MENÜ

Köşe Balık

Köşe Balık ile ilgili tüm haberleri, son dakika Köşe Balık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Köşe Balık haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 962 Köşe Balık haberi bulunmuştur.

Köşe Balık Haberleri

Kordon hiçbir şeyin simgesi değil İzmir de kimsenin kalesi değil

Kordon hiçbir şeyin simgesi değil İzmir de kimsenin kalesi değil

“AK Parti Kordon’a rozet taktı” diye manşet yaptık, bir haftadır bütün Türkiye, Kordon’u konuşuyor. Kordon kadar Ömür Şanlı’yı da...

13.03.2013Ege
Kefal için çıkmışlardı...

Kefal için çıkmışlardı...

Karadeniz'de kefal avına çıkan balıkçılar 3,5 metre boyunda, 227 kilo ağırlığında yayın balığı yakaladı.

21.02.2013Ekonomi
Petek’le ayrılmamız için tuzak kurdular

Petek’le ayrılmamız için tuzak kurdular

‘Televole’nin kralı, ünlülerin korkulu rüyasıydı. Sadece başkalarının değil kendi hayatının bir kısmını da paylaştı bizimle. Petek Dinçöz ile 12 yıllık ilişkisi bitti. Şimdi bu ilişkinin tüm ‘sır’larını açığa vuruyor Can Tanrıyar...

19.01.2013Kelebek
Kombinada saadet zinciri kurdular

Kombinada saadet zinciri kurdular

Et-Balık Kurumu Diyarbakır Et Kombinası Müdürlüğü çalışanlarının karıştığı olayda dolandırıcılar dört yıl boyunca onlarca aileden 11 milyon lira topladılar. 45 günde bir aldıkları paranın karşılığında düzenli olarak yüzde 8’e yakın faiz ödemesi yapan dolandırıcıların foyası haziran ayında ortaya çıktı.

30.10.2012Ekonomi
Bir solukta Karaköy

Bir solukta Karaköy

Uzun süredir Cihangir’in 10 yıl önceki halini yaşıyor. Artık gece gündüz yaşayan şahane mekanlarıyla ünlü. Son açılan Nublu ve Bank’ı duyunca Karaköy’ün güzellerini size bir hatırlatalım dedik.

14.09.2012Seyahat
Pullu seferberliği

Pullu seferberliği

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülen, “İç Su Kaynaklarının Balıklandırılması Projesi” kapsamında göletlere pullu sazan yavrusu bırakılması seferberliği sürüyor.

25.08.2012Gündem
Bodrum ve Çeşme’nin altı yenisi

Bodrum ve Çeşme’nin altı yenisi

Yaz aylarının tartışmasız iki uğrak yeri Çeşme ve Bodrum. Ama her gittiğinizde hep aynı mekânlara takılıyorsanız, işte size en yenileri

17.08.2012Seyahat
Volga’da Türkler Tarkan’la coşuyor Kizhi’nin yapılarına hayran kalıyor

Volga’da Türkler Tarkan’la coşuyor Kizhi’nin yapılarına hayran kalıyor

Avrupa’nın en uzun nehri Volga, başkent Moskova dahil Rusya’nın 20 önemli şehrinden geçiyor. Güneşin batmak bilmediği yaz günlerinde kruvaziyerle Moskova’dan yola çıkıp St. Petersburg’a ulaştığınızda tüm ülkeyi görmüş gibi oluyorsunuz. Okurumuz Emin Özgönül, beyaz gecelerde 12 günlük tura çıktı, yedi limana uğradı, izlenimlerini yazdı.

12.08.2012Seyahat
KORKUTAN BALIK ÖLÜMLERİ

KORKUTAN BALIK ÖLÜMLERİ

Rize'nin Çayeli İlçesi Yeşilköy Köyü'ndeki derede balıkların ölmesi paniğe neden oldu. Köylülerin ihbarı üzerine inceleme başlatıldı.Yeşilköy Köyü'nde vatandaşlar Yeşilköy deresinde balıkların öldüğünü fark etti. Köylülerin durumu bildirdiği jandarma, çevrede güvenlik önlemi aldı, İl Sağlık Müdürlüğü ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekiplerine haber verdi. Balık ölümlerinin inceleme altına alınacağı belirtildi. Bu arada dere kenarında Karayolları Rize 103?üncü Şube Şefliğine bağlı beton santrali bulunduğu ve santralin atık sularının dereye boşaltıldığı iddia edildi.İlyas KÖSE-ÇAYELİ-RİZE-DHA

25.07.2012Haber
Im a survivor

I'm a survivor

İlk gün yaptığımız erkekler ve aşk sohbetinin ardından bugün gündemimiz Süperstar’ın hayat hikâyesinin bilinmeyenleri. Bir restoranda Fransızcaşarkılar eşliğinde sohbete başlıyoruz.

1.07.2012Kelebek
Efsaneler kenti Anvers

Efsaneler kenti Anvers

Hollanda, Fransa ve Belçika’dan geçen Escaut Nehri’nin kıyısında kurulu, görkemli bir Flaman şehri Anvers. Flaman resminin babası Rubens’in memleketi. 1250 yılından kalan kalesi, bitişik nizamdaki üçgen çatılı evleri, Arnavut kaldırımlı sokaklarından yayılan nal sesleri ve kulaklarınıza fısıldadığı efsanelerle görülmeye değer bir şehir.

17.06.2012Seyahat

Büyükşehir’den Sakin Şehir’e

TAŞIMACILIK sektörünün İzmir’deki en köklü firmalarından Esenli Taşımacılık Turizm’in sahipleri Güray ve Koray Esenli kardeşler, günün ve şehrin stresini, sakin şehir Seferihisar’da atıyor.

16.06.2012Ege
Hititlerin yurdunda 6 manzaralı patika / 6 unutulmaz lezzet

Hititlerin yurdunda 6 manzaralı patika / 6 unutulmaz lezzet

Çorum, Hitit başkenti Hattuşa ile 1986’da UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girmişti. Kent valiliği uzun yıllar sonra kültür turizminde önemli bir hamle başlattı. Geçen yıl Hitit yerleşimlerinin çevresindeki eski yolları işaretlendi, toplamı 380 kilometreyi bulan 17 yürüyüş parkuru, 400 kilometrelik bisiklet parkuru oluşturuldu. Atılım bu yıl da gastronomi ve yürüyüş turizmine açılan Kızılırmak havzasıyla sürüyor. Çorum Gastronomi ve Yürüyüş Yolu için 25 güzergahta toplam 190 kilometrelik yürüyüş yolu işaretlendi. Ayrıca 606 kilometrelik bisiklet parkuru oluşturuldu, 1186 kilometrelik cip safari güzergahı, lezzet durakları belirlendi. 702 kilometrelik manzaralı araç yolu haritası hazırlandı. Ersin Demirel’in hazırladığı parkurların haritaları kitap ve web sitesine dönüştürüldü. Çorum şimdi bu zenginliğini 18 Mayıs’ta başlayacak üç günlük festivalle duyurmaya hazırlanıyor.

13.05.2012Seyahat
Kılıçdaroğlu İstanbul İl Kongresinde konuştu

Kılıçdaroğlu İstanbul İl Kongresi'nde konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, batının egemen güçlerinin, Orta Doğu'daki taşeronu olmayacaklarını belirterek, “Kendisini, batının egemen güçlerinin taşeronu olarak konumlandıran Adalet ve Kalkınma Partisi'nin dış politikasını şiddetle kınıyoruz ve reddediyoruz” dedi.

13.05.2012Gündem
Mor salkımı hatırlamak

Mor salkımı hatırlamak

Erguvan görününce, baharın doruğa çıktığı anlaşılır. Aslında erguvanlarla birlikte mor salkımlar, leylak renkli çiçekleriyle çardakları örtmeye başlarlar. Ama kimse onlardan pek bahsetmez. Bu hafta ben bu muhteşem çiçeği anlatmaya çalışacağım ki, biraz dikkatler ona çevrilsin, o da çiçek severlerin ilgisinden pay alsın.

29.04.2012Kelebek
Jambo Taş Şehir

Jambo Taş Şehir

Zanzibar Adası’nın başkenti Taş Şehir, Afrika ve Arap kültürünü buluşturan bir açık hava müzesi. Tanzanya’dan UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne giren yedi yerden biri. Şehre okurumuz Selin Ekim şubat ayında gitti. Sıcak bir “jambo” (merhaba) ile karşılandı. Tarihi eserleri gezdi, izlenimlerini yazdı.

18.03.2012Seyahat
Trakya’nın Karadeniz kıyıları baharı karşılıyor

Trakya’nın Karadeniz kıyıları baharı karşılıyor

Bu sefer yolumu Karadeniz’in Trakya kıyılarına düşürdüm. Hafta sonunda değişik bir parkur arayanlar için ideal bir adres. Hele bahar başlangıcında, ağaçlar çiçeklerini patlatmaya başladıkları, tarlalarda buğdayın yavaş yavaş yeşil uç verdiği bu günlerde yolda olmanın tadı bir başka oluyor.

11.03.2012Seyahat
İzmir’in yeni cazibe  merkezi Yeşildere

İzmir’in yeni cazibe merkezi Yeşildere

İZMİR’de geçmiş yıllarda deri fabrikaları ve kötü kokularıyla bilinen Yeşildere’nin, çehresini değiştirecek çağdaş bir projeyle kurtulacak.

8.02.2012Ege
Rus gelinlerin sayısı artsın istiyorum

'Rus gelinlerin sayısı artsın istiyorum'

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Türk-Rus evliliklerini değerlendirdi: ''Rus gelinlerin sayısı artsın istiyorum. Rus gelinler Türk aile yapısına çok uygun.Danışmanlarımdan biri de Rus gelin aldı.''

27.01.2012Gündem
ASTRO GURME

ASTRO GURME

Burçların duygusal ve fiziksel özellikleri kadar geleneksel beslenme özellikleri de çok önemli hatta yaşamsaldır. Astrolojinin Astro-Gurme adını verebileceğimiz bu yönünü sizlere kısaca sunuyoruz... Kendinizle ilgili çok ilginç ipuçları bulacak ve hayret edeceksiniz.

8.12.2011Astroloji

Yazar Sonuçları

Futboldan ürktüm

Göztepe’de başkanlık dahil yönetimin birçok kademesinde görev alan Levent Ürkmez, artık televizyonu açtığında dahi futbolla ‘göz-göz’e gelmek istemiyor.

1.03.2013

İki fotoğraf, beş benzerlik

BİR: Birincisinin zamansızlığını, ikincisinin ise tam zamanındalığını saymazsak iki fotoğraf karesi de birbirini tekrar ediyor.

27.02.2013

Çeşme’de kış

Çeşme’nin, Alaçatı’nın yazını biliyorsunuz ama İzmirli olmayanların birçoğu buraların kış güzelliklerinden bihaber. Gelin bu hafta sizinle bir kış turu yapalım; hoşunuza giderse haftaya Cunda-Ayvalık turu yaparız.

15.02.2013

BAŞKENT’İN PAZAR SENDROMU

Başkentliler, yaşadıkları kentte yapılmamaması gerekenler, aranıp da bulunamayanlar, beklenti içine girildiğinde hayal kırıklığı yaratanlar hakkında uzun bir liste oluşturdu.

8.02.2013

Ulus Hali’nin hali

Ulus’taki sebze ve balık halinin sorumlusu kimdir? Hiçbir belediye yetkilisi burayı gezmez mi? Pisliği, rezilliği ve keyfiliği görmez mi? Gücü yeten herkesin bir köşe başını tuttuğunu görmez mi?

27.11.2012

Kocaeli’nden Kastamonu’ya iki günlük lezzet yolculuğu

Bu hafta size lezzetli bir rota sunacağım. Cumartesi sabahı otomobilinize atlayıp İstanbul’dan yola çıkın, gözlerinizi sonbahar manzaralarına, damağınızı yerel mutfağın zenginliklerine teslim edin.

18.11.2012

AVANT-GARDE MUTFAĞIN TEMSİLCİLERİNİN YARATTIĞI LEZZET İKLİMİ

Anadolu’nun orta yerinde, binlerce yıllık tarihi mirasın kalbinde konuşlanan Ankara’nın ağırbaşlı görünümünün altında canlı kültürel hayat, otantik duraklar ve alternatif güzergâhlar yok değil.

13.10.2012

İzmir'e 'faşist' diyen neden çarpılır?

İzmir Fuarı kapsamında düzenlenen ‘Özgür Mikrofon Konuşmaları’ bölümünde konuşmacıydım.

8.09.2012

Sınıra sevkıyat devam ediyor

Gazeteciliğe başladığım dönemlerde, henüz medyum sektörü gelişmemişti. Şopar ablaların mendilde baktığı bakla falı seviyesindeydik. Tarot’tan filan kimsenin haberi yoktu. Bi gün, yazı işleri müdürüm yanına çağırdı, bundan böyle burç’ları sen yazacaksın dedi. Doğrusu hiç şaşırmadım... Medyum değildim ama, bu tür angaryaların çömezlere kakalandığını bilecek kadar astrolog’dum.

29.06.2012

Anne babaların dikkatine

Çocuğumuz kendini derse veremiyor mu? Konsantrasyon sorunu mu var? İletişim zorluğu mu yaşıyor?

17.06.2012

Ünlüler bugünlerde ne giyiyor

‘Harry Potter’ filminin küçük, afacan kızı Emma Watson büyüdü, gece hayatının bir numaralı isimlerinden biri oldu. Kendisini her zaman böyle ayık göremeyeceğiniz için, Miu Miu kıyafetli halini hemen basayım dedim

27.04.2012

Gitarla politikaya yolculuk

NE Sovyet tankları öncesindeki aldatıcı Prag Baharı, ne adını Beatles koyan müzik gurubunun dünyayı fethetmesi.

24.04.2012

Twitter’dan... Çok sıkıldım!

Hayır hayır, Twitter’dan değil, Twitter’ın çeşitli amaçlar için kullanılmasından sıkıldım. Bir düşünün... Şu aşağıdakilerle daha az karşılaşsak, sizce de daha güzel olmaz mıydı?

1.02.2012

Beyin göçüne bir dur da Yaraş’tan...İzmirlilere ve gençlere muhteşem proje

EVET yakın arkadaşlarımdan biri o. Gazeteci, televizyoncu ve yazar Erol Yaraş. İzmirliler onu çok iyi tanıyor. O da İzmirlileri.

21.01.2012

Ben çok şanslıyım

İzeltaş Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar da en büyük hobisi ‘çalışmak’ olan sanayicilerimizden.

20.01.2012

Biraz da “Nihavend” sayılır İzmir

İzmir’de dünyanın en seçkin müziklerini dinleyebilirsiniz.

12.01.2012

2012’de ünlülerden beklediklerim

Hilal Cebeci: 2011’de hepimizi şaşırtmayı başardın.

4.01.2012

Hayattan kaçmak için uzun yıllar okudum

Galatasaray Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi, London School of Economics, Berkeley, Brown, Princeton, Stanford, Georgia Technology ve Koç Üniversitesi...Bütün bu eğitim kurumlarından geçmiş bir adam...Kiminde öğrenci, kiminde doktora yapıyor, kiminde hoca!

19.11.2011

‘Kahrolsun angus’

MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, angus hayvanlarının ithali ve bununla ilgili sorunlar nedeniyle Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e tam dört soru önergesi vermiş.

2.11.2011