MENÜ

Kura Sonuçları

Kura Sonuçları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kura Sonuçları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 352 Kura Sonuçları haberi bulunmuştur.

Kura Sonuçları Haberleri

Çankırı TOKİ 2. Etap için kuralar çekildi

Çankırı TOKİ 2. Etap için kuralar çekildi

Çankırı TOKİ 2. Etap için kuralar çekildi

27.07.2018Merkez
Çankırı Toki kura çekilişi sonuçları saat kaçta belli olacak

Çankırı Toki kura çekilişi sonuçları saat kaçta belli olacak?

Çankırı Toki Evleri projesindeki dairelerin kuraları bugün çekiliyor. Alt gelir grubu ve orta gelir grubu olmak üzere 2 ana kategoride gerçekleşecek olan Çankırı Toki kura sonuçları neticesinde 502 konut projesi sahibini bulacak. Peki, Çankırı Toki kura sonuçları saat kaçta açıklanacak?

27.07.2018Gündem
Manisa Yunusemre TOKİ kura sonuçları açıklandı mı

Manisa Yunusemre TOKİ kura sonuçları açıklandı mı?

Manisa Yunusemre Akgedik'te inşa edilen toplam 1500 konut için kura çekim töreni gerçekleştirliyor. TOKİ tarafından inşa edilen 1.062 standart, 438 alt gelir grubu konut, 2+1 ve 3+1 olmak üzere birçok konut için gerçekleştirilen çekilişe binlerce vatandaş başvuru gerçekleştirdi. Peki, TOKİ Manisa Yunusemre Akgedik kura sonuçları açıklandı mı? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

16.07.2018Ekonomi
TOKİ Silivri konutları kura çekilişi | İşte, TOKİ Silivri kura sonuçları

TOKİ Silivri konutları kura çekilişi | İşte, TOKİ Silivri kura sonuçları

Başvuruları 18-29 Haziran'da yapılan bin 356 konutun 934 adedi "alt gelir grubu", 422 adedi ise "orta gelir grubu"nda bulunan vatandaşlara yönelik satışa sunulan İstanbul Silivri'deki TOKİ konutlarının kura çekimi tamamlandı. Peki, TOKİ Silivri kura sonuçları nasıl öğrenilir?

11.07.2018Gündem
TOKİ Silivri konutları kura çekilişi ne zaman yapılacak İşte TOKİ Silivri konutları satış takvimi

TOKİ Silivri konutları kura çekilişi ne zaman yapılacak? İşte TOKİ Silivri konutları satış takvimi

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İstanbul’un Silivri ilçesinde inşa edilen konut projesinde kura aşamasına gelindi. Toplamda 1356 konutun satışa çıkarıldığı projede kuraların ne zaman çekileceği, bu projede ev sahibi olma hayali kuran çok sayıda vatandaş tarafından merak ediliyor. Peki, TOKİ Silivri kura çekimi ne zaman?

10.07.2018Gündem
TOKİ İzmir Torbalı kura sonuçları açıklandı

TOKİ İzmir Torbalı kura sonuçları açıklandı

TOKİ tarafından İzmir Torbalı’da inşa edilen toplu konut projesi kapsamında alt ve orta gelir sahibi vatandaşların katılım sağladığı kura çekilişi gerçekleşti. Çok sayıda vatandaşın başvuruda bulunduğu Torbalı Toplu Konut Projesinde alt ve orta gelir grubu için geliştirilen konutların çekilişi tamamlandı. İşte, TOKİ İzmir Torbalı kura sonuçları...

9.07.2018Ekonomi
TOKİ Sivas kura sonuçları açıklandı TOKİ Sivas 2+1 ve 3+1 kura sonuçları

TOKİ Sivas kura sonuçları açıklandı! TOKİ Sivas 2+1 ve 3+1 kura sonuçları

TOKİ'nin Sivas kura sonuçları kurum tarafından açıklandı. Ev sahibi olmak isteyen binlerce kişinin katılım gösterdiği TOKİ Sivas kurası, binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. İşte, 2+1 ve 3+1 konutlar için gerçekleştirilen TOKİ kura sonuçları hakkında detaylı bilgiler

12.06.2018Ekonomi
Gaziantep TOKİ kura sonuçları öncesinde sürpriz açıklama

Gaziantep TOKİ kura sonuçları öncesinde sürpriz açıklama

Gaziantep TOKİ kura sonuçları, ev sahibi olabilmek için başvuruda bulunan vatandaşlarca araştırılıyor. Toplam 749 kişinin ev sahibi olacağı Gaziantep TOKİ kura sonuçları ile birlikte vatandaşlar ikinci aşamaya geçerek işlemlerini tamamlayacak. Peki, Gaziantep TOKİ kura sonuçları internet üzerinden ne zaman öğrenilebilecek? İşte, ev sahibi olmak isteyenlerin takip ettiği kura sonuçları hakkında bazı bilgiler

4.06.2018Ekonomi
KİPTAŞ kura sonuçları açıklandı mı

KİPTAŞ kura sonuçları açıklandı mı?

KİPTAŞ Silivri kura sonuçları için süreç başladı. Toplam 1508 konut için gerçekleştirilecek olan KİPTAŞ kura çekilişi, Sultangazi Hamza Yerlikaya Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. KİPTAŞ Silivri kura sonuçları, çekilişin tamamlanmasının ardından Tanıtım ve Pazarlama Müdürlüğü üzerindne öğrenilebilecek. İşte, KİPTAŞ Silivri kura sonuçları hakkında detaylı bilgiler

28.04.2018Ekonomi
351 şehit yakını, gazi ve gazi yakının kurası tamamlandı

351 şehit yakını, gazi ve gazi yakının kurası tamamlandı

Devlet kadrolarında görevlendirilmek üzere araştırılan 351 şehit yakını, gazi ve gazi yakını için gerçekleştirilen kura çekilişi, 27 Nisan tarihinde tamamlandı. İşte, kura sonuçları ve detaylı bilgiler

27.04.2018Gündem
TOKİ Kayaşehir kura sonuçları liste halinde açıklandı İşte TOKİ Kayaşehir kura sonuçları isim listesi

TOKİ Kayaşehir kura sonuçları liste halinde açıklandı! İşte TOKİ Kayaşehir kura sonuçları isim listesi

TOKİ Kayaşehir kura sonuçları, kurumun internet sitesi üzerinden yayımlandı. Toplam 605 konutun satışı için gerçekleştirilen kura çerçevesinde, 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 evler sahiplerini buldu. 25 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirilen kura çekilişi, 3 saatin sonunda belirlendi. TOKİ, kura çekilişini canlı olarak sosyal medya hesabı üzerinden yayımladı. İşte, TOKİ Kayaşehir kura sonuçları ve detaylı bilgiler.

25.04.2018Ekonomi
TOKİ evleri sahiplerini buldu... İşte Kayaşehir kura sonuçları tam liste

TOKİ evleri sahiplerini buldu... İşte Kayaşehir kura sonuçları tam liste

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) Toplu Konut Uygulamaları kapsamında İstanbul Kayaşehir'deki 605 için kura çekildi. Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde bugün sabah 10.00'da başlayan kura çekilişi sonucunda TOKİ evlerinin sahipleri belirlendi. Başvuruda bulunan bazı adaylar, çekilişi canlı olarak takip etti. Peki TOKİ Kayaşehir kura çekiliş sonuçları nereden ve nasıl öğrenilir?

24.04.2018Ekonomi
TOKİ 2018 kura tarihleri ne zaman

TOKİ 2018 kura tarihleri ne zaman?

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Türkiye genelinde yeni sosyal konutlar üretmeye devam ediyor. Alt ve orta gelir grubu ailelere cazip fırsatlarla ev sahibi olma imkanı veren kurum, çoğunlukla konut sayısından daha fazla başvuru alıyor. Bu da kura çekilişi anlamına geliyor. Peki, TOKİ 2018 kura tarihleri ne zaman?

17.04.2018Emlak
TOKİ Kayaşehir kura sonuçları ne zaman açıklanacak

TOKİ Kayaşehir kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ’nin Kayaşehir’deki 605 konutu için verilen başvuru süresi 11 Nisan Çarşamba günü doldu. TOKi evleri için başvurular şehit aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri , en az %40 engelli vatandaşlar, diğer alıcı adayları olmak üzere 3 ayrı kategoride kabul edildi Şimdi ise gözler kura sonuç tarihinde! Peki TOKİ Kayaşehir kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

12.04.2018Gündem
Hac kura sonuçları dün akşam açıklandı.. İşte 2018 hac kura sonuçları sorgulama sayfası

Hac kura sonuçları dün akşam açıklandı.. İşte 2018 hac kura sonuçları sorgulama sayfası

Diyanet İşleri tarafından dün akşam saatlerinde açıklanan hac kura sonuçları büyük heyecan uyandırdı. Sonuçların açıklanmasının ardından hızla sorgulama yapmak isteyen hacı adayları TC kimlik numaraları ile hac sorgulama işlemlerini gerçekleştirdiler. İşte 2018 hac kura sonuçları ve diğer merak edilen detaylar

1.02.2018Gündem
Heyecanla beklenen hac kura sonuçları açıklandı (2018 hac kura sonuç sorgulama)

Heyecanla beklenen hac kura sonuçları açıklandı (2018 hac kura sonuç sorgulama)

Hac kura sonuçlarının çekilişi bugün yapılmış ve hacı adayları merakla sonuçları beklemeye başlamıştı. Diyanet İşleri'nin resmi internet sitesi üzerinden 2018 hac sonuçları açıklandı. Sonuçların erişime açılmasının ardından Hac kura sonuçlarını heyecanla sorgulayan hacı adayları diyanet.gov.tr adresinden sonuç sorgulama yapabiliyorlar.

1.02.2018Gündem
Hac kura sonuçları 2018 sorgulama sayfası... Hac kura çekiliş sonuçları açıklandı

Hac kura sonuçları 2018 sorgulama sayfası... Hac kura çekiliş sonuçları açıklandı!

Kesin kayıt hakkı kazananların açıklandığı Hac kura sonuçları, hacı adayları tarafından yakından takip edildi. Başvuru yılına göre adayların şansını arttırma adına katsayı kuralının uygulandığı 2018 Hac kuraları çekilişinde, sonuçlar büyük oranda belirlendi. Şehit ve gazi yakınları arasından daha önce Hacca hiç gitmemiş olanlar ise kurasız olarak kutsal topraklara götürülecek isimler arasında yer aldı. İşte, 2018 yılı hac kayıt sonuçları sorgulama sayfası.

1.02.2018Gündem
Hac kura sonuçları ne zaman saat kaçta sorgulanabilecek 2018 Hac kura çekilişi

Hac kura sonuçları ne zaman saat kaçta sorgulanabilecek? 2018 Hac kura çekilişi

Diyanet İşleri Başkanlığı 2018 hac kura çekilişini bugün canlı yayında gerçekleştirdi. Milyonlarca hacı adayının merakla beklediği hac kura sonuçları bu akşam itibariyle erişime açılacak, hacı adayları Diyanet'in 2018 çekilişine özel olarak oluşturduğu 'http://hackurasonuc2018.diyanet.gov.tr/kurasonuc/' sayfası üzerinden sorgulama yapabilecek. Peki Hac kura sonuçları ne zaman saat kaçta sorgulanabilecek?

1.02.2018Gündem
Hac kura sonuçları saat kaçta yayına girecek

Hac kura sonuçları saat kaçta yayına girecek?

Hac kuraları saat kaçta açıklanacak sorusu, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın da katılımıyla 1 Şubat Perşembe günü saat 11.00'da çekilmeye başlandı. Saat 21.00'a kadar devam edecek olan çekilişin ardından TC Kimlik No ile sorgulama ekranı erişime açılacak. Hac kura sonuçlarını öğrenen talihli adaylar, 'Kesin kayıt yaptırabilir' yazısını alarak bir sonraki aşamaya geçecek. İşte, Hac kuraları sorgulama ekranı ve detaylı bilgiler

1.02.2018Gündem
Hac kuraları 2018 çekildi mi 	Diyanet işleri hac kura sonuçları görüntüleme

Hac kuraları 2018 çekildi mi? Diyanet işleri hac kura sonuçları görüntüleme

Hacı adaylarının beklediği gün geldi çattı, 2018 hac kuraları saat 11.00 itibariyle çekilmeye başlandı. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Iğdır, Malatya, Kocaeli... Tüm illerin 2018 hac kura sonuçları hac.diyanet.gov.tr adresi üzerinden sorgulanabilecek. Sonuçlar saat 21:00'den itibaren http://hac.diyanet.gov.tr/ adresinden yayınlanacaktır. İşte 2018 hac kura sonuçlarına ilişkin detaylar!

1.02.2018Gündem
Kırşehir Kayabaşı TOKİ kura sonuçları açıklandı mı

Kırşehir Kayabaşı TOKİ kura sonuçları açıklandı mı?

Kırşehir Kayabaşı TOKİ kura sonuçları için vatandaşların sorgulamaları devam ediyor. Toplam 1126 konutun satışa sunulduğu, bunlardan 874 adetinin yeterli başvuru olmaması nedeniyle kurasız şekilde dağıtıldığı Kırşehir Kayabaşı TOKİ'de 2+1 nitelikli 117 konut için çekiliş gerçekleştirilecek. Peki, Kırşehir Kayabaşı TOKİ kura sonuçları ne zaman ve nerede öğrenilecek? İşte, detaylı bilgiler

31.01.2018Ekonomi
2018 Hac kuraları ne zaman çekilecek Diyanet İşleri Başkanlığı tarih verdi mi

2018 Hac kuraları ne zaman çekilecek? Diyanet İşleri Başkanlığı tarih verdi mi?

2018 Hac kuraları ne zaman çekilecek sorusu binlerce hacı adayı tarafından en çok merak edilen ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Her yıl hacca gidebilmek için hac kuralarına katılan hacı adayları bu yıl da aynı heyecanı yaşayacak. Peki, 2018 Hac kuraları ne zaman çekilecek? Diyanet İşleri Başkanlığı tarih verdi mi?

16.01.2018Gündem
Diyarbakır TOKİ kura sonuçları açıklanıyor... Kayapınar sonuçları

Diyarbakır TOKİ kura sonuçları açıklanıyor... Kayapınar sonuçları

Diyarbakır Kayapınar TOKİ kura çekimi bugün yapılıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 3 ayı kategoride gerçekleşecek olan Diyarbakır TOKİ kura çekilişi, saat 13.00 itibariyle açıklanmaya başladı. konut sahibi olmak isteyen binlerce kişiye umut olan TOKİ sonuçları nereden, nasıl takip edilecek?

11.01.2018Gündem
2018 Hac kuraları ne zaman çekilecek Hac kayıt sonuçları ne zaman açıklanacak

2018 Hac kuraları ne zaman çekilecek? Hac kayıt sonuçları ne zaman açıklanacak?

2018 Hac kuraları ne zaman çekilecek sorusu, hacca gidecek olan hacı adayları tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer alıyor. 2018 yılı itibariyle kutsal topraklara gidip ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar bir yandan da hac kayıt sonuçlarını bekliyorlar. Peki, 2018 Hac kuraları ne zaman çekilecek? Hac kayıt sonuçları ne zaman açıklanacak?

10.01.2018Gündem
Hac kayıt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak 2018 Hac kura çekiliş tarihi belli oldu mu

Hac kayıt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 2018 Hac kura çekiliş tarihi belli oldu mu?

Hac kayıt başvuruları için verilen süre tamamlandı, gözler sonuçlara çevrildi. Hac ibadetlerini 2018 yılında gerçekleştirme isteyen vatandaşlar, büyük bir merak ve heyecanla kura çekiliş tarihini araştırıyor. Binlerce hacı adayının soru işaretleri, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın açıklamasıyla sona erecek. Peki hac kayıt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 2018 Hac kura çekiliş tarihi belli oldu mu?

6.01.2018Gündem
Aksaray TOKİ kura sonuçları sisteme ne zaman girilecek

Aksaray TOKİ kura sonuçları sisteme ne zaman girilecek?

Aksaray TOKİ kura çekimi işleminin başlamasıyla birlikte vatandaşların sorgulamaları gerçekleşmeye başladı. 500 civarı kişiye konut sahibi olma hakkını tanıyacak olan TOKİ, Aksaray kura çekimi sonuçları bilgisini katılım sağlayan vatandaşlarla paylaşacak. Peki, Aksaray TOKİ kura çekilişi sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak? İşte, tarih hakkında detaylı bilgiler

3.01.2018Ekonomi
Hac kayıt sonuçları ne zaman açıklanacak Tarih verildi mi

Hac kayıt sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih verildi mi?

Hac kayıt sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtını merak eden yüz binlerce hacı adayı konuyla alakalı araştırmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Dini vazifelerini gerçekleştirmek için hacca gidecek olan vatandaşlar kura sonuçlarını bekliyorlar. Peki, Hac kayıt sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih verildi mi?

30.12.2017Gündem
Hac kayıt sonuçları ne zaman açıklanacak Diyanet İşleri hac kayıt sonuçları için tarih verdi mi

Hac kayıt sonuçları ne zaman açıklanacak? Diyanet İşleri hac kayıt sonuçları için tarih verdi mi?

Binlerce vatandaşın başvuruda bulunduğu hac kayıtları için verilen süre bugün doluyor. Hac ön kayıtları için süreç 21 Aralık Perşembe günü başlamıştı. Başvuru işlemini tamamlayan hacı adayları, şimdi büyük bir merakla sonuç tarihini araştırıyor. Peki hac kayıt sonuçları ne zaman açıklanır?

29.12.2017Gündem
Konya Meram Gödene TOKİ kura sonuçları açıklandı

Konya Meram Gödene TOKİ kura sonuçları açıklandı

Konya Meram Gödene'de gerçekleştirilen TOKİ kura çekiliş sonuçları, kurumun resmi internet sitesi üzerinden açıkland. Selçuklu Belediyesi Kongre Merkezi'nde halka açık olarak gerçekleştirilen kura çekiminin ardından Gödene TOKİ kura sonuçları kamuoyu ile paylaşıldı. Peki, Konya Gödene TOKİ kura sonuçları nerede görüntülenebilecek? İşte, tüm detaylar

6.12.2017Ekonomi
Şanlıurfa Maşuk TOKİ kura çekimi sonuçları açıklandı

Şanlıurfa Maşuk TOKİ kura çekimi sonuçları açıklandı

Şanlıurfa Maşuk TOKİ kura sonuçları çerçevesinde 908 konut sahibini buldu. Binlerce kişinin başvuruda bulunduğu TOKİ Maşuk kura çekimi sonrası 1+1, 2+1 ve 3+1 konutlar sahiplerine takdim edildi. İşte, Şanlıurfa Maşuk TOKİ kura çekimi sonuçları hakkında bazı bilgiler

11.10.2017Ekonomi
TOKİ Kayaşehir 2017 1+1, 2+1 ve 3+1 kura sonuçları açıklandı... İşte TOKİ kura sonuçları

TOKİ Kayaşehir 2017 1+1, 2+1 ve 3+1 kura sonuçları açıklandı... İşte TOKİ kura sonuçları

Toki Kayaşehir kurası 2017 1+1, 2+1 ve 3+1 kura sonuçları biraz önce açıklandı. 4 Ekim Çarşamba günü başlayan çekiliş sonucunda 2+1 konut tipi konutları sahiplerini buldu. 5 Ekim'de devam eden çekiliş sonucunun ardından 1+1 ve 3+1 konut tipi konutları da sahiplerini buldu. İşte, TOKİ Kayaşehir kura çekimi sonucu sorgulama.

5.10.2017Ekonomi
TOKİ Kayaşehir kura çekiliş sonuçları - sıralı tam liste

TOKİ Kayaşehir kura çekiliş sonuçları - sıralı tam liste

TOKİ Kayaşehir kura sonuçları idare tarafından kamuoyu ile paylaşıldı. 4 Ekim tarihinde Küçükçekmece'de düzenlenen çekilişte, 2+1 ev sahipleri belirlendi. Çekilişin tamamlanmasının ardından TOKİ Kayaşehir kura sonuçları idarenin resmi internet sitesi üzerinden vatandaşların erişimine açıldı. İşte, TOKİ Kayaşehir kura sonuçları ve isim listesi

5.10.2017Ekonomi
Googleda Türkiye bu yıl en çok neleri aradı

Google'da Türkiye bu yıl en çok neleri aradı?

Türkiye'deki internet kullanıcıları, 1 Ocak-31 Temmuz 2017 döneminde arama motoru Google'da en çok "Facebook", “Youtube", "hava durumu", "Sahibinden", "Google", "haber", "son dakika", "çeviri", "haberler", "Instagram" kelimelerini aradı.

7.08.2017Teknoloji
Çaykur işçi alımı kura sonuçları açıklandı

Çaykur işçi alımı kura sonuçları açıklandı!

ÇAYKUR işçi alımı kura sonuçları, 30 Mayıs Salı günü gerçekleştirilen çekilişle netlik kazandı. ÇAYKUR'un Rize'deki toplam 33 fabrikasında mevsimlik işçi ihtiyacı, gerçekleştirilen çekilişle tamamlandı. ÇAYKUR'un Rize'deki fabrikalarında çalıştırılacak bin 70 mevsimlik işçinin belirlenmesi amacıyla kura çekimi yapıldı.

30.05.2017Ekonomi
Konya Meram Gödene TOKİ kura sonuçları açıklandı İşte, Konya TOKİ sonuçları

Konya Meram Gödene TOKİ kura sonuçları açıklandı! İşte, Konya TOKİ sonuçları

Konya Gödene TOKİ kura sonuçları açıklandı. Ev sahibi olabilmek adına Toplu Konut İdaresi'nin projelerine başvuran vatandaşlar, bölgelerinde gerçekleşen Konya Gödene TOKİ kura sonuçları konusunda detayları araştırmaya başladı. İşte, binlerce kişinin merakla beklediği Konya Meram Gödene TOKİ kura sonuçları ve başvuruda bulunan adayların dikkat etmesi gereken konular

11.05.2017Ekonomi
Karaman TOKİ kura sonuçları açıklandı

Karaman TOKİ kura sonuçları açıklandı!

Karaman TOKİ kura sonuçları için uzun süredir beklentilerini sürdüren vatandaşlar, Toplu Konut İdaresi'nin sonuçları açıklamasının ardından kazanıp kazanamadıklarını öğrendi. İşte, Karaman TOKİ kura sonuçları ve başvuru yapan vatandaşlar için detaylı bilgiler

17.04.2017Ekonomi
Mavikent 5. Etap kura çekimi sonuçları açıklandı

Mavikent 5. Etap kura çekimi sonuçları açıklandı!

Gaziantep Mavikent 5. Etap kura çekimi sonuçları, belediye internet sitesi üzerinden açıklandı. Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlar için yapılan Mavikent 5. Etap kura çekimi sonuçları, ilgili kişilere duyuruldu. İşte, Mavikent 5. Etap kura çekilişi sonuçları

4.04.2017Ekonomi
Listeler asıldı, binlerce kişi oraya koştu

Listeler asıldı, binlerce kişi oraya koştu

Diyarbakır’da Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında çeşitli kurumlarda istihdam edilmek üzere 2 bin 500 kişinin alınacağı geçici iş kadrosuna 47 bin kişi başvuru yaptı. İşkur binasına asılan kura sonuçlarına bakmak isteyen vatandaşlar izdiham oluşturdu.

15.03.2017Ekonomi
Hac yedek kura sonuçları ne zaman açıklanacak

Hac yedek kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Hac yedek kura sonuçları için beklenti devam ediyor. Kutsal topraklara gidebilmek için ümitlerini devam ettiren yüz binlerce aday, Hac yedek kura sonuçları için umutlarını sürdürüyor. Kesin kayıt yaptıramayan hacı adaylarının yerine yapılacak yeniden değerlendirme ile birlikte, kontenjanlar gözetilerek hac yedek kura sonuçları dikkate alınacak. Peki, yüz binlerce kişinin umutla beklediği bu sonuçlar Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ne zaman açıklanacak?

14.03.2017Ekonomi
2017 Hac yedek listesi ne zaman açıklanacak

2017 Hac yedek listesi ne zaman açıklanacak?

2017 Hac yedek listesinin ne zaman belli olacağı binlerce hacı adayı tarafından merakla beklenen konular arasında yer alıyor. Dini vazifelerini yerine getirmek isteyen binlerce müslüman için geçtiğimiz haftalarda hac kura sonuçları açıklanmıştı. Hac kura sonuçlarının ardından yedekte bulunan hacı adayları ise yedek listesinin açıklanacağı zamanı bekliyorlar. Peki, 2017 Hac yedek listesi ne zaman açıklanacak?

10.03.2017Ekonomi
Hac yedek listesi ne zaman açıklanacak Diyanetten açıklama var mı

Hac yedek listesi ne zaman açıklanacak? Diyanet'ten açıklama var mı?

Hac kura sonuçlarının açıklanmasının ardından yedek listenin ne zaman açıklanacağı merak edilmeye başlandı. Hac yedek listelerinin netleşmesiyle birlikte kutsal topraklara gidip gidemeyeceklerini yeniden gözden geçirecek olan vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın gerçekleştireceği açıklamayı ilgiyle bekliyor. Peki, kesin kayıtların tamamlanmasının ardından netleşecek olan Hac yedek liste kayıtları ne zaman açıklanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

6.03.2017Ekonomi
Hac kura sonuçlarının ardından kayıt işlemleri nasıl yapılacak (Yedek kayıtları ne zaman)

Hac kura sonuçlarının ardından kayıt işlemleri nasıl yapılacak? (Yedek kayıtları ne zaman?)

Hac kura sonuçları yapılan çekiliş ile sonlandı ve 80 bin adayın hac başvurusu kabul edildi. Şimdi hac kayıtlarının nasıl olacağı merak konusu olurken, yedek hacı aday işlemleri hakkında da bilgiler merak ediliyor. İşte Hac kayıt işlemleri hakkında tüm detaylar ve tarihler

3.03.2017Gündem
Hac kura sonuçlarının ardından yedek liste ne zaman açıklanır

Hac kura sonuçlarının ardından yedek liste ne zaman açıklanır?

Hac kura sonuçlarının ardından en çok merak edilen konu yedek listenin ne zaman açıklanacağı oldu. Hac kura sonuçlarına kutsal topraklara gitmeye hak kazanamayan vatandaşlar, yedek listenin açıklanacağı tarihi merakla beklemeye başladı. Peki, yedek hac kura sonuçları ne zaman açıklanacak, yedek liste için neler yapılacak? İşte, kura sonuçları hakkında detaylı bilgiler

1.03.2017Ekonomi
Hac kura sorgulama işlemi nasıl yapılır Kesin kayıt ne zaman

Hac kura sorgulama işlemi nasıl yapılır? Kesin kayıt ne zaman?

Hac kura sonuçları Diyanet İşleri Başkanlığı İnternet sitesi üzerinden vatandaşların erişimine açık olarak bulunuyor. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın garantörlüğünde gerçekleşen Hac kura çekilişi, sonuçları ile büyük bir beklentiye neden oldu. Kutsal topraklara gidebilmek için yıllardır bekleyen vatandaşlar, Hac kura sonuçları ile 80 bin kişilik kontenjanın içerisine dahil olup olamadığını araştırdı. İşte, sonuçlar hakkında detaylı bilgiler

26.02.2017Gündem
Hac kura sonuçları 2017 açıklandı Hac kura çekimi sonuç sorgulama sayfası

Hac kura sonuçları 2017 açıklandı! Hac kura çekimi sonuç sorgulama sayfası

2017 hac kura çekimi sonuçları, dün akşam Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan canlı yayınla vatandaşların erişimine açıldı. Kutsal topraklara gitmek için büyük hayallerle kura çekimine katılan hacı adayları dün hayırlı haberleri almaya başladılar. Kura çekimi sonrası hacca gitmeye hak kazanan hacı adayları, hac kura sonucu sorgulama işleminin nasıl yapılacağını merak ediyorlardı. Peki, 2017 hac kura sonuçları nasıl sorgulanacak? İşte, hac kura sonuçları sorgulama sayfası.

25.02.2017Gündem
Hac kura sonuçları açıklandı mı Diyanet 2017 Hac Kura çekimi sonuçlarını ne zaman açıklayacak

Hac kura sonuçları açıklandı mı? Diyanet 2017 Hac Kura çekimi sonuçlarını ne zaman açıklayacak?

Hac kura çekimi sonuçları merakla bekleniyor. Hacı adaylarının bu yıl rekor katılım ile başvuruda bulunduğu hac kuralarına 1 milyonu aşkın aday başvuru yaptı. Hac kura çekimi sonuçlarının ardından ise 80 bin kişinin başvurusu çekiliş ile sonuçlanmış olacak. Peki Diyanet tarafından açıklanacak 2017 hac kura çekimi sonuçları ne zaman açıklanacak?

24.02.2017Gündem
Hac kuraları yarın çekiliyor

Hac kuraları yarın çekiliyor

Hac kuraları yarın çekiliyor

23.02.2017Ankara
Hac kura sonuçları sorgulama işlemi ne zaman yapılacak

Hac kura sonuçları sorgulama işlemi ne zaman yapılacak?

Hac kuraları için geri sayım devam ediyor. Dini görevlerini yerine getirmek isteyen yüz binlerce vatandaş, Diyanet İşleri Başkanlığı'na yaptığı başvurunun sonuçları için hac kuraları sorgulama işlemini gerçekleştirmek istiyor. Diyanet İşleri Başkanlığı'na başvuran 1 milyon 892 bin kişinin merak ettiği hac kuraları çekiliş sonuçları, 80 bin kişinin kutsal topraklara gitmeye hak kazanmasıyla netlik kazanacak

23.02.2017Gündem
Hac kuraları ne zaman çekilecek Diyanetten yeni tarih açıklaması

Hac kuraları ne zaman çekilecek? Diyanet'ten yeni tarih açıklaması!

Hac kuraları ne zaman çekilecek konusunu gündeme getiren hacı adayları, bu yıl kutsal topraklara gidip gidemeyeceklerini öğrenecekleri günü merakla araştırıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı güvencesinde kutsal topraklara götürülecek olan hacı adayları, bu hafta çekilecek hac kuralarını merakla bekliyor. Peki, hac kuraları ne zaman çekilecek? İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı yeni kura tarihi

22.02.2017Ekonomi
Basketbol Türkiye Kupası eşleşmeleri belli oldu - Maçlar hangi kanalda olacak

Basketbol Türkiye Kupası eşleşmeleri belli oldu - Maçlar hangi kanalda olacak?

Basketbolda Türkiye Kupası kura sonuçları bugün belli oldu. 15-19 Şubat tarihleri arasında Ankara Arena'da oynanacak olan Integral Forex Basketbol Türkiye Kupası eşleşmelerinde dört Euroleague temsilcimiz birbiriyle eşleşti. Peki, basketbol Türkiye Kupası maçları hangi kanal üzerinden yayınlanacak?

31.01.2017Spor Arena