MENÜ

Mafya

Mafya ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mafya haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.543 Mafya haberi bulunmuştur.

Mafya Haberleri

Bulgarlar, hükümetin istifası için protestolar düzenledi

Bulgarlar, hükümetin istifası için protestolar düzenledi

Bulgaristan’da yoksulluk ve zamlar ile yolsuzluk iddiaları üzerine sokaklara dökülenler, Başbakan Boyko Borisov hükümetinin istifasını istedi. Başkent Sofya başta olmak üzere ülke genelinde yapılan protestolarda, yollar kapatılarak, hükümet istifaya davet edildi.

18.11.2018Dünya
İkizler Memo - Canın yeni bölümünde işler karışıyor 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

İkizler Memo - Can'ın yeni bölümünde işler karışıyor! 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Eğlence dolu bölümleriyle cumartesi akşamları ekranlara gelen Kanal D'nin sevilen dizisi İkizler Memo - Can'ın, bu hafta yayınlanacak 4. bölümünde, ağaçtan düşen Can'ın hafızası yerine gelir ve olaylar karışır. Peki, İkizler Memo - Can'ın yeni bölümünde başka neler olacak? Yeni bölüm fragmanlarında neler var?

16.11.2018Televizyon
Af konusunda son durum ne Gündemden gelen en son af haberleri

Af konusunda son durum ne? Gündemden gelen en son af haberleri

Gündemdeki en son af haberleri, yakınları cezaevlerinde olan vatandaşların bir numaralı gündem maddesi olmaya devam ediyor. Konuya ilişkin iktidar cephesinden son olarak AK Partili Numan Kurtulmuş konuşmuş "Seçime kadar gündeme gelmesi zor" değerlendirmesinde bulunmuştu. MHP lideri Bahçeli ise son olarak "Teklifin Adalet Komisyonu'nda görüşülmesini bekliyoruz" dedi. Peki, af ile ilgili yeni gelişme var mı?

14.11.2018Gündem
Magazin âleminden Elysee Sarayı’na

Magazin âleminden Elysee Sarayı’na

Fransa’da çıkan yeni bir biyografi kitabı Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un danışmanlarından olan eski magazin yazarı Michele Marchand’ı bir anda gündeme taşıdı.

14.11.2018Dünya
Af çıkacak mı İşte af yasasıyla ilgili gündemden gelen açıklamalar

Af çıkacak mı? İşte af yasasıyla ilgili gündemden gelen açıklamalar

Af çıkacak mı sorusunun yanıtı, cezaevinde yakınları bulunan binlerce vatandaş tarafından sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, af konusuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Peki, af çıkacak mı? İşte af yasasıyla ilgili gündemden gelen açıklamalar.

8.11.2018Gündem
Mezarda kanlı mafya hesaplaşması

Mezarda kanlı mafya hesaplaşması

Meksika uyuşturucu kartelinin mezarında dua eden yakınları, düşman kartelin üyeleri tarafından güpegündüz feci şekilde öldürüldü.

8.11.2018Dünya
Meksika usulü ‘noir’

Meksika usulü ‘noir’

2000’lerde yazdığı üç romanıyla çağdaş Meksika edebiyatının önemli yazarları arasında gösterilen Yuri Herrera, ‘Bedenlerin Göçü’nde salgın hastalığın korku yaydığı bir şehirin ve iki mafya ailesi arasında arabuluculuk yapan bir adamın hikâyesini anlatıyor. Dilin imkanlarını sonuna kadar kullananan, özellikle karanlık atmosferiyle çok etkileyici bir roman.

7.11.2018Kitap Sanat
Domestik bir kadınım

"Domestik bir kadınım"

Seda Fettahoğlu, Kanal D’nin sevilen dizisi “Çocuklar Duymasın”a Sultan rolüyle katıldı.

6.11.2018Televizyon
Af çıkacak mı İşte gündemden son gelen af açıklamaları

Af çıkacak mı? İşte gündemden son gelen af açıklamaları

Af çıkacak mı sorusunun yanıtı, cezaevinde yakınları olan vatandaşların araştırdığı ve sorguladığı konular arasında yer almaya devam ediyor. En son AK Parti Genel Başkanvekili katıldığı programda af konusuna yanıt verdi. Peki, af çıkacak mı? İşte gündemden son gelen af açıklamaları.

3.11.2018Gündem
Türkiye, psikoaktif madde kullanımından ölümlerde Avrupada birinci sırada

Türkiye, psikoaktif madde kullanımından ölümlerde Avrupa'da birinci sırada

MADDE kullanımı son yıllarda ilkokul çağına kadar düşerken uzmanlar da gençleri özendirmek için birçok yöntemin kullanıldığını belirtti.  Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde "Yeni Sentetik Maddeler, Yeni Sorunlar ve Güncelleme" başlıklı sempozyumda konuşan Kamu Hastaneleri Hizmetleri-3 Başkanı ve Psikiyatri Uzmanı Dr. Mustafa N. Namlı Türkiye’nin psikoaktif madde olarak adlandırılan uyuşturucu kullanımı nedeniyle ölümlerde Avrupa’da birinci sırada yer aldığını söyledi.

3.11.2018Gündem
Af çıkacak mı Af hakkında son durum ne Gündemden en son af açıklamaları

Af çıkacak mı? Af hakkında son durum ne? Gündemden en son af açıklamaları

Cezaevinde yakınları bulunanların sıkı sıkıya takip ettiği af gündemi, birçok vatandaşın merakla sorguladığı konu olmaya devam ediyor. Birçok kesimden politikacıların görüşlerini dile getirdiği af konusunda, gündemde çok sayıda gelişme yer alıyor. İşte, vatandaşların 'Af çıkacak mı?' sorusuyla araştırmaya devam ettiği konu hakkında bazı yeni bilgiler

1.11.2018Gündem
Son dakika... ABDde hayatı filmlere konu olan ünlü mafya babası cezaevinde öldürüldü

Son dakika... ABD'de hayatı filmlere konu olan ünlü mafya babası cezaevinde öldürüldü

ABD'de 89 yaşındaki ünlü mafya babası James 'Whitey' Bulger (89), bugün nakledildiği West Virginia'daki cezaevinde kaldığı hücrede ölü bulundu. 16 yıl boyunca kaçak yaşayan Bulger, 2011 yılında yakalanmıştı. Bulger'in hayatı, Martin Scorsese'nin The Departed (Köstebek) filmine esin kaynağı olmuştu.

30.10.2018Dünya
‘Tropik Trump’ neden kazandı

‘Tropik Trump’ neden kazandı?

Brezilya seçimlerini Sosyal Liberal Parti’nin adayı eski yüzbaşı Jair Bolsonaro (64), yüzde 55.2 oy alarak kazandı. 1991 yılında ilk kez Brezilya Kongresi’ne adım atan Bolsonaro, mecliste marjinal çıkışlar yapan ana akım siyasetin ciddiye almadığı bir isimdi.

29.10.2018Dünya
Af teklifiyle ilgili son haberler ve gelişmeler | Af çıkacak mı

Af teklifiyle ilgili son haberler ve gelişmeler | Af çıkacak mı?

MHP'nin TBMM'ye sunduğu af teklifi gündemdeki sıcaklığını korumaya devam ediyor. Konu hakkında pek çok siyasi görüşünü açıklarken son açıklama Adalet Bakanı'ndan geldi. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, MHP’nin Meclis’e sunduğu af teklifi hakkında konuştu. Peki, af teklifiyle ilgili son haberler ve gelişmeler neler? Af çıkacak mı?

29.10.2018Gündem
Hadi ipucu: The Godfather filminde Vito Corleone karakterini canlandıran oyuncu kimdir

Hadi ipucu: The Godfather filminde 'Vito Corleone' karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Hadi ipucu sorusu yarışma öncesinde takipçileri için paylaşıldı. Dünyanın en iyi filmleri arasında gösterilen The Godfather filminde yer alan Vito Corleone karakteri milyonlarca izleyicinin aklında yer edinmişti. Peki, The Godfather filminde 'Vito Corleone' karakterini canlandıran oyuncu kimdir? İşte, 27 Ekim hadi ipucu sorusu.

27.10.2018Televizyon
Dünyanın her yerinde aranıyordu Mafya lideri Türkiyede yakalandı

Dünyanın her yerinde aranıyordu! Mafya lideri Türkiye'de yakalandı

İnterpol'ün ‘uluslarası düzeyde hırsızlık şebekesi oluşturmak’ iddiasıyla kırmızı bültenle aradığı Gürcistan uyruklu mafya lideri, Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü’nün çalışması sonucu yakalandı.

25.10.2018Gündem
Kraldan çok kralcıların cinayeti

Kraldan çok kralcıların cinayeti

Kaşıkçı suikasti bütün dünyada büyük yankı uyandırdı. Çeşitli ülkeler cinayete değişik politik güdülerle yaklaştı. Peki plan başarılı mıydı, yoksa çok mu amatörce planlanmıştı? Ceset nerede olabilir? Sorguda öldürülmüş olması inandırıcı mı? Cinayeti, ortaya çıkan son veriler ışığında Mesut Demirbilek'le masaya yatırdık. Demirbilek İstanbul Cinayet Bürosu’nda dedektif olarak çeşitli rütbelerde görev yaptıktan sonra New York John Jay College of Criminal Justice’de “Suç Araştırmaları ve Teknolojileri" üzerine yüksek lisansını tamamlamış bir uzman. Demirbilek’e göre, Suudiler ceset konusunu Vahabilik inancına dayandırmaya çalışıp cesedin yerini söylemeyerek yapılan vahşeti gizlemeye çalışabilirler.

21.10.2018Gündem
Operasyonları sızdıran polise gömleğini hediye vermişler

Operasyonları sızdıran polise gömleğini hediye vermişler!

FETÖ emniyet yapılanmasına ilişkin 3 kişi hakkında hazırlanan iddianamede, 17-25 Aralık süreci sonrası İstanbul Emniyetinde operasyonel şubede görev yapan sanık Ö.Ü'nün, örgüt imamı olan sanık E.Ş'ye, operasyonlar öncesinde gözaltına alınacak veya hakkında işlem yapılan FETÖ'cüleri bildirerek şahısların kaçmasını sağladığı, bunların karşılığında da sözde ödüllendirilen sanığa FETÖ elebaşına ait gömleğin hediye verildiği belirtildi.

21.10.2018Gündem
Yemenli aktivist Tevekkül Karmandan Suudi Arabistan iddiası

Yemenli aktivist Tevekkül Karman'dan Suudi Arabistan iddiası

Nobel Barış Ödülü sahibi Yemenli aktivist Tevekkül Karman, Suudi Arabistan'ın gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsoloslukta öldüğünü itiraf etmesinin ardından attığı adımları, "gelecekte skandalsız suikastlar yapma çalışması" olarak yorumladı.

20.10.2018Dünya
ABDli siyasiler Suudi Arabistanın Kaşıkçı açıklamasını şüpheli buluyor

ABD'li siyasiler Suudi Arabistan'ın Kaşıkçı açıklamasını şüpheli buluyor

ABD'de Senato ve Temsilciler Meclisi'nin önemli isimleri, Suudi Arabistan'ın Cemal Kaşıkçı açıklamasını "şüpheli" bularak, Magnitsky Yasası kapsamında ya da uluslararası bir soruşturma çağrısı yapıyor.

20.10.2018Dünya
Patron bugün sahnede

'Patron' bugün sahnede

Cemal Hünal ve Onur Şenay’ın birlikte rol aldığı ‘Patron` bu akşam Gayrettepe Kats Sahne’de tiyatroseverler ile buluşacak.

10.10.2018Keyif
Devlet Bahçeli MHP grup toplantısında konuştu

Devlet Bahçeli MHP grup toplantısında konuştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin haftalık grup toplantısında konuştu. Bahçeli konuşmasında, "ABD’nin güven vermeyen samimi olmayan tutumuna bakarak terörle mücadeleyi sürdüremeyiz. ABD başkanı Türkiye’yi tek kullanımlık çay poşeti gibi gördüğü beraberce kılıç dansı yaptığı ülkelerle karıştırmasın. ABD Başkanı sorumsuz ve şuursuz tavrıyla nifak saçmaktadır" dedi.

9.10.2018Gündem
Şok iddialar Babası, Rabia’nın ölümüyle ilgili miting yapacak

Şok iddialar! Babası, Rabia’nın ölümüyle ilgili miting yapacak

Giresun’da şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Rabia’nın babası, “Mafya filmi gibi, sanki herkes sessizlik yemini etti” dedi. Acılı baba, bir mitingle bildiklerini açıklayacağını söyledi.

9.10.2018Gündem
Azeri mafya lideri İstanbulda yakalandı

Azeri mafya lideri İstanbul'da yakalandı

İstanbul'da gerçekleştirilen operasyonda Azeri mafya lideri Loto Guli lakaplı Nadir Salifov İstanbul da yakalandı. Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipler, İstanbul'da düzenledikleri operasyonda, Azeri Mafya lideri Loto Guli lakaplı Nadir Salifov yakalanarak gözaltına alındı. Salifov Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirilerek sorguya alındı.

8.10.2018Gündem
Yepyeni bir sayfa açın

Yepyeni bir sayfa açın

Bir sıcak içecek, bir rahat koltuk, bir de güzel kitap... Yazın hareketli günleri bitti, sayfalara gömülüp başka dünyalara açılma mevsimi geldi. Keyfinizi katlamak için jürimiz baskıdan taze çıkmış kitapların en iyi 10’unu seçti.

5.10.2018Hürriyet Cumartesi
Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Tahir ve Mustafa'nın Vedat'ı köşeye sıkıştırdığı Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında kelepçe sahnesi merak uyandırdı. Peki, yeni bölümde neler olacak? Tahir cezaevine mi girecek? İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özet

3.10.2018Televizyon
Filmekimi başlıyor... Festival direktörü seçti

Filmekimi başlıyor... Festival direktörü seçti

İKSV tarafından Birlikte Güzel işbirliğiyle düzenlenen 17. Filmekimi bu akşam, Lady Gaga ile Bradley Cooper’ın oynadığı ‘Bir Yıldız Doğuyor’ filmiyle başlıyor. Festival direktörü Kerem Ayan, Hürriyet okurları için 10 film seçti.

3.10.2018Kitap Sanat
TBB uyarısı: 50 bin torbacı çıkacak

TBB uyarısı: 50 bin torbacı çıkacak

MHP’nin af teklifi AK Partili hukukçular tarafından incelenirken, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, “Okul önlerinde çocuklara uyuşturucu satanlar dışarı çıkar” dedi. Af kapsamının genişleyebileceğini de belirten Feyzioğlu şunları söyledi:

2.10.2018Gündem
Akşener: Milli aşuremizin her tanesi ithal

Akşener: Milli aşuremizin her tanesi ithal

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yeni dönemde TBMM’de ilk kez partisinin grup toplantısında kürsüye çıktı.

2.10.2018Gündem
Meral Akşenerden önemli açıklamalar

Meral Akşener'den önemli açıklamalar

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında ilk kez konuşuyor. Akşener af tartışmalarına tepki göstererek "Mafya bozuntularını affedelim diyorlar, Türklüğe hakareti affedelim diyorlar. Bu af hikayesini getirirlerse FETÖ kodamanlarını salınmasına neden olursanız dünyayı size dar ederiz" dedi.

2.10.2018Haber
Meral Akşenerden önemli açıklamalar

Meral Akşener'den önemli açıklamalar

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında ilk kez konuşuyor. Akşener af tartışmalarına tepki göstererek "Mafya bozuntularını affedelim diyorlar, Türklüğe hakareti affedelim diyorlar. Bu af hikayesini getirirlerse FETÖ kodamanlarını salınmasına neden olursanız dünyayı size dar ederiz" dedi.

2.10.2018Gündem
Enerji Bakanı Dönmezden önemli açıklamalar

Enerji Bakanı Dönmez'den önemli açıklamalar

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, enerji sektörünü yüksek katma değerli teknolojilerin üretildiği, bilgi ve tecrübeyi değere dönüştürebilen bir alan haline getirmek için gerekli alt yapıyı hazırladıklarını belirterek, "Enerji gelecek dönemde Türkiye'nin parlayan yıldızı olacak. Bu alanda yüz binleri bulan istihdam olanakları sağlanacak." dedi.

1.10.2018Ekonomi
Kahkahasıyla “ölüyü güldüren” adam

Kahkahasıyla “ölüyü güldüren” adam

Yaşar Şengül... “Kahkahasıyla ölüyü güldürür” deyimini bilir misiniz? İşte bu deyim onu anlatıyor. 7 yıl önce gittiği bir tiyatro oyununda kahkahasıyla ünlendi. O kahkaha attıkça salon yıkıldı. YouTube’da 1 milyondan fazla izlendi. Canı sıkılan, morali bozulan, internete “Hunharca Gülen Adam” yazıp videosunu izledi, adeta rejenere oldu. “Gülmekten röportajı yapamadım” desem yeridir. Ancak Yaşar Şengül'ün ben dahil birçoğumuzun bilmediği şu sözleri beni çok şaşırttı: “6 sinema filminde, 3 reklam filminde ve çeşitli televizyon kanallarında program yaptım. Sayısız tiyatro gösterisinde oynadım. Çünkü 4 yıldır profesyonel tiyatro oyuncusuyum...” 

27.09.2018Magazin
Mizah yazarı Pelin Yılmazın ilk kitabı Yetişkinler için Beslenme Çantası yayınlandı

Mizah yazarı Pelin Yılmaz'ın ilk kitabı "Yetişkinler için Beslenme Çantası" yayınlandı

“Yetişkinler için Beslenme Çantası”, mizah yazarı Pelin Yılmaz’ın ilk kitabı. Bugüne kadar Boxer, Billboard, Touch İstanbul, Gırgır, Play Tuşu gibi dergi ve mecralarda kalem oynatan, 1 Erkek 1 Kadın dizisinin de senaristlerinden olan ve halen reklam yazarı olarak çalışan Yılmaz, kısa mizah öyküleriyle pek çok meseleye ışık tutuyor. 

27.09.2018Keyif
Mafya liderini böyle yakalamışlar

Mafya liderini böyle yakalamışlar!

Antalya'da yakalanan Sırbistan'ın en ünlü suç örgütü ‘Skalieri'nin lideri Jovica Vukotiç'in manken sevgilisinin takibiyle ele geçirildiği ortaya çıktı. Vukotiç'in öldürülen Sırbistan Başbakanı Zoran Cinciç'in katili Luka Bojoviç'le yakın ilişkisi olduğu belirtiliyor.

27.09.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Ne kadar sert sahne o kadar çok reyting...

Sopayla dövme... Boğazı sıkma...Arabayla ezme...

17.11.2018

Bir ‘boss’ kellesi kaç ‘kraldan fazla kralcı’ kellesi eder

TÜRKİYE’den fındık fıstıkla ülkesine dönen Suudi savcının yaptığı ilk iş “boss”un kellesini kurtarmak oldu.

16.11.2018

Haber içinde kalmış manşetlik iki haber

İkisi de dünkü Hürriyet’ten...Biri hükümetten, öteki Adalet ve Kalkınma Partisi saflarından.İkisi de farklı başlıklarla verilmiş iki haberin içinde kalmış...Bugün bu iki çok önemli haberi benim sayfamın manşetine çıkarıyorum.

5.11.2018

Yavaş yavaş nasıl FETÖ’cü olunur?

EĞER... Bir gizli gündeme, gizli ajandaya sahip olmaya başlamışsan...

5.11.2018

Bir başkanın adı neden kurşunlanır?

BİR belediye başkan yardımıcısının ofisi neden kurşun yağmuruna tutulur?

30.09.2018