MENÜ

Koray Aydın

Koray Aydın ile ilgili tüm haberleri, son dakika Koray Aydın haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Koray Aydın haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.605 Koray Aydın haberi bulunmuştur.

Koray Aydın 5 Aralık 1955, Trabzon  doğumluTürk siyasetçi.

Koray Aydın Haberleri

Gölcük’te hafriyat sahasında yangın

Gölcük’te hafriyat sahasında yangın

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde hafriyat sahasında yangın çıktı. Çok sayıda itfaiye ekibinin kontrol altına almaya çalıştığı yangında, gökyüzünü duman kapladı.

8.08.2019Gündem
İYİ Parti’de yardımcılık gitti, başkanlık geldi

İYİ Parti’de yardımcılık gitti, başkanlık geldi

İyi Parti’de geçen hafta sonu düzenlenen kurultayın ardından dün yapılan Genel İdare Kurulu (GİK) toplantısında yeni Başkanlık Divanı belli oldu.

8.08.2019Gündem
‘Kampanya sertleşmemeli’

‘Kampanya sertleşmemeli’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) 23 Haziran’da yenilenmesine karar verdiği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri ile ilgili kurmaylarına uyarılarda bulunarak, “Bu bir yerel seçim. Kampanya sertleşmemeli, projelerimizi anlatın” dedi.

14.05.2019Gündem
İYİ Partili Ümit Özdağ, görevinden istifa etti

İYİ Partili Ümit Özdağ, görevinden istifa etti

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ görevinden istifa etti.

2.04.2019Gündem
Ozan Arif son yolculuğuna uğurlandı

"Ozan Arif" son yolculuğuna uğurlandı

"Ozan Arif" adıyla bilinen Arif Şirin, Samsun'da son yolculuğuna uğurlandı.

16.02.2019Gündem
27 kentte yetki il başkanlıklarında

27 kentte yetki il başkanlıklarında

CHP ve İYİ Parti arasında yerel seçime yönelik işbirliğinde 23 büyükşehir dışında anlaşmaya varılan 27 kentin ilçe dağılımlarında yetki her iki partinin il başkanlıklarına verildi.

2.02.2019Gündem
İYİ Partiden teşkilatlarına işbirliği genelgesi

İYİ Parti'den teşkilatlarına 'işbirliği' genelgesi

İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, 81 il başkanlığına bir genelge göndererek, İYİ Parti ile CHP arasında yapılan işbirliğine titizlikle uyulmasını ve fitne çıkmasına kesinlikle izin verilmemesini istedi.

29.01.2019Gündem
Millet İttifakı’nın 31 Mart mutabakatı: 50 ilde işbirliği

Millet İttifakı’nın 31 Mart mutabakatı: 50 ilde işbirliği

CHP ve İYİ Parti arasındaki 31 Mart yerel seçimlerine yönelik işbirliği görüşmeleri tamamlandı. 23’ü büyükşehir belediyesi olmak üzere 50 ilde uzlaşma sağlayan iki parti, 24 ilde ise kendi adaylarıyla yarışacak. 13 büyükşehir ve 16 ilde CHP’nin, 10 büyükşehir ve 11 ilde İYİ Parti’nin adayları desteklenecek. Muğla’nın Bodrum ve Ankara’nın Etimesgut ilçesinde her iki parti kendi adayını çıkaracak.

26.01.2019Gündem
Son dakika...Kılıçdaroğlu ve Akşener buluştu: İttifakta sorunlar aşıldı

Son dakika...Kılıçdaroğlu ve Akşener buluştu: İttifakta sorunlar aşıldı

CHP'de İzmir Büyükşehir Belediyesi adayı ve İstanbul’un ilçeleri ile birlikte birçok adayın belirleneceği Parti Meclisi (PM) toplantısının 27 Ocak Pazar günü yapılmasına karar verilmesinin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Ankara’daki evinde akşam yemeğinde buluştu.

21.01.2019Gündem
İşbirliğinde 15 yeni şehir

İşbirliğinde 15 yeni şehir

CHP ve İYİ Parti, uzun görüşmeler sonucunda 21 büyükşehirde anlaşmaya varılan yerel seçimde güç birliğini genişletme kararı aldı. Yaklaşık 15 ilde daha işbirliği yapılması için anlaşmaya varıldı. İki parti toplam 36 şehirde güç birliği yapacak. Daha önce anlaşma sağlanan 21 büyükşehirin ilçelerinin taksimatında ise bazı sorunlar yaşandığı öğrenildi.

30.12.2018Gündem
CHP-İYİ Parti işbirliğinde: 5 ilçede müzakere

CHP-İYİ Parti işbirliğinde: 5 ilçede müzakere

CHP ve İYİ Parti’nin yerel seçimde 21 büyükşehirde işbirliği yapmak için el sıkışmasının ardından görüşmeler Ankara, Antalya, Muğla ve Konya’nın beş önemli ilçesinde kilitlendi. İki parti yetkilileri arasında İstanbul ve İzmir’le ilgili henüz görüşme yapılmadığı öğrenildi.

24.12.2018Gündem
Yıllarca baktığı yıldızlarına gitti

Yıllarca baktığı yıldızlarına gitti

BAŞKENTTEKİ tren faciasında hayatını kaybeden Ankara Üniversitesi eski rektör yardımcılarından, Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Berahitdin Albayrak dün son yolculuğuna uğurlandı.

15.12.2018Gündem
YHT kazasında ölen Prof. Dr. Albayrak son yolculuğuna uğurlandı

YHT kazasında ölen Prof. Dr. Albayrak son yolculuğuna uğurlandı

Ankara'daki YHT kazasında hayatını kaybeden eski Ankara Üniversitesi (AÜ) rektör yardımcılarından Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Berahitdin Albayrak son yolculuğuna uğurlandı. Albayrak'ın kızları Hazal ve İzel Albayrak, tören sırasında sık sık babalarının Türk bayrağına sarılı tabutuna sarılarak ağladı.

14.12.2018Gündem
Meral Akşener CHP Genel Merkezine geldi

Meral Akşener CHP Genel Merkezi'ne geldi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener CHP Genel Merkezi'nde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile saat 20.00'de bir araya geldi. Akşener başkanlığındaki İYİ Parti heyetinde Cihan Paçacı, Koray Aydın ve Müsavat Dervişoğlu yer aldı. Heyeti CHP Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kağan Salıcı ve Seyit Torun aşağıda karşıladı. Görüşme öncesi CHP ve İYİ Parti'nin uzlaşıya vardığı öğrenildi. Gelen ilk bilgilere göre İstanbul, Ankara ve İzmir, Adana ve Antalya'da CHP adayı desteklenecek. Kayseri, Konya, Kocaeli, Samsun, Gaziantep Kahramanmaraş, Denizli, Balıkesir, Trabzon, Samsun ve Erzurum ise İYİ Parti'de olacak. İki lider görüşme sonrası açıklama yapıyor.

12.12.2018Haber
Kritik görüşme sona erdi İlk açıklama geldi

Kritik görüşme sona erdi! İlk açıklama geldi

CHP ile İYİ Parti arasında yerel seçimlerde işbirliği sağlandı. Önceki gün tıkanan müzakerelerde dün yoğun görüşme trafiği yaşandı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Lideri Meral Akşener son noktayı koydu. İki liderin baş başa görüşmesinden 21 büyükşehirde işbirliği çıktı. Krize neden olan Ankara’da CHP’nin, Balıkesir’de ise İYİ Parti’nin aday çıkarmasına karar verildi. Mersin’de iki parti de kendi adayı ile seçime girecek.

12.12.2018Gündem
İYİ Parti heyeti, CHP Genel Merkezinde

İYİ Parti heyeti, CHP Genel Merkezi'nde

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, CHP Genel Merkezine giderek Kemal Kılıçdaroğlu ile ittifak görüşmelerindeki pürüzlerin giderilmesi için bir araya geleceklerini belirtti.

12.12.2018Haber
flaş

flaş

12.12.2018Ankara
İttifakta kritik görüşme Kılıçdaroğlu ve Akşener bir araya gelecek

İttifakta kritik görüşme! Kılıçdaroğlu ve Akşener bir araya gelecek

Bugün İYİ Parti heyetinin CHP'yi ziyaretinin ardından CHP heyeti de İYİ Parti Genel Merkezi'ne gitti. Öte yandan İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in, akşam saatlerinde CHP Genel Merkezi'ne giderek Kılıçdaroğlu ile ittifak görüşmelerindeki pürüzlerin giderilmesi için bir araya geleceği belirtildi.

12.12.2018Gündem
İşbirliğinde umutlar tükendi

İşbirliğinde umutlar tükendi

- CHP’nin İYİ Parti ile yerel seçimlerde işbirliğine ilişkin arayışı dün geç saatlere kadar sürdü. İki parti işbirliği yapılacak iller ve aday isimleri konusunda uzlaşamazken, süreç tıkandı.

12.12.2018Gündem
Son dakika: CHP- İYİ Parti ittifakında ikinci kriz Son 24 saat...

Son dakika: CHP- İYİ Parti ittifakında ikinci kriz! Son 24 saat...

CHP ve İYİ Parti arasında yerel seçimlerde işbirliğinin kaderini belirleyecek son 24 saate girildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in hafta sonu bir araya geldiği gizli zirvenin üzerindeki sis perdesi aralanmaya başladı. İşbirliği görüşmelerinde Ankara krizinin iki isim üzerinden yaşandığı öğrenildi.

11.12.2018Gündem
CHP-İYİ Parti işbirliğinde yeni düğüm

CHP-İYİ Parti işbirliğinde yeni düğüm

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Genel Başkanı Meral Akşener’in hafta sonu yaptığı görüşmede, yerel seçim için işbirliği çalışmaları bu kez Balıkesir’de düğümlendi. CHP’nin, Balıkesir’de adayını çekmesini istediği İYİ Parti, bu öneriye mesafeli yaklaştı. Bunun üzerine önceki gün krizi çözmek için yoğun bir trafik yaşandı. Görüşmelerin yarına kadar sonuçlandırılması için mesai devam ediyor.

11.12.2018Gündem
Mansur Yavaş Kılıçdaroğlu ile görüştü... İYİ Parti’den adaylığı reddetti

Mansur Yavaş Kılıçdaroğlu ile görüştü... İYİ Parti’den adaylığı reddetti

CHP ile İYİ Parti’nin yerel seçimler için işbirliği görüşmelerinde son üç gündür trafik başdöndürücü bir şekilde devam ediyor.

10.12.2018Gündem
Gizli görüşmenin detayları belli oldu

Gizli görüşmenin detayları belli oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, iki parti kurmaylarının üzerinde uzlaştığı formüller üzerine görüşmek için Cumartesi akşam saatlerinde gizlice buluştuğu öğrenildi. Ancak bu görüşmeden bir sonuç alınmadı. Görüşme bazı illerde tıkanırken, işbirliği görüşmelerinin Çarşamba’ya kadar sonuçlandırılması planlanıyor.

10.12.2018Gündem
CHP- İYİ Partiden yeni formül

CHP- İYİ Parti'den yeni formül

CHP ve İYİ Parti arasında yürütülen yerel seçimlerde işbirliği müzakerelerini sonuca bağlayacak görüşmenin bu akşam İstanbul’da yapılacağı öğrenildi. Bir aksilik olması halinde iki lider pazar sabahı kahvaltıda buluşacak. Görüşmede, müzakereleri kilitleyen üç il ile ilgili yeni formüller masada olacak.

8.12.2018Gündem
Ankara’yı ille İYİ Parti alsın tavrımız yok

"Ankara’yı ille İYİ Parti alsın tavrımız yok"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP ile yapılan işbirliği görüşmelerinde Ankara ile ilgili kriz olduğu iddialarına, “Ankara’yı ille İYİ Parti alsın diye bir tavrımız yok bizim. Esas olan sonuç almak. Bilek güreşi yapmıyoruz CHP ile” dedi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akşener, özetle şunları söyledi:

6.12.2018Gündem
Ankarayı illa İYİ Parti alsın diye bir tavrımız yok

"Ankara'yı illa 'İYİ Parti alsın' diye bir tavrımız yok"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimlere ilişkin Ankara'yı illa 'İYİ Parti alsın' diye bir tavırları olmadığını belirterek, "Ankara ile ilgili İYİ Parti olarak bir tanım yapıyoruz yani genel olarak seçmenin hangi yönde oy kullandığına dair. Esas olan sonuç almak. Burada CHP ile bilek güreşi yapmıyoruz, en azından İYİ Parti'nin böyle bir tavrı yok." dedi.

5.12.2018Gündem
Bakanlıktan ‘askeri öğrencilere oy kullandırıldığı’ iddiası ile ilgili açıklama

Bakanlıktan ‘askeri öğrencilere oy kullandırıldığı’ iddiası ile ilgili açıklama

İçişleri Bakanlığı ‘askeri öğrencilere oy kullandırıldığı’ iddiası ile ilgili yaptığı açıklamasında  "Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi öğrencilerinin kamu araçları ile toplu olarak oy kullanmaya götürüldükleri iddiası her türlü dayanaktan yoksundur" ifadelerini kullandı.

5.12.2018Gündem
Yeni terör örgütü: SOTÖ

Yeni terör örgütü: SOTÖ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında beş ilin başkan adayını açıkladı.

5.12.2018Gündem
İşbirliğinde 51 il raporu

İşbirliğinde 51 il raporu

CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ile İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın arasında yerel seçimde işbirliğine yönelik 13 Kasım’da başlayan teknik görüşmeler tamamlandı. Tezcan’ın hazırladığı iki klasörlük raporda, içinde büyükşehirlerin de bulunduğu işbirliği yapılabilecek 51 il ile ilgili olarak da kapsamlı analizler yer aldı.

3.12.2018Gündem
İYİ Parti sözcüsünden Mansur Yavaş açıklaması

İYİ Parti sözcüsünden Mansur Yavaş açıklaması

İYİ Parti Sözcüsü Cihan Paçacı, ”İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Sayın Mansur Yavaş’ın İYİ Parti’den aday olmasını ve tercihini İYİ Parti tarafından kullanmasını istedi. Sayın Yavaş, belediyecilikte de tecrübelidir ve Ankara halkının da yakından tanıdığı siyasetçidir. Bugüne kadar 2 seçime girdi ve 2 seçimde de son derece başarılı sonuçlar aldı. Ankara konusu henüz masada olduğu için bunun ötesinde bugün için söylenecek bir şey yoktur” dedi.

30.11.2018Gündem
Görüşme durdu

Görüşme durdu

CHP ile İYİ Parti arasında yerel seçimde işbirliğine yönelik görüşmeler durdu. İki parti arasındaki yerel seçim görüşmelerinde Ankara, Mersin ve Antalya büyükşehir belediyeleri nedeniyle tıkanıklık yaşandığı öne sürülüyor.

30.11.2018Gündem
İşbirliği trafiği hızlanıyor

İşbirliği trafiği hızlanıyor

YEREL seçimler için takvim daralırken, CHP’nin işbirliği görüşmeleri de hızlandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile bir araya gelecek. Görüşmede, Kılıçdaroğlu seçimde birlikte hareket etmeyi teklif edecek. İki liderin ardından görüşmeleri parti örgütleri sürdürecek. Her iki parti il ve ilçe başkanlıkları bir araya gelerek olası bir işbirliğinin genel çerçevesini belirleyecek.

26.11.2018Gündem
CHP ile işbirliği tamam

CHP ile işbirliği tamam

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, CHP ile yapılan işbirliği görüşmelerinde mutabakat sağlandığını açıkladı. Aydın, “Bir isim konusuna kesinlikle girmedik. Alanı tarif edersek içini doldururuz, o kolay” dedi.

22.11.2018Gündem
İYİ Partiden ittifak açıklaması: Büyükşehirlerde...

İYİ Parti'den ittifak açıklaması: Büyükşehirlerde...

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, CHP ile yürüttükleri yerel seçim ittifak çalışmalarına ilişkin, "Aşağı yukarı alanı çizdik büyükşehirlerde. Şimdi onun içini dolduracağız. Bir isim konusuna kesinlikle girmedik. Alanı tarif edersek içini doldururuz, o kolay." dedi.

21.11.2018Gündem
CHP ile dokuz büyükşehiri konuşuyoruz

CHP ile dokuz büyükşehiri konuşuyoruz

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile yerel seçimde işbirliği kararı aldıkları görüşmeyi anlattı. “Seçmenlerimizi hayal kırıklığına uğratmayacağız. 24 Haziran’dan ders aldık” diyen Akşener, 9 büyükşehir için çalıştıklarını söyledi.

17.11.2018Gündem
İki parti de kendi teşkilatına soracak

İki parti de kendi teşkilatına soracak

YEREL seçim çalışmaları kapsamında işbirliği görüşmelerini sürdüren CHP ve İYİ Parti’nin teknik çerçevedeki ilk görüşmesi dün yapıldı.

17.11.2018Gündem
İYİ Parti çerçeveyi çizdi

İYİ Parti çerçeveyi çizdi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, CHP ve İYİ Parti arasındaki ittifak görüşmelerinde Türkiye'nin tamamına yönelik bir iş birliği arayışı olmadığını belirterek, "Daha dar çerçevede bir alan oluşturmak mümkün olur mu, onun çalışmasını yapmaya karar verdik." dedi.

16.11.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Soruya ayrı güldüm cevaba ayrı güldüm

İSMAİL Küçükkaya, ekranda konuk ettiği HDP Mardin adayı Ahmet Türk’e şu soruyu soruyor:

15.03.2019

Seçimlerden sonra İYİ Parti’yi ne bekliyor?

Yerel seçimlere damgasını vuran olay, Mersin’den geldi. İYİ Parti iddialı olduğu Mersin’de Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın adaylık başvurusunu zamanında yapamadı.

26.02.2019

Bir de bu var

Kesinleşene kadar Ankara’da Mansur Yavaş’ın ismi birkaç kere gitti geldi.

26.12.2018

CHP-İYİ Parti ittifakı nereye gidiyor?

CHP-İYİ Parti ittifakı için Kemal Kılıçdaroğlu ile Meral Akşener üç kez bir araya geldiler.

12.12.2018

Binali Yıldırım işi tamam, CHP-İYİ Parti ittifakında son durum

MECLİS Başkanı Binali Yıldırım’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adaylığı konusundaki önerileri dikkate alındı.

29.11.2018

Binali Yıldırım ikna edildi mi?

‘BİNALİ Yıldırım’ın adaylığı konusunda birkaç pürüz vardı, gideriliyor. Arjantin dönüşü İstanbul adaylığı açıklanacak.’

28.11.2018

Muhalefet cephesinde ne olur, AK Parti’nin sürprizleri neler?

KILIÇDAROĞLU-Akşener görüşmesinden sonra CHP ve İYİ Parti heyetleriyle görüştüm. İzlenimlerim olumluydu.

15.11.2018