MENÜ

Mariah Bell

Mariah Bell ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mariah Bell haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Mariah Bell haberi bulunmuştur.

Mariah Bell Haberleri

Yılbaşı şehirleri

Yılbaşı şehirleri

Dünyanın önde gelen kentleri aylardır heyecanla yılın son haftasını bekliyor. Meydanlar, sokaklar, mağazalar, evler süslendi, rengarenk ışıklandırıldı. Önce noel, ardından yeni yıl kutlanacak. Milyonlarca kişi, noel tatilinden istifade edip, bu coşkuyu farklı bir ülkede yaşamak arzusuyla yolculuğa çıktı. Televizyonlar 31 Aralık gecesi yine yeni yıl kutlamalarını Sydney’den başlayıp, New York’a kadar adım adım takip edecek. 2008’i ekran başında karşılamak yerine yola düşmek, farklı bir kentte eğlenceye katılmak istiyorsanız çantanızı hazırlayın. İşte size altı kentten yeni yıl kutlaması izlenimleri.

23.12.2007Seyahat
Elvis hâlâ kral

Elvis hâlâ kral

Müzik dünyasının “Kral” lakaplı şarkıcısı Elvis Presley, müzik listelerinde bir numarada en çok şarkısı yer alan sanatçı olarak zirvedeki yerini koruyor. İngiltere müzik listelerine göz atıldığında, Elvis Presley, bir numaraya, 18 ayrı şarkıyla 21 kez yükselirken, kadın vokallerde rekoru, 12 şarkıyla Madonna elinde tutuyor.

22.03.2006Gündem
En çekici Simpson

En çekici Simpson

Pop kültürünün yeni ''kraliçesi'' Jessica Simpson, bir dergi tarafından ''2004 Yılının En Çekici Güzeli'' seçildi. Beyonce Knowles'ın ikinci, Christina Aguilera'nın üçüncü oldu.Beyonce Knowles'ın ikinci, Christina Aguilera'nın üçüncü olduğu listede, Jennifer Lopez, Anna Kournikova, Halle Berry, Paris Hilton, Janet Jackson, Angelina Jolie gibi ünlüler de yer aldı.

14.05.2004Gündem
En çekici Simpson

En çekici Simpson

Pop kültürünün yeni ''kraliçesi'' Jessica Simpson, bir dergi tarafından ''2004 Yılının En Çekici Güzeli'' seçildi. Beyonce Knowles'ın ikinci, Christina Aguilera'nın üçüncü oldu.

14.05.2004Gündem