MENÜ

Köşe Balık

Köşe Balık ile ilgili tüm haberleri, son dakika Köşe Balık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Köşe Balık haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 962 Köşe Balık haberi bulunmuştur.

Köşe Balık Haberleri

Ahırkapı Hıdrellez Şenliği’nde ilk kez Büyük Roman Orkestrası

Ahırkapı Hıdrellez Şenliği’nde ilk kez Büyük Roman Orkestrası

İstanbul'un en eski Roman mahallelerinden biri olan Ahırkapı, hıdrellezi sabaha kadar süren bir şenlikle kutlayacak. Kutlamalar saat 19.30'da Ahırkapı Sokak'ta başlayacak, Ahırkapı Büyük Roman Orkestrası'nın konseriyle sürecek.

3.05.2002Gündem
Medyadan : Magazin incileri

Medyadan : Magazin incileri

Basın, Cem Yılmaz’ı bedava beslememiş – Tilkü öz inge ürse ubhuzdur – Kalp krizine karşı manikür – Bilgi yarışmasında popo göstermek – Kendini çamaşır makinesi sanan Hülya Avşar – Aylardır beynini dinlendiren manken – Magazin Türkçesi’nden örnekler... vs

15.12.2002Kelebek
Astroloğuna sormadan sen bir hiçsin

Astroloğuna sormadan sen bir hiçsin

Yıldız falları Avrupa ve Amerika'da tam bir çılgınlık halinde. Amerika'da 70 milyon insan güne falını okuyarak başlıyor. Astroloji kitapları 10-12 dile çevriliyor ve 60 milyon satıyor. İnternette 3 milyonun üzerinde fal adresi var. Popüler sitelere yılda 120 milyon ziyaretçi giriyor.

28.12.2002Gündem
MEDYADAN : Biraz siyasî kaçtı ama...

MEDYADAN : Biraz siyasî kaçtı ama...

Faik Türün'ün ölüm haberi niye Dolly kadar büyük değildi - Mesut Yılmaz Bochum Üniversitesi’nde siyaset dersi verecekmiş, ne öğretecek acaba – Van Gölü Canavarı’nın temsili resmi – Öpüşen çiftler başını sağa mı yatırır, sola mı – Savaşa karşı zikirmatik, besmelesiz yola çıkan şoförlere besmelematik – Ya Çalışma Bakanı da psikoloji konusunda ankâm keserse – Cemaat önce mayoya kızdı, şimdi de dona... bunun arkası gelir – Sabah Erdoğan’ı nasıl yalanladı... vs

16.02.2003Gündem
Nefes alın: Kazdağı

Nefes alın: Kazdağı

Kazdağı, Tanrıların Dağı olarak adlandırılır. Mitolojik birçok söylencede yer bulur kendine. İlk güzellik yarışmasına sahne olduğu, Afrodit'in ilk kez burada aşkı tattığı ve Zeus'un burada yaşadığı söylenir. Zenginliği sadece bu söylencelerle de sınırlı değildir.

10.04.2003Seyahat
Yaz gecelerinin modası guruba karşı detoks kokteyli yudumlamak olacak

Yaz gecelerinin modası guruba karşı detoks kokteyli yudumlamak olacak

İstanbul'un gece hayatı, bahar yorgunluğunu üstünden atmaya başladı, yaz eğlencelerinin değişmez mekanı Boğaz, 2003 yazını karşılamaya hazır.

23.05.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Bir gün...

ÖYLE bir gün gelse:

Diyelim ki kimse artık rakı içince ‘‘Ne olacak bu memleketin hali?..’’ demiyor...

9.03.2002

Doğu Anadolu’nun çığlığını duydunuz mu?

ERZURUM

Beyler, boş işlerle uğraşıyorsunuz. İnsanlar seçimi istiyor, sorunlarına çözüm bekliyor. Yoksulluğun önüne geçilmesini arzuluyor. Ankara’daki entrikalarla kimse ilgilenmiyor.

13.09.2002

Akşam yemeğine Selanik'e davetliyim

Otobüsle Yunanistan yolculuğu müthiş eğlenceli. Bir kere insan etrafı seyrede seyrede gidiyor. Sonra Tekirdağ'da adama köfte yeme imkanı tanıyorlar. Kardeşler Lokantası'ndaki köftenin tadı şu anda bile damağımda. Tek sorunum, akşam yemeğe davetli olduğumuzdan ölçüyü kaçıramamak...

19.10.2002

Türkler oruçluyken güzel kokulu bir çiçeği bile koklamazlardı

Türk adı ile Ali Ufki Bey'in anılarını yazmış olması bugün bizler için bir şans.

17.11.2002

Aptallık AIDS'den bile bulaşıcı

Ben de Adanalıyım ama Yaşar Kemal gibi düşünmüyorum. Zülfü Livaneli'nin Mutluluk romanını ‘‘bir Shakespeare trajedisi’’ yoğunluğunda bulmuyorum.

23.11.2002

Sinan, fırın kapağını açıp üzerinde tepinmeye kalktı

Çok fazla sayıda anne ile birebir muhatap değilim doğrusunu isterseniz. Ama internet sayesinde çok daha fazlasıyla irtibat haline geçtiğimi kabul ediyorum.

29.11.2002

Babil Sarayı'nda trüf mantarı pek beğenilirdi

Sümer yemeklerinin başlıca hammaddesi tahıldı. En çok kullanılan bakliyat çeşitleri arasında ise nohut, mercimek ve baklagilleri görüyoruz.

19.04.2003

Bir mekan FISHMEKAN

Emin Mahir üç günlüğüne İstanbul'a gelmiş. Buluşup yemek yiyeceğiz de nereye gideceğiz? Ne zaman? Üç gün bu; Can burada, Canan burada, arkadaşlar sırada.

6.06.2003