MENÜ

Köşe Balık

Köşe Balık ile ilgili tüm haberleri, son dakika Köşe Balık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Köşe Balık haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 962 Köşe Balık haberi bulunmuştur.

Köşe Balık Haberleri

Kılıçdaroğluna ayakkabı atıldı

Kılıçdaroğlu'na ayakkabı atıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Gaziantep'te halka hitap etti. Konuşması sırasında işsiz ve 8 ayrı suçtan sabıkalı olduğu öğrenilen Mehmet Yıldız adlı kişi Kılıçdaroğlu'na ayakkabı attı. Yıldız olay sonrası gözaltına alındı.

21.03.2014Gündem
Dünyanın En Huzurlu Evleri

Dünyanın En Huzurlu Evleri

Yeryüzündeki en rahatlatıcı ve huzurlu evlerin hangileri olduğundan haberiniz var mı? Emin olun bu evlerden çıkmak istemezdiniz. İşte araştırmalar sonucu dünyanın en huzurlu seçilen 5 evi…

Her sokağı farklı bir dünya

Her sokağı farklı bir dünya

İstanbul’un yeni alışveriş mabedleri, dev AVM’ler açıldıktan sonra beş asırlık Kapalıçarşı’nın papucu dama atıldı. Oysa ara sokaklarında pek çok sıradışı mekan barındırıyor. Hollywood yıldızlarına mücevher tasarlayan kuyumcular, ünlü modacıların müdavimi olduğu kumaşçılar, Osmanlı hanedanının özel eşyalarını bulabileceğiniz antikacılar, örneğine başka hiçbir semtte rastlayamayacağınız esnaf lokantaları... İşte size Kapalıçarşı’dan 38 sıradışı adres...

2.03.2014Seyahat
Biz kirlettik onlar temizledi

Biz kirlettik onlar temizledi

MUĞLA’nın Ortaca İlçesi Dalyan Beldesi’nde yerleşik yaşayan yabancılar tarafından, Köyceğiz Gölü’nü Akdeniz’e bağlayan Dalyan Kanalı’nda, 16 torba çöp toplandı.

2.03.2014Gündem
Susan Miller Neşeli günler geliyor

Susan Miller Neşeli günler geliyor

Yeni ayla birlikte gergin günler geride kaldı. Artık rahatlıkla anlaşma imzalayabilirsiniz. Bu hafta aşk ve kariyer için de mutluluk vaat ediyor.

1.03.2014Gündem
Erdoğandan önemli açıklamalar

Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,"AK Parti Seçim Beyannamesi" ile belediye başkan adaylarının açıklanması dolayısıyla Ankara Arena'da düzenlenen toplantıya katıldı.

19.02.2014Gündem
En güzel tatil henüz gidilmemiş olandır

En güzel tatil henüz gidilmemiş olandır

Önümüzde koca bir 2014 var. Yazıyla kışıyla, dağıyla kumsalıyla sayısız da imkân... Yalnız dikkat: Tatili son anda planlayınca tren kaçıyor. Gözde 2014 rotalarını ıskalamamanız için şimdiden hayal kurmaya başlayın.

25.01.2014Seyahat
Mantalarla mavi derinliklerde

Mantalarla mavi derinliklerde

Maldivler’in kuzeybatısındaki Baa mercan adaları yeryüzünün en büyük beyinli, en gizemli balığı mantaların yaşam alanı.

5.01.2014Seyahat
Bahçeliden önemli açıklamalar

Bahçeli'den önemli açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşarak gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. İşte Bahçeli’nin konuşmasından satır başları:

22.10.2013Gündem
Trans-Sibirya Ekspresi’yle Baykal’ın aynasında

Trans-Sibirya Ekspresi’yle Baykal’ın aynasında

Şamanların, efsanelerin gölü Baykal, Rusya’nın Sibirya bölgesinde 600 kilometre uzunluğundaki bir doğa anıtı. Yüksek dağların arasındaki yeryüzünün en büyük tatlısu kaynağı nisan sonuna kadar buzla kaplı. Temmuz, ağustosta doğa canlanıyor; kıyıları cennete dönüşüyor. Trans-Sibirya Demiryolu’nun en güzel manzaraları gölün güney kıyısındaki 250 kilometrelik rotada.

1.09.2013Seyahat
Tencere-tavayla devrim yapılmaz

Tencere-tavayla devrim yapılmaz

Başbakan Tayyip Erdoğan, birilerinin güçlü Türkiye istemediğini belirterek, “Biliyorlar ki güçlü Türkiye olursa tarih yeniden ayağa kalkacak. Öyleyse kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz” dedi. Tesis açılışı için Rize’deki Ayder Yaylası’na giden Erdoğan yol üzerinde Çayeli, Pazar, Ardeşen ve Çamlıhemşin ilçelerinde halka hitap etti. Erdoğan, özetle şunları söyledi:

26.08.2013Gündem
Makyajsız Mikonos

Makyajsız Mikonos

Her gün binlerce kişi geliyor, binlercesi gidiyor… Gemiler, uçaklar birbirini izliyor. Şöhretler yatlarıyla çevresinde turluyor.

4.08.2013Kelebek
TOPLU BALIK ÖLÜMLERİ PANİK YARATTI

TOPLU BALIK ÖLÜMLERİ PANİK YARATTI

Rize'nin Çayeli ilçesinde yaşanan toplu balık ölümleri bölge halkı arasında panik yarattı.Edinilen bilgilere göre bu sabah Yeşilköy deresindeki ölü balıkları fark eden Yeşilköy Köyü sakinleri durumu jandarmaya bildirdi. Sağlık Müdürlüğü ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri bölgeye gelerek Yeşilköy deresinde ölçümler yaptı, su ve balık örnekleri aldı. Köy camilerinden de dereden alınan ölü balıkların yenmemesi ve toplanmaması için anons yapıldı. Rize Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri, balık ölümlerinin nedeninin numuneler üzerinde yapılacak inceleme sonrası netleşeceğini söyledi. Aynı bölgede geçen yılda balık ölümlerinin yaşandığını belirten yöre sakinleri ise yetkilileri çevre kirliliğine karşı önlem almamakla suçladı.İlyas KÖSE DHA

2.08.2013Haber
36 saatte Münih

36 saatte Münih

Finans, otomotiv endüstrisinin Avrupa’daki önemli merkezlerinden Münih, bürokratik bir şehir olarak tanınıyordu.

14.07.2013Seyahat
Seyahat 10. Yıl ödülleri

Seyahat 10. Yıl ödülleri

İşte 10. yılını kutlayan Hürriyet Seyahat'te ödül kazananlar.

3.07.2013Seyahat
SEYAHAT 10. YIL

SEYAHAT 10. YIL

Seyahat İlavesi 10 yıldır, yazarlarıyla, okurlarıyla dünyayı geziyor.

28.06.2013Advertorial
Burçlara göre dekorasyon tercihleri

Burçlara göre dekorasyon tercihleri

Ev dekorasyonunda hangi burç, hangi eşyaları tercih ediyor? Doğum tarihimizin, zevklerimizi ve dekorasyon tercihlerimizi de etkilediğini biliyor muydunuz? Astrolog Şenay Yangel, hangi burçların evlerinde, ne tarz eşyaları tercih ettiklerini ve genellikle hangi renkleri daha çok kullandıklarını anlattı.

22.06.2013Kelebek
Prof. Ahmet Ercan asıl büyük depremin yerini açıkladı

Prof. Ahmet Ercan asıl büyük depremin yerini açıkladı

Kandilli Rasathanesi’yle Alman Jeoloji Araştırma Merkezi’nin olası İstanbul depremiyle ilgili yürüttüğü çalışmayı değerlendiren deprem uzmanı Prof. Dr. Ahmet Övgün Ercan, dün Nature dergisinde yayınlanan araştırmanın sonuçlarının doğru olduğunu söyledi. Tarihi yarımada olarak adlandırılan Eminönü’nün önünde bir deprem beklemeyen Ercan, büyük depremin yerini Marmara Ereğli, büyüklüğünü ise 7 ile 7.2 olarak açıkladı. İşte Ercan'ın hurriyet.com.tr'ye özel o yorumları...

19.06.2013Gündem
Jambo Zanzibar

Jambo Zanzibar

Tanzanya’nın baharat adası Zanzibar, zengin doğası, UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki başkentiyle her yıl 150 bin turist çekiyor. İlk yurtdışı seyahatinde Zanzibar’a giden 16 yaşındaki okurumuz Derin Kubilay yazdı.

16.06.2013Seyahat
Yerlisinden Çeşme 2013 rehberi

Yerlisinden Çeşme 2013 rehberi

Taş sokakları, eski Rum evleri, butik otelleri, kumsalları ve restoranlarıyla Çeşme sizi bekliyor.

31.05.2013Seyahat
38 saatte Tokyo

38 saatte Tokyo

Japonya’nın nüfusu yaşlansa da Tokyo her zaman genç. Yüzyıllar boyunca depremler, yangınlar, seller ve nice felaketler atlatıp yenilenmiş. 1990’ların gökdelen yarışı yavaşlayıp yerini liman ve sahil sayfiyesi modasına bıraktı. 160 bin restoranı, alışveriş ve ibadet merkezleriyle keşfedilmeyi bekliyor.

12.05.2013Seyahat
İstanbulda yaşamayın, İstanbulu yaşayın

İstanbul'da yaşamayın, İstanbul'u yaşayın

Başarı budur.
İşini tutkuyla yapmak, kendini inşa etmek budur.
10 yıl önce sıradan, normal bir rehberdi.
Hürriyet’in Seyahat ilavesinde yazmaya başladı.
10 yıl boyunca yazdı, yazdı, yazdı...
Beş kuruş para almadı.
İnsanlar, “Ne kadar boş işlerle uğraşıyorsun! Bedava yazı yazılır mı? Bir de ardından tura çıkıyorsun, yazık değil mi sana?” dediler.
Aldırmadı.
Ama son gülen o oldu.

14.04.2013Seyahat
Ankara’da ayaküstü ziyafet

Ankara’da ayaküstü ziyafet

Geçen hafta İzmir’de başladığımız sokak lezzetleri turumuza bu hafta Ankara ile devam ediyoruz.

22.03.2013Kelebek

Yazar Sonuçları

Boru nefis, Ayşe nefis!

Hisar’da kırmızı bir köşk.

15.02.2014

Karaburun’da tehlike çanları

Karaburun tertemiz toprağı, deniz çayırları, ada martısı, kara keçisi, nergisi, Akdeniz foku, çipurası, kefali, kalamarı, enginarı ve mandalinasıyla bu coğrafyadaki kusursuz kırsal yaşam örneklerinden biri.

12.02.2014

Avanak Avni’ye dokunmayın

Facebook’a yıllar sonra yeniden girdiğimde mutluluk yanında mutsuzluk yaşamaya başladım.

7.02.2014

4 kıta, 24 ülkeden yılbaşı seçenekleri

Yeni yıla binlerce kişinin katıldığı sokak partisinde mi girmek istersiniz yoksa mercan denizinde rengarenk balıkları seyrederek mi? Belki damağınızda unutulmaz tadlar bırakacak özel bir akşamı ya da çocuğunuzu sevindirecek aile tatilini tercih ediyorsunuz. İşte size gerçekleştirmek kadar hayalini kurmak bile güzel 33 öneri.

22.12.2013

Viktor Lazlo’ya Atıl Kutoğlu imzası

Dünyaca ünlü Belçikalı caz sanatçısı Viktor Lazlo, geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’daydı.

8.12.2013

Dağların ‘Kaplan’ı

İzmirli sanayici Ömer Kaplan’ın en büyük hobisi dağcılık...

8.11.2013

Bruno Metsu-Selçuk Yula-Ahmet Erhan...1950'lerden üç yıldız kaydı...

ÖLÜM bu ara çok oldun sen/Ortalığı kırıp geçirdin/Dostlara taktın, gençlere taktın kancayı...

17.10.2013

Felsefesi ‘Mutlu’luk

Ben ilk kez bu söyleşi nedeniyle tanıştım.

27.09.2013

Bayram faturası

İnternette bir poker sitesi keşfettim.

14.08.2013

Aşk tatili

23 yıl evli kaldığı Aslı Soyak’tan boşanan Erkut Soyak’ın Ayşe San’la aşk yaşadığını, birlikte çekilmiş fotoğrafları eşliğinde ilk kez bu köşede okumuştunuz.

14.08.2013

Sağlık haberleri neden çelişkili?

Yumurtayı önce yasaklayıp sonra yeniden şifa kaynağı haline getiren, tereyağı için ‘kapınızdan sokmayın’ deyip şimdi ‘yeter ki abartmayın’ tavsiyesine geçen, ‘her gün bol bol meyve yiyin’ önermesini ‘özellikle tatlı meyvelerden uzak durun’ demeye başlayan uzmanlar bizimle dalga mı geçiyor, bizi her gün şaşırtmaktan keyif mi alıyorlar? İşte yanıtı...

23.06.2013

Yerlisinden Çeşme 2013 rehberi

Taş sokakları, eski Rum evleri, butik otelleri, kumsalları ve restoranlarıyla Çeşme sizi bekliyor.

31.05.2013

Biraz bira, biraz viski önceydi...

Dublin’de renkli kapıların önünde, “ilk viskiyi damıtanlar İskoçlar mı İrlandalılar mı?” tartışmasının göbeğinde, Guinness Rekorlar Kitabı’nın hazırlanmasına ilham olan meşhur pub iddialaşmalarının tam ortasındayım!

25.05.2013

Kahraman pazarlar süpermarketlere karşı

Unutmayın, doğru pazarı seçebilmek kadar pazardaki doğru satıcıdan doğru ürünü almak da önemli. İşte benim favori pazarlarım ve hatta o favori pazarlardaki en favori lezzet adreslerim

18.05.2013

Fastfood cenneti Amerika

ABD, yiyeceklerin devasa porsiyonlar halinde servis edildiği bir ülke. Okulların, evlerin, işyerlerinin etrafını fastfood restoranları bir ahtapot gibi sarmış.

11.05.2013

İNSAN GİBİ YAŞAMAK ONLARIN DA HAKKI

Sokakta yaşayanların hayatında soğuk hava ‘morg’, ısınayım diye üzerine sardığı gazeteler ‘kefen’, sığınmak ve uyumak için altına girdiği parktaki bir bank ise ‘tabut’ olur. Kalpleri sokakta yalnız ve kimsesiz atan evsizlerin 528’ine bu kış devlet eli uzandı. Bu insanlar Ankara Valiliğ’nin ‘Kimsesizlerin Kimsesi’ projesi ile tabuttan çıkıp, hayata döndü. 16’sı huzurevine, 13’ü de rehabilitasyon merkezlerine yerleştirildi. Bir çoğu da ailelerine teslim edildi.

22.04.2013

İstanbul’da yaşamayın, İstanbul’u yaşayın!

Başarı budur.
İşini tutkuyla yapmak, kendini inşa etmek budur.

13.04.2013