MENÜ

Kuyruk

Kuyruk ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kuyruk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kuyruk haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8.257 Kuyruk haberi bulunmuştur.

Kuyruk Haberleri

Bakanlık teşhir etmişti İki il arasında domuz yağı tartışması

Bakanlık teşhir etmişti! İki il arasında 'domuz yağı' tartışması

Afyonkarahisar'da Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından teşhir edilen iki firmanın kullandığı Adana kebabında kuyruk yağı yerine domuz yağının çıkmasının ardından bir açıklama yapan, Afyonkarahisar Kasaplar ve Sucukçular Odası Başkanı İbrahim Yörük, kuyruk yağının Konya'dan geldiğini söylemişti. Bunun üzerine açıklamalarda bulunan Konya Kasaplar Odası Başkanı Davut Balbaloğlu bu iddiayı yalanladı ve meslektaşının özür dilememesi halinde iftira davası açacaklarını bildirdi.

26.01.2020Gündem
Son dakika haberi: Karayolunda zincirleme kaza 8 kilometrelik kuyruk oluştu

Son dakika haberi: Karayolunda zincirleme kaza! 8 kilometrelik kuyruk oluştu

Bolu’da, etkili olan kar yağışı nedeniyle meydana gelen zincirleme trafik kazalarından dolayı ulaşıma kapanan Gerede-Karabük D-100 Karayolu’nda yaklaşık 8 kilometre araç kuyruğu oluştu.

23.01.2020Gündem
Su ejderhası sandıkları şeritli semender çıktı

Su ejderhası sandıkları şeritli semender çıktı

Osmaniye'nin Sumbas ilçesinde dere yatağında bulunan ve ejderhayı andıran görüntüsü ile köylüleri heyecanlandıran sürüngen, çok nadir görülen bir tür olan şeritli semender çıktı.

20.01.2020Gündem
Trakyadaki yerleşim baskısı, kınalı kekliği azalttı

Trakya'daki yerleşim baskısı, kınalı kekliği azalttı

AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) ve Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nden 3 bilim insanı, Anadolu tarihinde önemli yere sahip, 2 bin yıllık mozaiklerde bile yer bulan kınalı kekliğin Trakya bölgesindeki popülasyonunun azaldığı uyarısında bulundu. Bölgenin yerleşim baskısı altında kalmasının, bu azalmada en önemli etken olduğu kaydedildi.

20.01.2020Gündem
Fiyatı 20 TLden 5 TLye düştü Metrelerce kuyruk oluştu

Fiyatı 20 TL'den 5 TL'ye düştü! Metrelerce kuyruk oluştu

Hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte balıkçılarında yüzü gülmeye başladı.

17.01.2020Gündem
Son dakika.. Dünyanın konuştuğu kaçışta yeni fotoğraf ortaya çıktı

Son dakika.. Dünyanın konuştuğu kaçışta yeni fotoğraf ortaya çıktı

Eski Nissan Üst Yöneticisi (CEO) Carlos Ghosn'un, "kazancını düşük gösterdiği ve kişisel yatırımlarından doğan zararları şirketine ödettiği" gerekçesiyle ev hapsinde tutulduğu Japonya'dan Lübnan'a İstanbul üzerinden kaçmasına ilişkin soruşturmada, yeni bilgi, fotoğraf ve görüntüye ulaşıldı. Ghosn'un Japonya'dan kaçmasına yardım ettikleri ve Türkiye'ye gelene kadar uçakta eşlik ettikleri öne sürülen ABD'li Michael T. ile Lübnanlı George Antoine Z'nin İstanbul Havalimanı'ndan çıkış görüntülerine ulaşıldı. İstanbul Havalimanı pasaport kontrol noktasındaki güvenlik kamera görüntülerinde, Michael T. ve George Antoine Z'nin, kontrol noktasına yaklaştıkları ve arka arkaya işlemlerini yaptırarak çıkış yaptıkları görülüyor.

16.01.2020Gündem
Belgin Aksoy: İyi ki 29’umda kanser oldum

Belgin Aksoy: İyi ki 29’umda kanser oldum

29 yaşındayken yakalandığı kanser, Belgin Aksoy’un hayatını bir günde değiştirdi. Çocuğunu göremediği tecrit günlerinde filizlenen “iyi yaşam” projesi 2012’de Sapanca’daki otelinde hayata geçti, birkaç yıl içinde dünyaya yayıldı. İyilik ve iyi yaşam çağrısını herkese duyurmak hedefiyle başlattığı “Global Wellness Day”i tüm dünyanın kutladığı bir gün haline getirmek isteyen Aksoy, en önemli adımı Prens Harry-Meghan Markle çifti sayesinde attı. Kısa süre önce İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrıldıklarını açıklayarak dünyanın ilgi odağı haline gelen çift, geçen yaz bir sosyal medya paylaşımıyla Aksoy’un İyi Yaşam Günü projesine destek verdi. Destekleri dünya basınında geniş yer buldu. Bu çarpıcı sürecin detaylarını, Aksoy ile Sapanca’daki oteli Richmond Nua Wellness & Spa’da konuştuk.

14.01.2020Magazin
Apartmanın duvarına çelik pisuvar yaptılar... Önüne gelen...

Apartmanın duvarına çelik pisuvar yaptılar... Önüne gelen...

Almanya’nın başkenti Berlin’de bir apartmanın duvarının tuvalet olarak kullanılmasının önüne geçemeyen apartman yönetimi, çareyi çelikten pisuvar takmakta buldu.

13.01.2020Avrupa
Büyük kaçıştan kalan ‘hediye’

Büyük kaçıştan kalan ‘hediye’

Ev hapsinde olduğu Japonya’dan ‘müzik sistemi kutusu’ içinde kaçırılan Nissan’ın eski CEO’su Carlos Ghosn’un, İstanbul’dan Beyrut’a gidişine dair yeni ifadeler ve detaylar çıktı. CEO, kendisini karşılayan Okan Kösemen’le jetin teknik özelliklerini konuştu. Ghosn’u kaçıran Amerikalılardan biri ise pilotlara “Müzik aletleri hediyemiz olsun’ diyerek gitar, hoparlör ve kutuları uçakta bıraktı.

11.01.2020Gündem
Son dakika haberi... Dünya bu kaçışı konuşuyor Çarpıcı görüntü İstanbuldan...

Son dakika haberi... Dünya bu kaçışı konuşuyor! Çarpıcı görüntü İstanbul'dan...

Eski Nissan Üst Yöneticisi (CEO) Carlos Ghosn'un, "kazancını düşük gösterdiği ve kişisel yatırımlarından doğan zararları şirketine ödettiği" gerekçesiyle ev hapsinde tutulduğu Japonya'dan Lübnan'a İstanbul üzerinden kaçmasına ilişkin soruşturmada, yeni bilgi, fotoğraf ve görüntülere ulaşıldı.Hava delikleri açılan bir kutunun içerisinde Osaka'dan gelen Ghosn'un, iki uçak arasındaki 40 metrelik mesafeyi araçla katettiği ortaya çıktı. Güvenlik kamerası kayıtlarında, şirket yöneticisi Okan K'nın, Ghosn'u otomobille başka bir uçağın önüne getirdiği ve Ghosn'un araçtan inerek uçağa yürüdüğü, fotoğrafta ise Ghosn'un saklandığı müzik kutusu görülüyor.

8.01.2020Gündem
Dünya, CEOnun firarını konuşuyor Detaylar ortaya çıktı...

Dünya, 'CEO'nun firarını konuşuyor! Detaylar ortaya çıktı...

Japonya’da ev hapsinde tutulan Nissan’ın eski CEO’su Carlos Ghosn’un Lübnan’a kaçışıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Özel jet şirketinin operasyon müdürü Okan Kösemen’in, CEO Ghosn’u iki uçak arasındaki 40 metrelik mesafeye arabayla götürdüğü öğrenildi.

7.01.2020Dünya
Iğdırda asırlardır değişmeyen lezzet: Bozbaş

Iğdır'da asırlardır değişmeyen lezzet: Bozbaş

Yöresel tatları ile ünlü Iğdır, geçmişi asırlar öncesine dayanan Bozbaş yemeğiyle dikkat çekiyor.

7.01.2020Seyahat
Son dakika... Sabiha Gökçen Havalimanında uçak pistten çıktı

Son dakika... Sabiha Gökçen Havalimanı'nda uçak pistten çıktı

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yolcu uçağı pistten çıktı. Ekiplerin olay yerindeki incelemesi sürüyor. Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, saat 20:00'ye kadar uçuşlara kapatıldı. Türk Hava Yolları da Sabiha Gökçen Havalimanı iniş ve kalkışlı uçuşların ikinci bir bildirime kadar durdurulduğunu açıkladı.

7.01.2020Gündem
Teleferikte metrelerce, kara yolunda kilometrelerce kuyruk

Teleferikte metrelerce, kara yolunda kilometrelerce kuyruk

Kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ’a pazar günü ulaşmak imkansız hale geldi.

6.01.2020Seyahat
Son dakika... TIRlar yolda kaldı, Ankara yolu 2 saat kapandı Kilometrelerce kuyruk oluştu

Son dakika... TIR'lar yolda kaldı, Ankara yolu 2 saat kapandı! Kilometrelerce kuyruk oluştu

Bursa'nın İnegöl ilçesi Mezitler mevkiinde yoğun kar yağışı nedeniyle kayganlaşan yolda 2 TIR yolda kaldı. TIR'lar nedeniyle Bursa- Ankara yolu, 2 saat trafiğe kapalı kaldı.

6.01.2020Gündem
Uzun kuyruklar oluştu Hafta sonu doldu taştı...

Uzun kuyruklar oluştu! Hafta sonu doldu taştı...

Kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ’da hafta sonu yoğunluğu yaşanırken, teleferikte uzun kuyruklar oluştu.

5.01.2020Ekonomi
Firari CEO, 13 saat ’hayalet yolcu’ olarak uçmuş

Firari CEO, 13 saat ’hayalet yolcu’ olarak uçmuş

JAPONYA’da ev hapsinde tutulan Nissan’ın eski CEO’su Carlos Ghosn’un, filmleri aratmayacak bir planla Lübnan’ın başkenti Beyrut’a kaçışında, ’hayalet yolcu’ olarak seyahat ettiği ortaya çıktı. Ghosn’u, Osaka’dan alıp İstanbul’a getirilen jette 2 Amerikalı, İstanbul’dan Beyrut’a götüren jette ise İstanbul’da gözaltına alınan 7 kişiden bir olan O.K. tek yolcu olarak gösterildi. Her 2 jetin pilotları da yolcu listelerinin yer aldığı uçuş manifestolarını, uçakta bulunan ünlü CEO’nun adı olmamasına rağmen imzalayarak, uçuşu gerçekleştirdi.

3.01.2020Gündem
Dubai-Osaka-İstanbul-Beyrut firar hattı: Büyük kaçışta 7 gözaltı

Dubai-Osaka-İstanbul-Beyrut firar hattı: Büyük kaçışta 7 gözaltı

Carlos Ghosn’un Lübnan’a kaçışıyla ilgili İstanbul’da başlatılan soruşturmada aralarında 4 pilotun da olduğu havacılık çalışanı 7 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin ifadelerinde, “Kendisini görmedik, kargolarda ne var bilmiyoruz” dedikleri öne sürüldü.

3.01.2020Gündem
Dünyanın konuştuğu kaçışta pilotun kalkış konuşmaları da ortaya çıktı: Destinasyon Beyrut

Dünyanın konuştuğu kaçışta pilotun kalkış konuşmaları da ortaya çıktı: Destinasyon Beyrut

Japonya’da ev hapsinde tutulan Nissan'ın eski CEO'su Carlos Ghosn'un Lübnan'a kaçışıyla ilgili soruşturma devam ederken İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan 30 Aralık Pazartesi sabah saatlerinde Beyrut’a uçan iş jetinin pilotunun kalkış için yaptığı hazırlıklarla ilgili ses kaydı da ortaya çıktı. TC-RZA kuyruk tescilli Bombardier Challenger 300 tipi iş jeti pilotunun "Destinasyon Beyrut" anonsu yapmasıyla ilgili konuşmalar ses kaydına yansıdı.

2.01.2020Gündem
Dünyanın konuştuğu kaçışta Atatürk Havalimanında dikkat çeken iki uçuş

Dünyanın konuştuğu kaçışta Atatürk Havalimanı'nda dikkat çeken iki uçuş

JAPONYA'da ev hapsinde tutulan Nissan'ın eski CEO'su Carlos Ghosn'un Lübnan'a kaçısıyla ilgili İstanbul'da başlatılan soruşturmada aralarında pilotların da olduğu havacılık çalışanı 7 kişi gözaltına alındı. Olayla ilgili 29 ve 30 Aralık'ta Osaka-İstanbul-Beyrut hattında, Atatürk Havalimanı'ndan gerçekleşen iki ayrı uçuş şüpheli olarak değerlendirilirken, her iki uçuş da tüm yönleriyle inceleniyor.

2.01.2020Gündem
Uludağa tatilci akını; 5 kilometre araç kuyruğu oluştu

Uludağ'a tatilci akını; 5 kilometre araç kuyruğu oluştu

KIŞ turizminin en önemli merkezlerinden Uludağ’a akın eden yerli ve yabancı turistler, Milli Parklar gişelerinde 5 kilometrelik araç kuyruğu oluşturdu. Yoğun kar nedeni ile uygulama yapan jandarma ekipleri ise kış lastiği ve zinciri olmayan araçları geri çevirdi.

1.01.2020Haber
Stres ve bazı ilaçlar sedef hastalığını alevlendirebilir

Stres ve bazı ilaçlar sedef hastalığını alevlendirebilir

Toplumda yaygın olarak görülen sedef hastalığı kış aylarında alevlenme dönemine girerken, dermatoloji uzmanı Dr. Ufuk Güleç, “Üst solunum yolu enfeksiyonları, sistemik alınan kortizon, bazı tansiyon ilaçları ve ağrı kesiciler, ruhsal stres sedef hastalığını başlatabilir veya alevlendirebilir” dedi.

30.12.2019Sağlık
Tam o an

Tam o an!

ANTALYA’da, bir mağazanın açılışa özel yaptığı ’İlk 50 kişiye bedava halı ve paspas’ kampanyasından yararlanmak isteyenler izdihama neden oldu.

28.12.2019Gündem
Ortaokulda feci olay Öğrenci ağır yaralandı

Ortaokulda feci olay! Öğrenci ağır yaralandı

İstanbul Tarabya’da bir ortaokulun 8. sınıfında öğrenim gören 12 yaşındaki kız öğrenci, öğle arasında sınıfta arkadaşlarıyla oynadığı esnada 3. katın penceresinden aşağıya düştü. Metrelerce yükseklikten düşerek yaralanan ve vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar oluşan küçük kız tedavi altına alındı. Ameliyat sonrası ayağa kalkamayan ve 45 gün boyunca yatması gereken küçük kızın sakat kalma riskinin de bulunduğu öğrenildi. Aile, kaynaştırma öğrencisi olan çocuklarına, okul yönetimi tarafından ilgi ve alaka gösterilmediği iddia etti.

25.12.2019Gündem
Pöç nedir Pöç eti ne demek

Pöç nedir? Pöç eti ne demek?

Türk mutfağında geleneksel et yemekleri sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden. Baklagil yemeklerine lezzet vermesi açısında yemeklere konulan dana kuyruğu ise, son yıllarda restoran menülerinde de yer almaya başladı. Pöç olarak da bilinen dananın kuyruğu özellikle değişik yemek tarifleri yapmayı seven kişiler tarafından merak ediliyor. Peki, pöç nedir? Pöç eti ne demek? İşte, o konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

İzmirde yağmur altında su kuyruğu

İzmir'de yağmur altında 'su kuyruğu'

İzmir'de boru hattındaki arıza nedeniyle 60 saat su kesintisi yapılan Buca, Karabağlar ve Gaziemir ilçelerinde vatandaşlara tankerle su veriliyor. Su kesintisine hazırlıksız yakalanan kent sakinleri ellerinde bidonlarla tanker önünde sıraya girdi.

23.12.2019Gündem
Uçak izleri ve güneşin batışı görsel şölen oluşturdu

Uçak izleri ve güneşin batışı görsel şölen oluşturdu

Trabzon`da uçakların bıraktığı kuyruk izleri, güneş batışına denk gelince muhteşem görüntüler ortaya çıktı.

19.12.2019Seyahat
Kapısının önünden kuyruk hiç eksik olmuyor... Yılbaşından önce mutlaka uğrayın

Kapısının önünden kuyruk hiç eksik olmuyor... Yılbaşından önce mutlaka uğrayın

İster evinize gelen misafirlere ikram edin, isterseniz yanınızda hediye götürün. İşte yılbaşı sofranızı tatlandıracak adresler.

16.12.2019Nerede Ne Yenir
Uludağda hafta sonu adım atacak yer kalmadı

Uludağ'da hafta sonu adım atacak yer kalmadı

Kış turizminin gözde merkezi Uludağ hafta sonu tatilci akınına uğradı. Telesiyej ve teleski girişlerinde uzun kuyruklar oluşurken, Uludağ'a dağ yolundan çıkmak isteyen vatandaşlar 2 kilometrelik kuyruğa neden oldu.

15.12.2019Ekonomi
Engelli bırakan ehliyetsiz sürücü isyanı

Engelli bırakan ehliyetsiz sürücü isyanı

AVCILAR'da iş görüşmesine gitmek üzere evinden ayrıldıktan sonra aracın çarpması sonucu engelli kalan Gülten Güneş, ehliyetsiz sürücünün 3 yıl süren yargılama sonucu sadece 731 lira para cezası almasına tepki gösterdi.

13.12.2019Gündem
Son dakika haberi: Kilometrelerce kuyruk var Böylesi ilk kez yaşandı

Son dakika haberi: Kilometrelerce kuyruk var! Böylesi ilk kez yaşandı

İngiltere'de son 4 yılda üçüncü kez düzenlenen seçimlerde oluşan kuyruklar şaşırttı.

12.12.2019Dünya
Geldim gidiyorum, hiç öyle kapıda kuyruk filan olmadı  Müge Anlı canlı yayında isyan etti

"Geldim gidiyorum, hiç öyle kapıda kuyruk filan olmadı" Müge Anlı canlı yayında isyan etti

Müge Anlı'nın programına katılan Zeynep Ergül hakkında ortaya çıkan gerçekler ünlü sunucuyu isyan ettirdi.

12.12.2019Televizyon
Müge Anlı canlı yayında isyan etti: Sen ve senin gibi kadınlara hayret ediyorum

Müge Anlı canlı yayında isyan etti: Sen ve senin gibi kadınlara hayret ediyorum

Müge Anlı: “Ben bu programa gelen sen ve senin gibi hanımlara hayret ediyorum ya kapınızda kuyruklar var. Geldim gidiyorum, hiç öyle kapıda kuyruk filan olmadı.”

12.12.2019Magazin
Havalimanlarında 2020 otopark ücretleri belli oldu

Havalimanlarında 2020 otopark ücretleri belli oldu

Havalimanlarının 2020 yılında uygulanacak olan yeni otopark ücret tarifeleri belirlendi. Yeni tarifeler Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) tarafından ihale edilen Kamu Özel İşbirliği (KÖİ) Projeleri kapsamında Havalimanı-Terminal İşletmecileri tarafından işletilen tüm havalimanlarındaki otoparklarda uygulanacak. İstanbul Havalimanı’nda otomobiller için kapalı otoparkın bir saatlik fiyatı 23 TL olurken Gazipaşa Alanya ve Zonguldak Çaycuma Havalimanlarında ise 1 saatlik otopark ücreti 7 TL oldu.

11.12.2019Ekonomi
Eminönündeki umut kuyruğu havadan görüntülendi

Eminönü'ndeki umut kuyruğu havadan görüntülendi

Milli Piyango'nun yılbaşı çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiyesine ilgi büyük oldu. Eminönü'ndeki ünlü bilet gişesi önünde kuyruk oluştu. Vatandaşlar bilet alabilmek için kuyrukta bekledi. Kuyruk havadan fotoğraflandı.

8.12.2019Haber

Yazar Sonuçları

Lucca’daki olaydan çıkarılacak ders

Lucca’ya sık giden müdavimler bilirler. İçerisinin kalabalık olduğu gecelerde mekanın iki tuvaletinin de önünde kuyruk olur.

29.01.2020

“Geleneğe dönüş”

“Yaşlı ve tecrübeli dünyamız bize göstermiştir ki, örf ve adetlerimiz günümüz kuramlarından çok daha kıymetlidir” (Napoleon Bonapart)

25.01.2020

Barınaklar daha şeffaf olmalı

Pendik’te belediye görevlisinin araçla ezdiği sokak köpeği, İBB barınağına gönderildi ancak iki gün sonra hayvanseverler daha kötü halde buldular köpeği.

25.01.2020

Prenatal (Doğum Öncesi) Kapsamlı Bakım

Gebelik kadın yaşamında en keyifli bir o kadar da stresli dönemlerden biridir. Meyve ve sebze gibi bol olarak tüketilecek gıdalar yanında çiğ et, balık, pastörize olamayan sütten yapılan peynirler gibi yememesi gerekenlerde vardır.

21.01.2020

Airbus’larımız imalat hattında

THY’nin Airbus’tan aldığı, 25’i kesin 5’i opsiyonel 30 adet geniş gövdeli A350-900 tipi uçaklardan ikisi hızla uçuşa hazırlanıyor. Fransa’nın Toulouse kentindeki fabrikada bizim kuşları görünce çok heyecanlandım. Birinin neredeyse imalatı son aşamadaydı. Diğerinin kanatları takılmış, gövdesinin içi toparlanıyordu. Mart ayında ilki gelecek, sonra ikincisi filoya katılacak. Bu uçaklar Türk Hava Yolları’nın hem orta menzilde hem de uzak ve çok uzak menzilde nefesini rahatlatacak…

15.01.2020

İyi ki 29’umda kanser oldum

29 yaşındayken yakalandığı kanser, Belgin Aksoy’un hayatını bir günde değiştirdi. Çocuğunu göremediği tecrit günlerinde filizlenen “iyi yaşam” projesi 2012’de Sapanca’daki otelinde hayata geçti, birkaç yıl içinde dünyaya yayıldı. İyilik ve iyi yaşam çağrısını herkese duyurmak hedefiyle başlattığı “Global Wellness Day”i tüm dünyanın kutladığı bir gün haline getirmek isteyen Aksoy, en önemli adımı Prens Harry-Meghan Markle çifti sayesinde attı. Kısa süre önce İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrıldıklarını açıklayarak dünyanın ilgi odağı haline gelen çift, geçen yaz bir sosyal medya paylaşımıyla Aksoy’un İyi Yaşam Günü projesine destek verdi. Destekleri dünya basınında geniş yer buldu. Bu çarpıcı sürecin detaylarını, Aksoy ile Sapanca’daki oteli Richmond Nua Wellness & Spa’da konuştuk.

14.01.2020

29'u 30'a bağlayacan gece en ünlü patron Türkiye üzerinden nasıl kaçtı

Uluslararası otomotiv dünyası, yeni yıla hazırlanırken 29 Aralık’ı 30’a bağlayan gece herkesi hayretler içinde bırakan bir olay gerçekleşti. İki yıla yakın zamandan beri Japonya’da yargılanan Renault-Nissan şirketinin eski CEO’su ve dünya otomotiv pazarının efsane ismi Carlos Ghosn o gece Japonya’dan kaçarak, Lübnan’a gelmişti.

1.01.2020

Bunlar da gecenin ‘en’leri

Yeni açılanlar/açılıp kapananlar, şehir dışından gelenler/kendini tekrarlayanlar... Elektronik mekânları, Türkçe-yabancı çalanlar... Kapısında kuyruk olanlar, girişi belli olmayanlar... Yılın uykusuz geceleri, sabahı işte buralarda sabah etti.

28.12.2019

Balığı bir de böyle deneyin…

Balık son derece lezzetli, eti narin, çok çabuk pişen bir deniz ürünü. Lezzetli olduğu kadar hafif, sağlıklı ve besin değeri bakımından zengin. Kötü kokuyor ve kokusu eve siniyor diye evlerde balık pişirmekten çekiniliyor. Balığı rahatsız edici kokusu olmadan da pişirmek mümkün.

26.12.2019

Ne kadar et?

Et, yüksek protein gücü, demir zenginliği, kolajen yükü ve doğal yağ yapısı nedeniyle “faydalı besinler” listesinde üst sıralarda yer alıyor. Ne var ki, kırmızı etin gereğinden çok tüketiminin de bir hastalık davetçisi olduğu kesin!

24.12.2019

Ankaralıların şikâyet ettikleri 5 konuya BelkoAir’dan 5 yanıt

Burada Okur Yazar’ın hafta başı içtimasında, BelkoAir’la ilgili şu şikâyetler vardı:

13.12.2019

Demire dikkat

Gereksiz yere demir yüklemek ciddi bir risk. Demiri takviye olarak kullanmak da öyle. Bu nedenle içinde demir bulunan hiçbir multivitamini yutmayın. Doktorunuz reçetelendirmedikçe kendi kararınızla demir takviyesi almayın. Fazla demirin erken yaşlanma ve toksik zararları var. Mesela mı?

10.12.2019

Belko-Air kuyruğu

Malumunuz... Esenboğa Havalimanı ulaşımını sağlayan 442 numaralı EGO hattı özelleştikten sonra yerini “ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAVAALANI YOLCU TAŞIMA ARACI” adı altında “Belko-Air” aldı.

9.12.2019