MENÜ

Lara Sahili Nerede

Lara Sahili Nerede ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Lara Sahili Nerede haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9 Lara Sahili Nerede haberi bulunmuştur.

Lara Sahili Nerede Haberleri

Yüreğiniz Positano’da kalacak

Yüreğiniz Positano’da kalacak

Amalfi sahilindeki hareketli İtalyan kasabası Positano, dünyanın başka herhangi bir yerinde benzerine rastlayamayacağınız coğrafi yapısı, renkli mimarisi, turkuvaz renkli deniziyle rüyaları gerçeğe dönüştürüyor. Yetenekli Bay Ripley, Kızgın Güneş gibi filmlerin çekildiği limon kokulu, begonvillerle bezeli kasabanın en güzel mevsimi bahar ve sonbahar. Okurumuz, film eleştirmeni Burçin S. Yalçın, bir scooter kiralayıp Positano ve çevresini keşfetti, izlenimlerini yazdı.

16.10.2011Seyahat
Yüreğiniz Positano’da kalacak

Yüreğiniz Positano’da kalacak

Amalfi sahilindeki hareketli İtalyan kasabası Positano, dünyanın başka herhangi bir yerinde benzerine rastlayamayacağınız coğrafi yapısı, renkli mimarisi, turkuvaz renkli deniziyle rüyaları gerçeğe dönüştürüyor.

14.10.2011Seyahat
2009 yazında Batı Akdeniz

2009 yazında Batı Akdeniz

Turist sayısındaki azalma, bu yıl Antalya’da yerli tatilci için birçok avantaj yarattı. Oteller kapıda cazip fiyatlar sunarken, sahillerde mavi bayrak kalitesine ulaşan tesislerin sayısı artıyor. Eğlence mekanlarında ise Brezilyalı sambacılar fırtına gibi esiyor.

28.06.2009Seyahat
Dubai’den gökdelenleri, gece hayatını çıkarın, takvimi 20 yıl geriye alın: İşte size Umman

Dubai’den gökdelenleri, gece hayatını çıkarın, takvimi 20 yıl geriye alın: İşte size Umman

Asude Akınlı (27), tanıştığım en duygusal gezginlerden. Okuma-yazmayı öğrendiğinden beri hikáyeler yazıyor, yazısı ağlatamadığında, resimler çiziyor. Yirmili yaşlarındayken bu hobisine fotoğraf da eklenmiş. Onun için fotoğraf çekmek, baktığını görüntülemek değil; kalp gözüyle gördüğünü yakalamak. Seyahat ise 22 yaşındayken biriktirdiği harçlıklarla yaptığı İsviçre tatili ile girmiş hayatına. O günden beri her fırsatta bir yere kaçıyor. Hürriyet Seyahat için Umman’ı anlattı.

14.01.2007Seyahat

Yazar Sonuçları

Almanya'nın Türkiye kazığı

ALMANYA Federal Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı’na bağlı Almanya Odalar Birliği’nin, 22 yıldır Türkiye’de yasal yolsuzluk yaptığı Türk mahkemelerindeki güncel dava süreçlerinde ortaya çıktı.

22.11.2016

‘Her şey dahil’ olduk birden!..

Ehh yıllarca bekledik!..Dün bugünü bekle; yarın da geleceği bekle...

25.09.2016