MENÜ

Marilyn Monroe Hayatı

Marilyn Monroe Hayatı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Marilyn Monroe Hayatı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Marilyn Monroe Hayatı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 151 Marilyn Monroe Hayatı haberi bulunmuştur.

Marilyn Monroe Hayatı Haberleri

Marilyn hâlâ efsane

Marilyn hâlâ efsane

Bugün Marilyn Monroe'nun ölümünün 40'ncı yıldönümü. Bunca yıla rağmen Monroe hala sinemanın en seksi sarışını ve hâlâ efsane.

5.08.2002Gündem
Bazıları hala Marilyn sever

Bazıları hala Marilyn sever

Bugün sinemanın efsane sarışını Marilyn Monroe'nun ölümünün 40'ncı yıldönümü. Monroe'nun cansız bedeni, 5 Ağustos 1962'de bembeyaz çarşafların üzerinde bulunduğundan bu yana neredeyse yarım asır geçti. Ama 36 yaşındayken 'bu dündadan çekip giden' Monroe, yeni kuşakların belleğinde bile hala taptaze ve hala sinemanın en seksi sarışını.

5.08.2002Gündem
Erkek Doğrama Cemiyeti Manifestosu

Erkek Doğrama Cemiyeti Manifestosu

‘‘Kadınların üremek için erkeklere ihtiyacı yoktur. Cinsellik kafasızların sığınağıdır.’’ Bu cümleler Amerikalı feminist Valerie Solanas'ın bütün dünya feministlerinin el kitabı olan SCUM Manifestosu'nda yer alıyor.

27.07.2002Gündem
Kendisi gibi yaşadı ve öldü

Kendisi gibi yaşadı ve öldü

"Sadece bir rock yıldızı olmak istemiyorum. Benim asıl istediğim bir efsane olmak." Freddie Mercury, tam da istediği gibi bir efsane artık. "Rock müziğin erkek kraliçesi" bundan 10 yıl önce 1991'in 24 Kasım'ında yaşama veda etti.

23.11.2001Gündem
Hollywood’da dijital yıldız korkusu

Hollywood’da dijital yıldız korkusu

Son Fantezi, realist bir animasyon filmi. New York Times, filme birinci sayfadan yer verdi. Gazeteye göre, Tom Hanks gibi bazı yıldızlar, bilgisayarın yarattığı dijital starları korkutucu bir rakip olarak görüyor. Yoksa yakında Hollywood'un kaprisli yıldızlarının işi bitecek mi?

27.07.2001Gündem

Yazar Sonuçları