MENÜ

Kylie Minogue

Kylie Minogue ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kylie Minogue haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kylie Minogue haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 883 Kylie Minogue haberi bulunmuştur.

Kylie Minogue Haberleri

Minogueun Avustralya turnesi 2006 sonunda

Minogue'un Avustralya turnesi 2006 sonunda

Avustralyalı ünlü şarkıcı Kylie Minogue, kanser teşhisi yüzünden ertelediği Avustralya turunu gelecek yılın sonunda yapacak. Ünlü şarkıcıya, “Showgirl: The Greatest Hits” turu için geçen mayısta Melbourne'e geldiğinde meme kanseri teşhisi konulmuştu. Konserleri erteleyen Minogue, Melbourne'de başarılı bir ameliyat geçirmişti.

21.11.2005Gündem
Pirellide Türk imzası

Pirelli'de Türk imzası

2006 Pirelli Takvimi, Paris’de düzenlenen dünya prömiyeriyle tanıtıldı. Ünlü modellerin poz verdiği fotoğraflarda Türk-İngiliz ikili, Mert Alaş ve Marcus Piggott’un imzası var.

20.11.2005Kelebek
Can yakan giysiler

Can yakan giysiler

Hollywood ünlülerinin şöhretlerine şöhret katmak için seçtikleri seksi giysiler, derin bir ‘Of ‘çektiren cinsten. İşte OK dergisinin en seksi kostüm listesinden, bizim seçtiklerimiz!

16.11.2005Kelebek
Melbourne’a ‘telefon kule’ dikecek

Melbourne’a ‘telefon kule’ dikecek

Avustralya’da ‘Crazy John’s’, yani ‘Çılgın John’ın’ adlı cep telefonu pazarlama şirketinin sahibi olan Türk asıllı John İlhan, Melbourne’un göbeğine 120 metrelik telefon kule dikmek için onay bekliyor.

31.10.2005Dünya
Sutyeni satılıyor

Sutyeni satılıyor

Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue’un sutyeni kanserle savaşım için satılığa çıktı. Ünlü şarkıcı, pembe askılı siyah file sutyenini meme kanserine yakalanmadan önce meme kanserli hastalar yararına bağışlamıştı.

2.10.2005Kelebek
Akdeniz havası ile moral buldu

Akdeniz havası ile moral buldu

Meme kanseri teşhisiyle ameliyat olan ve kemoterapi seanslarına başlayan Kylie Minogue, sevdikleri sayesinde dimdik ayakta. Sevgilisi Olivier Martinez ile kısa bir Akdeniz gezisine çıkan güzel şarkıcı, bu geziyle birlikte hem moral topladı, hem de müstakbel eşine bir kez daha aşık oldu.

13.09.2005Kelebek
Düğün 2006’da

Düğün 2006’da

Uzun zamandır Fransız oyuncu Olivier Martinez’le birlikte olan şarkıcı Kylie Minogue, sevgilisiyle birlikte dinlenmek için Saint Tropez’ye gitti.

24.08.2005Kelebek
Mamografi çektiren kadın sayısı arttı

Mamografi çektiren kadın sayısı arttı

Ünlü pop yıldızı Kylie Minogue’a meme kanseri teşhisi konulmasının ardından, ülkesi Avustralya’da mamografi çektirmek için başvuran kadınların sayısında büyük artış oldu. Medical Journal of Australia’nın son sayısında yayımlanan araştırmada, ülkedeki devlete ait 4 kliniğe meme muayenesi ve mamografi çektirmek için başvuran 40 yaş üzeri kadınların sayısı incelendi.

9.08.2005Kelebek
En seksi 10 klip

En seksi 10 klip

FHM Music TV, dünya televizyonlarında gösterilen en seksi 10 video klibi açıkladı. Boks ringinde çekilen oldukça kışkırtıcı sahneler içeren Christina Aguilera’nın ‘Dirrty’ parçasının klibi bir numaraya oldu. Değerlendirmede Kylie Minugue’nin ‘Spinning Around’ şarkısının klibi altıncı sırada yer aldı.

30.07.2005Gündem
Ya ben de kansersem

Ya ben de kansersem

Avustralyalı ünlü şarkıcı Kylie Minogue meme kanserine yakalanınca, kız kardeşi Dannii’yi de kanser korkusu sardı. Dannii Minogue, botoks yaptırdığı göğüslerindeki değişiklikleri fark edemeyecek diye ödü kopuyor.

21.06.2005Kelebek
Kylie Minogue henüz iyileşmediğini söyledi

Kylie Minogue henüz iyileşmediğini söyledi

Ünlü Avustralyalı pop divası Kylie Minogue meme kanseri olduğu için geçen ay geçirdiği ameliyat sonrası tamamen iyileştiğine dair çıkan haberleri yalanladı ve ‘Benim ağzımdan yazılanlar doğru değil’ dedi.

14.06.2005Kelebek
El ele verip kanser merkezi kuracaklar

El ele verip kanser merkezi kuracaklar

Meme kanserine yakalanan şarkıcı Kylie Minogue’a en büyük destek, meslektaşı Olivia Newton John’dan geldi. Minogue, 13 yıl önce kanseri yenen ve sözleriyle kendisine güç veren meslektaşıyla, Avustralya’da bir kanser merkezi kurmayı planlıyor.

2.06.2005Kelebek
Yaşlı hastaları kızdırdı

Yaşlı hastaları kızdırdı

Avustralyalı pop müzik yıldızı Kylie Minogue'un meme kanseri ameliyatı olduğu sırada, kendisine yer açmak için yaşlı kalp hastalarının rahatsız edildiği öne sürüldü. The Herald Sun gazetesinin haberine göre, Minogue'un güneydeki Melbourne kentinde bulunan Francis Xavier Cabrini Hastanesi'ne gelmesinden bir gün önce, bazı hastaların odaları değiştirildi ve hastanenin kalp bölümündeki 18 odanın 8'i Minogue ve ailesine tahsis edildi.

2.06.2005Gündem
Dört proje onu bekliyor

Dört proje onu bekliyor

Kadir İnanır’la birlikte ‘Bütün Çocuklarım’ dizisinde oynayan genç oyuncu Demet Evgar, Kylie Minogue’a olan benzerliği ile dikkat çekiyor. Evgar, dizi bittikten sonra dört farklı projede birden yer almaya hazırlanıyor.

26.05.2005Kelebek
Çocuk planını ertelemek zorundayız

Çocuk planını ertelemek zorundayız

Meme kanseri teşhisi konulan ünlü Avustralyalı pop yıldızı Kylie Minogue'un erkek arkadaşı, hastalık yüzünden çocuk yapma planlarını ertelemek zorunda kalacaklarını söyledi.

23.05.2005Gündem
Çocuk planını ertelemek zorundayız

Çocuk planını ertelemek zorundayız

Meme kanseri teşhisi konulan ünlü Avustralyalı pop yıldızı Kylie Minogue'un erkek arkadaşı, hastalık yüzünden çocuk yapma planlarını ertelemek zorunda kalacaklarını söyledi. Bu arada, ünlü yıldızın cuma günü geçirdiği ameliyatın ardından iyileşmekte olduğu belirtildi.

23.05.2005Gündem
Kylie Minogue ameliyat oldu

Kylie Minogue ameliyat oldu

Meme kanserine yakalanan Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue, dün ameliyat oldu. Minogue’un ameliyatına giren doktor Jenny Senior, operasyonun başarılı geçtiğini ve şarkıcının memesindeki tümörün alındığını söyledi.

21.05.2005Kelebek
Kylie ameliyat oldu

Kylie ameliyat oldu

Meme kanserine yakalanan Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue, ameliyat oldu. Kylie'nin doktoru, operasyonun başarılı geçtiğini ve tümörün alındığını söyledi.

21.05.2005Dünya
Sen bunu yenersin Kylie

'Sen bunu yenersin Kylie'

Amerikalı ünlü pop şarkıcısı Madonna, meme kanserine yakalanan ve önümüzdeki hafta ameliyat olacağı açıklanan Kylie Minogue'a destek mesajı gönderdi.

20.05.2005Gündem
Sen bunu yenersin Kylie

'Sen bunu yenersin Kylie'

Amerikalı ünlü pop şarkıcısı Madonna, meme kanserine yakalanan Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue'a destek mesajı verdi. Madonna, internet sitesinde yayınladığı mesajında, "Olağanüstü yeteneğinin yanı sıra Kylie bir savaşçıdır ve bunun kazanacağı bir savaş olduğunu biliyorum. Hepimiz çabuk iyileşmesi için dua edelim ve iyi dileklerimizi gönderelim. Sevgi ve ışık seninle olsun Kylie" dedi.

20.05.2005Gündem
Haftaya ameliyat olacak

Haftaya ameliyat olacak

Meme kanseri teşhisi ile Avustralya’nın Melbourne kentinde hastaneye yatırılan ünlü şarkıcı Kylie Minogue’un gelecek hafta ameliyat olacağı bildirildi.

19.05.2005Gündem
Haftaya ameliyat olacak

Haftaya ameliyat olacak

Meme kanseri teşhisi ile Avustralya’nın Melbourne kentinde hastaneye yatırılan ünlü şarkıcı Kylie Minogue’un gelecek hafta ameliyat olacağı bildirildi. Kylie’nin, ameliyata hazırlık amacıyla bir dizi muayeneden geçtiği ve Avustralya’nın en iyi cerrahlarından biri tarafından ameliyat edileceği belirtildi.

19.05.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Hacivat, Almanya’ya gidiyor

‘Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü’ filminin çekimleri sona erdi. Yönetmen Ezel Akay şu sıralar müzikler (filmdeki şarkıları seslendirenler arasında Haluk Bilginer ve Beyazıt Öztürk de var) ve animasyonlarla uğraşıyor.

28.11.2005

Bratz kızları ile Barbie birer albüm çıkardı

Kız çocukları için üretilen oyuncak bebekler (bahsedeceğim oyuncaklara bebek demek ne kadar doğru bilmiyorum, daha ziyade küçük birer genç kız modeline benziyorlar) artık sadece bebek değil, küçük sahipleri için önceden biçilmiş birer yaşam tarzı halini aldı.

27.10.2005

Yeni bir Kylie modeli daha

Televizyonda Bengü’nün 2000 tarihli Hoş geldin’den dört yıl sonra piyasaya düşen ikinci albümü Bağlasan Durmam’ın çıkış şarkısı olan Korkumdan Ağladım’ın Böcek Yapım tarafından çekilmiş klibi dönüyor.

26.08.2005