından biri Mehmet Yalçınkaya oldu. Mehmet Yalçınkaya, 2012 yılında Türkiye Aşçılar Federasyonu Turculina Team Direktörü olarak Dünya Aşçılar Olimpiyatlarında dünya ikincisi olmuştu. İşte Mehmet Yalçınkaya’nın hayatı ve kariyerine ilişkin bilgiler

31.08.2018Televizyon
İşte Benim Stilim Sunucusu Öykü Serter’den Sert Açıklama

İşte Benim Stilim Sunucusu Öykü Serter’den Sert Açıklama!

Televizyon ekranlarının fenomen stil ve moda yarışma programı “İşte Benim Stilim” sunucusu Öykü Serter, Erkekleri şoke edecek açıklamalar yaptı. Detaylar haberimizde…

3.03.2016Kelebek
Beyaz Showun bu haftaki konukları | 18 Aralık Cuma

Beyaz Show'un bu haftaki konukları | 18 Aralık Cuma

Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan Beyaz Show izleyicelerini eğlendirmeye devam ediyor. Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle 18 Aralık Cuma günü saat 23.15'de canlı yayınla Kanal D'de.

16.12.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Rakamlarla yaşıyoruz

Sosyal medya kullanımında her şeyin bir kolayı var artık. Uçsuz bucaksız olanaklar sunuluyor kullanıcıya. Cebinizdeki telefonların geldiği son nokta zaten malum. Bir çay servisi yapmadıkları kaldı neredeyse.

15.11.2018