MENÜ

Koca Koca Yalanlar

Koca Koca Yalanlar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Koca Koca Yalanlar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 128 Koca Koca Yalanlar haberi bulunmuştur.

Koca Koca Yalanlar Haberleri

Koca Koca Yalanlar dizisinin final bölümünde neler yaşandı

Koca Koca Yalanlar dizisinin final bölümünde neler yaşandı?

Koca Koca Yalanlar dizisi ekranlara gelen final bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Kanal D’nin yapımını Limon Film’in üstlendiği, başrollerinde Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Selen Uçer, Ferdi Sancar, Pelin Öztekin, Rüzgar Aksoy,Tuğçe Karabacak’ın yer aldığı yeni dizisi Koca Koca Yalanlar, bu akşam yayınlanan 12. bölümüyle ekran macerasını noktaladı. Peki, Koca Koca Yalanlar’ın final bölümünde neler yaşandı?

30.10.2018Televizyon
“Koca Koca Yalanlar”da bu hafta kim ne giydi

“Koca Koca Yalanlar”da bu hafta kim ne giydi?

Kanal D ekranlarına veda eden “Koca Koca Yalanlar”ın son bölümünde başkahramanlarımızın renkli ve şık tercihlerini gördük.

30.10.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar dizisi son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Koca Koca Yalanlar dizisi son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Koca Koca Yalanlar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ahmet ve Müjgan yılların alışkanlığıyla evlilik yıl dönümlerinde, gittikleri deniz kenarında karşılaştılar. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.10.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar 10. bölüm fragmanında Ilgazla Müjgan kavga ediyor

Koca Koca Yalanlar 10. bölüm fragmanında Ilgaz'la Müjgan kavga ediyor

Koca Koca Yalanlar dizisi yayınlanan 10. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Ahmet'in, Sude ile sınavı bitmiyor. Bulmaca çözmeye kalkışan Sude, sorularıyla akıllara durgunluk veriyor. İşte, Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı.

16.10.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Koca Koca Yalanlar bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Koca Koca Yalanlar dizisinin Kanal D’nin 15 Ekim tarihli yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Eğlenceli sahneleriyle ekran karşısındakilere kahkaha tufanı yaşatan Koca Koca Yalanlar, bu hafta 10. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Peki, Koca Koca Yalanlar’ın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

15.10.2018Televizyon
Küçük yalanlar hayatımı kurtardı

Küçük yalanlar hayatımı kurtardı

Sertan Erkaçan, bu sezon Kanal D’nin sevilen dizisi “Koca Koca Yalanlar” ile seyirci karşısında. Dizide Sude’nin uzatmalı sevgilisi Alp’e hayat veren oyuncu, “Maalesef her ne kadar kabul edilmese de aldatma sürekli şahit olduğumuz bir gerçek. Bu gerçeği komik ve ironik bir şekilde yansıtması, diziyi benim için çok cazip kıldı” diyor.

15.10.2018Magazin

Üvey anne, neye uğradığını şaşırdı

Kanal D’nin sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar son bölümüyle izleyicilerden tam not aldı.

9.10.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Koca Koca Yalanlar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Koca Koca Yalanlar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Müjgân, Ahmet’i hâlâ unutamadığını anlayıp, Ahmet’ten gelen aramalardan da cesaretlenerek Ahmet’in evine girdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.10.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar dizisinin son bölümünde nefes kesen anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Koca Koca Yalanlar dizisinin son bölümünde nefes kesen anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Koca Koca Yalanlar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ahmet, nişan organizasyonu için Erdem’le anlaşan Sude’yi, Müjgân’ı zor duruma düşürdüğü için affetmedi. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.10.2018Televizyon
Geçtiğimiz hafta dizi dünyasının en şıkları kimler oldu

Geçtiğimiz hafta dizi dünyasının en şıkları kimler oldu?

 Yeni sezonun başlamasıyla birlikte yaz boyunca özlediğimiz diziler birbiri ardına ekranlardaki yerini aldı. İşte geçen hafta; “Ufak Tefek Cinayetler”, “Erkenci Kuş”, “Koca Koca Yalanlar”, “Yasak Elma” ve “İstanbullu Gelin”de izlerken en sevdiğimiz kombinler ve adresleri… 

1.10.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar yeni bölüm fragmanın Ahmet geri adım atıyor

Koca Koca Yalanlar yeni bölüm fragmanın Ahmet geri adım atıyor

Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eğlenceli sahnelerin ön plana çıktığı Koca Koca Yalanlar’ın son bölümünde gördüğü şok manzara ise Ahmet'e yeni kararlar aldırmıştı. Şimdi ise ise gözler yeni bölümde. Peki, Ahmet, yeniden Müjgan'a dönecek mi? Müjgan, Ahmet'in hatasını fark ettiğini görüp onu kabul edecek mi? İşte, Koca Koca Yalanlar 8. bölüm fragmanı ve ilk ipuçları

25.09.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Koca Koca Yalanlar 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Koca Koca Yalanlar dizisinin 7. bölümü öncesi, yeni bölümün 2. fragmanı da yayınlandı. Yeni bölüm hakkında çok sayıda ipucu veren fragmanda, Ahmet ile Müjgan'ın birlikte geçirdikleri gece sonrası Sude'nin çılgına döndüğü görülüyor. Peki, Koca Koca Yalanlar'ın yeni bölümünde neler olacak? Fragmanda başka neler var?

23.09.2018Televizyon
Bugün hangi diziler var Bu akşamki diziler

Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte dizilerin yayın günleri ve saatleri belli olmaya başladı. Ulusal yayın yapan kanallarda ekranlara gelen onlarca dizi olması nedeniyle izledikleri dizilerin takibini yapmakta zorlanan vatandaşlar, 'Bugün hangi diziler var?' ve 'Bugün televizyonda hangi diziler var?' sorularına yanıt arıyor. İşte kanal kanal ve gün gün dizi listesi...

20.09.2018Televizyon
“Koca Koca Yalanlar”da bu hafta kim ne giydi

“Koca Koca Yalanlar”da bu hafta kim ne giydi?

Kanal D ekranlarında yeni başlamasına rağmen izleyicilerin radarına giren “Koca Koca Yalanlar”da bu hafta kim ne giydi? İşte Ekranda farkıyla “Koca Koca Yalanlar”ın stil durakları…

19.09.2018Televizyon
Evrim Alasya’dan Koca Koca Yalanlar’a özel canlı performans

Evrim Alasya’dan Koca Koca Yalanlar’a özel canlı performans

Kanal D’nin beğeni ile izlenen dizisi “Koca Koca Yalanlar” ın pazartesi akşamı ekrana gelen olan yeni bölümünde Müjgan karakterini canlandıran Evrim Alasya kendi sesi ile “Aldatıldık” şarkısını seslendirdi.

18.09.2018Televizyon
Evrim Alasya’dan Koca Koca Yalanlar’a özel canlı performans

Evrim Alasya’dan Koca Koca Yalanlar’a özel canlı performans

Kanal D’nin beğeni ile izlenen dizisi “Koca Koca Yalanlar” ın pazartesi akşamı ekrana gelen olan yeni bölümünde Müjgan karakterini canlandıran Evrim Alasya kendi sesi ile “Aldatıldık” şarkısını seslendirdi.

18.09.2018Magazin
Koca Koca Yalanlar 7. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde neler olacak

Koca Koca Yalanlar 7. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde neler olacak?

Koca Koca Yalanlar dizisi dün akşam 6. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Koca Koca Yalanlar son bölümüne mahkemede verilen karar damga vurdu. Müjgan'ın annesinin de mahkemedeki tavrı, aralarındaki tüm bağların kopmasına sebep olur. Sude'yi ise büyük bir seçim beklemektedir. Hiçbir şeyi olmayan Ahmet ile ilişkisine devam edebilecek midir? İşte Koca Koca Yalanlar yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

18.09.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar dizisi yayınlanan son bölümüyle heyecan yarattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Koca Koca Yalanlar dizisi yayınlanan son bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Koca Koca Yalanlar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Müjgan, Canan ve Nilgün, Sude'nin kurduğu tuzakla nezarete alındı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.09.2018Televizyon
Aşk ve romantizm adamı

Aşk ve romantizm adamı

“Koca Koca Yalanlar”ın romantik aşığı Osman’ı canlandıran Rüzgar Aksoy, hakkında merak edilenleri anlattı. Günümüzde Osman gibi âşıkların kalmadığını belirten oyuncu, “Osman, tam bir aşk ve romantizm adamı. Kadınları dünyayı güzelleştiren varlıklar olarak görüyor, onların aldatılmasını içine sindiremiyor” diyor.

16.09.2018Magazin
Koca Koca Yalanlar dizisi yayınlanan son bölümüyle heyecan yarattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Koca Koca Yalanlar dizisi yayınlanan son bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Koca Koca Yalanlar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ahmet, kendisini dövdüren kişinin Müjgan olduğunu sanmaktaydı. Müjgan, çocuklarıyla Nilgün ve Şahin’in bahçesinde kahvaltıya gitmişti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.09.2018Televizyon
İşte Koca Koca Yalanlar dizisinin oyuncuları ve karakterleri

İşte Koca Koca Yalanlar dizisinin oyuncuları ve karakterleri

Koca Koca Yalanlar dizisi ekran macerasını iddialı bir şekilde sürdürüyor. Eğlenceli sahneleriyle ekran karşısındakilere keyifli anlar yaşayan Koca Koca Yalanlar, oyuncu kadrosuyla da adından söz ettiriyor. İşte Koca Koca Yalanlar dizisinin oyuncuları ve karakterlerine ilişkin bilgiler.

10.09.2018Televizyon
Hayatta bedelsiz bir şey yok

Hayatta bedelsiz bir şey yok

Ferdi Sancar, “Koca Koca Yalanlar”da Şahin olarak izleyici karşısına çıkıyor. Evli olmasına rağmen sürekli çapkınlık peşinde koşan Şahin’in yaptıklarını doğru bulmadığını dile getiren oyuncu, “Biz bu projede yanlış yapmayı tercih ettiğinde ödenecek bedelleri anlatıyoruz. Hayatta bedelsiz bir şey yoktur” diyor.

9.09.2018Televizyon
Yine zirvede

Yine zirvede

KANAL D’nin yeni dizisi “Koca Koca Yalanlar”, reyting listesinin zirvesindeki yerini koruyor.

5.09.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar yeni bölüm fragmanında Ahmet tuzağı öğreniyor

Koca Koca Yalanlar yeni bölüm fragmanında Ahmet tuzağı öğreniyor

Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Ekran macerasında dört haftayı geride bırakan Koca Koca Yalanlar’ın son bölümüne Müjgan’ın karşılaştığı sahne damga vurdu. Ahmet ve Sude’yi el ele gören Müjgan büyük bir şok yaşadı. Şimdi ise gözler yeni bölümde… İşte Koca Koca Yalanlar 5. bölüm fragmanı ve ilk ipuçları.

4.09.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Koca Koca Yalanlar dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Koca Koca Yalanlar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ahmet, yaptığı hatanın farkına vardı. Kendini affetirebilmek için Müjgan ile yemeğe çıkmaya karar verdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.09.2018Televizyon
Neşeli çift: Nilgün ve Şahin

Neşeli çift: Nilgün ve Şahin!

Kanal D’nin yapımını Limon Film’in üstlendiği sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar’ın yayınlanan her bölümü ilgiyle izleniyor. Osman Taşçı ve Burcu Alptekin’in yönetmenliğini üstlendiği dizide sergilenen performanslar göz dolduruyor.

30.08.2018Televizyon
Zirveye yerleşti

Zirveye yerleşti

KANAL D’nin yeni dizisi “Koca Koca Yalanlar” geçen pazartesi yayınlanan bölümüyle reyting listesinde zirveye yerleşti.

29.08.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar 4. yeni bölüm fragmanında Müjgan’ın sürprizi merak uyandırdı

Koca Koca Yalanlar 4. yeni bölüm fragmanında Müjgan’ın sürprizi merak uyandırdı

Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Önümüzdeki hafta izleyicilerin karşısına çıkacak Koca Koca Yalanlar 4. bölümüyle ilgili ipuçları veren fragmanda Müjgan’ın sürpriz açıklaması dikkat çekiyor. İşte Koca Koca Yalanlar 4. bölüm fragmanı ve yeni gelişmelere dair kısa bir özet

28.08.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar dizisinin oyuncuları kimler İşte kadro ve konusu

Koca Koca Yalanlar dizisinin oyuncuları kimler? İşte kadro ve konusu

Tanıtımları haftalar öncesinden yapılan Koca Koca Yalanlar, 13 Ağustos Pazartesi akşamı ekran macerasına başladı. Kanal D ekranlarının iddialı bir başlangıç yapan komedi dizisi Koca Koca Yalanlar, hikayesi ile olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da adından söz ettirdi. Peki, Koca Koca Yalanlar oyuncuları kimler?

27.08.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar son bölümüyle ekranlara geldi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Koca Koca Yalanlar son bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yakın zaman önce yayın hayatına başlayan Koca Koca Yalanlar, 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Her hafta birbirinden heyecanlı sahnelerin ardı ardına geldiği dizinin bu hafta ekranlara gelen yeni bölümünde, Ahmet ve Sude’yi gören Müjgan, kıyameti koparıyor. Peki, Koca Koca Yalanlar'ın yeni bölümünde başka neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.08.2018Televizyon
Evlilik bir ilişki komedisi

Evlilik bir ilişki komedisi

Kanal D’nin sevilen dizisi “Koca Koca Yalanlar”da Nilgün karakterini canlandıran Selen Uçer, merak edilenleri yanıtladı. Evliliği bir ilişki komedisi olarak adlandıran oyuncu, aşka bakış açısından da bahsetti.

26.08.2018Magazin
Sevimliden seksi kadına evrilmek korkutucu

Sevimliden seksi kadına evrilmek korkutucu  

27 yaşında 156 kiloydu. Bir sabah uyandı günde beş ilaç içmek zorunda olduğuyla yüzleşti. Mide küçültme operasyonu geçirmeye karar verdi. Dört yılda 93 kiloyla vedalaştı. “Kolay gibi düşünülsede; yeniden doğmak, bebek gibi beslenmek sonra küçüldükçe büyümek gibi” diye anlattığı süreç sonunda hayatı değişti. Pelin Öztekin’le Kanal D’de başlayan ‘Koca Koca Yalanlar’ dizisi vesilesiyle buluştuk.

24.08.2018Magazin
Koca Koca Yalanlar 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Koca Koca Yalanlar 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Koca Koca Yalanlar dizisinin 3. bölümü öncesi, yeni bölümün 2. fragmanı da yayınlandı. Yeni bölüm hakkında çok sayıda ipucu veren fragmanda, Ahmet ve Sude’yi gören Müjgan, kıyameti koparıyor. Peki, Koca Koca Yalanlar'ın yeni bölümünde neler olacak? Fragmanda başka neler var?

24.08.2018Televizyon
Pelin Öztekin: 2013 yılında 156 kiloydum

Pelin Öztekin: 2013 yılında 156 kiloydum

27 yaşında 156 kiloydu. Bir sabah uyandı, günde beş ilaç içmek zorunda olduğuyla yüzleşti. Mide küçültme operasyonu geçirmeye karar verdi. Dört yılda 93 kiloyla vedalaştı. “Kolay sanılsa da yeniden doğmak, küçüldükçe büyümek gibi” diye anlattığı süreç sonunda hayatı değişti. Pelin Öztekin’le Kanal D’de başlayan ‘Koca Koca Yalanlar’ dizisi vesilesiyle buluştuk. Yaşadıklarını ve kilonun oyunculuğa etkilerini konuştuk: “Zayıf değilseniz başrol oynayamazsınız!” Neden? 50 kilo olmadığım için çektiğim ayrılık acısı mı inandırıcı gelmeyecek?”

24.08.2018Hürriyet Cumartesi
Koca Koca Yalanlar zirveye yerleşti

'Koca Koca Yalanlar' zirveye yerleşti

Kanal D’nin yapımını Limon Film’in üstlendiği, başrollerinde Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Selen Uçer, Pelin Öztekin, Ferdi Sancar, Rüzgar Aksoy ve Tuğçe Karabacak’ın yer aldığı Koca Koca Yalanlar dün yayınlanan (20 Ağustos) bölümüyle zirveye yerleşti.

21.08.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar’ın kötü kadını: Sude

Koca Koca Yalanlar’ın kötü kadını: Sude!

Kanal D’nin yeni dizisi Koca Koca Yalanlar her pazartesi yeni bölümüyle ekrana gelmeye devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla beğenilen dizide TuğçeKarabacak da performansı ile göz doldurdu.

20.08.2018Televizyon
Acı çekmenin cinsiyeti olur mu

Acı çekmenin cinsiyeti olur mu

“Güneşin Kızları”ndan sonra dizi setlerinden uzaklaşıp tiyatroya ağırlık veren Evrim Alasya, yine bir Kanal D projesiyle ekrana döndü. “Koca Koca Yalanlar”da mutlu evliliği bir ihanetle altüst olan Müjgan’ı canlandıran ünlü oyuncuyla buluştuk, projeden aşka, ihanetten günümüzün dayatılan “ideal güzellik” kalıplarına kadar her şeyi konuştuk.

17.08.2018Magazin
Yaz ekranının en havalı seçimleri

Yaz ekranının en havalı seçimleri

Yaz ekranlarında diziler çoğaldıkça seyirciler de mevsime uygun şık ve rahat seçimleri inceleyerek ekran karşısındaki yerini alıyor. İşte bu haftanın en dikkat çeken stilleri…

17.08.2018Televizyon
“Koca Koca” performanslar…

“Koca Koca” performanslar…

Kanal D’nin yapımını Limon Film’in üstlendiği yeni dizisi Koca Koca Yalanlar geçtiğimiz gün ilk bölümüyle ekrana geldi.

16.08.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar yeni bölüm fragmanında Müjgan çıldırıyor

Koca Koca Yalanlar yeni bölüm fragmanında Müjgan çıldırıyor

Koca Koca Yalanlar dizisi dün akşam 1. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Eğlenceli sahneleriyle dikkatleri üzerine çeken Koca Koca Yalanlar’ın ilk bölümü sosyal medyanın da en çok konuşulan konusu oldu. Yeni görüntüler ise kısa sürede paylaşıldı. İşte, Koca Koca Yalanlar yeni bölüm fragmanı ve dizinin konusunu merak edenler için kısa bir özet…

14.08.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Koca Koca Yalanlar dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Koca Koca Yalanlar dizisi ekranlara gelen ilk bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde Ahmet ve Müjgan üç çocuklarıyla sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktaydı. Sosyal hayatları karı koca görüştükleri Nilgün ve Şahin, yakın arkadaşları Canan, Osman ile sınırlıydı. İlk bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Koca Koca Yalanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.08.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar dizisinin Sudesi Tuğçe Karabacak kimdir Kaç yaşındadır

Koca Koca Yalanlar dizisinin Sude'si Tuğçe Karabacak kimdir? Kaç yaşındadır?

Koca Koca Yalanlar dizisinin ekibine dahil olan Tuğçe Karabacak, tanıtım görüntülerinde dikkat çeken isimlerden biri oldu. Tuğçe Karabacak, yeni projesinde Sude karakterini canlandıracak. Peki, Koca Koca Yalanlar’ın Sude’si Tuğçe Karabacak kimdir?

13.08.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar oyuncuları kimdir İşte Koca Koca Yalanlar dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Koca Koca Yalanlar oyuncuları kimdir? İşte Koca Koca Yalanlar dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Koca Koca Yalanlar dizisinin oyuncuları kimdir sorusu birçok izleyici tarafından araştırılan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Koca Koca Yalanlar dizisinin oyuncu kadrosunda oldukça renkli ve deneyimli isimler yer alıyor. Peki, Koca Koca Yalanlar oyuncuları kimdir? İşte Koca Koca Yalanlar dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu.

13.08.2018Televizyon
Bu akşam ekranda

Bu akşam ekranda

Evlilik, ilişkiler, aldatma ve aldatılma hikayeleri üzerine kurulu “Koca Koca Yalanlar” başlıyor. Evrim Alasya ve Hakan Yılmaz, dizide mutlu evlilikleri ihanet nedeniyle sarsılan bir çifti canlandırıyor.

12.08.2018Magazin
Aldatırsan yakalanırsın... Yakalanırsan böyle olursun...

Aldatırsan yakalanırsın... Yakalanırsan böyle olursun...

Hakan Yılmaz, Kanal D’de yarın akşam ilk bölümü yayınlanacak “Koca Koca Yalanlar” dizisiyle 5 yıl aradan sonra ekrana dönüyor. Aralık ayında eşiyle birlikte gittiği otelin lobisinde saldırıya uğrayan Hakan Yılmaz’ı 12 kilo vermiş yeni haliyle görünce çok şaşırdım... 5 yılda neler yaptığını, kızlarını, ailesini, aldatmanın sonuçlarını eğlenceli bir dille anlatan yeni dizisini konuştuk...

11.08.2018Magazin
Ünlü çiftlerden büyük yalanlar

Ünlü çiftlerden büyük yalanlar

Evlilik, ilişkiler, aldatma ve aldatılma hikayeleri üzerine kurulu “Koca Koca Yalanlar” pazartesi akşamı Kanal D’de başlıyor. Yapımını Limon Film’in üstlendiği dizide Evrim Alasya, Hakan Yılmaz, Selen Uçer, Ferdi Sancar, Pelin Öztekin, Rüzgar Aksoy ve Tuğçe Karabacak başrollerde...

10.08.2018Televizyon
Sezen Aksu’nun “Koca Kıçlı” şarkısı Koca Koca Yalanlar’da

Sezen Aksu’nun “Koca Kıçlı” şarkısı Koca Koca Yalanlar’da!

Kanal D’nin pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkacak yeni dizisi Koca Koca Yalanlar’ın yeni tanıtımı yayınlandı.

9.08.2018Magazin
13 Ağustos’ta başlıyor

13 Ağustos’ta başlıyor

KANAL D’nin merakla beklenen yeni dizisi “Koca Koca Yalanlar”ın yayın tarihi belli oldu.

8.08.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar dizisi ne zaman başlayacak İşte fragman

Koca Koca Yalanlar dizisi ne zaman başlayacak? İşte fragman

Koca Koca Yalanlar dizisinin ne zaman başlayacağı diziseverler tarafından araştırılmaya başlandı. Çok yakında Kanal D ekranların yayınlanacak olan Koca Koca Yalanlar dizisi izleyicilerini kahkahaya boğacak. İşte, Koca Koca Yalanlar dizisinin yayın tarihi ve fragmanı.

7.08.2018Televizyon
Koca Koca Yalanlar dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı

Koca Koca Yalanlar dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı

Koca Koca Yalanlar dizisi yayınlanan tanıtım fragmanıyla izleyicilere merhaba dedi. Kanal D ekranlarında çok yakında başlayacak olan Koca Koca Yalanlar dizisi oldukça iddialı geliyor. İşte, Koca Koca Yalanlar dizisinin tanıtım fragmanı.

3.08.2018Televizyon