MENÜ

Kışın Dondurma Keyfi

Kışın Dondurma Keyfi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kışın Dondurma Keyfi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16 Kışın Dondurma Keyfi haberi bulunmuştur.

Kışın Dondurma Keyfi Haberleri

Ramazan sofralarında serinleten tatlı dondurma

Ramazan sofralarında serinleten tatlı dondurma

Ramazan sofrası tatlısız olmaz. Ama dikkatli olmakta yarar var. Çok ağır, şerbetli tatlılarla araya mesafe koymak sağlık açısından faydalı. Özellikle de yaz aylarında, sıcaklara denk gelen ramazanlarda. Ferahlatıcı etkisiyle dondurma çok iyi bir alternatif olabilir.

Kış bitmeden en iyi bozayı içebileceğiniz 6 mekân

Kış bitmeden en iyi bozayı içebileceğiniz 6 mekân

Soğuk havalarda hepimizin aklına tek bir geleneksel tat düşer: Boza. Belki herkes bu yoğun kıvamlı içeceği sevmeyebilir ama geçmişten bugüne kışları kış yapan lezzetlerden biridir boza. Üzerine bir de klasiklerin ellerinden çıkma mükemmel bir boza içiyorsanız, değmeyin keyfinize!

İçinizi ısıtacak 10 içecek

İçinizi ısıtacak 10 içecek

Bu hafta listemiz biraz farklı görünebilir. Çünkü sıralamayı mekâna değil, içeceğe göre yaptık.

30.01.2010Kelebek
Kışın içinizi ısıtacak 10 içecek

Kışın içinizi ısıtacak 10 içecek

Bu hafta listemiz biraz farklı görünebilir. Çünkü sıralamayı mekâna değil, içeceğe göre yaptık. Ama sakın salep, bozadan veya Türk kahvesinden daha mı iyi diye düşünmeyin. Jürimizin bahsettiği her içeceğe yer verebilmek için böyle yaptık.

29.01.2010Kelebek

Kişi başına dondurma tüketimi 2,5 litreye ulaştı

Türkiye'de, 19 yıl önce 0,3 litre olan yıllık kişi başı dondurma tüketiminin 2008 yılı sonunda 2,5 litreye ulaştı.

11.06.2009Ekonomi
Bilene, bilmeyene Türkbükü 2008 rehberi

Bilene, bilmeyene Türkbükü 2008 rehberi

Bodrum Türkbükü, yıllardır memleketin en gözde tatil beldesi. En canlı plajları, en yeni mekanları, en güzel lokantalarıyla Türkbükü’nde yaz başladı. Herkes ya gitti, ya yolda, ya da planını yapıyor. Siz ne yapıyorsunuz?

3.07.2008Seyahat
Hangi tipsiniz Vatta mı Pitta mı Kapha mı

Hangi tipsiniz? Vatta mı Pitta mı Kapha mı?

Dr. M. Ender Saraç 1959 İstanbul doğumlu. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi, aile doktoru. 1989-1995 arasında Avrupa ülkelerinde ve Hindistan'da Ayurveda konusunda eğitim gördü. Akupunktur sertifikası var. Doğal Tıp Derneği Başkanı.

23.02.2002Kelebek

Yazar Sonuçları

Vegan olduktan sonra sağlığıma kavuştum

Gülben Ergen, Bodrum’da vegan restoranı açan ünlü şarkıcı Zeynep Casalini ile buluştu. Casalini, veganlıktan restoran açmaya uzanan hikayesinin ayrıntılarını anlattı.

28.08.2018

Kızılderili 'Pıel Roja'

Birkaç haftadır, gelenekselin devşirilerek yeni yaklaşımlarla oluşturulmaya çalışılan postmodern damak tadını işliyorum. Konular geliyor, ilgimi çekiyor, içine girmeden edemiyorum.

27.06.2018

Ben bir işkoliğim

Adnan KAYA ile sıradışı

1.02.2013

Şok!

Hayatınızda hiç gerçek anlamda “şok” oldunuz mu?

23.12.2009

Akdeniz ve Ege’de ada yolculukları

Bahara girdik, yaz da kapımızda. Artık yavaş yavaş Yunan adalarına doğru seyahati planlamaya başlayabiliriz. Şu sıralar daha sıcak bir yer arıyorsanız Kıbrıs da hemen bir saat uzaklıkta. Bu hafta, Güney ve Kuzey Kıbrıs’a, Mikonos, Rodos ve Delos’a küçük bir tura çıkıyoruz.

29.04.2007