MENÜ

Kpss Çıkmış Sorular

Kpss Çıkmış Sorular ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kpss Çıkmış Sorular haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kpss Çıkmış Sorular haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 11 Kpss Çıkmış Sorular haberi bulunmuştur.

Kpss Çıkmış Sorular Haberleri

KPSS saat kaçta başlayacak KPSS çıkmış sorular

KPSS saat kaçta başlayacak? KPSS çıkmış sorular

Memur olma hayali kuran yüz binlerce kişinin aylardır heyecanla beklediği gün geldi çattı. Yarın sabah KPSS'de ter dökecek adaylar sınav öncesi, bir hata olmaması bakımından sınavın saat kaçta başlayacağını öğrenmek istiyor ve öte yandan geçmiş yıllarda düzenlenen KPSS sınavlarında çıkmış soruları araştırıyor. Peki, KPSS saat kaçta başlayacak?

20.07.2018Gündem
2017 KPSS soru ve cevapları ne zaman açıklanacak 2017 KPSS sınavı zor muydu

2017 KPSS soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? 2017 KPSS sınavı zor muydu?

2017 KPSS soru ve cevapları ne zaman açıklanacağı yüz binlerce memur adayı tarafından KPSS sınavının bitmesiyle birlikte merak konusu olmaya başladı. 2017 KPSS sınavı 21 Mayıs Pazar günü ÖSYM tarafından gerçekleştirildi. Yüz binlerce aday hayallerindeki memuriyet görevine kavuşabilmek adına sınavda ter döktü. KPSS sınavlarının bitmesinin ardından adayların aklında sadece tek soru vardı. Peki, 2017 KPSS soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? 2017 KPSS sınavı zor muydu? İşte KPSS sınavı hakkında yorumlar.

22.05.2017Eğitim
KPSS 2017 genel yetenek ve genel kültür soru yorumları | Sınav zor muydu

KPSS 2017 genel yetenek ve genel kültür soru yorumları | Sınav zor muydu?

KPSS’de bugün öğretmenlik alan bilgisi sınavları gerçekleşiyor. Genel yetenek ve genel kültür sorularından oluşan ilk oturum saat 12.10’da sonlandı. İlk oturumu geride bırakan adaylar, KPSS yorumlarını sosyal medya hesaplarından yapmaya başladı. Peki, sınav zor muydu? Genel yetenek ve genel kültür sorularında en çok hangi soru konuşuldu? KPSS soru yorumları detayda!

21.05.2017Eğitim
ÖSYM Başkanı Demir: YGS’de soruların tamamı açıklanabilir

ÖSYM Başkanı Demir: YGS’de soruların tamamı açıklanabilir

Adaylar, 13 Mart’taki Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) için gün sayarken ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ömer Demir öğrencileri özellikle sınav ihlalleri konusunda uyarıyor.

7.03.2016Eğitim
2014 KPSS Sınavı Sonuçları Ne Zaman ve Saat Kaçta Açıklanacak (5 Temmuz KPSS Sınav Sonuçları)

2014 KPSS Sınavı Sonuçları Ne Zaman ve Saat Kaçta Açıklanacak (5 Temmuz KPSS Sınav Sonuçları)

2014 KPSS Sınavı Sonuçları Ne Zaman ve Saat Kaçta Açıklanacak (5 Temmuz KPSS Sınav Sonuçları) KPSS Sınav Sonuçları Açıklandı mı ? KPSS Sınav Sonuçları Ne Zaman ve Saat Kaçta Açıklanacak, KPSS Sınav Sonuçları Açıklanma Tarihi, KPSS Sınav Sonuçları Nereen Açıklanacak, KPSS Sınav Sonuçları Öğrenme, 2014 ÖSYM KPSS Sınav Sonuçları, ÖSYM KPSS Sınavlarını Ne Zaman Açıklar ? KPSS Sınav Sonucu Haberi, 2014 KPSS 5 Temmuz Sınav Soru ve Cevapları, 5 Temmuz KPSS Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanır, KPSS Sınavı ve geri kalan herşey hurriyet.com.tr'de...

17.07.2014Gündem
Arınç: Polisin vücuduna 37 taş isabet etmiş

Arınç: Polisin vücuduna 37 taş isabet etmiş

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Gezi protestosu sırasında hayatını kaybeden Ethem Sarısülük'ün ölümüyle ilgili yargılanan polisin serbest bırakılmasıylı ilgili, "Yani tutuksuz yargılanması bu konudan aklandığını göstermez. Yargı süreci sonunda verilecek kararın adil bir karar olması çok daha doğrudur ve beklentilerimiz bu yöndedir" dedi.

25.06.2013Gündem
‘Şifre’ye yanıt yok

‘Şifre’ye yanıt yok

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ali Demir, Yükseköğretim Geçiş Sınavı’nda şifreli soru iddialarını düzenlediği basın toplantısıyla cevapladı. ÖSYM eski Başkanı Ünal Yarımağan ise yaptığı açıklamada "Yeni yönetim hangi haksızlığı giderdi?" şeklinde konuştu.

3.04.2011Gündem
ÖSYM Başkanı: Kopya bulgusu yok

ÖSYM Başkanı: Kopya bulgusu yok

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, günlerdir kamuoyunu meşgul eden KPSS'ye yönelik iddialarla ilgili, ellerindeki adaylarla ilgili tüm verileri incelediklerini ancak bir sonuca varamadıklarını, bundan sonra olayı savcılığın aydınlatacağını söyledi. Yarımağan 'Bu işin hesabını vereceğim. Sonra da görevimi bırakacağım' dedi. Yarımağan ayrıca, yaşananları sudoku çözerek unutmaya çalıştığını söyledi.

24.08.2010Gündem

Yazar Sonuçları

KPSS

Günlerdir tüm köşe yazarları gibi ben de KPSS mağdurlarından mailler alıyorum.

19.09.2010