MENÜ

Kış Beslenmesi

Kış Beslenmesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kış Beslenmesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 181 Kış Beslenmesi haberi bulunmuştur.

Kış Beslenmesi Haberleri

Köpeklere can borcu

Köpeklere can borcu

Burhan Özkan evli ve üç çocuk babası bir tekstilci. Özkan’ı diğer konfeksiyonculardan farklı kılansa hayatını sokak köpeklerine adamış olması. 12 yıl önce peşine takılan bir yavru köpeğin sayesinde intiharın eşiğinden dönen Özkan, o günden beri tek kişilik dernek gibi çalışıyor: “Beni bir köpek iyileştirdi. Ben de köpeklere bakmayı iş edindim”

13.08.2011Kelebek
Yaza formda girmek için yapmanız gerekenler

Yaza formda girmek için yapmanız gerekenler

Bedeni örten giysiler, bireyde aldığı birkaç kilonun problem oluşturmadığı hissini uyandırır. Bu yüzden yaz gelirken incelen giysilerle birlikte, bireyler kilo verme telaşına girerler...

Hamilelikte En Sık Görülen 7 Cilt Sorunu ve Çözümü

Hamilelikte En Sık Görülen 7 Cilt Sorunu ve Çözümü

Anne adayı için her yönüyle dikkat ve bakım isteyen bir süreç olan gebelik döneminde cilt çok hassaslaşıyor ve bu nedenle farklı cilt problemleri ortaya çıkabiliyor. Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Dr. Hülya Sağlam, gebelikte en sık görülen 7 cilt sorununu ve çözümlerini anlattı.

Tunceli Valiliği dağ keçisi avlanmasını yasakladı

Tunceli Valiliği dağ keçisi avlanmasını yasakladı

Tunceli’de terörle mücadelede önemli rol onayan Skorsky tipi helikopterler bu kez, yaban hayvanları için havalanarak karla kaplı doğaya yem bıraktı. Öte yandan valilik kararıyla, yaban hayvanlarını avlamak yasaklandı.

30.01.2019Gündem
Görüntüler Afyonkarahisar’da çekildi Kurt sürüsü parçaladı…

Görüntüler Afyonkarahisar’da çekildi! Kurt sürüsü parçaladı…

Afyonkarahisar Akdağ Tabiat Parkı'nda kurulu fotokapana, kurt sürüsü ile tilki, kızıl şahin ve akbabanın avlarını yeme görüntüleri takıldı.

29.01.2019Gündem
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: Okul öncesi eğitimde eksiğiz

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: Okul öncesi eğitimde eksiğiz

MİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Türkiye'nin eğitimde Avrupa'da çok iyi durumda olduğunu vurgulayarak, "Okul öncesine çok büyük önem veriyoruz. Bunu hep iddia ile inanarak söylüyorum. Eğitimde Avrupa´da çok çok iyiyiz. Tek bir alanda eksik olduğumuz yer var. O da okul öncesi eğitim" diye konuştu. Bakan Yılmaz, ikili eğitimin kaldırılacağını hatırlatarak, ailelere 6 milyar TL teşvik verildiğini de söyledi.

1.04.2018Eğitim
Tarihin hatırası: Sultan Sazlığı Milli Parkı

Tarihin hatırası: Sultan Sazlığı Milli Parkı

Koruma altına alınan Sultan Sazlığı Milli Parkı, doğa aktiviteleri ile insanları kendine çekiyor. Adını Osmanlı sultanlarının burada konaklamasından alan Sultan Sazlığı, aynı zamanda şehir merkezlerine de çok yakın. Aynı zamanda milli parkın içinde pek çok hayvan ve endemik tür bulunuyor. İşte Sultan Sazlığı Milli Parkı hakkında bilmeniz gerekenler...

27.03.2018Seyahat
Soğuk Havaların Cilde Olumsuz Etkileri

Soğuk Havaların Cilde Olumsuz Etkileri!

Soğuk havalarda kuruyup çatlayan ve pütürlü bir görünüm kazanan cilt, esnekliğini kaybeder. Saç, Bakım, Güzellik Uzmanı ve Eğitmen Master Figen Aktosun sizler için soğuk havaların cilde olumsuz etkilerini anlattı...

Sarandan flaş sözler Ali Koç destekleyeceğim, çünkü...

Saran'dan flaş sözler! Ali Koç destekleyeceğim, çünkü...

Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Fenerbahçe kongresinde Ali Koç'u destekleyeceğini açıkladı.

28.10.2017Futbol
Sosyal medyadan çağrı yapınca...

Sosyal medyadan çağrı yapınca...

Elazığ'ın Keban ilçesine bağlı Denizli köyünde yaşayan Ruhiser Yıldırım'ın aç kalan yavru köpekler için sosyal medyadan yaptığı yardım çağrısı üzerine köye yaklaşık 1 ton mama ulaştırıldı.

16.02.2017Gündem
Doğuştan kalp hastalıklarında erken teşhis çok önemli

Doğuştan kalp hastalıklarında erken teşhis çok önemli

Türk Pediatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği ‘’7-14 Şubat Dünya Doğuştan Kalp Hastalığı Farkındalık Haftası’’ kapsamında toplumu ve aileleri doğuştan kalp hastalıkları hakkında bilinçlendirdi.

9.02.2017Gündem
Kars kazı sofralara kargoyla ulaşıyor

Kars kazı sofralara kargoyla ulaşıyor

Türkiye'de kaz yetiştiriciliğinin önemli merkezlerinden Kars'ta, bir süre besiye alındıktan sonra kesilip tuzlanarak internet ve sosyal medya üzerinden satışa sunulan kazlar, kargo ile gönderildikleri büyükşehirler başta olmak üzere ülkenin pek çok kentinde sofralara lezzet katıyor.

21.11.2016Ekonomi
Kilosu 50 TLye kapışılıyor...

Kilosu 50 TL'ye kapışılıyor...

Kars'ta, bir süre besiye alındıktan sonra kesilip tuzlanarak internet ve sosyal medya üzerinden satışa sunulan kazlar, kargo ile gönderildikleri şehirlerde talep görüyor.

19.11.2016Ekonomi
Gökbilimciler yıldız patlaması öncesi ve sonrası görüntülerini yakalamayı başardı

Gökbilimciler yıldız patlaması öncesi ve sonrası görüntülerini yakalamayı başardı

Gökbilimciler bir beyaz cüce yıldızın patlama öncesi, patlama ve patlama sonrası görüntülerini yakalayarak tüm yaşam döngüsünü incelediler.

19.08.2016Teknoloji

Yazar Sonuçları

Bugün dersimiz çorba

Her alanda olduğu gibi beslenmede de kış hazırlıklarına başlamamız lazım. Bana göre kış beslenmesi demek her şeyden önce “çorba” demektir. Biz “çorba zengini” bir ülkeyiz. Peki neden çorba ve hangi çorbalar? Buyurun...

20.11.2015

Akne Problemleri Olanlar Bunlara Dikkat Etmeli!

Akne, çok sık görülen bir cilt sorunudur. Bazen uzun sürmesi veya tekrarlaması nedeniyle çok can sıkıcı olabilir. Dermatolog Dr. Şale Yılmaz akne problemi hakkında merak edilenleri sizler için anlattı.

15.02.2019

Kendinizi demode hale getirmeyin

Klasik giyim her zaman güzeldir. Ama çok eski sezon kıyafetinizi giydiğinizde güne uyarlamazsanız, güncellemezseniz demode olursunuz.

14.10.2018

Karatay Hoca’nın yeni önerisi: Korkmayın! Kaya tuzu kullanın tansiyonu yükseltmez, düşürür!

Kimseye eyvallahı yok. Neye inanıyorsa onu söylüyor, yazıyor, çiziyor.

24.02.2018

En güzel detoks hangisi?

Hava sıcaklıkları halen yeterince ümit vermese de takvimlerin 4 Nisan'ı gösterdiği bu kutlu günde, kıştan bıkanlar topluluğu olarak bizler baharın geldiğine inanmak istiyoruz.

3.04.2017