MENÜ

Leaving Neverland

Leaving Neverland ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Leaving Neverland haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Leaving Neverland haberi bulunmuştur.

Leaving Neverland Haberleri

‘Olmayan ülke’de olanlar...

‘Olmayan ülke’de olanlar...

Kafalar, hatıralar, zihinlerdeki ve kalplerdeki yerler yine karıştı, darmadağın oldu. Bütün bunlara bir belgesel yol açtı. 7-12 yaşları arasında, Neverland malikânesinde geçirdikleri süre boyunca zamanın ‘pop kralı’ Michael Jackson tarafından cinsel tacize uğradıklarını ‘Leaving Neverland’ adlı belgeselde itiraf eden Wade Robson ve James Safechuck sadece Jackson’ın kültürel mirasını değil, bilinen şöhret tarihini de değiştirmek üzere. İtiraflar, eski suçlamaları yeniden gündeme getirmekle kalmadı; toplumun ‘putlaştırdığı’ star statüsünü de yeniden sorgulatmaya başladı. Şöhret matematiğini değiştirecek vakada neler yaşandı, yaşanmaya devam ediyor?

17.03.2019Hürriyet Pazar
Kanada ve Yeni Zelandada radyolar Michael Jackson şarkıları çalmıyor

Kanada ve Yeni Zelanda'da radyolar Michael Jackson şarkıları çalmıyor

Yeni Zelanda ve Kanada'daki bazı radyo kanallarının, Michael Jackson'ın şarkılarını "Leaving Neverland" adlı belgeselde ünlü yıldız hakkında yeni cinsel taciz iddialarının gündeme getirilmesinin ardından şarkı listelerinden çıkardıkları belirtildi.

6.03.2019Dünya
İğrenç belgesel dünyayı sarstı

İğrenç belgesel dünyayı sarstı

Pop'un Kralı Michael Jackson'ın cinsel istismar iddialarına konu alan Leaving Neverland belgeseli dünyayı sarstı.

5.03.2019Dünya

Yazar Sonuçları

O belgeseli daha fazla izleyemedim

Önce Sundance Film Festivali’nde sonra da HBO’da gösterilen olaylı “Leaving Neverland” belgeselini izledim ve duygum çok net: Michael Jackson’dan nefret ettim! Koyu MJ hayranlarının hissiyatını, kafa karışıklığını ve hüznünü düşünemiyorum bile! Peki bu belgeselden sonra yine de MJ şarkılarını dinlemeye devam etmek mümkün mü?

17.03.2019

Michael sevgisini kaybettik hükümsüzdür

Geçen iki hafta boyunca müzik çevreleri sadece Michael Jackson konuştu.

14.03.2019