MENÜ

Letgo

Letgo ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Letgo haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16 Letgo haberi bulunmuştur.

Letgo Haberleri

letgo, 2018 yılı verilerini paylaştı

letgo, 2018 yılı verilerini paylaştı

İkinci el alışveriş uygulaması letgo, 2018 yılı verilerini paylaştı.

6.03.2019Teknoloji
Apple, bu yılın en iyi App Store uygulamalarını açıkladı

Apple, bu yılın en iyi App Store uygulamalarını açıkladı

Bu yıl, Fortnite ve PUBG Mobile gibi Battle Royale tarzı uygulamalar, heyecan verici, hayatta kalma oyunları küresel oyun kültürüne hükmederken, Türkiye’de iPhone’da sosyal medya uygulamaları, fotoğraf çekme ve düzenleme uygulamaları öne çıktı.

4.12.2018Teknoloji
1 ayda 60 binden fazla kişiden 86 bin eşya

1 ayda 60 binden fazla kişiden 86 bin eşya

letgo tarafından geçen eylül ayında başlatılan ve binlerce öğrenciye ücretsiz eşya ulaştırmayı hedefleyen #ÖğrenciyeEşya iyilik hareketine ilgi büyük oldu. Sadece 1 ayda 60 binden fazla kullanıcı ücretsiz eşya kategorisine 86 bin eşya yükleyerek 435 bin kişiyi bu eşyalarla buluşturdu. İyilik hareketi için öğrenciler tarafından hazırlanan video 5 milyona yakın etkileşim sayısına sahip olurken, 13 milyon kişi tarafından 32 milyonun üzerinde görüntülendi.

6.11.2018Teknoloji

Taşınma döneminde 'Öğrenciye Eşya' hareketi

Türkiye'nin dört bir yanında ders başı yapmak için gün sayan 700 bini aşkın öğrenci için #ÖğrenciyeEşya iyilik hareketi başlatıldı. Öğrenci evi kurmanın zorluğunu bilenler, kullanmadıkları eşyalarını ücretsiz eşya kategorisine yükleyerek aynı bölgede eşya ihtiyacı olan öğrencilere ulaştırabilecek.

12.09.2018Kampüs
Apple açıkladı: Milyonlarca telefona indiriliyor, bedava

Apple açıkladı: Milyonlarca telefona indiriliyor, bedava!

Apple telefonları bu yıl (8 Aralık'a kadar) kasıp kavuran tüm uygulamaların bir listesini yayınladı. İçinde ücretli olanlar olduğu kadar bedava sahip olunabilecekler de var!

7.12.2017Teknoloji
App Store 2017 yılının en iyilerini duyurdu

App Store 2017 yılının en iyilerini duyurdu!

Apple her yıl sonuna doğru yaptığı gibi 2017'ye damga vuran ve App Store'da yoğun ilgi gören uygulama, oyun ve müziklerin listesini yayınladı. Bakın iPhone ve iPad'lerde en çok bu sene neler ilgi gördü?

7.12.2017Teknoloji
Eski kıyafetlerinizi nakde çevirebileceğiniz 4 uygulama

Eski kıyafetlerinizi nakde çevirebileceğiniz 4 uygulama

Tüketim dünyasında yaşıyoruz ve çoğu zaman ihtiyacımızdan fazlasını alıyoruz. Sonra ne oluyor? O dolap 2 kere giydiğimiz ama sonrasında ne yapacağımızı bilmediğimiz onlarca kıyafetle dolup taşıyor. Ancak siz dolabınıza baktığınızda yine giyecek hiç bir şeyiniz olmadığını düşünüyorsunuz. Neyse ki ikinci el alım satım kültürünün ülkemizde gelişmeye başlamasıyla birlikte şimdilerde giymediklerimizi satışa çıkarabileceğimiz platformlar da artmış durumda. İşte bu platformların en gözdelerini sizin için toparladık.

4.09.2017Stil
Markafoni kapanıyor

Markafoni kapanıyor

Türkiye’nin en önemli e-ticaret sitelerinden biri olan Markafoni.com‘un kapanışı şirket içinde gönderilen bir e-posta ve web sitesinde yayınlanan resmi bildiriyle doğrulandı. 9 yıl önce kurulan Markafoni 2014 yılında Güney Afrikalı Naspers Grubu'na satılmıştı.

1.06.2017Ekonomi
‘Koç’un girişimcileri

‘Koç’un girişimcileri

Koç Üniversitesi çatısı altında yer alan KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi, demo day (sunum günü) etkinliği gerçekleştirdi. Start-up’ların sunum yaptığı etkinliğe önemli isimler de katıldı.

Tüm yönleriyle ikinci el alışverişte mobil trendi

Tüm yönleriyle ikinci el alışverişte mobil trendi

Dünyada giderek artan ikinci el eşya ve giyim pazar yeri girişimleri mobil uygulamalarla birlikte çok daha fazla hacim kazanmaya başladı.

11.03.2017Kobi
Girişimciler için e-ticarette para kazanma yolları

Girişimciler için e-ticarette para kazanma yolları

Dünya değiştikçe para kazanma yöntemleri de farklılaşıyor. Bunlardan en çok rağbet göreni e-ticaret ise girişimcilere büyük bir potansiyel vadediyor.

9.01.2017Kobi
letgo 2016 yılının en iyi uygulamaları arasına girdi

letgo 2016 yılının en iyi uygulamaları arasına girdi

letgo ‘2016 Yılının En İyi Uygulamaları’ arasında ‘En Paylaşılmaya Değer’ uygulamalardan biri oldu.

29.12.2016Teknoloji
Akıllı telefon kullanıcılarına uyarı

Akıllı telefon kullanıcılarına uyarı

TEDER Başkanı Özeren, "Akıllı telefon kullanıcıları, indirdikleri uygulama ve oyunlarda, fotoğraf, adres gibi özel bilgilere kesinlikle erişim izni vermemeli" dedi.

12.08.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

Türkiye’de geleceği şekillendiren yeni girişimler

Bu köşede sık sık yeni girişimlerden bahsediyorum, kişisel olarak da girişimcilik ekosistemine elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalışıyorum. Bunun sebebi teknolojinin iş modellerini ve iş yapış biçimlerini tamamen değiştirdiği bir dünyada ana itici gücün start-up’lar olduğuna inanıyor olmam.

9.09.2017

Pazar kafası

Ebru Şallı aldatıldığı şüphesiyle 20 gün önce sinir krizi geçirmiş ve Sinan Akçıl şehir dışında olduğu sırada onun evine gitmiş.

9.04.2016