MENÜ

Marmaris Amfi Tiyatro

Marmaris Amfi Tiyatro ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Marmaris Amfi Tiyatro haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 59 Marmaris Amfi Tiyatro haberi bulunmuştur.

Marmaris Amfi Tiyatro Haberleri

Knidos Antik Kentinde talan

Knidos Antik Kenti'nde talan

MUĞLA'nın Datça İlçesi'nde yer alan 2 bin 600 yıllık Knidos Antik Kenti'nde, 21 yıldır devam eden kazı çalışmaları şok bir gelişmeyle durduruldu.

26.07.2008Gündem
Amfi Tiyatro’da genç yıldızlar

Amfi Tiyatro’da genç yıldızlar

Trafik kazasında yaşamını yitiren Tufan Yaltırık anısına düzenlenen Pop Müzik Şarkı Yarışması’nı, Sertab Erener’in "İncelikler Yüzünden" adlı şarkısıyla Cansu kazandı.

28.05.2007Ege
Küçük tiyatrocu salon eyleminde

Küçük tiyatrocu salon eyleminde

KÜÇEKLERE tiyatroyu ve sanatı sevdirmek için kurulan Marmaris Komedi Tiyatrosu’nun (MASKOT) 20 küçük oyuncusu, Türkmenistan Parkı’nda ilçede tiyatro salonu bulunmamasını ve daha önce oyunlarını sergiledikleri amfi tiyatrodan belediye tarafından çıkarılmalarını sessizce protesto etti.

29.03.2007Ege
Beldibi Belediyesine yolsuzluk soruşturması

Beldibi Belediyesi'ne yolsuzluk soruşturması

MUĞLA'nın Marmaris İlçesi'ne bağlı Beldibi Beldesi'nde, MHP'li Belediye Başkanı İdris İspirli ile Belediye Meclis üyeleri Oğuz Akfırat ve Mehmet Boran hakkında, görevini kötüye kullandıkları iddiasıyla soruşturma başlatıldı. Muğla ve Marmaris Jandarma Komutanlığı bağlı ekipler ile İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli sivil kadın polisler Belediye Başkanı İspirli'nin evine ve Belediye'ye baskın düzenleyerek evraka el koydu.

6.02.2007Gündem

Yazar Sonuçları

Çocuklu tatil için 10 ADRES

Yaz aylarında ailecek tatile gitmeyi planlayanlar için tecrübeli anne ve babalara sorduk, en çok tercih edilen yerleri tespit ettik. İşte çocuklarla gidilebilecek adresler...

18.07.2008

10 yıl sonra İstanbul

10 yıldır ABD'de yaşayan ve Rutgers Üniversitesi'nde de yardımcı doçent olarak calışan Dr. Tuğrul Özel, yıllardan sonra ilk defa eşi ve kızıyla İstanbul'u gezmiş. İzlenimlerini şöyle yazıyor:

9.08.2003