MENÜ

Mark Zuckerberg Kimdir

Mark Zuckerberg Kimdir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mark Zuckerberg Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Mark Zuckerberg Kimdir haberi bulunmuştur.

Mark Zuckerberg Kimdir Haberleri

Zuckerbergden Müslümanlara destek

Zuckerberg'den Müslümanlara destek

Dünyaca ünlü sosyal medya ağı Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, son zamanlarda artan İslamofobi’ye karşı Müslümanların yanında olduğunu açıkladı.

10.12.2015Avrupa
Facebookun kurucusu Mark Zuckerberg baba oldu |  Mark Zuckerbergin eşi Priscilla Chan kimdir

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg baba oldu! | Mark Zuckerberg'in eşi Priscilla Chan kimdir?

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg baba oldu. Mark Zuckerberg ve eşi Priscilla Chan, Facebook hisselerinin yüzde 99'unu bağışlayacaklarını açıkladılar. Zuckerberg'in eşi Priscilla Chan kimdir?

2.12.2015Bilgi
Facebookun kurucusu Mark Zuckerberg kimdir

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg kimdir?

Mark Zuckerberg, dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi Facebook'un kurucusudur. Son günlerde Facebook hisselerinin %99'unu bağışlayacağı yönündeki haberlerle adından sıkça söz ettirdi. Peki, Mark Zuckerberg kimdir?

2.12.2015Bilgi
Facebook’un kurucusu genç milyarder Mark Zuckerberg Kimdir

Facebook’un kurucusu genç milyarder Mark Zuckerberg Kimdir?

Genç yaşta kurduğu Facebook isimi sosyal platform ile dünyanın en zenginlerinden biri haline gelen Mark Zuckerberg kimdir?

16.09.2015Gündem
Bile bile skandal

Bile bile skandal!

JENNIFER Lawrence, Rihanna gibi ünlülerin iCloud hesaplarından çalınan çıplak fotoğrafları internette yayınlanmaya devam ederken Londra’da yaşayan bilişim uzmanı Türk İbrahim Baliç, mart ayında Apple’a güvenlik açığı uyarısı yaptığını öne sürdü. Hürriyet’e konuşan ve yazışmaları gösteren Baliç, “O zaman ilgi göstermeyen Apple, çıplak fotoğraf skandalından sonra benden yeni bir rapor istedi” dedi.

30.09.2014Ekonomi
‘Öz’e Ulaşma ve Nuri Demirağ Sendromu

‘Öz’e Ulaşma ve Nuri Demirağ Sendromu

Bugüne kadar yayınlanan yazılarımda yeni dijital çağın gerekleri ve bu baş döndürücü zemindeki fay hatlarında yaşanan kırılmalar, 21’inci yüzyıl becerileri, eğitim, inovasyon ve girişimcilik üzerine düşüncelerimi sizinle paylaştım. Ülkemizin gelecek hedefleri bağlamında önemlerini verilere dayalı ispatlarıyla sunmaya çalıştım.

1.06.2013Eğitim

Yazar Sonuçları

Dün dündür...

2002’de seçimi kazanır kazanmaz, Demirel’e koşup, “engin tecrübelerinizden faydalanmak, danışmak, tavsiyelerinize göre hareket etmek istiyoruz” diyen “çırak” kimdir?

17.05.2011