MENÜ

Lorient

Lorient ile ilgili tüm haberleri, son dakika Lorient haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Lorient haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 542 Lorient haberi bulunmuştur.

Lorient Haberleri

Nasılmış Mösyö Chirac

Nasılmış Mösyö Chirac

Fransa Kupası final maçında, Korsikalı Bastia takımının bölücü taraftarları Fransız Milli Marşı okunurken ıslık çalınca, Chirac küplere bindi.

12.05.2002Spor Arena
Nasılmış Mösyö Chirac

Nasılmış Mösyö Chirac

Fransa Cumhurbaşkanı Chirac, Fransız Kupası finalinde milli marşı ıslıklayan Korsikalı ayrılıkçılara, ‘Değerlerimize saldırılmasını hoş göremem’ diye tepki gösterdi. Ülkesinde Kıvrıkoğlu’na hakarete tepkisiz kalan Chirac ‘demokrasi hoşgörüsü’ sergilemişti.

12.05.2002Dünya
UEFAda rakipler belli oldu

UEFA'da rakipler belli oldu

UEFA Kupası'nda ilk tur kuraları Monaco'da çekildi. Temsilcilerimizden Fenerbahçe İsveç'in AIK Solna, Beşiktaş Bosna Hersek'in FK Sarajevo, Denizlispor, Fransa'nın Lorient, Kocaelispor, Macaristan'ın Ferencvaros ve Ankaragücü de İspanya'nın Alaves takımları ile eşleşti.

30.08.2002Spor
UEFAda rakipler belli oldu

UEFA'da rakipler belli oldu

UEFA Kupası'nda mücadele edecek 5 takımımızın rakipleri belli oldu. İlk maçlar 19 Eylül'de yapılacak; rövanşlar ise 3 Ekim'de.

30.08.2002Spor
F.Bahçe ve Beşiktaş kuradan memnun

F.Bahçe ve Beşiktaş kuradan memnun

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Vedat Olcay, eşleştikleri AIK Solna karşısında turu geçeceklerini belirtirken, Beşiktaş Kulübü İletişim Komitesi Başkanı Mete Düren de FK Sarajevo'yu eleyeceklerine inandıklarını belirterek, "Bizim için problem olacağını sanmıyorum" dedi. dedi.

30.08.2002Spor Arena
Elele ikinci tura

Elele ikinci tura

UEFA Kupası 1. tur kuraları dün Monaco'da çekildi ve 5 temsilcimizin ilk turdaki rakipleri belli oldu. 96 takımın katılımıyla gerçekleştirilen kuraya seri başı olarak katılan Fenerbahçe, İsveç'in AIK Solna, Beşiktaş Bosna-Hersek'in FS Sarajevo, Kocaelispor da Macaristan'ın Ferencvaroş takımlarıyla eşleşti.

31.08.2002Spor