MENÜ

Kiralık Aşk Yeni Bölüm Fragmanı

Kiralık Aşk Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kiralık Aşk Yeni Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kiralık Aşk Yeni Bölüm Fragmanı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 131 Kiralık Aşk Yeni Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Kiralık Aşk Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında sürpriz karar Pamir artık yok

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında sürpriz karar! Pamir artık yok!

Kiralık Aşk'ın geçtiğimiz haftaki sürprizli finali ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu olmuş, Defne ve Ömer ilişkisindeki yeni gelişmeler büyük bir merakla beklenmişti. Kiralık 66. bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Romantik komedi türündeki dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer'den sürpriz bir karar geliyor. İşte, Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve son bölümden detaylar!

20.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasında buzlar eriyor

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasında buzlar eriyor

Kiralık Aşk dizisi yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde yaşananlar Ömer ve Defne'nin arasındaki buzların eridiğini gösteriyor. Dizinin sevilen iki karakterinin arasına bu kez Pamir giriyor. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne'nin aralarının düzelmesinin ardından Pamir'in tavrı nasıl olacak? İşte Kiralık Aşk 57. bölüm fragmanı ve meydana gelen olaylar

18.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV ekranlarının ve Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan Kiralık Aşk 54. son bölümüyle izleyenlerin nefesini kesti. Sevilen dizinin son bölümünün bitmesinin ardından izleyiciler Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı için arama yaptılar. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

2.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk 38. bölüm fragmanında romantik anlar - izle

Kiralık Aşk 38. bölüm fragmanında romantik anlar! - izle

Her bölümü ile izleyicilerine unutulmaz bir dizi keyfi yaşatan Kiralık Aşk 38. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer mutluluğun zirvesinde! İkili arasında romantik anlar yaşanıyor. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve gelişmeleri haberimizde…

18.03.2016 Kelebek
Kiralık Aşk 36.bölüm izle Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kiralık Aşk 36.bölüm izle! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kiralık Aşk 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümü ile seyircilerini ekran başına kilitleyen Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Cuma akşamları ekrana gelen dizi Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

27.02.2016Kelebek
Ateşböceği son bölüm ardından 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ateşböceği son bölüm ardından 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ateşböceği son bölümüyle dün akşam izleyici karşısına çıktı. Yaz sezonunun yeni dizisi Ateşböceği 2. bölümünde Barış, masum bir niyetle başladığı oyunun sandığı kadar kolay olmadığını anladı. Yeni başlangıçlar, yeni ilişkilerin tohumlarını atmaya başlayan Barış ve Aslı arasında neler olacağını merak eden izleyiciler Ateşböceği yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı.

7.07.2017Televizyon
Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan final bölümüyle duygu dolu anlar yaşattı Final bölümünde neler oldu

Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan final bölümüyle duygu dolu anlar yaşattı! Final bölümünde neler oldu?

Kiralık Aşk bu akşam ekranlara gelen final bölümüyle izleyicilerine oldukça duygu dolu dakikalar yaşattı. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine oldukça eğlenceli ve samimi dakikalar yaşatan Kiralık Aşk bu akşam yayın hayatına elveda dedi. Hem ekranlara hem de izleyicilere veda eden Kiralık Aşk'ın final sıcacık dakikalar yaşandı. Final bölümünde zaman aktı, hamilelik halleriyle, çocuklarıyla, etraflarında toplanan sevgiyle Defne ve Ömer’in mutluluklarına seyirciler doydu. Aşk kazanıyor ve Ömer’le Defne hak ettikleri yere geldiler. İşte, Kiralık Aşk final bölümünde yaşananlar.

20.01.2017Televizyon
Kiralık Aşk 69. bölüm final fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk 69. bölüm final fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk'ta final heyecanı için sayılı gün kaldı. Dizinin son yayınlanan bölümde Defne'nin gebelik testi yaptırdığı anlar heyecan yaratmış, final bölümünde yaşanacaklar merak konusu olmuştu. Kiralık Aşk 69. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla finale dair ilk ipuçları gelmiş olacak. Peki, Kiralık Aşk 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.01.2017Televizyon
Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyiciye oldukça heyecanlı dakikalar yaşattı. Ekranlarda başladığı günden itibaren izleyiciler tarafından oldukça beğenilen eğlenceli ve romantik dizi Kiralık Aşk yeni bölümüyle haftaya cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde oldukça hareketli dakikalar yer aldı. Son bölümde Defne ve Ömer, artık bambaşka bir heyecanın kapısındaydı. Defne hamile olup olmadığına bakarken, Ömer'in sırrı nihayet açığa çıktı. Son bölümün hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yaptılar. Peki, Kiralık Aşk 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.01.2017Televizyon
Kiralık Aşk 68. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk 68. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk final için gün sayarken yeni bölümleriyle şaşırtmaya devam ediyor. Elçin Sangu ve Barış Arduç'un başrollerini paylatığı dizinin son bölümünde yeni yıl heyecanı yaşanmış, finalde Defne ayaklarını yerden kesecek bir sürprizle karşılaşmıştı: Her şeyi hikayenin ta başına döndürecek bir sürpriz. Son bölüm finaliyle şaşırtan Kiralık Aşk 68. bölüm fragmanı da merak konusu olmuştu. Peki, Kiralık Aşk 68. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4.01.2017Televizyon
Kiralık Aşk son bölümün ardından 68. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk son bölümün ardından 68. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça eğlenceli dakikalar yaşattı. Ekranlarda başladığı günden itibaren izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatan dizisi Kiralık Aşk'ta bu akşam heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde yaşanan gelişmeler diziye damgasını vurdu. Son bölümde Defne, Neriman'ın dolduruşuna gelip, Ömer'in aklına evlilik fikrini sokmak için türlü oyunlara girdi. Fakat bilmediği şey, Ömer'in aklında bunun zaten olduğuydu. Son bölümün hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanı için arama yapmaya başladılar. Peki, Kiralık Aşk 68. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk son bölümün ardından 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk son bölümün ardından 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenlere oldukça keyifli dakikalar yaşattı. Ekranların soluksuz takip edilen dizisi Kiralık Aşk'ta yine heyecan doruktaydı. Cuma akşamının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Kiralık Aşk'ın bu akşam yayınlanan bölümünde ilginç dakikalar yaşandı. Son bölümde Ömer'in sıkıntısı sonunda nihayetleniyor fakat çok ilginç ve merak uyandırıcı şekilde. Son bölümün ardından izleyiciler Kiralık Aşk 67. bölüm fragmanı için arama yapmaya başladılar. Peki, Kiralık Aşk 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk 65. bölüm 2. fragmanında Defneden şaşırtan talep

Kiralık Aşk 65. bölüm 2. fragmanında Defne'den şaşırtan talep

Kiralık Aşk yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken 2 fragmanda birden geldi. Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı Kiralık Aşk yeni bölümünde Defne akıllara zarar bir çılgınlık yapıyor. Peki, Defne'nin çılgın teklifine, Ömer ne cevap verecek. Bunu gerçekten yapacaklar mı? Sinan ise gördüğü manzarayla kahroluyor! İşte, Kiralık Aşk 65. bölüm fragmanları ve daha fazlası!

16.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk 62. bölüm fragmanı korkuttu Ömerin nesi var

Kiralık Aşk 62. bölüm fragmanı korkuttu! Ömer'in nesi var?

Kiralık Aşk dizisinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümü öncesi yayınlanan fragmanlar, dizinin takipçilerinin kafasında soru işaretleri yarattı. Cuma akşamlarının sevilen dizisinin 62. bölümünde Seda'nın aldığı karar şaşırtacak. Evde parti planı yapan Ömer'in başına gelen şey ise herkesi korkutacak. Peki, Kiralık Aşk yeni bölümünde başka neler yaşanacak? Pamir'in yeni planı ne? İşte, Kiralık Aşk 62. bölüm fragmanı ve özeti!

25.11.2016Televizyon
Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanında kıvılcım ateş alıyor

Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanında kıvılcım ateş alıyor

Kiralık Aşk dizisinin yeni bölüm önce yayınlanan fragmanı yeni bir aşkın ilk filizlerini gözler önüne serdi. Bu akşam 61. bölümüyle ekrana gelecek olan dizide çiftler, otelde kalmaya başlıyor. Durumu değerlendiren Ömer ve Defne birbirlerine karşılıklı kurlar yapıyor. Sinan ve Seda cephesinde sürpriz gelişmeler, ateşli sahneler var. Kiralık Aşk 61. bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanı ve daha fazlası!

18.11.2016Kelebek
Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanında şaşırtan öpüşme sahnesi

Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanında şaşırtan öpüşme sahnesi

Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanı izleyicilerini bekletmeden yayınlandı. Cuma akşamı kaldığı yerden devam edecek olan Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanına öpüşme sahneleri damga vurdu. Peki, yeni bölümde sıcak dakikalar yaşayacak ikili kim? Defne ve Ömer aşkında neler yaşanacak? Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanı ve yeni bölümün en çarpıcı detayları haberimizde!

13.11.2016Televizyon
Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanında yangın mı çıkıyor

Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanında yangın mı çıkıyor?

Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümü için heyecan dorukta! Geçtiğimiz hafta nefes kesen bir sahneyle final yapan Kiralık Aşk bu akşam 60. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Ömer, gerçeklerin peşine düşüyor. Passionis'ten duyulan siren sesi ise iş yerinde krize neden oluyor. İşte, Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklara dair ipuçları!

11.11.2016Televizyon
Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanında şaşırtan sahne

Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanında şaşırtan sahne

Kiralık Aşk'ın heyecanla beklenen 60. bölüm fragmanları yayınlandı. Geçtiğimiz hafta başlayan Defne ve Ömer yakınlığı Kiralık Aşk yeni bölümünde de sürmeye devam ediyor. Heyecan dolu kaçış, kovalamaca ve aksiyonlu bölümde sır perdesini aralayan Ömer, artık tüm kartları açık oynamaya başlıyor. Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar haberimizde!

9.11.2016Televizyon
Kiralık Aşk yayınlanan yeni bölüm fragmanında Defne mirası öğrenecek mi

Kiralık Aşk yayınlanan yeni bölüm fragmanında Defne mirası öğrenecek mi?

Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanında takipçileri sıcak sahneler bekliyor. Star Tv ekranlarının tutkuyla izlenen dizisi Kiralık Aşk, 60. bölüm fragmanı ile izleyicilere bazı tüyolar verdi. Ömer ile Defne aynı çatı altında samimi dakikalar yaşıyor. Beklendiği üzere Ömer'in Defne'ye mirastan bahsedeceği düşünülüyor. Fakat Ömer bunu yapacak mı? Yoksa Ömer'in tek amacı Defne'yi denemek mi olacak? Sonraki bölüm hakkında bazı ipuçlarının yer aldığı Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanı haberimizde

6.11.2016Televizyon
Kiralık Aşk 59. bölüm fragmanında Defneden şaşırtan istek

Kiralık Aşk 59. bölüm fragmanında Defne'den şaşırtan istek

Kiralık Aşk 59. bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Son yaşananlar ardından büyük bir merakla beklenen Kiralık Aşk'ın bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde Ömer ve Defne cephesinde sürpriz bir gelişme var. İkilinin arasında yeniden romantik rüzgarlar esiyor. Peki bu romantizm ne kadar sürecek? Kiralık Aşk 59. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde!

4.11.2016Televizyon
Kiralık Aşk son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasında sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Peki Kiralık Aşk 59. yeni bölüm fragmanında neler var? İşte yeni bölüm fragmanından detaylar

29.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk 58. bölüm fragmanında Defne neyin peşinde

Kiralık Aşk 58. bölüm fragmanında Defne neyin peşinde?

Kiralık Aşk 58. bölüm fragmanında Defne ve Ömer son bölümde de romantik anlarla ekranlara çıkıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Defne'nin neyin peşinde olduğu merak konusu olurken, Ömer ile aralarında yeniden yakınlaşma başlıyor. İşte Kiralık Aşk 58. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar ve son bölümde yaşananlar

24.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında şifre: Defne

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında şifre: Defne!

Kiralık Aşk dizisinin son bölümünün hemen ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasındaki buzlar erirken, bir sahnede Defne'nin, Ömer'den bir şifre istemesi üzerine gelen cevap onu mutlu ediyor. Ömer'in şifresinin Defne oluşu yeni bölüm fragmanının eğlenceli sahnelerinden biri. Peki Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

15.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk 56. bölüm fragmanlarında Ömer deliye dönüyor

Kiralık Aşk 56. bölüm fragmanlarında Ömer deliye dönüyor!

Kiralık Aşk 56.. bölüm fragmanıyla izleyenleriyle buluşuyor. Star TV ekranlarının fenomen dizisi Kiralık Aşk yeni bölümüyle Cuma akşamı sizlerle. Heyecanlı dizinin yeni bölümünde gergin dakikalar yaşanıyor. Pamir ve Ömer'in Defne için verdiği savaş dizinin yeni bölümüne damgasını vuracak. İşte, Kiralık Aşk 56. bölüm fragmanlarıyla sizlerle birlikte.

11.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Defnenin kızgınlığı geçti mi

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Defne'nin kızgınlığı geçti mi?

Kiralık Aşk 56. bölüm fragmanı son bölümün ardından hemen ekranlara geldi. Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanında yaşananlar dikkat çeken anlara sahne oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanında Defne'nin Ömer'e karşı olan kızgınlığı biraz azalmış durumda. Peki Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

8.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında Defnenin sırrı ortaya çıkıyor

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında Defne'nin sırrı ortaya çıkıyor!

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında Defne kendini iki erkeği birbirine düşüren kadın gibi hissediyor ve bu durum onu iyicene sinirlendiriyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında bu hafta Defne'nin hazine gibi sakladığı defterine ulaşarak merakta bırakan bir sahne ile fragman son buluyor. Peki Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

4.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk 54. bölümde Defne sinirlerine hakim olamıyor

Kiralık Aşk 54. bölümde Defne sinirlerine hakim olamıyor!

Kiralık Aşk dizisi yayınlanan son bölümü ile ekranda fırtınalar estirdi. Kiralık Aşk dizisinin yayınlanan son bölümünde Ömer ve Defne hiç beklenmedik bir anda karşılaştılar. Bu ani karşılaşmadan sonra birbirine aşık ikili ne yapacağını şaşırıyor ama Defne sinirlerine hakim olamıyor. Ömer artık dayanamıyor ve tavrı gittikçe gerginleşiyor. Sinan'a Defne'yi istediğini söylüyor. Peki Ömer Defne'yi kazanmak için neler yapacağı ise merak konusu. İşte Kiralık Aşk dizisinin son bölümünde yaşananlar ve dizinin kısa özeti

1.10.2016Televizyon
Kiralık Aşk 54. yeni bölüm için nefesler tutuldu

Kiralık Aşk 54. yeni bölüm için nefesler tutuldu!

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk 54. bölümü ile yarın akşam ekrana gelmeye hazır. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk 54. bölümde Defne ve Ömer yeniden karşı karşıya geliyor. Ömer kendini affettirebilecek mi? Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanları haberimizde.

29.09.2016Kelebek
Kiralık Aşk 54. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Kiralık Aşk 54. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk 54. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Sürprizlerle dolu dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer uzun zaman sonra ilk kez yüzleşiyor. Peki aşk yeniden başlayacak mı? Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

27.09.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 53. bölüm ile herkesi ekrana kilitleyecek

Kiralık Aşk dizisi 53. bölüm ile herkesi ekrana kilitleyecek!

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk 53. bölümü ile bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. Yeni sezona hızlı bir başlangıç yapmaya hazırlanan Kiralık Aşk dizisinde Defne ve Ömer için yeni bir dönem başlıyor. Kiralık Aşk 53. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

23.09.2016Kelebek
Kiralık Aşk 53. bölüm fragmanı ile sezona başlıyor

Kiralık Aşk 53. bölüm fragmanı ile sezona başlıyor!

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk 53. bölüm fragmanları ile herkesi ekran başına kilitliyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde sürpriz isimler dizinin kadrosuna katılıyor. İşte Kiralık Aşk 53. bölüm fragmanları..

21.09.2016Kelebek
Kiralık Aşk 52. bölüm sezon finalinde şok eden sahne

Kiralık Aşk 52. bölüm sezon finalinde şok eden sahne!

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk dün akşam sezon finali ile ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Kiralık Aşk'ın sezon finali herkesi ekran başına kilitledi. Defne ve Ömer'in düğünü yapıldı mı? İşte Kiralık Aşk 52. bölüm sezon finalinde yaşananlar..

25.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk sezon finali 52. bölüm fragmanında nefesler tutuldu Defne ve Ömer kavuştu

Kiralık Aşk sezon finali 52. bölüm fragmanında nefesler tutuldu! Defne ve Ömer kavuştu!

Kiralık Aşk 52. sezon finali fragmanıyla nefesleri kesecek. Bu akşam Star TV ekranlarında sezon finali bölümüyle ekranlara gelecek olan Kiralık Aşk'ta birbirinden ilginç gelişmeler yaşanacak. Dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer kavuşuyor. Fakat bazı pürüzler buna engel oluyor. Evliliklerine karşı duran kişi kim? Yeni bölümüyle merak uyandıran Kiralık Aşk bu akşam sizlerle...

24.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanında Defne kaçıyor

Kiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanında Defne kaçıyor!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Yarın akşam sezon finali ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta Ömer ve Defne evlenebilecek mi? Defne anneannesinin iznini almadan evlenmiyor. Kiralık Aşk 52. bölüm sezon finali fragmanları ve dahası haberimizde.

23.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisinin heyecanla beklenen 52. bölüm fragmanı..

Kiralık Aşk dizisinin heyecanla beklenen 52. bölüm fragmanı..

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanını yayınladı. Cuma akşamı ekrana gelecek olan Kiralık Aşk 52. bölüm izleyenlere bomba gibi bir sezon finali yaşatacak. Defne ve Ömer evleniyor. İşte Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanı..

21.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk 52.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Kiralık Aşk 52.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kiralık Aşk dizisinin hayranları şimdi merakla 52.bölüm fragmanını bekliyor. Kiralık Aşk'ın Cuma günü yayınlanan son bölümünde çok duygusal sahneler yer aldı. Ömer ve Defne arasında yaşananlar izleyenleri adeta şoke etti. Hayranlarının beklediği 52.bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

19.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 51. yeni bölümü ile bu akşam ekrana kilitleyecek

Kiralık Aşk dizisi 51. yeni bölümü ile bu akşam ekrana kilitleyecek!

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk bu akşam 51. bölüm ile ekrana gelecek. Defne ve Ömer'in ayrılığı gündeme bomba gibi düşüyor. Peki ayrılık ne kadar sürecek? Büyük sır ortaya çıkıyor..Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

17.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 51. bölüm fragmanına damga vuran olay

Kiralık Aşk dizisi 51. bölüm fragmanına damga vuran olay!

Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı ile herkesi ekran başına kilitliyor. Cuma akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan Kiralık Aşk dizisinde Defne ve Ömer arasındaki ayrılık herkesi şok ediyor. Kiralık Aşk 51. bölümde neler yaşanacak? İşte Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı..

15.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 51. yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta

Kiralık Aşk dizisi 51. yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta!

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk'ın 51. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Cuma akşamı ekrana gelecek olan Kiralık Aşk dizisinde neler olacak merak konusu. Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizde. İşte Kiralık Aşk 50. son bölümde yaşananlar..

13.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk son bölümde nefes kesen sahne

Kiralık Aşk son bölümde nefes kesen sahne!

Kiralık Aşk dizisi dün akşam nefes kesen bir bölüm ile ekranlara geldi. Kiralık Aşk 50. bölümde Ömer'in dedesi isteme gününde gelince işler karışıyor. Kiralık Aşk 50. bölüm dün akşam heyecan seviyesi yüksek bir bölüm ile izleyicilerinin karşısına çıktı. Peki Kiralık Aşk 50. bölümde başka neler yaşandı? İşte dizinin son bölümünde ekrana gelen sahneler

11.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 50. bölüm fragmanında kötü sürpriz

Kiralık Aşk dizisi 50. bölüm fragmanında kötü sürpriz!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanında heyecan dorukta. Yarın akşam ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer arasında neler olacak? Kiralık aşk 50. bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde.

9.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisinin merakla beklenen 50.bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk dizisinin merakla beklenen 50.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk dizisinin 50.bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Kiralık Aşk hayranları dizinin fragmanı için sosyal medyada Star TV'yi adeta mesaj yağmuruna tuttu. Kiralık Aşk'ta Ömer, Defne'nin sürpriz karşısında çok şaşırmıştı, peki şimdi ne olacak...

7.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 49. son bölümde şok eden karşılaşma

Kiralık Aşk dizisi 49. son bölümde şok eden karşılaşma!

Kiralık Aşk bomba etkisi yaratacak bir bölüm ile ekrana geldi. Cuma akşamı 49. bölümü yayınlanan Kiralık Aşk'ta Ömer, Defne'yi istemeye gitti. Fakat sürpriz karşılaşma herkese gergin dolu anlar yaşattı. İşte Kiralık Aşk son bölümde yaşananlar ve dahası..

5.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 49. bölüm için nefesler tutuldu

Kiralık Aşk dizisi 49. bölüm için nefesler tutuldu!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk bu akşam 49. bölümü ile ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk'ın 49. bölümünde Defne ve Ömer baş başa bir hafta sonu geçiriyor. İşte Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanları ve merak edilen detaylar..

3.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 49. bölüm yeni fragmanında Defne ve Ömer yakınlaşması

Kiralık Aşk dizisi 49. bölüm yeni fragmanında Defne ve Ömer yakınlaşması!

STAR TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanı ile ekrana kilitliyor. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Defne ve Ömer baş başa kalıyor. İzleyenleri heyecan dolu dakikalar bekliyor. Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

31.05.2016Kelebek
Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanında Defne ve Ömer arasında bakın neler oluyor

Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanında Defne ve Ömer arasında bakın neler oluyor!

Kiralık Aşk'ın 49.bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanında Defne ve Ömer arasında çok romantik anlar yaşanıyor. Defne'nin Ömer'in yakınlaştığı sahneler sosyal medyada da büyük ses getirdi. İşte Kiralık Aşk 49.bölüm fragmanı

31.05.2016Gündem
Kiralık Aşk 48. yeni bölümü için heyecan dorukta

Kiralık Aşk 48. yeni bölümü için heyecan dorukta!

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk bu akşam 48. bölümü ile ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Defne ve Ömer düğün hazırlığında. Düğün öncesi büyük sır ortaya çıkacak. Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

27.05.2016Gündem
Kiralık Aşk dizisi 48. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanıyor

Kiralık Aşk dizisi 48. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanıyor?

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk'ın 48. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Kısa bir süre sonra yayınlanması beklenen Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak? Defne ve Ömer ayrılıyor mu? Kiralık Aşk son bölümde yaşananlar haberimizde.

23.05.2016Gündem
Kiralık Aşk 48.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Kiralık Aşk 48.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kiralık Aşk dizisi bu hafta nefesleri kesen bir bölüm ile ekranlara geldi. Kiralık Aşk'ta Defne'nin büyük sırrı ortaya çıktı. Dizinin son bölümünde Ömer, Defne hakkında artık ne düşünecek? Kiralık Aşk hayranları şimdi merakla 48.bölüm fragmanını bekliyor. Peki Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte dizinin son bölümü hakkında detaylar..

22.05.2016Gündem
Kiralık Aşk dizisi 47. bölüm 2. fragmanında şaşırtan olay

Kiralık Aşk dizisi 47. bölüm 2. fragmanında şaşırtan olay!

Kiralık Aşk 47. bölüm için nefesler tutuldu.Cuma akşamı ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer arasındaki gerginlik artıyor. Defne'nin sırrı çözülecek mi? Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde..

19.05.2016Gündem