MENÜ

Maps Go

Maps Go ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Maps Go haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 36 Maps Go haberi bulunmuştur.

Maps Go Haberleri

Android Go nedir Telefonlarda neyi değiştiriyor

Android Go nedir? Telefonlarda neyi değiştiriyor?

Android Go işletim sistemine sahip akıllı telefonlar tanıtıldı. Peki, bu yeni Android tam olarak nedir; bize ne getiriyor?

6.03.2018Teknoloji
Gmail değişiyor İşte yeni gelen bomba özellik

Gmail değişiyor! İşte yeni gelen bomba özellik

Google'ın fazla kaynak tüketmeyen Go uygulamalarının arasına Gmail Go da eklendi! İşte sunduklarıyla etkileyen uygulama...

18.02.2018Teknoloji
Nokia 1 ortaya çıktı, işte ilk görüntüler

Nokia 1 ortaya çıktı, işte ilk görüntüler!

Android Go işletim sistemine sahip olacağı söylenen Nokia 1'in ilk görüntüleri ortaya çıktı!

16.01.2018Teknoloji
Googleın yeni haritalar uygulaması yayında: Google Maps Go

Google'ın yeni haritalar uygulaması yayında: Google Maps Go

Google Maps Go, Google Haritalar ve Navigasyon uygulamasının hafif sürümü. Google’ın düşük donanımlı Android telefonlar için özel olarak ve zayıf ağ bağlantısında da sorunsuzca çalışacak şekilde tasarladığı harita uygulaması artık yayında!

14.12.2017Teknoloji
The Walking Deadin yeni oyunu telefonlara geldi

The Walking Dead'in yeni oyunu telefonlara geldi!

Pokemon Go ile başlayan AR (Attırılmış gerçeklik) serüveni yepyeni bir oyunla devam ediyor. The Walking Dead'in AR oyunu iOS ve Google Play Store'da yayımlandı.

18.07.2018Teknoloji
Android Go yüklü Samsung telefon yolda

Android Go yüklü Samsung telefon yolda!

Samsung'un Android Go'lu bir telefon üreteceğine dair ilk dedikoduları geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık. Firma henüz bu bilgiyi doğrulamadı ancak bu yöndeki işaretlerin sayısı artıyor.

16.05.2018Teknoloji
Apple açıkladı: Milyonlarca telefona indiriliyor, bedava

Apple açıkladı: Milyonlarca telefona indiriliyor, bedava!

Apple telefonları bu yıl (8 Aralık'a kadar) kasıp kavuran tüm uygulamaların bir listesini yayınladı. İçinde ücretli olanlar olduğu kadar bedava sahip olunabilecekler de var!

7.12.2017Teknoloji
App Store 2017 yılının en iyilerini duyurdu

App Store 2017 yılının en iyilerini duyurdu!

Apple her yıl sonuna doğru yaptığı gibi 2017'ye damga vuran ve App Store'da yoğun ilgi gören uygulama, oyun ve müziklerin listesini yayınladı. Bakın iPhone ve iPad'lerde en çok bu sene neler ilgi gördü?

7.12.2017Teknoloji
İşte Android Onun en iyi 9 özelliği

İşte Android O'nun en iyi 9 özelliği

Android O geçtiğimiz günlerde geliştirici sürümüyle kullanıcılara sunulmuştu. Peki Android O ile ne değişecek? Telefonlar nasıl etkilenecek?

9.06.2017Teknoloji
YouTubeu internet olmadan seyretmek mümkün olacak

YouTube'u internet olmadan seyretmek mümkün olacak!

YouTube, internet bağlantısı yetersiz olan bölgeler için geliştirdiği yeni uygulamasını indirmeye sundu!

10.02.2017Teknoloji
Pokemon Go güncellemesi ile neler değişti

Pokemon Go güncellemesi ile neler değişti?

Pokemon GO piyasalara çıktığı ilk günden beri oyun dünyasında fırtınalar estiriyor. Pekomon Go yayınlanan ilk sürümünün ardından gelen güncelleme ile farklı bir boyut kazandı. Peki Pokemon Go güncellemesi ile neler eklendi ve oyunda neler değişti? İşte Pokemon Go güncellemesi hakkında tüm detaylar

11.08.2016Teknoloji
Pokemon Go Gmail hesabınızı izliyor

Pokemon Go Gmail hesabınızı izliyor!

Son günlerin popüler oyunu Pokemon Go daha ülkemizde resmen yayınlanmamış olmasına rağmen dolaylı yoldan pek çok telefona indirilirken, kullanıcıların göz ardı ettiği bir tehlike var: Gmail ile kaydolunan Pokemon Go tüm maillerinizi okuyor!

12.07.2016Teknoloji
Failure to beat iPhone puts Nokia sales at risk

Failure to beat iPhone puts Nokia sales at risk

HELSINKI - Failure to utilize the power of third-party applications and software in mobile phones is putting Nokia’s market share at risk, as even fellow Finns have started to choose iPhones and similar gadgets over Nokia. The Finnish company’s global sales of smartphones fell to 41.2 percent in the first quarter.

24.06.2009Gündem
Tough walk through minefields

Tough walk through minefields

ANKARA - The deadlock over the clearance of landmines on the Syrian border continues with Parliament failing to agree on a bill, while the military said Friday that NATO could undertake the mission. Turkey is obliged to clear the mines by 2014 in accordance with an international treaty.

22.05.2009Gündem
Pitt, Tarantino alter World War history with ’Basterds’

Pitt, Tarantino alter World War history with ’Basterds’

CANNES, France - Cult US director Quentin Tarantino danced his way up the red carpet Wednesday as he sent a squad of Nazi-killing 'Inglourious Basterds' into Cannes on a mission to capture the film festival's top prize.

21.05.2009Gündem
Crisis an opportunity, say 2001 crisis victims

Crisis an opportunity, say 2001 crisis victims

ISTANBUL - The crippling economic crisis that gripped the country in 2001 proved to be a blessing in disguise for some who were forced to change careers and went on to attain more suceess in their new professions than ever before. However, most did have to go through a tough adaptation period before feeling comfortable in their new skin

23.03.2009Gündem
Making caving the hippest thing

Making caving the hippest thing

ISTANBUL - They dare to take on absolute darkness, enter through holes that would be any claustrophobic's worst nightmare, just to feel the experience of being the first ones to enter an unexplored cave. However, despite their bravery, the members of Boğaziçi University Speleological Society, or BÜMAK, are not in it for the glory.

6.02.2009Gündem
Istanbul’s overlooked Maritime Museum

Istanbul’s overlooked Maritime Museum

ISTANBUL - It’s well known that Turks came from Central Asia on the backs of their horsesÉ Sailing was not one of their fortesÉ but they understood its importance as early as the 14th century when they sent a fleet to conquer İmrali Island in 1308.

16.01.2009Gündem
New York sees wacky ol’ Christmas markets

New York sees wacky ol’ Christmas markets

NEW YORK - New York is full of one-of-a-kind shops and ethnic neighborhoods where you can find unique merchandise in all price ranges. The city is home to several Christmas markets as well, selling everything from mittens to ornaments to arts and crafts and toys.

30.11.2008Gündem
Bin Laden driver headed for trial at Guantanamo

Bin Laden driver headed for trial at Guantanamo

A Yemeni likely to be the first person tried before the U.S. war crimes court at Guantanamo naval base was more than just a driver for Osama bin Laden, U.S. agents said on Thursday.

18.07.2008Gündem
Nokianın hızına yetişmek zor

Nokia'nın hızına yetişmek zor

Nokia tasarım odaklı ve sıkı bir donanım sunan üç yeni cep telefonu daha tanıttı.

30.04.2008Teknoloji
Nokia Ovi ile internete ’kapı’ açtı, Apple ve Google’a rakip oldu

Nokia Ovi ile internete ’kapı’ açtı, Apple ve Google’a rakip oldu

Nokia, Fince ’kapı’ anlamına gelen Ovi adını verdiği yeni içerik servisiyle sadece ’cep’le sınırlı kalmayacağını gösterdi. Yeni vizyonunu internet şirketi olarak belirleyen Finli şirket, vereceği hizmetlerle Apple, Yahoo ve Google gibi devlere rakip çıkacak.

30.08.2007Gündem
Nokiadan ceplere bedava harita

Nokia'dan ceplere bedava harita

Mobil iletişim ve multimedya cihazları üreticisi Nokia, navigasyon opsiyonlu mobil indirilebilir harita uygulamalarını artık ücretsiz olarak sunacak. Kullanıcılar, "smart2go?" harita ve navigasyon platformuyla, mobil cihazlarıyla çevrelerindeki restoran, konaklama yeri gibi mekanları harita üzerinde görebilecek.

14.02.2007Gündem
Booker adayları açıklandı

Booker adayları açıklandı

Edebiyat dünyasının en saygın ödüllerinden biri olan Booker'ın adayları açıklandı. Bu yılki aday listesine Nobel ödüllü V.S. Naipaul, Louis de Bernieres gibi usta yazarlar alınmadı. Listede ilk ya da ikici romanını yayınlanan yazarlar var. Birleşik Krallık ve İrlanda'da son bir yılda yayınlanan en iyi romana verilen Booker Ödülü'nün galibi 19 Ekim'de açıklanacak

27.08.2004Gündem
Greek Defence Minister Spilyos Spilyotopuloss interview with the Bureau Chief of Hurriyet Nur Batur

Greek Defence Minister Spilyos Spilyotopulos's interview with the Bureau Chief of Hurriyet Nur Batur

26.6.2004

Greek Defence Minister: Things are changed now... Our prime ministers Mr Erdoğan and Mr Karamanlis they have started a new policy approaching each other and that’s very good for both countries and for the area of course, because as we discussed with Turkish minister of defence we have so many things to do, we have common challenges, we have common threats.. speaking about terrorism etc etc etc..

29.06.2004Gündem
Yunan bakan çark etti

Yunan bakan çark etti

Hürriyet’e ‘Hava sahasını 6 mil yaparız’ açıklamasını yapan Yunan Savunma Bakanı Spilyotopulos, sözleri manşet olduktan bir gün sonra ‘hayal ürünü’ dedi.

27.06.2004Dünya
Spilyotopulos: Greece Reduces Air Space to 6 Miles

Spilyotopulos: Greece Reduces Air Space to 6 Miles

Greece Defense Minister, Spilyos Spilyotopulos told Hurriyet for the first time that, Greece might reducet its air space from 10 to 6 miles. He said that there would never be a war between Turkey and Greece.

26.06.2004Gündem

Essad: We Understood Turkey Late

Syrian Head of State Bessar Essad, who responded to the questions of Turkish journalists in Istanbul, said; We are late to discover our common interests with Turkey. The past thought us many things. Now, it is time to evaluate them. Essad said that they would warmly approach to any initiative that Turkey would take.

9.01.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Ruh halimizi anlatan en olağanüstü cümle

ÖNCE durumumuzu en iyi gösteren fotoğraf...

13.07.2016

2014'ün en iyi yabancı albümleri

2014’te hangi albümler çıktı, bunlardan hangileri en çok dinlendi diye araştırma yaparken resmen başım döndü. O kadar çok yeni albüm ve uzun zamandır beklenip piyasaya çıkan albüm varmış ki, aralarından 25 tanesini seçmek gerçekten çok zor oldu. İlk 25 albümü sıralarken sene boyunca hazırladığım Karışık Kaset listeleri ve dünya listelerini göz önüne aldım.

25.12.2014