MENÜ

Kıvırcık Saç

Kıvırcık Saç ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kıvırcık Saç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kıvırcık Saç haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 274 Kıvırcık Saç haberi bulunmuştur.

Kıvırcık Saç Haberleri

Ufukta evlilik var mı

Ufukta evlilik var mı?

İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza, uzaklaştırma kararı ve şiddet haberlerinden sonra yeniden bir araya geldi. Birçok badire atlatan bu ilişki sizce evliliğe doğru gider mi?

18.11.2019Magazin
Mersinde bulunan 1700 yıllık büstle ilgili önemli açıklama

Mersin'de bulunan 1700 yıllık büstle ilgili önemli açıklama

KÜLTÜR ve Turizm Bakanlığı ile Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) tarafından Mersin’in Mezitli ilçesindeki Soloi-Pompeiopolis antik kentinde yapılan kazılarda 1700 yıllık büst bulundu. DEÜ Edebiyat Fakültesi Müzecilik Bölümü ve Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Remzi Yağcı, büstün; dünyanın en seçkin eserleri arasında olduğunu belirterek, "Kentin tarihine ışık tutacak bir keşfe imza attık. Bu büstü, dünyadaki örnekleri arasında en seçkin eserlerden biri olarak niteleyebiliriz" dedi.

1.08.2018Gündem
1700 yıllık ‘portre büst’ bir harika

1700 yıllık ‘portre büst’ bir harika

Mersin’deki Soloi-Pompeiopolis antik kentinde bulunan 1700 yıllık ‘portre büst’ kazı ekibinin yüzünü güldürdü. ‘Sanat harikası’ olarak nitelendirilen 82 cm yüksekliğindeki büstün bir aristokrat, yönetici ya da komutana ait özel bir portre olduğu düşünülüyor.

17.07.2018Kitap Sanat
Sadece kıvırcık saçlı kızların anlayabileceği 15 sorun

Sadece kıvırcık saçlı kızların anlayabileceği 15 sorun

Sizde anneniz örmeyi bıraktığından beri saçlarınızla mücadele ediyor bu genlerinizden nefret mi ediyorsunuz ? Yalnız değilsiniz. İşte sadece kıvırcık saçlı kızların anlayabileceği 15 sorun…

13.10.2015Sağlık
Saç Tiplerine Göre Farklı Saç Stil Önerileri

Saç Tiplerine Göre Farklı Saç Stil Önerileri

Saçınıza vereceğiniz şekilleri seçerken saç tipiniz büyük önem taşımaktadır. Saçınız düz, dalgalı ya da kıvırcık mı? Uzun ya da kısa mı? Saç modellerini seçerken bu hassas noktalara dikkat ederek seçimlerinizin yönünü belirlemelisiniz.

10.08.2015Saç
İlişkiyi Bitiren Hatalar

İlişkiyi Bitiren Hatalar!

Son derece basit gibi görünse de biraraya geldiklerinde ilişkiyi bitiren pek çok alışkanlığımız var. Sonradan "Hiçbir şey anlamadım, acaba beni niye terk etti?" dememeniz için dikkatli olun!

17.04.2015Aşk
Kıvırcık saç ikonu: Amy Adams

Kıvırcık saç ikonu: Amy Adams

American Hustle filminde güzelliğiyle dikkat çekmişti Amy Adams. 70'li yıllardan ilham alan disko stili saçlarını ise unutmadık...

25.10.2014Stil
Kıvırcık Saç Artık Dert Değil

Kıvırcık Saç Artık Dert Değil

Esnek, canlı ve dolgun buklelere sahip olmak zor değil. İmrenilecek bukleler için tavsiye ve ipuçlarına göz atın...

7.08.2014Saç
f2 : İstanbuldan Canlı 5. yılında 36 noktada

!f2 : İstanbul'dan Canlı 5. yılında 36 noktada!

Dünyada ilk kez !f İstanbul tarafından gerçekleştirilen 'alternatif dağıtım ve paylaşım' projesi "!f ²'' bu yıl beşinci kez ve İş Bankası Maximum Kart ve İş'te Üniversiteli partnerliğinde ve online sinema sitesi MUBI ortaklığında yapılacak. Festivalin son üç günü olan 21-22-23 Şubat tarihlerinde İstanbul'da gösterilecek 5 film, 30 şehir ve 36 farklı noktada, 15 bin kişiye aynı anda ulaşacak. İstanbul'daki festival salonlarını Türkiye'nin 26 şehrinin yanı sıra Lefkoşa, Gümrü, Kudüs, Erivan ve Ramallah'a taşıyacak "!f ²''de Tek Başına Dans, Gabrielle, Bad Hair/Kıvırcık Saç, Honey/Bal ve Everyday Rebellion/Her Gün İsyan filmleri gösterilecek.

Bad Hair - Fragman

Bad Hair - Fragman

Başroldeki Samuel Lange’ın oyunculuğuyla !fçilerin kalbini fethedecek, minimal dokunuşlarla, diğerlerinden farklı olma halinin o ilk farkındalığını bir anne-oğul ilişkisi üzerinden sorgulayan Bad Hair/Kıvırcık Saç; 13. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali Digiturk Galaları bölümünde seyirciyle buluşuyor.

17.01.2014Diğer Videolar
OTUZALTI SANİYEDE HER ŞEY DEĞİŞTİ

OTUZALTI SANİYEDE HER ŞEY DEĞİŞTİ

ABD’nin Colorado eyaletinde bir reklam ajansı tarafından fotoshop yardımıyla 36 saniyede genç kız Noel Baba’ya dönüştürüldü.Colorado merkezli bir reklam ajansı, geçtiğimiz ekim ayının sonunda teknolojinin geldiği noktayı gözler önüne sermek için ilginç bir yönteme başvurdu. Bir katalog için poz veren kısa boylu, hafif balık etli kadının fotoğrafı, dijital ortama aktarıldı. Burada, fotoshop yardımıyla genç kadın, güzel bir mankene dönüştürüldü.Teknik personel, önce yüzünde oynamalar yaptı, gözleri geniş, burnu ince ve dudakları dolgun hale getirdi. Daha sonra vücudun dik ve ince görünmesi için ayarlamalar yapıldı.Yayınlanan video, internette büyük ilgi gördü.Aynı reklam ajansı, yeni bir videoya imza attı. Bu kez de genç kız, Noel babaya dönüştürüldü. Genç kızın kol, mide ve bacakları üzerinde oynamalar yapılarak tıknaz bir görünüm verildi.Daha sonra yüz kırışıklıkları, soluk cilt, gözlük ve gri kıvırcık saç eklenerek genç kızın Noel Baba’ya dönüşümü tamamlandı.

19.12.2013Haber
Kadınların icatları

Kadınların icatları

Kimileri ihtiyaçtan kimileri ise kaza eseri icat edildi. Tek ortak özellikleri ise mucitlerinin kadın olması. İşte icatları ile tarihe isimlerini yazdırmış ve modern yaşama etki etmiş o kadınlardan bazıları:

5.11.2013Gündem
6 soruda mükemmel saç

6 soruda mükemmel saç

Aveda’nın saç kesim ve şekillendirme departmanı sanat yöneticisi Ricardo Dinis ve Avrupa Renklendirme Sorumlusu Jo McKay 6 adımda mükemmel ve yaz modasına uygun saçlara sahip olmanın sırlarını anlattı.

1.03.2013Kelebek
Kadınların saçları doğallaştıkça erkekler daha çok boya yapıyor

Kadınların saçları doğallaştıkça erkekler daha çok boya yapıyor

Sadece saça ve saç ürünlerine adanmış bir marka duydunuz mu hiç? Fransız Clinerience dünyayı saçtan ibaret görüyor. Türkiye’deki ilk şubesini geçen hafta İstanbul’da açan şirketin CEO’su Christian Airaghi’nin ağzından 2011 saç ve boya trendleri

17.09.2010Kelebek
İlişkinizde bunları yapmayın

İlişkinizde bunları yapmayın!

Kadın - erkek ilişkilerinde karşı tarafı rahatsız eden alışkanlıklar giderek alerjik reaksiyona neden oluyor; ayrılığı getiriyor. Peki rahatsızlık veren durumlar neler?

14.12.2007Aşk
İşte erkeklerin ilişki bitiricileri

İşte erkeklerin ilişki bitiricileri

İlişkilerde tarafların en çok rahatsız oldukları alışkanlıklar ortaya çıkarıldı. İşte erkeklerin gıcık olduğu huylar.

17.08.2007Kelebek
Kıvırcık saç sendromu

Kıvırcık saç sendromu

Kıvırcık saç, bazıları için sorun teşkil ediyor. Özellikle de ünlü sanatçılar. İşte kıvırcık saçlı fotoğraflarını hatırlamak bile istemeyen ünlülerden saç yorumları:

28.02.2007Kelebek
Ayrılık yakınınızda mı

Ayrılık yakınınızda mı?

Kadın - erkek ilişkilerinde karşı tarafı rahatsız eden alışkanlıklar giderek alerjik reaksiyona neden oluyor; ayrılığı getiriyor.

20.01.2006Aşk
İlişki bitiriciler...

İlişki bitiriciler...

Islak bir havlunun banyoda yere atılması önemsiz bir konu gibi görünebilir.

1.06.2005Aşk
MEDYADAN Magazin alıntıları...

MEDYADAN Magazin alıntıları...

Türk kadını ikisinin arası olamaz mı - Şişemeyince kendileri, sönüp kalıyor bir yerleri, diyor - 500 milyon x 50 = 33 milyar eder mi – Önemli olmasa, Hürriyet haber yapmazdı – Kadın köşe yazarı olunca ‘böyle’ mi olmak gerekiyor illa – 200 yıllık Mu uygarlığı hazinesi – Deniz Akkaya’yı öpmek, fena halde reklam kokan bir mizansendi – Önce ilişkiye girip sonra adını koymak – Türkiye’de tüccar-mankenlik eski bir meslektir – Paparazzi Hürriyet’in büyük başarısı – Ona gizli değil aleni reklam derler – Hem anlamlı hem zaaaarif bir hediye... vs

22.05.2005Gündem
Siz tanımasanız da o bir fenomen

Siz tanımasanız da o bir fenomen

Fenomenler diyarı memleketimizde fenomen olmaya aday kimbilir kimler var ama ruhumuz duymuyor. Mesela bir Kıvırcık Ali. Öyle böyle değil, en çok korsan kasedi basılan kişiler arasında Tarkan'dan sonra ikinci sırada. Kanada'dan Avustralya'ya konser vermediği yer kalmamış.

13.09.2003Gündem
Vegan Saç Bakım Markası Stylist London Artık Türkiye’de

Vegan Saç Bakım Markası Stylist London Artık Türkiye’de!

Watsons, müşterilerini dünya çapında sevilen markalarla buluşturmaya devam ediyor.

8.01.2020Alışveriş
Dumanı üstünde tütüyor... En iyi  10 çorba

Dumanı üstünde tütüyor... En iyi 10 çorba!

Kış mevsiminin en güzel yanlarından biri, sadece içimizi ısıtmakla kalmayan, aynı zamanda birer şifa kaynağı da olan çorbalara kavuşmak. Jürimize en çok hangi restoranın, hangi çorbasını beğendiklerini sorduk. Kimi işkembe, paça, mercimek gibi klasiklerden şaşmadı, kimi beyran, kulaklı gibi yöresel olanlara yöneldi. Seçim yapma sırası şimdi sizde...

BC Fibre Clinix İle 10 Kat Güçlü Saçlar

BC Fibre Clinix İle 10 Kat Güçlü Saçlar

Şimdi yeni BC Fibre Clinix ile Schwarzkopf Professional'ın bugüne kadarki en güçlü saç onarım performansını deneyimlemenin tam zamanı!

25.10.2019Alışveriş
Bentonit Kili Nedir Bentonit Kili Maskesi Nasıl Yapılır

Bentonit Kili Nedir? Bentonit Kili Maskesi Nasıl Yapılır?

Bentonit kili yumuşak çok ince, pürüzsüz, kokusuz beyaz toz bir maddedir. Çeşitli besin ve minerallerden oluşur. Bentonit kili saçta kullanıldığında saçınızı temizlemeye yardımcı olur ve kuru saç derisi, hasarlı saçlar, kıvırcık saçlar ve mat görünümlü saçlar gibi sorunları giderir. Peki bentonit kili maskesi nasıl yapılır?

13.02.2019Kişisel Bakım
Perma Nedir Perma Saça Zarar Verir mi

Perma Nedir? Perma Saça Zarar Verir mi?

Perma, düz saçları kıvırcık forma sokmak için uygulanan bir işlemdir. Son zamanlardan yine popüler olan perma nedir? Perma saça zarar verir mi?

7.02.2019Saç
Saçlarınızı Ne Sıklıkla Yıkamalısınız

Saçlarınızı Ne Sıklıkla Yıkamalısınız?

Siz de saçlarını her gün yıkayanlardan mısınız? Peki sürekli yıkayarak saçınıza zarar veriyor olabilir misiniz? Saçlarınızı ne sıklıkla yıkamanız gerektiğini açıklıyoruz.

13.12.2018Saç
Kanserle Savaşa Saçlı Destek 9 Km Saç Topladılar...

Kanserle Savaşa Saçlı Destek! 9 Km Saç Topladılar...

Kanser Savaşçıları Derneği “Saçım Saçın Olsun” projesiyle iki yılda 3 bini aşkın kişiden 9 kilometre saç topladı. 1000'e yakın kanser hastasına peruk hediye etti. Dernek Başkanı Aslı Ortakmaç, “Projemizin sağlıklı ve daha yaygın şekilde büyümesi ve devam etmesi için yeni yol arkadaşları arıyoruz” dedi.

28.11.2018İyi Yaşam
Saç Bakımında Yapılan 3 Kritik Hata

Saç Bakımında Yapılan 3 Kritik Hata

Saçlarınıza baktığınızı düşünürken aslında onlara zarar veriyor olabilirsiniz. İşte yıllardır doğru bilinen ancak saçınıza zarar veren 3 yanlış…

26.11.2018Saç
Tarzınızı Saçınız Belirlesin

Tarzınızı Saçınız Belirlesin!

Yüzyıllardır kadınların tarzını en iyi şekilde yansıtma yöntemi saçlarıdır. Bazen rengi ile bazen kesimi ile insanı bambaşka birine dönüştürebilir. Bu nedenle kadınların tarzını belirlemedeki en büyük kriterlerden biri saçlarıdır.

14.11.2018Saç
Salih Uçan: Ben de Mesut Özil gibi Cumhurbaşkanı ile fotoğraf çektirirdim

Salih Uçan: 'Ben de Mesut Özil gibi Cumhurbaşkanı ile fotoğraf çektirirdim'

Roma’daki iki sezonun ardından Fenerbahçe’ye döndükten sonra İsviçre’nin Sion takımına ve bir sezon sonra da Empoli’ye kiralanan 24 yaşındaki Salih Uçan, yaklaşık 100 yıllık mavi-beyazlı ekibin Carlo Castellani Stadyumu’ndaki antrenmandan önce Demirören Haber Ajansı’na (DHA) özel bir açıklamalarda bulundu.

12.11.2018Futbol
“Nehir nerelerde” diyenler bilsin ki ben iyiyim, hem de çok iyi...

“Nehir nerelerde?” diyenler bilsin ki ben iyiyim, hem de çok iyi...

Altı yıl önce Paris’e taşındı. 19 metrekarelik bir evde Kendine yeni hayat kurdu. Bu süreçte bir evlilik ve ayrılık yaşadı. Sorbonne Üniversitesi’nde eğitim aldı. Dansa ve meditasyona merak sardı. Kendi deyimiyle hayata karşı bakışını esnetti. Nehir Erdoğan şimdi Kanal D’de başlayan ‘İkizler Memo-Can’ dizisiyle ekrana döndü. Onunla Paris’i, orada yaşadıklarını ve dizisini konuştuk.

10.11.2018Hürriyet Pazar
40’lı Yaşlardaki Kadınlar İçin 5 Muhteşem Saç Kesimi

40’lı Yaşlardaki Kadınlar İçin 5 Muhteşem Saç Kesimi

Gençlik çeşmesi miti hala gerçek olmadığına ve elimizdeki ürünler de yaş almamızı durduramadığına göre iş başa kaldı demektir. Hem gerçek anlamıyla hem de yan anlamıyla durum böyle. Çünkü özellikle 40’lı yaşlarını aşmış bir kadınsanız güzel ve size uygun bir saç kesimiyle harika görünmeniz mümkün. İşte 40 yaşını aşmış her kadının denemesi gereken ve ona ilerleyen yıllar için ilham olacak muhteşem saç kesimleri.

30.07.2018Saç
2018’in 5 Muhteşem Uzun Saç Kesimi

2018’in 5 Muhteşem Uzun Saç Kesimi

Genelde kısa saçlı kadınlar daha modern ve şekilli saçlara sahipmiş gibi bir algı vardır. Bu nedenle saçlarınızı bir kez uzattığınızda hiç bir zaman tatmin olmazsınız. Hep bir yenilik peşinde koşmak ister ve günün sonunda kendinizi kuaför koltuğunda saçlarınızı kestirirken bulursunuz. Oysa uzun saçla da havalı olmak ve son derece modern görünmek mümkündür. O halde gelin bu sene uzun saçlarıyla bizi bizden alan ünlülerin saç modellerine bakalım.

27.07.2018Saç
İşte iPhonelara gelen yepyeni emojiler

İşte iPhone'lara gelen yepyeni emojiler!

Apple'ın bu yıl sonunda 70 yeni emoji yayınlayacağını duyurdu. Emojilere yeni saç şekilleri ve süper kahraman emojisi geliyor. Ayrıca yeni spor ve bazı yiyecek emojileri de gelecek.

17.07.2018Teknoloji
Kıvırcık Saçlar Yaz Aylarında da Kontrol Altında  Egos Curl İle Buklelerinize Enerji Verin

Kıvırcık Saçlar Yaz Aylarında da Kontrol Altında Egos Curl İle Buklelerinize Enerji Verin

Doğal bukleler, saçları hem havalı hem de hacimli gösteriyor. Ancak buklelerin gün boyu şeklini bozmadan formunu koruması bazen zorlaşabiliyor. Özellikle sıcak yaz günlerinde ağırlaşan kıvırcık saçlar, elektriklenerek hacmini kaybedebiliyor. Egos saç köpüğü Curl, neme dayanıklı özelliğiyle saçlara enerji veriyor ve bukleleri uzun süre koruyor.

12.07.2018Alışveriş
Demir eksikliği nasıl giderilir Neler yenmeli

Demir eksikliği nasıl giderilir? Neler yenmeli?

Demir eksikliği bulunan birçok vatandaş, bu eksikliğin nasıl giderileceğini araştırıyor. Demir eksikliği bulunan vatandaşlar birçok yararlı besinle beraber, vücutlarına yeteri kadar demir ihtiyacını katabilirler. Peki, Demir eksikliği nasıl giderilir? Neler yenmeli?

21.05.2018Gündem
Evdeki kuaför

Evdeki kuaför

Teknolojiyle beraber kişisel bakım ve güzellik alanında hayatı kolaylaştıran önemli yeniliklere imza atılıyor. Bu yeniliklerden biri de otomatik saç şekil verme cihazları. Üzerinde bulunan motorlar sayesinde kullanıcılar saçlarına istedikleri şekli dakikalar içinde verebiliyor.

7.04.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

Meyve-sebze orucu

Biz Dukan mı Karatay mı diye tartışırken yepyeni bir beslenme trendi Amerika’yı sardı: Meyve-sebze suyu detoksu. Faydaları bilimsel olarak kanıtlanmamış olsa da Hollywood ünlüleri günlerce yalnızca meyve-sebze suyu içerek kendilerini yeniliyor. Öncüleri Salma Hayek ve Gweynth Paltrow.

16.03.2012

Kabarık saç mevzuu

Sahipleri bilir; kıvırcık saç zor zanaat. Kesinlike söz dinlemez, havaya göre şekil değiştirir, kabarır. Ve nihayet tüm bu özellikler bir işe yarıyor!

30.12.2011

Cem yine Cansu’ya döndü

Cem Yılmaz, beş ay önce yollarını ayırdığı Cansu Dere’ye döndü. İkili, önceki akşam Şahan Gökbakar ve Doğa Rutkay’ın başrolde olduğu "Gen" filmini izlemek üzere gittiği Maçka G Mall’da objektiflere yakalandı.

20.04.2006

Yüz Şekline Göre Saç Modelleri

Saçlar en önemli aksesuarımızdır ve sizinle birlikte her yere gelecektir. Ona yapacağınız yatırımdan asla ödün vermeyin. Başarılı bir saç modeli sizi iyi görünmekten harika görünmeye taşır. Yüz şeklinizi bilmek makyajdan saç modeline, gözlükten şapka seçimine kadar pek çok konuda size fayda sağlar.

26.10.2019

Korkmayın! Siz de deneyin

Gardırobunuzun kapağını açıp içine baktığınızda, “ağzına kadar kıyafet” dolu olduğunu göreceksiniz.

25.04.2019

Sağlıklı Saçlar İçin Ne Yemelisiniz?

Tıpkı cilt gibi, saçınızın durumu sağlığın dışa dönük bir işaretidir. Her bir saç telini oluşturan hücreler için, belli başlı besin maddelerinin düzenli olarak alınmasını gerektirir. Aşağıdaki vitamin ve minerallerin doğru miktarlarda tüketilmesi saçların parlak, güçlü olmasını ve daha hızlı uzamasını sağlar.

13.03.2019

Bir erkek üzerinde kaç gram yük taşır

SON yıllarda ısrarla “Türk markalarını giyiyorum” diyorum. Evet, baştan aşağı, iç giysimden takım elbiseme, jean’ime ve son olarak ayakkabıma kadar yerli giyiniyorum.

17.02.2019