MENÜ

Komagene Çiğ Köfte

Komagene Çiğ Köfte ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Komagene Çiğ Köfte haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10 Komagene Çiğ Köfte haberi bulunmuştur.

Komagene Çiğ Köfte Haberleri

FETÖden gözaltına alınan çiğ köfte işletmeleri sahibi adliyede

FETÖ'den gözaltına alınan çiğ köfte işletmeleri sahibi adliyede

İZMİR'de, FETÖPDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan çiğ köfte zincirinin sahibi Murat Sivrikaya, adliyeye sevk edildi. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, FETÖPDY'nin finans yapılanmasına yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında, İzmir Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, cuma sabahı operasyon düzenledi. Komagene çiğ köfte işletmeleri zincirinin sahibi olan ve aynı zamanda, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından kanun hükmünde kararname ile kapatılan İzmir İşadamları Derneği'nin yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevinde bulunan, bir süredir de hakkında FETÖ'den yakalama kararı bulunan Murat Sivrikaya, evinin önünde otomobilini hareket ettirmek üzereyken gözaltına alındı. Sivrikaya'nın üzerinden sahte kimlik çıktığı belirtildi.Murat Sivrikaya, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından bugün adliyeye sevk edildi.

14.01.2019Haber
Ünlü çiğ köfteci Murat Sivrikaya, FETÖden adliyede

Ünlü çiğ köfteci Murat Sivrikaya, FETÖ'den adliyede

İZMİR'de, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan çiğ köfte zincirinin sahibi Murat Sivrikaya, adliyeye sevk edildi.

14.01.2019Gündem
Son dakika... Ünlü çiğ köfte zincirinin sahibi sahte kimlikle yakalandı

Son dakika... Ünlü çiğ köfte zincirinin sahibi sahte kimlikle yakalandı

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığınca, Komagene çiğ köftenin sahiplerinden FETÖ firarisi Murat Sivrikaya'nın İzmir'de sahte kimlikle yakalandığı açıklandı.      

11.01.2019Gündem
Son dakika: FETÖden gözaltına alınan çiğ köfte zinciri sahibi tutuklandı

Son dakika: FETÖ'den gözaltına alınan çiğ köfte zinciri sahibi tutuklandı

Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 'büyük bölge mütevellisi' olduğu iddiasıyla aranan ve geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan Komagene çiğ köftelerinin sahibi iş insanı Murat Sivrikaya, adliyeye sevk edilmesinin ardından tutuklandı.

14.01.2019Gündem
Franchise’da 2018 fırsatları

Franchise’da 2018 fırsatları

Türkiye’de 50 milyar liralık büyüklüğe ulaşan franchise sektörü 2018 yılında atağa kalkıyor. Franchise giriş bedeli 100 bin liranın altındaki 45 marka yıl sonuna kadar 4 bin yeni girişimciye franchise verecek. Bu markalar arasında en çok şubeyi çiğ köfte, döner, kahve ve börekçilerin açması bekleniyor.

12.01.2018İK/Yeni Ekonomi
170 çiğ köfte patronu aranıyor

170 çiğ köfte patronu aranıyor

Mahalle arası dükkanlardan zincir markalara dönüşen çiğ köfte restoranları Türkiye’de 400 milyon dolarlık sektör yarattı. Bugün çiğ köfte sektöründe 880 şubesi ile hizmet veren Komagene, yıl sonuna kadar 1.050 restorana ulaşacak. 25 bin liraya mal olan bir restoran 6 ay ile 12 ay arasında yatırımı geri döndürüyor.

19.07.2016İK/Yeni Ekonomi
Çiğköfteyi corner’da yiyoruz

Çiğköfteyi corner’da yiyoruz

Corner dükkan anlayışı çiğköfteye de yerleşti. Eskiden büyük kebapçıların yemek öncesi iştah açıcı olarak verdiği çiğköfte, artık başka bir ürüne dayanmadan tek başına dükkan açtıracak kadar satıyor. İstanbul başta olmak üzere büyük kentlerde, artık her köşebaşında bir çiğköfteciye rastlayabilirsiniz. Bu küçük dükkanların kimisi 48 şubeli fast food zincirine bile dönüştü.

29.11.2007Kelebek