MENÜ

Köşe Balık

Köşe Balık ile ilgili tüm haberleri, son dakika Köşe Balık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Köşe Balık haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 962 Köşe Balık haberi bulunmuştur.

Köşe Balık Haberleri

Boğaz’ın ucuna seyahat: Anadolu Kavağı ve Feneri

Boğaz’ın ucuna seyahat: Anadolu Kavağı ve Feneri

Keyifli bir gün geçirmek, denize karşı balık yemek, bol bol da oksijen solumak istiyorum diyorsanız size Anadolu Kavağı, Poyrazköy ve Anadolu Feneri turunu öneriyoruz. İstanbul'un içinde, sessiz ve sakin, ulaşımı alternatifli, manzarası olağanüstü, balığı bol, fiyatları makul...

10.07.2003Seyahat
Kaliteli işçilik ve ucuz maliyet Tuzla’yı Hollanda ve İtalya’dan sonra üçüncü sıraya oturttu

Kaliteli işçilik ve ucuz maliyet Tuzla’yı Hollanda ve İtalya’dan sonra üçüncü sıraya oturttu

Son birkaç yıldır Tuzla dünya zenginlerinin uğramaya başladığı bir yer haline geldi. Sabiha Gökçen Havaalanı'na inen özel uçaklardan doğruca Tuzla Tersanesi’ne yönelen ultra zenginlerin buraya başka hiçbir yere uğramadan yaptıkları günübirlik ziyaretlerin nedeni Tuzla'daki tersaneler.

26.07.2003Ekonomi
Erdoğan: Tezkere hemen Meclise gelecek

Erdoğan: Tezkere hemen Meclis'e gelecek

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Irak'a asker gönderme konusundaki tezkereyi süratle Meclis'e sevkedeceklerini söyledi. Erdoğan, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK), olaya aklıselimle yaklaşanların beklediği bir kararı verdiğini belirterek, gündemlerinde erken seçimin bulunmadığını bildirdi.

5.10.2003Gündem
Söylendim durdum

Söylendim durdum


İstanbul deyince aklıma / Sait Faik gelir / Burgaz adasında kıyıda / Bir çakıl taşı seslenir / Mavi gözlü bir çocuk büyür döne döne / Mavi gözlü bir ihtiyar balıkçı gencelir küçülür (Bedri Rahmi)

7.10.2003Kelebek
Bu kış 80ler geri geliyor

Bu kış 80'ler geri geliyor

Kışın eğlence trendleri ipuçlarını vermeye başladı. Yeni sezonun müzikleri, yemekleri, kılıkları, dekorları ve aklınıza gelebilecek her şeyi 1980'lerin kişiliksizliğini çağrıştırıyor. İçkide sezonun yeni bombasıysa Amerika'da kıyamet koparan votka-vanilya.

25.10.2003Gündem
Satış Aşırısı

Satış Aşırısı

Aşırı sözcüğü normalden fazla olan durumları ifade eden bir sözcüktür. Genelde bilinen ve bize öğretilen iyi ya da kötü her şeyin aşırısının yanlış olduğudur. Aşırı yemek, aşırı çalışma, aşırı dinlenme, aşırı konuşmak gibi. Her sözün karşıt anlamlısının başına aşırı koyduğumuzda bizi rahatsız eden bir durum ortaya çıkar.

29.12.2003Seyahat
Bir efsaneydi o Beta

Bir efsaneydi o Beta

Yıllar var ki Yılbaşı gecesi benim için bir keyif vesilesi değil, bir iç üzüntüsü. Ben Yılbaşı gecesi, bırakın içkili müzikli bir yere gitmeyi, arkadaşlarımla toplanmayı bile sevmem. Eskiden büyüklerimizle bir araya gelirdik, televizyonda TRT ne verirse seyrederdik, Nesrin Topkapı göbeğini attı mı, gözümüz artık yatağa bakardı.

30.12.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Okuyucu istekleri

KÖŞEMİ haftada bir okuyucu isteklerine ayırayım diyorum.

5.07.2003

Dünyanın başkentinde

Dört yıldan beri sık sık gittiğim Washington'la artık işim bitti. Dünyanın en şişman insanlarını orada gördüm, dünyanın dört bir yanının tadına orada baktım, dünyanın en zengin müzelerini orada gezdim, en sıkı politik dedikoduları orada dinledim. Ama kanım bu kente bir türlü ısınmadı. Kentle bir daha görüşmemek üzere vedalaştım, emanetimi yanıma alıp döndüm.

5.07.2003

Marifet bir köy yemeğini New York'ta bir lokantanın mönüsüne koydurmak

Sanatta yerel olandan yola çıkılsa bile, sanatçı her zaman evrensele ulaşmak ister.

19.07.2003

10 yıl sonra İstanbul

10 yıldır ABD'de yaşayan ve Rutgers Üniversitesi'nde de yardımcı doçent olarak calışan Dr. Tuğrul Özel, yıllardan sonra ilk defa eşi ve kızıyla İstanbul'u gezmiş. İzlenimlerini şöyle yazıyor:

9.08.2003

Şimdi de fındık yağı krizi!

dost sağolsun ‘‘Laminat parke kriziniz geçti mi?’’ diye soruyorlar. Geçti. Parkecimiz Sacit aradı ve ‘‘Elimizde kapı gibi E1 sertifikamız var. Parkeleriniz fason mason değil. Avrupa'da satılan en iyi marka. İki gözüm önüme aksın minimum formaldehit emisyonuna sahip. İnanmıyorsanız girin internete bakın.’’ dedi, parke krizimiz çözüldü.

4.10.2003

Aerobik egzersiz gençleştirir

Düzenli aerobik egzersiz alışkanlığı genç ve geç yaşlanmanın garantisi gibidir.

15.11.2003

Bayram kaçışları

Uzun bir bayram tatili başladı. Bazıları sıcak diyarlara, bazıları karlı zirvelere kaçtı. Bazıları da kentte kalıp, tembellik hakkını kullanmaya karar verdi. Ben kentte kalanlardanım. Yoğun bir program yaptım. Balık tutup, fotoğraf çekip, sokaklarda yürüyüp, yemek yapıp, kitaplığımı düzeltip tatilin tadını çıkaracağım.

22.11.2003

Londra usulü Uzakdoğu restoranı Wanna

Geçen hafta üniversiteden arkadaşım Rıza Büyükuğur aradı, Levent Büyükuğur ve Berk Ekşioğlu ile birlikte yeni açtıkları Uzakdoğu yemekleri restoranı Wanna'nın açılış partisine davet etti. Söz vermiştim, yemedim içmedim, kalktım gittim.

19.12.2003

Zeus'un doğduğu dağ

Başı bulutlara değen dağların eteklerinde, Afrika'dan gelen dalgaların okşadığı sahillerde, antikçağın en önemli saraylarından biri olan Knossos'un sokaklarında dolaşa dolaşa Girit yolculuğunu bitirdim.

3.01.2004