MENÜ

Kırışıklık

Kırışıklık ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kırışıklık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kırışıklık haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 887 Kırışıklık haberi bulunmuştur.

Kırışıklık Haberleri

Diadermine, LIFT+ Booster Serisini Tanıttı

Diadermine, LIFT+ Booster Serisini Tanıttı

Henkel’in yenilikçi cilt bakım markası Diadermine, ünlü isimlerin katılımıyla düzenlenen bir etkinlikte LIFT+ Booster serisini tanıttı.

2.10.2019Alışveriş
Yazın Yorulan Cildinize Nasıl Sonbahar Bakımı Yapmalısınız

Yazın Yorulan Cildinize Nasıl Sonbahar Bakımı Yapmalısınız?

Tabiat, yeni bir mevsime geçip tüm silüetini yenilerken siz de en önemli hazineniz cildiniz için bir dokunuş yapabilir, cildinizi sonbahara hazırlayabilirsiniz. Tüm yaz boyunca güneş, deniz, havuz, rüzgar derken birçok faktöre bağlı olarak cildin yorulduğuna dikkat çeken Kontür Makyaj Eğitmeni Ergül Keskin, sonbahar gelirken yaptırılabilecek cilt bakımlarını anlattı.

19.09.2019Kişisel Bakım
Cilt Tipiniz Hangisi Biliyor Musunuz

Cilt Tipiniz Hangisi Biliyor Musunuz?

Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, cilt tiplerini anlattı.

Kendinizi Daha İyi Hissetmenizi Sağlayacak 6 Adım

Kendinizi Daha İyi Hissetmenizi Sağlayacak 6 Adım

Kendini sevmek kolay bir iş gibi görünse de bu eylem bazen gerçekten zorlayıcı olabiliyor. Çünkü çoğu zaman etrafımızdaki insanlara nazik davranırken kendimize karşı olabildiğince acımasız oluyoruz. Sürekli kendimizi eleştiriyoruz ve gittiğimiz yerlerde güvende hissetmiyoruz. Peki, buna artık bir son vermenin zamanı gelmedi mi? Daha iyi olmak istemiyor musunuz? Ya da bunun için kendinizi baştan sona değiştirmeniz gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Kendinizi sevmenizi ve daha iyi hissetmenizi sağlayacak 6 adımı anlatıyoruz!

6.09.2019İyi Yaşam
Cildinizi Sonbahara Hazırlamanız İçin Öneriler

Cildinizi Sonbahara Hazırlamanız İçin Öneriler

Tabiat, yeni bir mevsime geçip tüm silüetini yenilerken siz de en önemli hazineniz cildiniz için bir dokunuş yapabilir, cildinizi sonbahara hazırlayabilirsiniz. Tüm yaz boyunca güneş, deniz, havuz, rüzgar derken birçok faktöre bağlı olarak cildin yorulduğuna dikkat çeken Kontür Makyaj Eğitmeni Ergül Keskin, sonbahar gelirken yaptırılabilecek cilt bakımlarını anlattı.

Kırışıklıklara Neden Olan 7 Kötü Alışkanlık

Kırışıklıklara Neden Olan 7 Kötü Alışkanlık

Medikal Estetik Hekimi Dr. Metehan Özgür, ağız çevresinin kırışmasına neden olan, günlük hayatta yapılan 7 alışkanlık konusunda önemli bilgiler verdi.

29.08.2019Kişisel Bakım
Kleopatra Aşısı Nedir Ne İşe Yarar

Kleopatra Aşısı Nedir? Ne İşe Yarar?

Kleopatra aşısını son dönemlerde daha sık duymaya başladık. Kleopatra aşısı nedir? Kleopatra aşısı ne işe yarar? Nasıl yapılır? Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici konuyla ilgili tüm merak edilen soruları yanıtladı.

21.08.2019Kişisel Bakım
Güneş Koruyucu Krem Nasıl Seçilir

Güneş Koruyucu Krem Nasıl Seçilir?

Özellikle tatile giderken yanımıza aldığımız güneş kremlerinin daha etkili olması için hangi koruyucu kremi, nasıl seçmemiz gerekiyor?

29.07.2019Kişisel Bakım
La Mer ile Yeni Nesil Yenilenme

La Mer ile Yeni Nesil Yenilenme!

The Regenerating Serum’un ilk lansmanının üzerinden on yıl geçtikten sonra, çığır açan güncel buluşlardan ilham alan La Mer, yepyeni The Regenerating Serum’u sunuyor.

26.07.2019Alışveriş
Kaş Arası Kırışıklıkları Nasıl Geçer

Kaş Arası Kırışıklıkları Nasıl Geçer?

Kaş arasında özellikle kaş çatmaya bağlı mimik hareketlerinin sık sık tekrarlanmasıyla, kasların sertleşmesi ve zamanla belirginleşen dinamik kırışıklar meydana gelir. Kaş çatma çok sık kullanılan mimik hareketidir. Uzman Dr. Jale Şenyurt konu hakkında önemli bilgiler verdi.

Yaşlanmayı Geciktirmenin 6 Yolu

Yaşlanmayı Geciktirmenin 6 Yolu

Hepimiz şüphesiz ki canlı, parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olup her daim genç kalmak istiyoruz. Genç kalmak için kremler kullanıyor, bakımlar yaptırıyor, gerektiğinde estetik ameliyatlara bile başvuruyoruz. Peki, içtiğimiz sigaranın, uygun olmayan kozmetik ürünlerinin cildimize ne kadar zarar verdiğini biliyor musunuz? Yaşam koşullarımızda yapacağımız bazı değişiklikler ile yaşlanmayı geciktirebiliriz. İşte bunun 6 yolu...

24.06.2019Kişisel Bakım
Düşük Kaşlar Yorgun ve Öfkeli Gösteriyor

Düşük Kaşlar Yorgun ve Öfkeli Gösteriyor

Yorgun, öfkeli, uykusuz ve cansız bir yüz ifadesi oluşturan kaş düşüklüğü, günümüzde orta yaşlarda olan hemen herkesin şikâyetçi olduğu estetik sorunlardan biridir.Ve yine alın kırışıklıkları birçok kişinin derdi. Ancak bu durumlar çözümsüz değil. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç.Dr. Karaca Başaran konu ile ilgili bilgiler verdi.

19.06.2019Kişisel Bakım
Cilt Tipinizi Biliyor Musunuz

Cilt Tipinizi Biliyor Musunuz?

Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, cilt tiplerini anlattı.

18.06.2019Kişisel Bakım
Dermal Dolgular İle Gençleşin

Dermal Dolgular İle Gençleşin

Medikal Estetik tüm dünyada belki de en yüksek hızla gelişen tıp alanını oluşturmaktadır. Medikal Estetik Hekimi Dr.Metehan Özgür konu hakkında bilgiler verdi.

13.06.2019Kişisel Bakım
Sayısız Faydası Olan 8 Bitki Çayı

Sayısız Faydası Olan 8 Bitki Çayı

Diyet sürecini destekleyip yağ yakmadan mikroplara karşı savaşmaya, depresyondan mide bulantısına birçok faydası bulunan bitki çaylarını derledik.

Gençlik aşısı nedir, ne amaçla yapılır

Gençlik aşısı nedir, ne amaçla yapılır?

Dr. Didem Ljohiy cevapladı; Gençlik aşısı nedir, ne amaçla yapılır? Cildimiz genellikle dış etkenlerden ve genetik faktörlerden biz yaş aldıkça etkilenir. Sarkma, kırışıklık, elastikiyet kaybı, cilt matlığı gibi birçok problemi gidermek için yeni teknolojiler sayesinde “eksilenleri yerine koyma” amaçlı üretilen oldukça başarılı ürünler bulunuyor. Bu ürünlere “gençlik aşıları” başlığı altında ulaşmak mümkün. Hiyalüronik asit, kök hücre, somon DNA, mannitol gibi birçok farmakolojik ajanlar gençlik aşısı içeriğinde bulunabiliyor. Burada amaç cildin yenilenmesi, tazelenmesi, kaybettiklerini geri kazanaması ve dokularda bir geri dönüşüm sağlamasıdır. Bu uygulama yüz bölgesi dışında boyun, dekolte bölgesi, el üstü bölgesi gibi ihtiyaç duyulan bölgelerde uygulanmaya müsaittir. Öncesinde anestezik krem kullanılan gençlik aşısı işlemi kolay ve konforlu bir uygulamadır. Bu işlem yaklaşık 2-3 seanslık bir işlemdir ve hastalar işlemden yaklaşık 1 hafta sonra cildindeki değişimi fark edebilir.

Mezoterapi nedir, hangi amaçla uygulanır

Mezoterapi nedir, hangi amaçla uygulanır?

Dr. Didem Ljohiy cevapladı; Mezoterapi nedir, hangi amaçla uygulanır?Mezoterapi derinin orta katmanına uyguladığımız tedavilere denir. Bu tedaviler çok ince iğne uçları ile uygulanır ve derinin orta katmanına tedavi amaçlı ilaç, vitamin, mineral gibi daha çok derinin ihtiyacı olan farmakolojik ajanlar verilir. Mezoterapi daha çok estetik tıp amaçlı kullanılan bir tedavi yöntemidir. Cilt yenileme işlemleri, nem kaybı, kırışıklık tedavisi, cilt elastikiyetinin kaybı, leke tedavisi, saç dökülmesi, bölgesel zayıflama, selülit tedavisi gibi birçok alanda mezoterapi kullanılabiliyor. Mezoterapi tedavisi genellikle hastanın ihtiyacını belirleyip o alana göre uygulanan bir tedavi yöntemidir. Mezoterapi, lokal anestezi uygulandığından dolayı oldukça kolay kolay ve konforlu bir işlemdir. Bu tedavi yönteminde önemli olan, hastanın mezoterapi seanslarına düzenli aralıklarla gelmesidir. Bu bir tedavi yöntemi olduğu için kullanılan ilaçların devamlılığı esastır. Bu sebeple tek seansta sonuç almak gibi yüksek beklentilerin içinde olmamak gerekir.

Nem Aşısı İle Cildiniz Işıldasın

Nem Aşısı İle Cildiniz Işıldasın!

Saf hyaluronik asit içerikli nem aşıları, cildimizin su ihtiyacını karşılayarak, ona kaybettiği ışıltısını yeniden kazandırıyor. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Op. Dr. Evrim Uçkunkaya sizler için anlattı…

Güzellikte Yeni Trend: Yüze Bütünsel Dokunuş

Güzellikte Yeni Trend: Yüze Bütünsel Dokunuş

Yüzdeki hacim eksiklikleri, kırışıklıklar, çene kontörü, göz altı morlukları da dahil hepsine estetik cerrahide kişiye özel bir tedavi seçeneği mevcut. Üstelik ameliyatsız seçenekleriyle... Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. İsmail Küçüker bakımlı ve daha genç görünmeyi sağlayan son uygulamalar hakkında bilgi verdi.

5 Adımda Cildinizi Bahara Hazırlayın

5 Adımda Cildinizi Bahara Hazırlayın

Uzun zamandır soğuk havalara alışan cilt, güneşle buluştuğunda bir takım tepkiler verebilir. Bu noktada cildin doğanın değişim evresindeki şartlara uyumunu sağlamak hem de cildi bahara hazırlamak mümkün. Dermatoloji Uzmanı Hatice Deniz Yardımcı, 5 adımda cildinizi bahara hazırlamanın ipuçlarını anlattı.

Somon DNAnin Cilde Etkileri

Somon DNA'nin Cilde Etkileri

Zamanı durdurmak ve hatta geri almak mümkün mü? Şimdilik bilinmez ama zamanın cildimiz üzerinde bıraktığı istenmeyen etkilere dur demek ve hatta geri almak mümkün… Cilt yenilenmesi konusunda üstün bir yaklaşım sunan Somon DNA’nın diğer uygulamalardan farklı olarak hızlı çözümler sunduğunu vurgulayan Kontür Makyaj Eğitmeni Ergül Keskin, yöntem hakkında bilinmeyenleri anlatıyor.

Kişiye Özel Kozmetik Varsa Sorun Yok

Kişiye Özel Kozmetik Varsa Sorun Yok

Her insan eşsiz, hiç birimiz birbirimiz ile aynı değiliz... İşte bu yüzden kullandığımız kozmetik ürünler de farklı olmalı. Pahalı veya marka olup olmaması önemli değil, önemli olan bizim cildimiz, saçımız ve vücudumuzla uyumlu olması.

1.04.2019Makyaj
Kemik Suyunun Cilde Etkileri

Kemik Suyunun Cilde Etkileri

Kemik suyunun vücuda olan faydaları saymakla bitmiyor. Bu şifalı besinin güzelliğe de önemli etkileri bulunuyor. Dermatoloji Uzmanı Dr. Mehtap Kıdır, kırışıklık ve selülit için haftada iki kez kemik suyu içilmesini önerdi.

19.03.2019Kişisel Bakım
Seyahatlerde ‘jilet’ gibi olun

Seyahatlerde ‘jilet’ gibi olun

Bavulunuzu ne kadar düzgün yaparsanız yapın, kurtulamayacağınız önemli bir sorun var: Kırışık, ütüsü bozulmuş giysiler. Ya da uzunca bir seyahate çıktığınızı düşünelim. Giysilerinizin kirlenmemesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Peki, teknoloji bu konuda bize nasıl yardımcı olabilir? İşte size ufak tefek boyutlarıyla bavula sığacak, hayatı kolaylaştıran üç ürün.

17.03.2019Seyahat
Botoks İle Dolgu Arasındaki Farklar

Botoks İle Dolgu Arasındaki Farklar

Dünyada her yıl milyonlarca insan botoks ve deri altı dolgusu yaptırıyor. Peki bu iki kozmetik tedavi arasındaki fark nedir? Estetik Cerrah Op. Dr. Alper Mete Uğurlu anlattı.

20.02.2019Kişisel Bakım
Göz Çevresi Estetiği Nedir

Göz Çevresi Estetiği Nedir?

Birçok kişinin yaşlanma ile birlikte ilk fark ettikleri değişiklik göz çevresindedir. Göz kapağı cerrahisi ile kusursuz bakışlara sahip olmak mümkün. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. Karaca Başaran konu ile ilgili bilgiler verdi.

14.02.2019Kişisel Bakım
8 yılda 2 milyon kişi bırakmak istedi

8 yılda 2 milyon kişi bırakmak istedi

Sağlık Bakanlığı, 2010-2018 yılları arasında 2 milyon 283 bin 871 kişinin sigarayı bırakmak için doktora başvurduğunu açıkladı. Uygun görülen hastalara 1 milyon 260 bin kutu sigarayı bırakma hapı verilirken, 600 bin kutu da nikotin bandı dağıtıldı. 27 milyon 165 bin 744 kişi de Alo 171’i arayarak destek istedi.

14.02.2019Gündem
Bu Hatalar Cildinizi Hızla Yaşlandırıyor

Bu Hatalar Cildinizi Hızla Yaşlandırıyor!

İlerleyen yaşla birlikte, cildimizin elastikiyetini sağlayan kollajen, yağ dokusu ile nem tutma kapasitesi azalıyor. Bunun sonucunda da ciltte kırışıklar, sarkma, mat görünüm ve lekeler gibi problemler gelişmeye başlıyor. Dermatoloji Uzmanı Dr. Nilüfer Tüysüz cildin erken yaşlanmasına neden olan 10 hatalı alışkanlıkları anlattı, önemli önerilerde ve uyarılarda bulundu.

Sağlıklı Bir Cilt İçin Uygulamanız Gereken Sabah Bakım Rutini

Sağlıklı Bir Cilt İçin Uygulamanız Gereken Sabah Bakım Rutini

Sağlıklı bir cildin sırrı, doğru cilt bakımından geçiyor. Doğru cilt bakımı ise devamlılık gerektiriyor. Aşağıda önereceğimiz adımlarla cildiniz için bir sabah rutini oluşturabilirsiniz.

23.01.2019Kişisel Bakım
Estetik Alanında 2018 Yılında Çok Arananlar

Estetik Alanında 2018 Yılında Çok Arananlar!

Google, 2018 yılında insanların en çok merak ettiği konuları her sene olduğu gibi açıkladı. Estetik Cerrah Serdar Bora Bayraktaroğlu da bu alandaki verileri yorumladı.

Genç Ve Güzel Kalmanın Sırları

Genç Ve Güzel Kalmanın Sırları

Güzellikte değişmeyen tek bir şey varsa o da genç kalma isteği. Şüphesiz hepimiz genç görünmek istiyoruz. Peki, içilen sigaranın, kullanılan uygunsuz kozmetik ürünlerin cildimize ne kadar zarar verdiğinin farkında mıyız? Yaşam koşullarımızda yapacağımız birtakım değişikliklerle yaşlanmayı geciktirebiliriz. İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Aslı Çurgunlu anlattı.

18.12.2018Kişisel Bakım
Zamanın İzlerini Göz Estetiği İle Silin

Zamanın İzlerini Göz Estetiği İle Silin

Yaşlanmayla birlikte ortaya çıkan sarkık göz kapakları, gülünce belirginleşen kaz ayakları ağrısız, acısız ve kısa sürede tedavi edilebiliyor. Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Sultan Kaya Ünsal göz estetiğindeki trendleri ve ameliyatsız yöntemleri anlattı.

Ayva Çekirdeği İle Cilt Maskesi Tarifleri

Ayva Çekirdeği İle Cilt Maskesi Tarifleri

Soğuk havalar dendi mi akla gelen ilk meyvelerden olan ayva, gribe ve boğaz ağrılarına karşı iyi gelmesinin yanı sıra cilt için de çok faydalı. Bu meyvenin çekirdeğini kullanarak yüzünüz için bakım maskelerini hazırlayabilirsiniz.

30.11.2018Kişisel Bakım
Kadınların Yeni Yıl Dileği Yeni Dudaklar

Kadınların Yeni Yıl Dileği Yeni Dudaklar!

Yeni yıla girmeye kısa bir zaman kaldı. Geride kalan yılın bıraktığı yorgunluk hissinden kurtulup gençliğini ve güzelliğini yeni yıla taşımak isteyenler kalıcı güzellik uygulamaları ile 2019’a hazırlanmaya başladı. Estetik Koçu ve Medikal Pigmentasyon Uzmanı Didem Özkan, kadınların yeni yıl için gençleştirilmiş dudakları tercih ederken erkeklerin ise daha çok 4 boyutlu yeni kaş tasarımıyla ön planda olmak istediğini anlattı.

15.11.2018Kişisel Bakım
Sivilce ve akne izleri psikolojik travma nedeni

"Sivilce ve akne izleri psikolojik travma nedeni!"

Cilt lekeleri her insanın hayatının belirli bir döneminde yaşadığı kozmetik sorun gibi görünse de ciddi hastalıkların da habercisi olabiliyor.

12.11.2018Sağlık
Boyun ve Dekolte Bölgeniz Yaşınızı Ele Vermesin

Boyun ve Dekolte Bölgeniz Yaşınızı Ele Vermesin!

Boynumuz gün boyunca kıvrılır, katlanır, şekilden şekile girer. Gece uyurken bile aynı baskı devam eder. Boyun ve dekoltemiz güneşte en kolay kuruyan, lekelenen ve kırışan bölgemizdir.Yüzümüz ne kadar genç görünse de boyun ve dekoltemize iyi bakmazsak yaşımızı hemen belli eder. Boyun ve dekolte bölgesi ile ilgili dikkat etmemiz gereken noktalar ve ameliyatsız gençleşmenin yollarıyla ilgili Rekonstrüktif ve Plastik Cerrah Op. Dr. Semih Gök, bilgi verdi.

12.11.2018Kişisel Bakım
Sağlıklı Cilt için 9 Faydalı Alışkanlık

Sağlıklı Cilt için 9 Faydalı Alışkanlık

Vücudun en büyük organı olan cilt, iç sistemin korunması için önemli bir bariyer oluşturuyor. Sonbahar ve kış mevsimlerinde havanın soğuk ve rüzgârlı olması nedeniyle cilt kuruluğu ve buna bağlı olarak da başta egzama olmak üzere dermatolojik sorunlarda da artış görülebiliyor. Dermatoloji Uzmanı Dr. Rukiye Kaymaz, canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için 9 faydalı alışkanlık önerisinde bulundu:

30.10.2018Kişisel Bakım
Kışın Solgun ve Cansız Cildinize Veda Edin

Kışın Solgun ve Cansız Cildinize Veda Edin!

Güneş, deniz, hava kirliliği ve çevresel koşullar, etkisiyle ortaya çıkan ciltte kuruluk, matlaşma, sıklık kaybı ve kırışıklıklar kabusa dönüşmeden önlemini alabilir, kış aylarında cildinize gerekli bakımı yapabilirsiniz. Dr. Serpil Alan, cildimizin ışıl ışıl ve sıkı olması için tercih edilen etkili yöntemlerle ile merak edilenleri anlattı.

22.10.2018Kişisel Bakım

Yazar Sonuçları

Hollywood Yıldızlarının Estetiği: Balık Ağı Estetiği

Balık ağı estetiği, gündelik yaşamı etkilemeden daha genç ve daha canlı bir yüze kavuşturmak için tasarlanmış yeni bir yöntemdir. Yüzümüz yaşlanmanın ilk belirtilerinin göründüğü alandır. Bu belirtileri biraz yavaşlatmak ve tersine çevirmek bu yöntemle ameliyatsız olarak mümkün olabiliyor. İşinizden geri kalmadan, tatil planlarınızı ertelemeden, sadece 15 dakika ayırarak yepyeni bir yüze kavuşabilirsiniz.

11.10.2019

Ameliyatsız yüz germe

Cildimize sıkılık veren kollajen ve elastin liflerinin 20’li yaşlardan itibaren üretiminin azalması ile cildimizde kırışıklık, sarkma ve gevşemeler ortaya çıkar.

29.09.2019

Güzellik bir bütün olduğunda anlam kazanır

İnsan cildi, yılların da etkisiyle yaşlanır, güneşin zararlı etkileri, stres, kötü beslenme gibi birçok nedenden dolayı yıpranır.

27.05.2019

Cilt kırışıklıklarına serum tedavisi

Her insanın cildi yıllar geçtikçe -yeni yaşı ile birlikte- sarkar, kurur ve kırışır.

20.04.2019

Göz Çevresi Kremleri Nasıl Uygulanır?

Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, göz çevresi kremi kullanımı hakkında dikkat edilmesi gereken noktaları sizler için anlattı.

12.04.2019

Cilt gençleştirmede yeni nesil dolgular

Yaş aldıkça ciltteki kolajen miktarı ve içeriği değişir. 20’li yaşların sonunda yüzümüz hacim kaybetmeye başlar.

23.03.2019

Bu Uygulamalarla Zamanı Tersine Çevirebilirsiniz

Cildimiz tüm vücut sisteminde, diğer organlarımızda gördüğümüz gibi yaşlanmaya yıpranmaya programlanmıştır. Zaman içinde cildimizde lekelenmeler, kılcal damar, kızarıklık artışı, volüm kaybı ile birlikte sarkmalar görülmektedir. Cilt gençleşmesinde yapılan işlemler, mevcut olan cildi korumakla birlikte oluşan cilt problemlerini ortadan kaldırmayı amaçlar.

14.03.2019

Botulinum Toksin Nedir? Nasıl Uygulanır?

Botulinum Toksin, doğru veya yanlış pek çok kaynaktan fikir sahibi olduğunuz veya merak ettiğiniz bir konu. Belki çok uzun zamandır zaten yaptırıyor, belki de korkularınız yüzünden uzak duruyorsunuz. Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, botulinum toksin hakkında merak edilenleri sizler için anlattı.

18.02.2019

Cilt Tipine Uygun Bakım Nasıl Yapılır?

Sağlıklı cilde sahip olmak ve yaşlanma etkilerini geciktirmek sanıldığı kadar zor değil. Bu konu bazen çok karışık gibi görünse de temel doğruları bilince işler oldukça kolaylaşıyor. Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, cilt bakımı hakkında merak edilenleri sizler için anlattı.

23.01.2019

Çocuklarımın aşkıyla gözlerim kör oluyor

Oscar’lı oyuncu Sandra Bullock’un başrolünde yer aldığı “Bird Box” adlı film, 21 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak. Josh Malerman’ın aynı isimli romanından uyarlanan filmde Malorie karakterini canlandıran Bullock, Barbaros Tapan’la Los Angeles’ta buluştu. Filmle ilgili detayları anlatan oyuncu, çocuklarına olan sevgisinden de bahsetti.

16.12.2018

Kolajen içilebilir botoks mu?

Kaliteli kolajen takviyeleri “içilebilir botoks” diye tanımlanıyor, hatta botoksa alternatif gibi gösteriliyor. Peptid yapıda kolajen takviyelerinin yararlarını özetlemeye çalıştım.

8.12.2018