MENÜ

Korku Seansı 2

Korku Seansı 2 ile ilgili tüm haberleri, son dakika Korku Seansı 2 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Korku Seansı 2 haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 38 Korku Seansı 2 haberi bulunmuştur.

Korku Seansı 2 Haberleri

Korku bile paylaşınca güzel

Korku bile paylaşınca güzel

Hayatta bazı aktiviteler var ki yalnız yapmayı asla istemezsin. Bunlardan biri de korku filmi izlemek olsa gerek.

12.10.2016Keyif
Bu sıcak günleri değerlendirmek için kaçırmamanız gereken 7 vizyon filmi

Bu sıcak günleri değerlendirmek için kaçırmamanız gereken 7 vizyon filmi

Bu hafta vizyonda her kafaya göre bir rüya mevcut...

14.06.2016Keyif
Bu hafta hangi filmler vizyonda

Bu hafta hangi filmler vizyonda?

Haziran ayının ikinci haftasında sinema salonlarına 2'si yerli toplamda 9 yeni film uğruyor. Vizyona giren filmler arasına Sihirbazlar Çetesi 2, Zootropolis: Hayvanlar Şehri, Korku Seansı 2 yer alırken Ve Panayır Köyden Gider ile Sekerat Son haftanın yerli filmleri oluyor.

9.06.2016Keyif
Korkuya devam Korku Seansı 2den yeni fragman

Korkuya devam Korku Seansı 2'den yeni fragman

Son dönemin adından en çok söz ettiren korku filmlerinden Korku Seansı'nın ikincisi The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist'ten yeni fragman yayınlandı.

28.03.2016Keyif
2016 yılında vizyona girecek en iyi 7 korku filmi

2016 yılında vizyona girecek en iyi 7 korku filmi

2015 yılı korku sineması adına başarılı filmlere sahne oldu. Bağımsız filmlerin artması, korku türünün yükselişe geçmesindeki en büyük etkendi. 2016 yılında da önemli korku filmleri vizyona girecek. Peki ya merakla beklenen bu korku filmleri neler?

6.04.2016Keyif
2016’nın heyecanla beklenen bomba filmleri

2016’nın heyecanla beklenen bomba filmleri

2015 yılında olduğu gibi bu yıl sinema açısından hareketli geçecek gibi görünüyor. Ödüllerin dağıtıldığı bu dönemde 2016 yılının izlenilesi 10 yabancı filmine göz atalım dedik.

6.02.2016Keyif
8 yeni film vizyonda

8 yeni film vizyonda

Türkiye sinemalarında bu hafta 1'i yerli 8 film vizyona girecek.

7.05.2015Keyif
Sevgilisiyle yolları ayrıldı

Sevgilisiyle yolları ayrıldı

Türkiye sinemalarında bu hafta 5'i yerli 9 film vizyona girecek.

23.10.2014Keyif
Bahçeli, kimin cumhurbaşkanı olamayacağını açıkladı

Bahçeli, kimin cumhurbaşkanı olamayacağını açıkladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçimden sonra ilk grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "İster AK Partili olsun, ister MHP'li olsun ister CHP’li olsun her vatandaş cumhurbaşkanı olabilir ama ne var ki Recep Tayyip Erdoğan’dan olamaz" dedi.

8.04.2014Gündem
Doğru nefes aşk kapılarını açar

Doğru nefes aşk kapılarını açar

“Her şeyin başı sağlık” diye bilirdik ama Nevşah Fidan Karamehmet’i tanıdıktan sonra “Her şeyin başı nefes mi acaba?” diye sormaktan kendini alamıyor insan. Etrafta Kurban Bayramı misali bir sürü yaşam koçu, nefes koçu, trend koçu, sağlık koçu kol gezerken bu “modaya” güvenimiz de ister istemez giderek azalıyor. Evet efendim, Nevşah Fidan Karamehmet bir nefes ve yaşam koçu. Ancak mucize vaat etmek yerine, herkesin zaten içinde olan “mucizeleri” keşfetmesine yardımcı oluyor. O, insan yaşamındaki olumlu ya da olumsuz her şeyin sorumlusunun alışık olduğumuz “düşünce kalıpları” olduğunu savunuyor. Tüm hastalıkların baş sorumlusunun düşüncelerimiz olduğunu söylerken, tedavinin de yine aynı şekilde düşünce ve nefesle yapılabileceğine inanıyor. Şimdi rahat bir yere oturun ve derin bir nefes alıp muhabbetimize katılın.

7.04.2014Kelebek
DVD

DVD

28.12.2013Gündem
En iyi yerli kısalar ve Oscar adayı animasyonlar Sinepark’ta

En iyi yerli kısalar ve Oscar adayı animasyonlar Sinepark’ta

Galatasaray Üniversitesi Medya Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin bu yıl 7'nci kez düzenlediği “tür” sinemasına yönelik kısa film festivali Sinepark, 2-6 Aralık’ta Galatasaray Üniversitesi, Fransız Kültür Merkezi, İstanbul Modern ve Beyoğlu Sineması’nda izleyiciyle buluşacak.

28.11.2013Gündem
Piyasalar diken üstünde

Piyasalar diken üstünde

Küresel dalgalanmanın etkisi bugün de bütün hızıyla devam etti. Dolar 1,46 YTL'yi görerek son 4 ayın zirvesine çıktı.Borsa gün sonunda yüzde 2 değer yitirdi, uluslararası borsalarda da panik satışlar yaşandı. Bono faizi yüzde 20 seviyesini aştı.

5.03.2007Ekonomi
Uzanların Çukurova ve Kepezi artık devletin

Uzanlar'ın Çukurova ve Kepez'i artık devletin

Uzanlar, 605 milyon dolarla Petkim'e en yüksek teklifi verip almaya çalışırken, Enerji Bakanlığı ‘‘mevzuat ve sözleşme hükümlerine uymuyorsunuz’’ diyerek Çukurova Elektrik ile Kepez Elektrik'e el koydu.

12.06.2003Ekonomi
Uzanların Çukurova ve Kepezi artık devletin

Uzanlar'ın Çukurova ve Kepez'i artık devletin

Bakanlık, Çukurova ve Kepez'e el koydu. Aktaş Elektrik'ten sonra Türkiye'nin ilk imtiyazlı şirketlerinden olan Çukurova ve Kepez Elektrik de devlete geri döndü.

12.06.2003Ekonomi

Yazar Sonuçları

Adaletin meleği...

Kızı ve kocası bir uyuşturucu çetesi tarafından öldürülen kadının, adaleti kendi eliyle sağlama çabasını anlatan ‘İntikam Meleği’, aksiyonuyla ön plana çıkıyor. Jennifer Garner’ın sürüklediği filmde ana karakterin öfkesinden çürümüşlüğün bütün unsurları; yani sadece failler değil onların suçlarını örtbas eden hukukçular ve rüşvetçi polisler de payını alıyor...

21.09.2018

Bir kördüğüm ki içim çözdükçe dolaşıyor

Yılın merakla beklenen devam filmleri “Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinde” ve “Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit” en çok seyirciyi kapmak için kapışacak görünüyor. Bu kadar efekt ve gürültü bana fazla diyorsanız da sizi, Greta Gerwig ve Julianne Moore’un karşılıklı döktürdüğü komedi “Kördüğüm”e ya da Juliette Binoche’un hüznünden hiçbir şey kaybetmediği İtalyan-Fransız ortak yapımı “Bekleyiş”in salonlarına alalım.

23.06.2016

Senden önce senden sonra

“Game of Thrones”un Targaryen’i Emilia Clarke’ı başrole taşıyan “Senden Önce Ben”, romantik film arayanlara bolca gözyaşı döktürecek. Başrolündeki Jana Raluy’un performansıyla hafızalara kazınacak “Bin Başlı Canavar”, inatçı iki kardeşin hikâyesini anlatan “İnatçılar”, çocuklara yönelik animasyon “Robinson Crusoe” ve korku filmi “Lanetli Çocuk”, haftanın diğer seçenekleri.

16.06.2016

Durun, siz kardeşsiniz...

İki kardeş, bir bar...’ Felix van Groeningen’in son çalışması ‘Belgica’yı kısaca böyle özetlemek mümkün.

10.06.2016

Hemingway ve Fitzgerald böyle keşfedildi!

Colin Firth, Jude Law, Guy Pearce ve Nicole Kidman’ı buluşturan ‘Fırtınalı Hayatlar’da, Amerikan edebiyatının usta isimlerinin adeta resmigeçidini izliyoruz.

9.06.2016

Adeta ‘Hayırsızada’...

‘Köpek Adası’,sevimli dostlarımızdan hoşlanmayan bir belediye başkanının onları topluca bir adaya sürmesini anlatıyor. Wes Anderson imzalı bu animasyon, konusu itibariyle 1910’da İstanbul’da yaşanan ‘Hayırsızada katliamı’nı da akla getiriyor...

20.04.2018

Gel gidelim ‘tost’a gönül...

Annesine fazla düşkün bir adamın öyküsünü anlatan ‘Manyak’, Flash TV’nin bir zamanlar çok tutan dizisi ‘Gerçek Kesit’e saygı duruşu niteliğinde. Onur Ünlü imzalı film, bir yanıyla Alfred Hitchcock’un ünlü klasiği ‘Sapık’a da selam gönderiyor.

23.03.2018

Gazetecilik suç değildir!

Tarihe ‘Pentagon Papers’ olarak geçen ve Vietnam Savaşı’nın seyrini kamu vicdanı nezdinde değiştiren belgelerin yayımlanmasını anlatan ‘The Post’, basın özgürlüğü, etik, vicdan, hukuk, halkın haber alma hakkı ve hükümet menfaatleri üzerine adeta ders niteliğinde bir film. Steven Spielberg imzalı yapımı bu tür meselelerle derdi olan herkese tavsiye ediyoruz...

12.01.2018

‘Davulla şifa’ kafası

En son hatırladığım şey tok bir davul sesiydi.

17.09.2016

Anne, arkadaşına dikkat et…

‘Işıklar Sönünce’, annesine musallat olan kötü bir ruhla mücadele eden bir genç kızın hikâyesini anlatıyor. Film, ait olduğu kulvar açısından ortalama bir çabanın ötesine gidemiyor.

22.07.2016

‘Rosemary’nin değil Mia’nın bebeği…

Haftanın gerilimi ‘Annabelle’de genç bir çiftin hayatını tarumar eden oyuncak bir bebeğin öyküsünü izliyoruz. Film öykü bazında vasat ama birkaç sahnesi literatüre girecek ve korku eşiğimizi bir hayli yükseltecek düzeyde…

24.10.2014

Kobay İzzet'in maceraları bölüm 5: Hacamat ve sülük

Yakışıklı, uzun boylu genç adam tedirgindi...

31.08.2014

‘Evimdeki Düşman’dan geriye kalanlar

Bu film babaları, aslında tüm erkekleri hayli aptal göstermiyor mu sizce de?

22.09.2009