MENÜ

Kizilcahamam

Kizilcahamam ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kizilcahamam haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kizilcahamam haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.168 Kizilcahamam haberi bulunmuştur.

Kizilcahamam Haberleri

Milli parklar yılın ilk 9 ayı 30 milyon ziyaretçi ağırladı

Milli parklar yılın ilk 9 ayı 30 milyon ziyaretçi ağırladı

Tarım ve Orman Bakanlığının koruması altındaki milli parklar ile tabiat parklarını yılın 9 ayında ziyaret eden kişi sayısı 30 milyona yaklaştı.

16.11.2018Seyahat
Tanıtım videosu paylaşıldı Onları hiç böyle görmediniz

Tanıtım videosu paylaşıldı! Onları hiç böyle görmediniz

AK Parti Gençlik Kolları'nın başlattığı "Kampüse Hoşgeldin" projesi için bazı bakanlar ve parti yöneticileri kamera karşısına geçti. Öğrencilik yılları anılarını anlatan siyasiler gençlere tüyo da verdi.

9.11.2018Gündem
Mehmet Özhaseki: Çok oy almak için defolu aday göstermeyiz

Mehmet Özhaseki: Çok oy almak için defolu aday göstermeyiz

AK Parti’de 31 Mart yerel seçimleri için adaylık başvuruları bugün başlıyor. Partinin yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı ve adı kulislerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçen Mehmet Özhaseki, adayları nasıl belirlediklerini anlattı. Yerelde MHP ile ittifakın sona ermesinin sonuçlara olası etkilerini de konuştuğumuz Özhaseki, büyükşehirler konusunda iddialı: “İzmir’de kazanacağız ve İzmirlilere o lezzeti tattırıp hizmetlerimizle kalıcı olacağız.”

4.11.2018Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli mesajlar

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Kadın Kolları Eğitim Programı’nda konuştu.

22.10.2018Gündem
Son dakika... AK Parti Sözcüsünden Cemal Kaşıkçı açıklaması

Son dakika... AK Parti Sözcüsü'nden Cemal Kaşıkçı açıklaması

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili olarak ''Cemal Kaşıkçı olayının ortaya çıkarılması namus borcumuzdur. Bütün imkanlar kullanılarak bu açığa çıkarılacaktır. Biz peşinen kimseyi suçlamıyoruz ama hiçbir şeyin örtülü kalmasına da razı değiliz'' dedi.

20.10.2018Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğandan emeklilikte yaşa takılanlar ile ilgili flaş sözler

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emeklilikte yaşa takılanlar ile ilgili flaş sözler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emeklilikte yaşa takılanlar ile ilgili açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Emeklilikte yaşa takılanlar kampanyası siyasi ranta dönüştürülmemeli. Bugün ülkemizde ortalama emeklilik yaşı 52’dir. 20 yıl çalışıp 38 yaşında emekli olan biri 40 sene devletten maaş alacak. Böyle bir uygulama olamaz. Bu teklifin maliyeti 750 milyar liraya ulaşıyor. Böyle bir yükü ülkenin sırtına bindiremeyiz' dedi. Öte yandan Erdoğan 'Yeni yönetimin ilk bütçe hazırlığını tamamladık, yarın Meclis'e sunuyoruz' ifadelerini kullandı.

16.10.2018Gündem
Listelerde daha fazla kadın aday

Listelerde daha fazla kadın aday

AK Parti’de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla yerel seçimlerde kadın aday sayısının arttırılması için çalışma yapılıyor. Mart 2019’daki seçim öncesi bölge ve il bazında farklı anketler yapan parti yönetimi, kadınların yerel seçim önerilerini ve beklentilerini öğrenmek için nabız yoklamaya başladı.

14.10.2018Gündem
Af teklifiyle ilgili son haberler

Af teklifiyle ilgili son haberler

MHP, 19 Mayıs 2018 tarihine kadarki suçlara ilişkin 5 yıl şartlı indirim öngören kanun teklifini TBMM Başkanlığına sundu. Gözler şimdi kanun teklifi ile ilgili yapılacak Meclis görüşmelerinde. Affın kapsamı ve detayları hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, bir yandan da afla ilgili basında çıkan son haberleri takip etmek istiyor. İşte, afla ilgili son haberler ve gelişmeler...

11.10.2018Gündem
AK Parti’den seçim uyarısı: Birbirinizi yıpratmayın

AK Parti’den seçim uyarısı: Birbirinizi yıpratmayın

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla, AK Parti’den yerel seçimlerde boy gösterecek aday adaylarının birbirini yıpratmaması, olumsuz kampanya yürütmemesi için uyarı yapıldı.

10.10.2018Gündem
Boluda yeni kara akbaba kolonisi tespit edildi

Bolu'da yeni kara akbaba kolonisi tespit edildi

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Yaban Hayatı Ekolojisi ve Eğitimi Bölümünde yüksek lisans yapan 3 öğrenci, Türkiye'nin en büyük ikinci kara akbaba kolonisini Köroğlu Dağları'nda tespit etti.

10.10.2018Teknoloji
Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu

Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuştu

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin haftalık olağan toplantısında konuştu

9.10.2018Gündem
‘Kayyum’ yankıları

‘Kayyum’ yankıları

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Kızılcahamam kampında Mart 2019’daki yerel seçimle ilgili, “Bu seçimlerde de teröre bulaşmış olanlar, olur ya sandıktan çıkacak olurlarsa öyle bekleyelim şu olsun bu olsun yok. Anında gereğini yapıp kayyım tayinleriyle yolumuza devam edeceğiz. Beklemek yok” sözleri siyasette yankı buldu. CHP ve HDP yöneticileri, Erdoğan’ın yaklaşımının demokrasiye güveni zedelediğini savunurken, MHP yönetimi destek verdi.

8.10.2018Gündem
CHPden Erdoğana suç duyurusu

CHP'den Erdoğan'a suç duyurusu

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “8 şehidimiz olduğunda bunun sorumlusu kimler, PKK değil mi? Peki onun perde arkasında kimler, işte bu HDP değil mi, CHP değil mi?” sözleriyle ilgili suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı. Öztrak, dün Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı sürerken yaptığı basın toplantısında özetle şunları söyledi:

8.10.2018Gündem
Fırsatçılara karşı üçlü denetim yapılmalı

Fırsatçılara karşı üçlü denetim yapılmalı

Ekonomik sorunlar AK Parti’nin hafta sonu Kızılcahamam’da yaptığı kampın en önemli konusunu oluşturdu.

8.10.2018Ekonomi
Bakan Pakdemirli, devletten destek alan çiftçilerle buluştu

Bakan Pakdemirli, devletten destek alan çiftçilerle buluştu

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, hükümetin Genç Çiftçi Projesi kapsamında verdiği desteklerden faydalanarak iş kuran çiftçilerle Kızılcahamam'da bir araya geldi. Bakan Pakdemirli: "İnsanımızın toprağından ayrılmaması Türkiye'nin ve dahası dünyanın gıda güvenliği, arz güvenliği açısından çok önemli. Birilerinin mutlaka bu sektörde olması lazım, çünkü tarım çok önemli ve stratejik bir konu" açıklamasında bulundu.

8.10.2018Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cezaevlerini boşaltmak için af çıkarılmaz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cezaevlerini boşaltmak için af çıkarılmaz

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, MHP’nin af düzenlemesi konusunda “Bizim ölçümüz mahşeri vicdandır. Şu veya bu kesimin şu veya bu şahsın çıkarına ama milletimizin ortak hissiyatına aykırı hiçbir iş bizim için makbul değildir. ‘Bu affı çıkarır da bundan ne kadar siyasi rant elde ederiz’, biz böyle düşünemeyiz. Cezaevlerini boşaltmak için af çıkarılmaz” dedi. AK Parti Kızılcahamam Kampı’nın kapanışında konuşan Erdoğan, CHP’ye de sert eleştiriler yöneltirken özetle şunları söyledi:

7.10.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan talimat: İlk günden  itibaren hemen yola koyulacaksınız

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan talimat: İlk günden itibaren hemen yola koyulacaksınız

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabinenin açıklanmasının ardından kendilerine, "İlk günden itibaren hemen yola koyulacaksınız." talimatı verdiğini belirtti.

7.10.2018Gündem
Dengeleme başladı

Dengeleme başladı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, genel olarak göstergelerle birlikte ekonomide dengelenme sürecinin başladığını belirterek, “Bütçe disiplininde yeni dönemde de çok sıkı, tavizsiz bir politika izlenecek. Bütçe disiplininde taviz yok” dedi.

7.10.2018Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğandan yerel seçim açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yerel seçim açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılcahamam’da toplu açılış töreninde konuştu. Mart ayında yapılacak olan seçimlerle ilgili açıklamalarda bulunan Erdoğan, "Bu seçimlerde, teröre bulaşmış olanlar sandıktan çıkarsa, anında gereğini yapıp,kayyum tayinleriyle yolumuza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

7.10.2018Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Teröre bulaşanlar sandıktan çıkarsa gereğini yapar, kayyum atarız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Teröre bulaşanlar sandıktan çıkarsa gereğini yapar, kayyum atarız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılcahamam’da toplu açılış töreninde konuştu. Mart ayında yapılacak olan seçimlerle ilgili açıklamalarda bulunan Erdoğan, "Bu seçimlerde, teröre bulaşmış olanlar sandıktan çıkarsa, anında gereğini yapıp, kayyum tayinleriyle yolumuza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

7.10.2018Gündem
Cumhurbaşkanı AK Parti Kızılcahamam kampında konuştu

Cumhurbaşkanı AK Parti Kızılcahamam kampında konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Kızılcahamam kampının kapanışında konuştu. Erdoğan konuşmasında, 2. Cumhurbaşkanı ve CHP'nin eski genel başkanı İsmet İnönü'nün ABD bayrağı ile olan fotoğrafını göstererek CHP'yi eleştirdi.

7.10.2018Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İnönünün elinde Türk bayrağı yok, ABD bayrağı var

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İnönü'nün elinde Türk bayrağı yok, ABD bayrağı var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Kızılcahamam kampının kapanışında konuştu. Erdoğan konuşmasında, İsmet İnönü'nün ABD bayrağı ile olan fotoğrafını göstererek CHP'yi eleştirdi.

7.10.2018Gündem
Bakan Albayraktan ekonomiye ilişkin flaş açıklamalar

Bakan Albayrak'tan ekonomiye ilişkin flaş açıklamalar

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ekonomideki gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulundu. Albayrak, 'Bütçe disiplininde taviz yok. Ekonomideki dengeleme süreci başladı. Enflasyonla mücadele için güçlü bir program açıklanacak' dedi.

7.10.2018Ekonomi
Liste olmasa da gönülde ittifak

Liste olmasa da gönülde ittifak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, dün partisinin Kızılcahamam kampında konuştu. Erdoğan, MHP ile ‘cumhur ittifakı’nın yerel seçimlerde de sürmesiyle ilgili ‘listelerde olmasa bile gönüllerde devam edeceğini’ söyledi. Erdoğan, “Kendi adaylarımızla girdiğimiz yerlerden en azından mümkün olanlarda bu ittifakı yaşatmanın yollarını arayacağız” dedi.

6.10.2018Gündem
Avukat serbest... HSKdan hâkime inceleme

Avukat serbest... HSK'dan hâkime inceleme

SİLİVRİ’de önceki gün İstanbul 28’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen DHKP-C duruşmasında mahkeme başkanıyla tartışan ve “davayı sulandırmak, adalete güveni sarsmayı amaçlamak” suçlamalarıyla tutuklanan avukat Ömer Kavili, mahkemeye yapılan itiraz sonucu 7 saat sonra serbest bırakıldı.

6.10.2018Gündem
TL %40 eriyorsa kriz var demektir

'TL %40 eriyorsa kriz var demektir'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği Eskişehir Şubesi’nin düzenlediği ‘Eskişehir Aydınlanma Buluşması’na katıldı. Kılıçdaroğlu, “Türkiye’de ekonomik kriz yok” diyen Erdoğan’a seslendi: “Bir ülkenin yerli parası dolar karşısında yüzde 40 değer kaybediyorsa kriz var demektir. Tabii Saray’da kriz yok.”

6.10.2018Gündem
Emine Erdoğan: Makamlar emanettir

Emine Erdoğan: Makamlar emanettir

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, AK Parti teşkilatının kadın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda, "Aldığımız terbiye, bu makamlarla övünmeyi, gururlanmayı değil 'ben daha ne yapabilirim' sorumluluğunu gerektirir. Makamlar emanettir." değerlendirmesinde bulundu.

6.10.2018Gündem
Biz bize yeteriz

"Biz bize yeteriz"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, danışmanlık şirketi McKinsey üzerinden yapılan eleştirilere yanıt verdi. Erdoğan, “Bütün bakan arkadaşlarıma söyledim, ‘Bunlardan fikri danışmanlık hizmeti de almayacaksınız’ dedim. Hiç gerek yok. Biz bize yeteriz. Çok önemli görüşmeler, temaslar var. Yakında inşallah bunların müjdelerini milletimizle paylaşacağız. Milletimiz geleceğine umutla bakıyor. Çünkü yaşananların geçici bir türbülans olduğunu çok iyi biliyor” dedi.

6.10.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

Sıcak suların sağlıkla buluştuğu rotalar

Sonbaharın son demlerini yaşadığımız, yavaş yavaş kışı hissetmeye başladığımız bu günlerde artık rotamızı sıcak sulara çevirme vakti geldi. Yazın soğuk denizle buluşmanın keyfi nasılsa, kışın da sıcacık termal sularla buluşmanın tadı bir başka. Türkiye’de SPA otelleri sunduğu konfor ve bol mineralli termal sularıyla hem şifa dağıtıyor hem de tüm yorgunluğunuzu alıyor. Romatizma, deri, kan dolaşımı, kalp, solunum yolu, sindirim sistemi, safrakesesi, böbrek ve idrar yolları hastalıklarına iyi geldiği bilinen termal sularla hafta sonu yapacağınız kısacık bir tatil tüm stresinizi alıp götürecek, yerini huzura bırakacak.

5.11.2018

Cumhurbaşkanı o kritik uyarıyı neden yaptı?

AK Parti ile MHP arasında yerel seçimlerde ittifak olmayacağının açıklanması muhalefet cephesinde de hesapları karıştırdı.

28.10.2018

Doğru adayda ittifakı millet sandıkta yapar

CHP’de bugünkü belediye başkanları toplantısı öncesi Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’la bir araya geldik. İsmi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için de geçen Fethi Yaşar’la, -6 aydan az süre kalan- yerel seçimlerle ilgili konuştuk.

11.10.2018

Merhaba

- SEVGİLİ Hürriyet okurları...

9.10.2018

‘Cumhur ittifakı’ için formül bulundu mu?

AK Parti’nin Kızılcahamam kampında yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, yerel seçimlerle ilgili kapsamlı bir sunum yapıyor.

8.10.2018

Erdoğan hangi talimatı verdi?

AK Parti’nin hafta sonu yapılan Kızılcahamam kampına ekonomi damgasını vurdu.

7.10.2018