MENÜ

Masterchef Eleme Adayı Kim Oldu

Masterchef Eleme Adayı Kim Oldu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Masterchef Eleme Adayı Kim Oldu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 65 Masterchef Eleme Adayı Kim Oldu haberi bulunmuştur.

Masterchef Eleme Adayı Kim Oldu Haberleri

MasterChefte en az puanı kim aldı 23 Aralık MasterChef eleme adayı kim oldu

MasterChef'te en az puanı kim aldı? 23 Aralık MasterChef eleme adayı kim oldu?

Büyük finale günler kala MasterChef'te final haftası pazartesi akşamı ekranlara gelen 73 bölüm ile başladı. Ağustos ayından beri mücadele ederek son 4'e kalan Alican, Cemre, Ekin ve Güzide, eleme potasına girmemek için mutfakta zorlu yemekleri yapmaya çalıştı. 3 aşamadan oluşan oyunların ardından şeflerden en az puanı alan bir isim haftanın ilk eleme adayı oldu. Peki, MasterChef'te en az puanı kim aldı? 23 Aralık MasterChef eleme adayı kim oldu? İşte, ayrıntılı bilgiler.

23.12.2019Televizyon
MasterChef’te kim elendi (Gözyaşlarına boğuldu) MasterChef ilk finalist ve 3. eleme adayı kim oldu

MasterChef’te kim elendi? (Gözyaşlarına boğuldu) MasterChef ilk finalist ve 3. eleme adayı kim oldu?

MasterChef’in 26 Aralık tarihli bölümünde final haftasının 3. Eleme adayı ve ilk finalist belli oldu. Güzide ve Cemre arasında gerçekleşen kıyasıya mücadele sonucunda jürilerin tabağını en az beğendiği isim MasterChef 3. Eleme adayı olarak belirlendi. MasterChef’in yeni bölüm fragmanına ise Mehmet Şef’in gözyaşları damga vurdu. Pek, Mehmet Şef’i ağlatan isim kim, MasterChef’ten kim elendi? Tüm bu soru işaretleri MasterChef yeni bölümünde belli olacak...

27.12.2019Televizyon
Final haftasında MasterChefin son eleme adayı kim oldu 26 Aralık MasterChefte en fazla puanı kim aldı

Final haftasında MasterChef'in son eleme adayı kim oldu? 26 Aralık MasterChef'te en fazla puanı kim aldı?

26 Aralık akşamı ekranlara gelen MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde eleme oyunu heyecanı yaşandı. Büyük finale günler kala rekabetin kızıştığı MasterChef'te Cemre ve Güzide eleme oyununda karşı karşıya geldi. 3 farklı yemek yapan yarışmacılardan en az oyu alan isim haftanın son eleme adayı oldu. Peki, final haftasında MasterChef'te eleme adayı kim oldu? 26 Aralık MasterChef'te en fazla puanı kim aldı?

26.12.2019Televizyon
MasterChefte ilk 2 eleme adayı belli oldu - MasterChefte kim kaç puan aldı

MasterChef'te ilk 2 eleme adayı belli oldu - MasterChef'te kim kaç puan aldı?

MasterChef'in 24 Aralık tarihli bölümünde 2'nci eleme adayı belirlendi. Üç oyun oynayan ve her oyunda 10 puan üzerinden değerlendirilen MasterChef yarışmacıları haftanın 2. eleme adayı olmamak için kıyasıya bir mücadele gösterdi, oyunlar sonucunda iki yarışmacı aynı puanları aldı. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te kim kaç puan aldı? MasterChef son bölümde neler yaşandı?

25.12.2019Televizyon
MasterChefte kim kaç puan aldı 24 Aralık MasterChef son bölümde eleme potasına kim gitti

MasterChef'te kim kaç puan aldı? 24 Aralık MasterChef son bölümde eleme potasına kim gitti?

Eleme haftasında heyecanın giderek arttığı MasterChef Türkiye'nin son bölümünde haftanın ikinci eleme adayını belirlemek için yarışmacılar karşı karşıya geldi. 3 farklı oyundan oluşan eleme oyununda en yüksek puanı alan bir isim birinci oldu. Şeflerden en az puanı alan yarışmacı ise haftanın ikinci eleme adayı oldu. Peki, MasterChef'te kim kaç puan aldı? 24 Aralık MasterChef son bölümde eleme adayı kim oldu?

24.12.2019Televizyon
MasterChef eleme potasına kim kaldı, ilk eleme adayı kim oldu MasterChef final tarihi belli oldu

MasterChef eleme potasına kim kaldı, ilk eleme adayı kim oldu? MasterChef final tarihi belli oldu

Final haftasının başlangıcı MasterChef’in 73. Bölümünde ilan edildi. Binlerce isim arasından seçilen dört MasterChef yarışmacısı eleme potasına kalmamak için kıyasıya bir mücadele gösterdi. Eleme adayları ise geç saatlerde belli oldu. Son bölümde yaşananları öğrenmek isteyen ve eleme adaylarını merak edenler internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, MasterChef eleme potasına kim kaldı? İşte MasterChef son bölümde belirlenen eleme adayları

24.12.2019Televizyon
MasterChefin son bölümünde ödülü kim kazandı İşte 19 Aralık MasterChef kazananı

MasterChef'in son bölümünde ödülü kim kazandı? İşte 19 Aralık MasterChef kazananı

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 71. son bölümünde MasterClas ödül oyunu heyecanı yaşandı. Büyük finale doğru rekabetin arttığı yarışmada MasterChef yarışmacıları ile mutfakta karşı karşıya geldi. Eğlenceli anların yaşandığı programda, turları geçen bir isim MasterClass ödülüne kavuştu. Peki, 19 Aralık MasterChef'in son bölümünde ödülü kim kazandı? İşte, merak edilenler.

19.12.2019Televizyon
MasterChef 3. eleme adayı kim oldu MasterChefte eleme potasına kimler gitti

MasterChef 3. eleme adayı kim oldu? MasterChef'te eleme potasına kimler gitti?

MasterChef 3. eleme adayı, dün akşam oynanan oyunların ardından netlik kazandı. 10 bin liralık ödül oyunu için elenen arkadaşları ile bir araya gelen yarışmacılar, hem ödül hem de eleme oyunu için çetin bir mücadele verdi. Peki, MasterChef'te önceki akşam eleme potasına giren isim kim oldu? İşte, MasterChef eleme adayları hakkında detaylı bilgiler

19.12.2019Televizyon
MasterChefte ödülü kim kazandı 18 Aralık MasterChefte eleme adayı kim oldu

MasterChef'te ödülü kim kazandı? 18 Aralık MasterChef'te eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye'nin çarşamba akşamı yayınlanan son bölümünde, eleme ve ödül oyunu heyecanı yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda yarışmadan ayrılan eski yarışmacıların da oyuna dahil olduğu gecede, son beşe kalan isimler ödülü kazanmak için mücadele verdi. Ödül oyunu sonrasında ise haftanın 3. eleme adayı belli oldu. Peki, MasterChef'te ödülü kim kazandı? 18 Aralık MasterChef'te eleme adayı kim oldu?

18.12.2019Televizyon
MasterChefte ikinci eleme adayı kim oldu 17 Aralık MasterChef eleme potasına giren isim ve ödülü kazanan yarışmacı

MasterChef'te ikinci eleme adayı kim oldu? 17 Aralık MasterChef eleme potasına giren isim ve ödülü kazanan yarışmacı

MasterChef Türkiye'de büyük finale haftalar kala, eleme heyecanı devam ediyor. İlgi gören yarışmanın salı akşamı ekranlara gelen son bölümünde yarışmacılar, önce ödül ardından da eleme oyununda mutfakta rekabet etti. Yakınları ile beraber yemek yapan 5 yarışmacıdan biri ödül oyunu aldı. Final anında ise eleme adayı açıklandı. Peki, MasterChef'te ikinci eleme adayı kim oldu? İşte, 17 Aralık MasterChef eleme potasına giren isim ve ödülü kazanan yarışmacı.

17.12.2019Televizyon
MasterChef eleme adayı 16 Aralık akşamı belli oldu Potaya kim gitti

MasterChef eleme adayı 16 Aralık akşamı belli oldu! Potaya kim gitti?

MasterChef'te 16 Aralık akşamı eleme heyecanı yaşandı. Eleme adayları arasında birbirinden önemli isimler yer aldı. Birinci eleme adayının Güzide, Batuhan, Ekin, Alican ve Cemre isimleri arasından belirlendiği MasterChef'te, potaya giden isim jüri üyeleri tarafından belirlendi. Peki, MasterChef eleme adayı 16 Aralık akşamı belli oldu. Peki, MasterChef'te potaya kim gitti? İşte, Mehmet Şef'in tabağına en yakın yemeği çıkarmaya çalışan yarışmacılar arasından potaya giden isim

17.12.2019Televizyon
13 Aralık MasterChef son bölümde kim elendi MasterCheften bu hafta giden isim gözyaşlarını tutamadı

13 Aralık MasterChef son bölümde kim elendi? MasterChef'ten bu hafta giden isim gözyaşlarını tutamadı

İlgi gören yemek yarışması MasterChef, cuma akşamı yayınlanan 67. bölümünde Konya'ya misafir oldu. Mevlana'nın şehrinden yayınlanan MasterChef Türkiye'nin yayınlanan son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası, kaybeden takım eleme oyununa dahil oldu. Eleme yarışından da geçemeyen bir isim MasterChef'ten elendi. Peki, MasterChef son bölümde kim elendi? İşte, 13 Aralık MasterChef'in son bölümde yaşananlar.

13.12.2019Televizyon
MasterChef eleme potası belli oldu MasterChefte ikinci eleme adayı kim oldu

MasterChef eleme potası belli oldu! MasterChef'te ikinci eleme adayı kim oldu?

MasterChef'te dün akşam eleme potasına giren bir isim daha belli oldu. Eleme gecesinde mücadele edecek olan isim, zorlu bir oyunun ardından netlik kazandı. Dün akşam sarma oyununun ardından oynanan ikinci bir oyun ile dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Potaya giden ismin belli olduğu MasterChef'te elemeye kalan isimler bu kez son 5 kişinin içerisinde kalabilmek için mücadele edecek. İşte, MasterChef'in yeni bölümünde yaşanacak olan olaylar ve son bölümde potaya kalan isim hakkında bazı bilgiler

12.12.2019Televizyon
MasterChefin son bölümünde ikinci eleme adayı kim oldu 11 Aralık MasterChefte kim kazandı

MasterChef'in son bölümünde ikinci eleme adayı kim oldu? 11 Aralık MasterChef'te kim kazandı?

MasterChef Türkiye'nin yayınlanan son bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ve eleme heyecanı yaşandı. MasterChef yarışmacıları 11 Aralık akşamı yayınlanan bölümde takım oyununu kazanmak için mücadele etti. Tadım bölümü sonrası en kötü yemeği yapan takım eleme oyununa dahil oldu. Peki, MasterChef'in son bölümünde ikinci eleme adayı kim oldu? MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı?

11.12.2019Televizyon
MasterChef son bölümde bir eleme adayı daha belli oldu - MasterCheften kim elenecek

MasterChef son bölümde bir eleme adayı daha belli oldu - MasterChef'ten kim elenecek?

MasterChef son bölümde haftanın eleme adaylarına bir yenisi eklendi. Kısa bir süre sonra şampiyonunu belirleyecek olan MasterChef'in yayınlanan son bölümünde kıyasıya bir mücadele vardı. Peki, MasterChef 11 Aralık tarihli bölümde eleme adayları kimler oldu? MasterChef son bölümde neler oldu?

11.12.2019Televizyon
MasterChefte eleme adayı kim oldu İşte MasterChef son bölümde dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef'te eleme adayı kim oldu? İşte MasterChef son bölümde dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen son bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Şefler 10 Aralık Salı akşamı MasterChef yarışmacılarından takım oyunda yaratıcı bir yemek yapmasını istedi. Dokunulmazlık oyununda mücadele veren kırmızı ve mavi takım yarışmacılardan bir isim gecenin sonunda eleme adayı oldu. Peki, MasterChef'te eleme adayı kim oldu? İşte, MasterChef son bölümde dokunulmazlığı kazanan takım.

10.12.2019Gündem
MasterChef eleme gecesinde bir ilk Bu hafta MasterCheften kim elendi dokunulmazlığı hangi takım kazandı

MasterChef eleme gecesinde bir ilk! Bu hafta MasterChef'ten kim elendi dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 62. bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Eleme öncesi dokunulmazlık oyununu kazanmak isteyen kırmızı ve mavi takım yarışmacıları en iyi suşiyi yapmak için mutfakta zamanla yarıştı. Takım oyununu kaybeden bir takım haftanın 3. eleme adayını belirledi. Peki, MasterChef'te bu hafta kim elendi? 6 Aralık eleme gecesinde dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

6.12.2019Televizyon
MasterChefte eleme potasına kimler gitti MasterChef yeni bölüm fragmanında Suşi heyecanı

MasterChef'te eleme potasına kimler gitti? MasterChef yeni bölüm fragmanında Suşi heyecanı!

MasterChef'te eleme adayları, dün gerçekleşen son bölümün ardından netlik kazandı. Elemede düelloya giren iki isimden birisi, eleme mücadelesine girmek üzere tezgahta yerini alacak. Peki, MasterChef'te dün akşam ne oldu ve eleme potasına kimler gitti? İşte, MasterChef eleme adayları ve potası hakkında detaylı bilgiler

5.12.2019Televizyon
MasterChefte ikinci eleme adayı kim oldu İşte 4 Aralık MasterChefte eleme potasına giren ikinci isim

MasterChef'te ikinci eleme adayı kim oldu? İşte 4 Aralık MasterChef'te eleme potasına giren ikinci isim

MasterChef Türkiye'nin çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde, haftanın ikinci dokunulmazlığı için yarışmacılar karşı karşıya geldi. En iyi yemeği yapmak mücadele veren yarışmacıların yaptığı yemekleri eski yarışmacılar tattı. Dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir isim eleme potasına gitti. Peki, MasterChef'in son bölümünde ikinci eleme adayı kim oldu? İşte, 4 Aralık MasterChef'te eleme potasına giren ikinci isim.

4.12.2019Televizyon
MasterChefte salı akşamı eleme adayı kim oldu

MasterChef'te salı akşamı eleme adayı kim oldu?

MasterChef yarışması 3 Aralık tarihinde değişen kurallar ile ekranlara geldi. Büyük final yaklaşırken rekabetin arttığı MasterChef'in yayınlanan 59. bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, değişen kurallar ile elemeden kurtulmak için mücadele etti. Puanlama eşit sonuçlanınca dokunulmazlığı kaybeden takımlar direk eleme oyuna dahil oldu. Peki, MasterChef'te salı akşamı eleme adayı kim oldu? İşte MasterChef'in 3 Aralık tarihli son bölümünde kaybeden isim...

3.12.2019Televizyon
MasterChefte eleme adayları kimler oldu 27 Kasım MasterChef eleme adayları ve dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? 27 Kasım MasterChef eleme adayları ve dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef'in 27 Kasım akşamı ekranlara gelen yeni bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık ve eleme oyunu heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık mücadelesinde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları mantı çeşitlerini en lezzetli şekilde hazırlamak için mutfağa girdi. Gecenin sonunda 2 isim eleme potasına gitti. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte, 27 Kasım MasterChef eleme adayları ve dokunulmazlığı kazanan takım.

27.11.2019Televizyon
MasterChefin 54. bölümünde eleme adayları kimler oldu İşte MasterChefte haftanın ilk dokunulmazlığını alan takım

MasterChef'in 54. bölümünde eleme adayları kimler oldu? İşte MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlığını alan takım

MasterChef'in ekranlara gelen 54. bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ve eleme heyecanı yaşandı. MasterChef yarışmacıları salı akşamı yayınlanan bölümde, Gaziantep Futbol Kulübü için yardım kampanyasına dahil oldu. En iyi menüyü yapmak için yarışan takımlardan biri dokunulmazlığı kaybederek iki yarışmacıyı eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef'in 54. bölümünde eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

26.11.2019Televizyon
MasterChefin son bölümünde eleme adayları kim oldu İşte MasterChefte ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım

MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kim oldu? İşte MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım

MasterChef'in ekranlara gelen 51. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takımın mücadele ettiği son bölümde, MasterChef eleme adayları ve haftanın ikinci dokunulmazlık ödülünü kazananlar belli oldu. Şeflerin talimatı ile döner yapan takımlardan biri eleme potasına 2 arkadaşını gönderdi. Peki, MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kim oldu? İşte, MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım ve 20 Kasım eleme adayları.

20.11.2019Televizyon
MasterChefin son bölümünde eleme adayları kimler oldu İşte MasterChefte dokunulmazlığı kazanan takım (19 Kasım)

MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kimler oldu? İşte MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım (19 Kasım)

MasterChef'in salı akşamı ekranlara gelen son bölümünde haftanın birinci dokunulmazlık ve eleme oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef yarışmacıları yayınlanan 50. bölümde takım oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele verdi. Gecenin ilerleyen dakikalarında en başarısız yemeği yapan takımdan iki isim eleme potasına gitti. Peki, MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kimler oldu? İşte MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım...

19.11.2019Televizyon
MasterChefin son bölümünde eleme adayları kimler oldu Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı (13 Kasım)

MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? (13 Kasım)

MasterChef Türkiye'nin çarşamba akşamı ekranlara gelen 47. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takımın mücadele verdiği MasterChef'in yayınlanan son bölümünde eleme potasına giren üçüncü ve dördüncü aday belli oldu. Peki, MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte, merak edilenler.

13.11.2019Televizyon
MasterChefin 46. bölümünde eleme adayları kimler oldu MasterChefte haftanın ilk dokunulmazlığını hangi takım kazandı

MasterChef'in 46. bölümünde eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlığını hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 46. bölümünde, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Tuzla Orhanlı İlkokul ve Ortaokulu için öğrenci menüsü hazırlayan yarışmacılar zamanla yarıştı. Yemeklerin tadına bakan minik öğrenciler, daha sonra oylama yaparak dokunulmazlık oyununun kazanan takımını belirledi. Peki, MasterChef'te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kimler oldu?

12.11.2019Televizyon
MasterChefte dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı İşte bu haftaki MasterChef eleme adayları

MasterChef'te dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte bu haftaki MasterChef eleme adayları

MasterChef'in yayınlanan son bölümünde önce dokunulmazlık mücadelesi verildi, ardından eleme adayları belli oldu. MasterChef'in bu haftaki ikinci dokunulmazlık oyununda takımlar, Çin menüsünü hazırlamak için mutfağa girdi. Peki, MasterChef'te dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte bu haftaki MasterChef eleme adayları

6.11.2019Televizyon
MasterChefte eleme adayları kimler oldu Yeni bölümde dokunulmazlığı hangi takım kazandı

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? Yeni bölümde dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar bu hafta Tarihi Kırkpınar pehlivanlarını konuk etti. Yemekleri hazırlayan yarışmacılar gecenin sonunda eleme potasına girmemek için puanlama bölümünde karşı karşıya geldi. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? Yeni bölümde dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

5.11.2019Televizyon
MasterChefte dün akşam elemeye kimler kaldı MasterChefte erteleme şoku

MasterChef'te dün akşam elemeye kimler kaldı? MasterChef'te erteleme şoku!

MasterChef Türkiye'de dün akşam eleme adayları konusunda şok yaşandı. Toplam 6 eleme adayının çıktığı programda, eleme gecesi gerçekleştirilemedi. 6 adayın eleme potasında yer aldığını ifade eden Mehmet Şef, elemenin 31 Ekim akşamı olacağını söyledi. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte, Masterchef'in son gecesinden bazı bilgiler

31.10.2019Televizyon
MasterCheften kim elendi Dokunulmazlık oyununda eşitlik bozulmadı

MasterChef'ten kim elendi? Dokunulmazlık oyununda eşitlik bozulmadı!

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 39. bölümünde dokunulmazlık ve eleme heyecanı yaşandı. Yarışmanın ekranlara gelen son bölümünde, yarışmacılar dokunulmazlık oyununu almak için birbirleri ile mücadele etti. Gecenin sonunda en başarısız yemeği yapan 2 isim eleme potasına girdi. Peki, MasterChef'ten bu hafta kim elendi? Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, merak edilenler.

30.10.2019Televizyon
MasterChefte eleme adayları kimler oldu 29 Ekim özel yayınında dokunulmazlık heyecanı

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? 29 Ekim özel yayınında dokunulmazlık heyecanı!

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin 38. bölümünde yarışmacılar gazilere konuk oldu. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel Atatürk'ün en sevdiği yemekleri yapan yarışmacılar, dokunulmazlık ve eleme heyecanı için mücadele etti. Kırmızı veya mavi takımdan en başarısız yemeği yapan 2 isim eleme potasına girdi. Peki, MasterChef'te bu hafta eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, merak edilenler.

29.10.2019Televizyon
23 Eylül akşamı MasterChefte kim elendi Dokunulmazlık oyununda gerilim

23 Eylül akşamı MasterChef'te kim elendi? Dokunulmazlık oyununda gerilim!

MasterChef'te dün akşam bir kişi elenerek hayallerine veda etti. Gerilim dolu anların yaşandığı MasterChef eleme gecesinde yarışmacılar, bir E-Ticaret şirketinin deposuna 50 kişilik yemek yaptı. Yapılan yemekler neticesinde alınan puan, MasterChef'in dokunulmazlık kazanan takımını belirledi. Gecenin sonunda ise eleme potasının son iki adayı daha belirlenerek 4 kişilik eleme gecesi başladı. Peki, 23 Eylül akşamı MasterChef'ten kim elendi? İşte, Mustafa'nın duygusal sözler sarf ettiği geceden bazı detaylar

24.10.2019Televizyon
MasterCheften bu hafta kim elendi İşte MasterChef Türkiyede haftanın ikinci dokunulmazlığını kazanan takım

MasterChef'ten bu hafta kim elendi? İşte MasterChef Türkiye'de haftanın ikinci dokunulmazlığını kazanan takım

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 35. bölümünde, eleme heyecanı yaşandı. Yeni bölümde Gebze e-ticaret operasyon merkezi çalışanlarını ziyaret eden MasterChef yarışmacıları, dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Gecenin sonunda haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan iki yarışmacı ise eleme adayı oldu. Peki, MasterChef'ten bu hafta kim elendi? İşte MasterChef'te haftanın ikinci dokunulmazlığını kazanan takım.

23.10.2019Televizyon
MasterChefte eleme potasında kimler var 22 Ekim MasterChefte potaya kimler girdi

MasterChef'te eleme potasında kimler var? 22 Ekim MasterChef'te potaya kimler girdi?

Masterchef'te 22 Ekim akşamı eleme potası için büyük bir mücadele vardı. Dokunulmazlık oyunu için kırmızı ve mavi takım en iyi makarnayı yapmaya çalıştı. Makarna yapımı esnasında belirli bir aşamaya gelen MasterChef yarışmacıları, şeflerin yer değiştirmelerini söylemesi üzerine şok yaşadı. Peki, 22 Ekim akşamı MasterChef'te eleme potasına kimler girdi? İşte, dokunulmazlık kazanan takım ve eleme potasına giren yarışmacılar hakkında detaylı bilgiler

23.10.2019Televizyon
MasterChefte eleme adayları kimler oldu İşte MasterChef Türkiyede dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte MasterChef Türkiye'de dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 34. bölümünde eleme ve dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takım, ekranlara gelen son bölümde, bu hafta yarışmada kalmak için dokunulmazlık oyununda mücadele etti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden bir takım ise, eleme potasına iki yarışmacıyı gönderdi. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte MasterChef Türkiye'de dokunulmazlığı kazanan takım.

22.10.2019Televizyon
MasterChef son bölümde MasterClass kazananı kim oldu Ödülü kim aldı

MasterChef son bölümde MasterClass kazananı kim oldu? Ödülü kim aldı?

MasterClass heyecanının yaşandığı MasterChef son bölümünde kazanan isim bin liralık büyük ödülün sahibi oldu. En iyi tatlının yapılmaya çalışıldığı MasterChef son bölümünde, Somer Şef tüm tatlıların tasarımlarını beğendi ve final aşamasına kalacak 2 tatlıyı belirlerken zorlandı. Peki, MasterClass ödülünü kim kazandı? İşte, MasterChef son bölümünde MasterClass ödülünü alan yarışmacı

17.10.2019Televizyon
MasterChef’te dün kim elendi İşte, MasterChef son bölümde yaşananlar

MasterChef’te dün kim elendi? İşte, MasterChef son bölümde yaşananlar

MasterChef Türkiye’nin 16 Ekim tarihli bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Dört eleme adayının belirlendiği MasterChef son bölümüne kaptan olan Ekin’in kararı damga vurdu. Ekin’in kendisini eleme adayı göstermesi, hem yarışmacıları hem de jüri üyelerini şaşırttı. Peki, MasterChef’te dün kim elendi? İşte, MasterChef son bölümde yaşananlar

17.10.2019Televizyon
MasterChef Türkiyeden kim elendi MasterChef stüdyosunda gergin anlar

MasterChef Türkiye'den kim elendi? MasterChef stüdyosunda gergin anlar

Türkiye'nin en iyi aşçısı olabilmek için yarışmacıların ter döktüğü MasterChef yarışmasının ekranlara gelen 31. bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takımın 7 farklı çeşit köfte yapmak için mutfağa girdiği yarışmada dokunulmazlık oyununu kaybeden bir takım iki yarışmacıyı eleme potasına gönderdi. Gecenin sonunda ise bir isim MasterChef'e veda etti. Peki, MasterChef Türkiye'den bu hafta kim elendi? Dokunulmazlığı kim kazandı?

16.10.2019Televizyon
MasterChef’te eleme adayları kimler oldu Dokunulmazlık yarışını hangi takım kazandı

MasterChef’te eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık yarışını hangi takım kazandı?

Birbirinden iddialı isimlerin yarıştığı MasterChef Türkiye 15 Ekim Salı günü 30. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. MasterChef Türkiye’nin son bölümünde önce dokunulmazlık oyunu ardından eleme oylaması heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık mücadelesini kaybeden takım kendi arasında oylama yaptı. Peki, MasterChef’te eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık yarışını hangi takım kazandı?

16.10.2019Televizyon
MasterChefte eleme adayları kimler oldu MasterChefte birinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te birinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye salı akşamı 30. bölümü ile ekranlara geldi. MasterChef Türkiye'nin son bölümünde haftanın birinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Yapılan puanlama sonrası en başarısız yemeği yapan bir takım dokunulmazlığı kaybederek eleme potasına iki yarışmacıyı gönderdi. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te birinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

15.10.2019Televizyon
MasterChefte Masterclass ödülünü kim kazandı İşte MasterChef Türkiyede ödül oyununu kazanan yarışmacı

MasterChef'te Masterclass ödülünü kim kazandı? İşte MasterChef Türkiye'de ödül oyununu kazanan yarışmacı

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasının yeni bölümünde Masterclass ödül oyunu heyecanı yaşandı. Danilo Şef'in büyük ödülü açıkladığı gecede yarışmacılar en iyi pizzayı yapmak için kıyasıya rekabet etti. Yarışmacılar mutfakta yemek yaparken stüdyoda eğlenceli anlar da yaşandı. Peki, MasterChef'te bu hafta Masterclass ödülünü kim kazandı? İşte, MasterChef Türkiye'de ödülü kazanan yarışmacı...

10.10.2019Televizyon
MasterChef Türkiyede bu hafta kim elendi O isim MasterChefe veda etti

MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi? O isim MasterChef'e veda etti!

İlgiyle izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de bir eleme haftası daha geride kaldı. Bu hafta eleme adayı olan dört yarışmacıdan MasterChef'e eden isim belli oldu. Peki, MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi?

10.10.2019Televizyon
MasterCheften kim elendi MasterChefin son bölümünde dokunulmazlığı kazanan takım hangisi oldu

MasterChef'ten kim elendi? MasterChef'in son bölümünde dokunulmazlığı kazanan takım hangisi oldu?

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 27. bölümünde, Misi Köyü'ne konuk olan yarışmacılar dokunulmazlık ve eleme heyecanı yaşadı. Bu haftayı da garantilemek için kırmızı ve mavi takımın ikinci dokunulmazlık oyunu için mücadele ettiği gecede, en başarısız yemek performansını sergileyen bir isim yarışmaya veda etti. Peki, MasterChef'ten bu hafta kim elendi? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

9.10.2019Televizyon
Bu hafta MasterChef Türkiyeden kim elendi İşte 1 Ekimde MasterChefe veda eden yarışmacı

Bu hafta MasterChef Türkiye'den kim elendi? İşte 1 Ekim'de MasterChef'e veda eden yarışmacı

Heyecan ve rekabetin devam ettiği yarışma programı MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen son bölümünde haftanın elemesi gerçekleşti. Her hafta bir yarışmacının veda ettiği MasterChef'te dokunulmazlık oyunu sonrası yapılan puanlama ile beraber bir isim hayallerine veda etti. Puanlama sırasında ise gerilim dolu anlar MasterCheh'e damga vurdu. Peki, bu hafta MasterChef'te Türkiye'den kim elendi? Hangi yarışmacı MasterChef'e veda etti?

2.10.2019Televizyon
MasterChef 30 Eylül eleme adayı kim oldu Son bölümde dokunulmazlık kimin oldu

MasterChef 30 Eylül eleme adayı kim oldu? Son bölümde dokunulmazlık kimin oldu?

MasterChef 30 Eylül akşamı yayınlanan son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Düello oyununun oynandığı MasterChef'te yarışmacılar bire bir performans göstererek takım dokunulmazlığını kazanmak için mücadele etti. Dokunulmazlığı kaybeden takım, bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Eleme potasına giren ilk isim, bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı tarafından belirlendi. Diğer eleme adayını ise kaybeden takım içerisindeki oylamalar belirledi. İşte, MasterChef eleme potası ve eleme adayları hakkında bazı bilgiler

1.10.2019Televizyon
MasterChefte eleme adayları kimler oldu MasterChefte dokunulmazlığı hangi takım kazandı

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef'in ekranlara gelen 22. bölümünde kırmızı ve mavi takım bir kez daha eleme potasına girmemek adında dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kaybeden takımdan iki isim eleme adayı olarak belirlendi. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te haftanın birinci dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

30.09.2019Televizyon
MasterChefte bu hafta ödül oyununu kim kazandı

MasterChef'te bu hafta ödül oyununu kim kazandı?

MasterChef'in ekranlara gelen yeni bölümünde MasterClass ödül oyunu heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takım MasterClass ödül oyununu kazanabilmek için mücadele verdi. Ödülü kazanan takım şeflerden hamburger yapma ödülü kazandı. Peki, MasterChef'te bu hafta ödül oyununu kim kazandı? Ödül hangi takımın oldu? İşte, MasterChef'in son bölümünde yaşananlar.

25.09.2019Televizyon
MasterChef yarışmasında hangi isim elendi MasterChef Türkiyede bu hafta kim elendi

MasterChef yarışmasında hangi isim elendi? MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi?

İkinci sezonu ile ekranlara geri dönen MasterChef Türkiye'nin dün akşamki bölümünde ikinci dokunulmazlık oyunu ve eleme heyecanı vardı. Eleme potasında yer alan dört yarışmacı, elenmemek için Danilo Şef'in raviolisinden yaptı. Gecenin sonunda elenerek MasterChef hayallerine veda eden isim belli oldu. Peki, MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi?

25.09.2019Televizyon
MasterChef Türkiyede dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı Eleme adayları kimler oldu

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

MasterChef Türkiye 18. bölümü ile ekranlara geldi. TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmanın yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Dokunulmazlığı alıp haftayı garantilemek isteyen yarışmacılar, mutfakta zamanla yarıştı. Peki, MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme adayları kimler oldu? İşte, yarışmanın son bölümünde yaşananlar.

23.09.2019Televizyon
MasterChef yeni bölüm fragmanı yayınlandı MasterChef ne zaman

MasterChef yeni bölüm fragmanı yayınlandı! MasterChef ne zaman?

İzleyiciler tarafından ilgi gören yemek yarışması MasterChef'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmana göre, MasterChef'in ekranlara gelecek olan 17. bölümünde kaptanlık yarışına yeni bir isim dahil olacak. Yeni gelen yarışmacı, iki takım arasındaki rekabeti kızıştıracak. Peki, MasterChef Türkiye yeni bölüm ne zaman? MasterChef hangi günler yayınlanıyor? İşte, programla ilgili merak edilen bilgiler.

21.09.2019Televizyon