MENÜ

Kırmızı Halı Saç Modelleri

Kırmızı Halı Saç Modelleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kırmızı Halı Saç Modelleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16 Kırmızı Halı Saç Modelleri haberi bulunmuştur.

Kırmızı Halı Saç Modelleri Haberleri

Dilan: Modern Sindirella  Meryem: demode

Dilan: Modern Sindirella Meryem: demode

Moda konseyi, Cannes Film Festivali’nin kırmızı halısını inceledi. Kimler sınıfta kaldı, kimler büyüledi?

19.05.2019Magazin
Altın Küre’nin en  şıkları kim olacak

Altın Küre’nin en şıkları kim olacak?

Moda Konseyi’nden kırmızı halı tahminleri: Bu sene 76’ncısı düzenlenen Altın Küre’nin en havalı isimleri hangi yıldızlar olacak? Gelmiş geçmiş en rüküşler kimlerdi? Konsey araştırdı...

6.01.2019Magazin
Kırmızı halıya nasıl hazırlanmalı

Kırmızı halıya nasıl hazırlanmalı

Bu sene 43.’sü düzenlenecek Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’ne sayılı günler kaldı… Hayranı olduğu sanatçılarla birlikte ödül töreni heyecanını yaşayacak olan, güçlü ve sağlıklı görünen saçları ile fotoğrafını paylaşanlar arasından Pantene ve Hürriyet özel jürisi tarafından seçilen 10 şanslı kız, Pantene Kırmızı Halıya Hazırlık Akademisi ile bu özel geceye hazırlanmaya devam ediyor. 10 kız bu hafta Sibel Arna, Başak Dizer ve blogger’lar; Çizenbayan, Rüya Büyüktetik ve Cansu Akın’la bir araya geldi.

21.10.2016Magazin
Moda dünyasının karanlık yüzü

Moda dünyasının karanlık yüzü

Podyumların pırıltılı dünyasına aım atmak birçok gencin hayallerini süsler kuşkusuz. Ama o dünyanın perde arkası hiç de öyle magazin basınında ya da kameralar karşısında göründüğü gibi değil. İşte moda dünyasında emek veren mankenlerin anlattığı şoke eden gerçekler.

7.10.2015Magazin
Ünlülerin En Çok Tercih Ettikleri Saç Modelleri

Ünlülerin En Çok Tercih Ettikleri Saç Modelleri

Kadınların canı sıkıldıkça, hayatında değişiklik istedikçe, farklı bir şeyler arayışına girdikçe mütemadiyen sardığı şey belli, tabi ki saçlar! İşte bunlar da ünlülerin en çok tercih ettiği saç modelleri…

10.08.2015Saç
Gece elbisesi için alışveriş rotası

Gece elbisesi için alışveriş rotası

Mezuniyet partileri ve düğün sezonun açıldığı ve her hafta sonu bir davetten diğerine koşuşturduğumuz Mayıs sonunda, İstanbul'da gece elbisesi alternatiflerini değerlendirmek için soluğu Nişantaşı ve Bağdat Caddesi'ndeki butiklerde aldık.

28.05.2010Moda Trendleri
Moda sahnesinde yeni bir yıldız: Carey Mulligan

Moda sahnesinde yeni bir yıldız: Carey Mulligan

'An Education'daki rolüyle En iyi Kadın Oyuncu Oscar'ına aday gösterilen 24 yaşındaki Carey Mulligan, ilham veren seçimleriyle moda dünyasının yeni göz bebeği.

Yeni nesil stil ikonları

Yeni nesil stil ikonları

Popüler, cool, dikkat çekici ve fotojenikler... Şaşırtıcı bir moda hassasiyetine ve zekâsına sahip oldukları ise çok açık!

Şimdi triko zamanı

Şimdi triko zamanı

Evden dışarı adım attığınızda teninizi ürperten sabah serinliğinde, turunç renkli sonbahar yaprakları adımlarınızın altında hüzünle çıtırdarken, yumuşak örülmüş bir trikonun sıcaklığına sırınmanın huzuru başka nerede var? İşte trikoda güz ve kış trendleri.

15.10.2003Moda Trendleri

Yazar Sonuçları

30 yaşında güzelliğin doruğunda

Hepimiz biliyoruz ki 30 yaş, cilt hücrelerinin kendini yenilemeyi bıraktığı, yavaş yavaş ince çizgilerin oluşmaya başladığı dönem...

22.03.2013

60'ların retro saçları geliyor

2009-2010 kış sezonunda, moda ve makyajın yanı sıra saç trendlerinde de önemli yenilikler var.

2.10.2009

Estetik operasyon için ruh sağlığınız yerinde mi

Artık giderek daha fazla insan estetik operasyonlara ilgi gösteriyor. Bu gelişme bir yandan iyi.

6.03.2009

Kırmızı halı topuzları

Hollywood yıldızları kırmızı halı üzerinde yürüyeli iki hafta oldu ama şık kıyafetleri, kusursuz makyajları ve saç modelleri hálá konuşulmaya devam ediyor.

6.03.2008