MENÜ

Kiralık Aşk Yeni Bölüm

Kiralık Aşk Yeni Bölüm ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kiralık Aşk Yeni Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kiralık Aşk Yeni Bölüm haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 197 Kiralık Aşk Yeni Bölüm haberi bulunmuştur.

Kiralık Aşk Yeni Bölüm Haberleri

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında sürpriz karar Pamir artık yok

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında sürpriz karar! Pamir artık yok!

Kiralık Aşk'ın geçtiğimiz haftaki sürprizli finali ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu olmuş, Defne ve Ömer ilişkisindeki yeni gelişmeler büyük bir merakla beklenmişti. Kiralık 66. bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Romantik komedi türündeki dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer'den sürpriz bir karar geliyor. İşte, Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve son bölümden detaylar!

20.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanına Elçin Sangu’nun sesi damga vurdu

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanına Elçin Sangu’nun sesi damga vurdu

Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’un paylaştığı Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanıyla hem meraklandırdı, hem de şaşırttı. Bu akşam 64. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan dizide Ömer ve Defne aşkı daha yoğunlaşıyor. Ömer'in her daim yayında olan Defne, sevdiği adama şarkı söylüyor. Peki, Elçin Sangu'nun sesiyle büyülediği Kiralık Aşk 64. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte, son günlerdeki iddialara cevap ve detaylar!

9.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk 64. bölüm yeni fragmanında sesiyle büyülüyor Final iddiaları doğru mu

Kiralık Aşk 64. bölüm yeni fragmanında sesiyle büyülüyor! Final iddiaları doğru mu?

Ocak ayında final yapacağı iddia edilen Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanıyla sürprizlerle dolu gelişmelerin sinyalini verdi. Cuma akşamlarının romantik dizisi Kiralık Aşk 64. bölüm fragmanında Ömer'in baş dönmeleri devam ediyor. Her şeye rağmen onun yanında olan Defne ise onu sesiyle iyi etmeye çalışıyor. İşte, Kiralık Aşk 64. bölüm fragmanları ve final iddialarına yanıt!

8.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk 61. bölüm yeni fragmanında Defneden şaşırtan teklif

Kiralık Aşk 61. bölüm yeni fragmanında Defne'den şaşırtan teklif

Kiralık Aşk macerası için geri sayım sürerken dizinin yeni fragmanları hem yürek hoplattı, hem de merak uyandırdı. Cuma günü 61. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan Kiralık Aşk'ın 61. bölüm fragmanlarına bakılırsa yeni bir aşk filizleniyor. Defne ise yeniden Ömer'in asistanı olmaya hazırlanıyor. Peki, Pamir cephesinde neler oluyor? İşte Kiralık Aşk 61. bölüm yeni fragmanları ve sürpriz detaylar!

17.11.2016Televizyon
Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanında şaşırtan sahne

Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanında şaşırtan sahne

Kiralık Aşk'ın heyecanla beklenen 60. bölüm fragmanları yayınlandı. Geçtiğimiz hafta başlayan Defne ve Ömer yakınlığı Kiralık Aşk yeni bölümünde de sürmeye devam ediyor. Heyecan dolu kaçış, kovalamaca ve aksiyonlu bölümde sır perdesini aralayan Ömer, artık tüm kartları açık oynamaya başlıyor. Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar haberimizde!

9.11.2016Televizyon
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömerin kuralları

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömer'in kuralları!

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömer'in kuralları yeni bölüme damgasını vuracak. Defne ve Ömer arasında yeniden alevlenen aşk dolu dizgin devam ediyor. Kiralık Aşk 58. bölüm ikinci fragmanında Ömer, Defne'ye mutlu olacakları formülü 3 kural ile açıklıyor. Kiralık Aşk yeni bölümde oludkça romantik anlarla izleyicileri ile buluşacak. Peki Kiralık Aşk 58. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

26.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasında buzlar eriyor

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasında buzlar eriyor

Kiralık Aşk dizisi yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde yaşananlar Ömer ve Defne'nin arasındaki buzların eridiğini gösteriyor. Dizinin sevilen iki karakterinin arasına bu kez Pamir giriyor. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne'nin aralarının düzelmesinin ardından Pamir'in tavrı nasıl olacak? İşte Kiralık Aşk 57. bölüm fragmanı ve meydana gelen olaylar

18.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında şifre: Defne

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında şifre: Defne!

Kiralık Aşk dizisinin son bölümünün hemen ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasındaki buzlar erirken, bir sahnede Defne'nin, Ömer'den bir şifre istemesi üzerine gelen cevap onu mutlu ediyor. Ömer'in şifresinin Defne oluşu yeni bölüm fragmanının eğlenceli sahnelerinden biri. Peki Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

15.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Defnenin kızgınlığı geçti mi

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Defne'nin kızgınlığı geçti mi?

Kiralık Aşk 56. bölüm fragmanı son bölümün ardından hemen ekranlara geldi. Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanında yaşananlar dikkat çeken anlara sahne oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanında Defne'nin Ömer'e karşı olan kızgınlığı biraz azalmış durumda. Peki Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

8.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında Defnenin sırrı ortaya çıkıyor

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında Defne'nin sırrı ortaya çıkıyor!

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında Defne kendini iki erkeği birbirine düşüren kadın gibi hissediyor ve bu durum onu iyicene sinirlendiriyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında bu hafta Defne'nin hazine gibi sakladığı defterine ulaşarak merakta bırakan bir sahne ile fragman son buluyor. Peki Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

4.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV ekranlarının ve Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan Kiralık Aşk 54. son bölümüyle izleyenlerin nefesini kesti. Sevilen dizinin son bölümünün bitmesinin ardından izleyiciler Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı için arama yaptılar. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

2.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk 54. yeni bölüm için nefesler tutuldu

Kiralık Aşk 54. yeni bölüm için nefesler tutuldu!

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk 54. bölümü ile yarın akşam ekrana gelmeye hazır. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk 54. bölümde Defne ve Ömer yeniden karşı karşıya geliyor. Ömer kendini affettirebilecek mi? Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanları haberimizde.

29.09.2016Kelebek
Kiralık Aşk 54. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Kiralık Aşk 54. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk 54. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Sürprizlerle dolu dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer uzun zaman sonra ilk kez yüzleşiyor. Peki aşk yeniden başlayacak mı? Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

27.09.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 50. bölüm fragmanında kötü sürpriz

Kiralık Aşk dizisi 50. bölüm fragmanında kötü sürpriz!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanında heyecan dorukta. Yarın akşam ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer arasında neler olacak? Kiralık aşk 50. bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde.

9.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk 48. yeni bölümü için heyecan dorukta

Kiralık Aşk 48. yeni bölümü için heyecan dorukta!

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk bu akşam 48. bölümü ile ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Defne ve Ömer düğün hazırlığında. Düğün öncesi büyük sır ortaya çıkacak. Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

27.05.2016Gündem
Kiralık Aşka damga vuran öpüşme sahnesi - İzle

Kiralık Aşk'a damga vuran öpüşme sahnesi - İzle

Bu akşam yeni bölümü ile STAR TV'de izleyici karşısına çıkacak olan Kiralık Aşk'ta sürpriz sahneler yaşanacak. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisinde Defne her şeyden uzaklaşmak ister fakat Ömer onu yalnız bırakmaz. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanına Defne ve Ömer'in öpüşme sahnesi damga vurdu. İşte Kiralık Aşk 40. yeni bölümden sürpriz detaylar..

1.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 39. yeni bölüm ile ekrana kilitleyecek - izle

Kiralık Aşk 39. yeni bölüm ile ekrana kilitleyecek - izle

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk bu akşam 39. bölüm ile ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk yeni bölüm için nefesler tutuldu. Defne ve Ömer arasında neler olacak? İşte Kiralık Aşk 39. bölüm fragmanları ve merak edilenler..

25.03.2016Kelebek
Kiralık Aşk 38. bölüm fragmanında romantik anlar - izle

Kiralık Aşk 38. bölüm fragmanında romantik anlar! - izle

Her bölümü ile izleyicilerine unutulmaz bir dizi keyfi yaşatan Kiralık Aşk 38. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer mutluluğun zirvesinde! İkili arasında romantik anlar yaşanıyor. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve gelişmeleri haberimizde…

18.03.2016Kelebek
Kiralık Aşk 37. yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz - izle

Kiralık Aşk 37. yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz - izle

Star Tv’nin ilgiyle izlenen dizisi Kiralık Aşk bu akşam 37. Bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Dizide bu hafta Saba Tümer sürprizi damga vuracak. Yeni bölümde neler yaşanacak? Yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizden bulabilirsiniz.

11.03.2016Kelebek
Kiralık Aşk 36.bölüm izle Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kiralık Aşk 36.bölüm izle! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kiralık Aşk 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümü ile seyircilerini ekran başına kilitleyen Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Cuma akşamları ekrana gelen dizi Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

27.02.2016Kelebek
Kiralık Aşk 35. yeni bölüm 2. fragmanı: aşk ateşi büyüyor - izle

Kiralık Aşk 35. yeni bölüm 2. fragmanı: aşk ateşi büyüyor! - izle

Kiralık Aşk 35. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. Star TV'nin romantik komedi dizisi Kiralık Aşk her bölümünde seyircilere farklı heyecanlar yaşatmaya devam ediyor. Defne ve Ömer'in bir küs bir barışık hallerine şahit olduğumuz dizinin 34. son bölümü dün akşam ekrana geldi. Kiralık Aşk 35. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde.

20.02.2016Kelebek
Kiralık Aşk 29. bölüm 2. fragmanı izle

Kiralık Aşk 29. bölüm 2. fragmanı izle!

Kiralık Aşk dizisi 29. yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00'de Star'da. Defne ve Ömer'e aralarındaki aşkın alevlenmesi için gerekli olan sevimli bir oyun oynanacak. Kiralık Aşk'ın 29. yeni bölümünde Defne ve Ömer'in romantik dakikalarına şahit olacaksınız. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanlarıyla karşınızda.

13.01.2016Gündem
Tüm Kanalların Yayın Akışı | 16 Ekim 2015 Cuma TV Rehberi

Tüm Kanalların Yayın Akışı | 16 Ekim 2015 Cuma TV Rehberi

Tüm kanallarda sevilen dizi ve yarışma programları saat kaçta ? Cuma günü takipte olduğunuz tüm TV kanallarının yayın akışı listesine haberimizden ulaşabilirsiniz.

16.10.2015Gündem
Star TV Yayın Akışı | 16 Ekim 2015 Cuma TV Rehberi

Star TV Yayın Akışı | 16 Ekim 2015 Cuma TV Rehberi

Star TV 'de yayınlanan dizi Kiralık Aşk kaçta? Canlı programlar ve tekrarlar ne zaman?

16.10.2015Gündem
Kiralık  Aşk yeni bölümüyle Star Tv’de (7. Bölümde neler olacak, saat kaçta, hangi kanalda)

Kiralık Aşk yeni bölümüyle Star Tv’de (7. Bölümde neler olacak, saat kaçta, hangi kanalda?)

Star Tv’nin vazgeçilmez dizisi Kiralık Aşk yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bu akşam saat 20.00’da izleyiciyle buluşacak olan Kiralık Aşk dizisinde aşk ve heyecan dolu dakikalar sizleri bekliyor.

31.07.2015Gündem
Star Tv yayın akışı değişti mi Bugün hangi programlar var

Star Tv yayın akışı değişti mi? Bugün hangi programlar var?

Star Tv, yayın akışındaki değişiklikle gündeme geldi. Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun’un başrollerini paylaştığı Nefes Nefese’nin yayın günü değişti. Peki, Star Tv yayın akışında bugün hangi programlar var?

3.10.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk 28. yeni bölüm fragmanı: Aslı ayrılmaya karar veriyor

Siyah Beyaz Aşk 28. yeni bölüm fragmanı: Aslı ayrılmaya karar veriyor

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yaklaşık 1 dakika süren Siyah Beyaz Aşk 28. bölüm fragmanında Aslı, Ferhat'tan ayrılmaya karar veriyor; Ferhat son sözü söylemesini istiyor! Peki Ferhat, Aslı’yı ayrılık kararından döndürebilecek mi? İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

26.04.2018Televizyon
Tehlikeli Karım dizisinin oyuncuları kimler İşte Tehlikeli Karım dizisinin oyuncuları ve konusu

Tehlikeli Karım dizisinin oyuncuları kimler? İşte Tehlikeli Karım dizisinin oyuncuları ve konusu

Tehlikeli Karım ilk bölümü ile ekran önüne çıkıyor. Oyuncuları ile dikkat çeken Tehlikeli Karım, genel konusuyla da merak ediliyor. Başrollerinde Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ gibi oyuncuların yer aldığı Tehlikeli Karım, Show Tv ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkacak. İşte, dizinin oyuncuları ve detaylı bilgiler

25.03.2018Televizyon
Delibal filminin oyuncuları kimdir İşte dizinin konusu ve oyuncu kadrosu

Delibal filminin oyuncuları kimdir? İşte dizinin konusu ve oyuncu kadrosu

Delibal filminin oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun yer aldığı Delibal filminin konusu da oldukça dikkat çekiyor. Peki, Delibal filminin oyuncuları kimdir? İşte, dizinin konusu ve oyuncu kadrosu.

7.02.2018Televizyon
Bugün hangi diziler var (Kanal D, Star, ATV, Fox TV yayın akışı)

Bugün hangi diziler var? (Kanal D, Star, ATV, Fox TV yayın akışı)

Yayın akışında bugün hangi diziler var sorusu seyircilerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Yeni yıl nedeniyle bazı dizilerin yer almayacak olması, vatandaşların dikkatini çekerken, gözler diziler ve programların yer aldığı yayın akışına çevrildi. Peki, Bugün hangi diziler yer alacak? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı Kanal D, ATV, Star ve Fox TV yayın akışı hakkında detaylı bilgiler

2.01.2018Televizyon
Çocuklar Duymasın bu akşam neden yok

Çocuklar Duymasın bu akşam neden yok?

Çocuklar Duymasın, Kanal D yayın akışında yer almaması nedeniyle dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Her pazar akşamı Kanal D ekranlarında yer alan Çocuklar Duymasın, yayın akışında olmayınca neden yok sorusu ile karşı karşıya kaldı. Peki, Çocuklar Duymasın ne zaman yayınlanacak? İşte, konuyla ilgili bazı detaylar

19.11.2017Televizyon
Ateşböceği dizisi bu akşam neden yok Atşeböceği yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Ateşböceği dizisi bu akşam neden yok? Atşeböceği yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Ateşböceği dizisi bu akşam neden yok sorusunun yanıtını merak eden binlerce dizisever konuyla alakalı araştırmalarına devam ediyorlar. Ateşböceği dizisi yayınlanan 12. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmıştı. Fakat Ateşböceği dizisinin 21 Eylül yayın akışında bulunmaması izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Diziseverler 'Ateşböceği dizisi neden yok?, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?' gibi sorulara oldukça yoğun ilgi gösterdiler. Peki, Ateşböceği dizisi bu akşam neden yok? Atşeböceği yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

21.09.2017Televizyon
Türk Malı dizisi oyuncuları kimdir

Türk Malı dizisi oyuncuları kimdir?

Türk Malı dizisi oyuncuları birçok izleyici tarafından en çok merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam etti. Geçtiğimiz yıllarda ekranlarda yer alan Türk Malı dizisi tekrardan gündeme gelerek oldukça eğlenceli bir kadroyla bu yıl yeniden ekranlara taşındı. Peki, Türk Malı dizisi oyuncuları kimdir? İşte detaylar.

9.07.2017Televizyon
Ateşböceği son bölüm ardından 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ateşböceği son bölüm ardından 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ateşböceği son bölümüyle dün akşam izleyici karşısına çıktı. Yaz sezonunun yeni dizisi Ateşböceği 2. bölümünde Barış, masum bir niyetle başladığı oyunun sandığı kadar kolay olmadığını anladı. Yeni başlangıçlar, yeni ilişkilerin tohumlarını atmaya başlayan Barış ve Aslı arasında neler olacağını merak eden izleyiciler Ateşböceği yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı.

7.07.2017Televizyon
Ateşböceği dizisi oyuncuları kimdir

Ateşböceği dizisi oyuncuları kimdir?

Ateşböceği oyuncuları, dizinin ilk bölümünün yayınlanmasının ardından merakla araştırılmaya başlandı. İkinci bölümün ekrana gelmesinin akabinde dizinin baş ve yan rollerinde oynayan oyuncuların kim olduğu ve daha önce hangi projelerde yer aldığı bilgisi merakla araştırılmaya başlandı. Peki, Ateşböceği dizisi oyuncuları kimdir? İşte, ikinci bölümün ardından sorgulanmaya başlanan Ateşböceği oyuncuları ve detaylı bilgiler

6.07.2017Televizyon
İki bayram arası ekranın yenileri

İki bayram arası ekranın yenileri

Başlamak için bayramın bitmesini bekleyen diziler bu hafta sökün ediyor. Salı gecelerinde yine zorlu bir rekabet var.

30.06.2017Televizyon
Çarkıfelek konuklarından Nergis Kumbasar kimdir

Çarkıfelek konuklarından Nergis Kumbasar kimdir?

Fenomen yarışma Çarkıfelek yepyeni içeriği, ünlü konukları, büyük ödülleri ve Mehmet Ali Erbil’in eğlenceli sunumuyla Star ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor . Çarkıfelek’e bu akşam Mehmet Ali Erbil’in rol arkadaşı Nergis Kumbasar da konuk olacak. Peki, Nergis Kumbasar kimdir?

25.06.2017Televizyon
Türk Malı oyuncuları kimdir

Türk Malı oyuncuları kimdir?

Türk Malı dizisi, Star TV ekranlarında yayın hayatına yeniden başlıyor. Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan ve yaz sezonunda ekranlarda olacak olan Türk Malı, oyuncuları ile de merak ediliyor. İşte, Şafak Sezer'in başrolünde yer alacağı Türk Malı oyuncuları ve konusu hakkında detaylı bilgiler

16.05.2017Televizyon
Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan final bölümüyle duygu dolu anlar yaşattı Final bölümünde neler oldu

Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan final bölümüyle duygu dolu anlar yaşattı! Final bölümünde neler oldu?

Kiralık Aşk bu akşam ekranlara gelen final bölümüyle izleyicilerine oldukça duygu dolu dakikalar yaşattı. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine oldukça eğlenceli ve samimi dakikalar yaşatan Kiralık Aşk bu akşam yayın hayatına elveda dedi. Hem ekranlara hem de izleyicilere veda eden Kiralık Aşk'ın final sıcacık dakikalar yaşandı. Final bölümünde zaman aktı, hamilelik halleriyle, çocuklarıyla, etraflarında toplanan sevgiyle Defne ve Ömer’in mutluluklarına seyirciler doydu. Aşk kazanıyor ve Ömer’le Defne hak ettikleri yere geldiler. İşte, Kiralık Aşk final bölümünde yaşananlar.

20.01.2017Televizyon
Kiralık Aşk 69. bölüm final fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk 69. bölüm final fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk'ta final heyecanı için sayılı gün kaldı. Dizinin son yayınlanan bölümde Defne'nin gebelik testi yaptırdığı anlar heyecan yaratmış, final bölümünde yaşanacaklar merak konusu olmuştu. Kiralık Aşk 69. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla finale dair ilk ipuçları gelmiş olacak. Peki, Kiralık Aşk 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.01.2017Televizyon
Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyiciye oldukça heyecanlı dakikalar yaşattı. Ekranlarda başladığı günden itibaren izleyiciler tarafından oldukça beğenilen eğlenceli ve romantik dizi Kiralık Aşk yeni bölümüyle haftaya cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde oldukça hareketli dakikalar yer aldı. Son bölümde Defne ve Ömer, artık bambaşka bir heyecanın kapısındaydı. Defne hamile olup olmadığına bakarken, Ömer'in sırrı nihayet açığa çıktı. Son bölümün hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yaptılar. Peki, Kiralık Aşk 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.01.2017Televizyon
Kiralık Aşk bu akşam neden yayınlanmayacak Kiralık Aşk yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

Kiralık Aşk bu akşam neden yayınlanmayacak? Kiralık Aşk yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kiralık Aşk bu akşam yayınlanması gereken 68. bölümüyle diziseverler tarafından oldukça merak konusu oldu. Ekranların herkes tarafından oldukça beğenisini kazanan ve sevilen dizisi Kiralık Aşk bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda yayınlanmayacak. Sevilen dizi Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanının da yayınlanmaması oldukça merak edilmişti. Kanal tarafından yayın akışından çıkartılan dizi izleyicileri üzücü haber verdi. Diziseverler, Kiralık Aşk bu akşam neden yayınlanmadı? Kiralık Aşk yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? gibi aramalara oldukça yoğun ilgi gösterdi. Peki, Kiralık Aşk yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

6.01.2017Televizyon
Kiralık Aşk 68. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk 68. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk final için gün sayarken yeni bölümleriyle şaşırtmaya devam ediyor. Elçin Sangu ve Barış Arduç'un başrollerini paylatığı dizinin son bölümünde yeni yıl heyecanı yaşanmış, finalde Defne ayaklarını yerden kesecek bir sürprizle karşılaşmıştı: Her şeyi hikayenin ta başına döndürecek bir sürpriz. Son bölüm finaliyle şaşırtan Kiralık Aşk 68. bölüm fragmanı da merak konusu olmuştu. Peki, Kiralık Aşk 68. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4.01.2017Televizyon
Kiralık Aşk son bölümün ardından 68. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk son bölümün ardından 68. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça eğlenceli dakikalar yaşattı. Ekranlarda başladığı günden itibaren izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatan dizisi Kiralık Aşk'ta bu akşam heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde yaşanan gelişmeler diziye damgasını vurdu. Son bölümde Defne, Neriman'ın dolduruşuna gelip, Ömer'in aklına evlilik fikrini sokmak için türlü oyunlara girdi. Fakat bilmediği şey, Ömer'in aklında bunun zaten olduğuydu. Son bölümün hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanı için arama yapmaya başladılar. Peki, Kiralık Aşk 68. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk 67. bölüm fragmanında Ömerden büyük sürpriz İşte Kiralık Aşk final tarihi

Kiralık Aşk 67. bölüm fragmanında Ömer'den büyük sürpriz! İşte Kiralık Aşk final tarihi

Kiralık Aşk finali için geri sayım sürerken yayınlanan yeni fragmanlarla finale doğru giden sürece dair ipuçları da geliyor. Sevilen romantik komedide bu hafta yılbaşı sürprizleri yapılacak. Ömer'den Defne'ye sürprizler gelecek, Ömer ve Defne yeni yıla birlikte girmenin mutluluğunu başkalarıyla da paylaşacak. Peki, Kiralık Aşk 67. bölümünde başka neler olacak? İşte, Kiralık Aşk yeni fragmanı ve daha fazlası!

30.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk son bölümün ardından 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk son bölümün ardından 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenlere oldukça keyifli dakikalar yaşattı. Ekranların soluksuz takip edilen dizisi Kiralık Aşk'ta yine heyecan doruktaydı. Cuma akşamının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Kiralık Aşk'ın bu akşam yayınlanan bölümünde ilginç dakikalar yaşandı. Son bölümde Ömer'in sıkıntısı sonunda nihayetleniyor fakat çok ilginç ve merak uyandırıcı şekilde. Son bölümün ardından izleyiciler Kiralık Aşk 67. bölüm fragmanı için arama yapmaya başladılar. Peki, Kiralık Aşk 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk 65. bölüm 2. fragmanında Defneden şaşırtan talep

Kiralık Aşk 65. bölüm 2. fragmanında Defne'den şaşırtan talep

Kiralık Aşk yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken 2 fragmanda birden geldi. Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı Kiralık Aşk yeni bölümünde Defne akıllara zarar bir çılgınlık yapıyor. Peki, Defne'nin çılgın teklifine, Ömer ne cevap verecek. Bunu gerçekten yapacaklar mı? Sinan ise gördüğü manzarayla kahroluyor! İşte, Kiralık Aşk 65. bölüm fragmanları ve daha fazlası!

16.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk 63. bölüm fragmanında Defne sırrı çözebilecek mi

Kiralık Aşk 63. bölüm fragmanında Defne sırrı çözebilecek mi?

Kiralık Aşk yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyenleri oldukça heyecanlı dakikalar bekliyor. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen romantik dizisi Kiralık Aşk yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde oldukça ilginç dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Ömer'in büyük bir sırrı var. Kimseye söylemek istemiyor. Ömer kendi içinde lime lime olurken, bu sırrı herkesten nasıl saklayacak? Sevdiği adamın bir derdi olduğunu anlayan Defne bu sırra erişmeye çabalıyor. Sırrı çözebilecek mi? İşte, Kiralık Aşk 63. bölüm fragmanıyla sizlerle.

2.12.2016Kelebek
Kiralık Aşk 63. bölüm yeni fragmanında beklenen oluyor

Kiralık Aşk 63. bölüm yeni fragmanında beklenen oluyor

Kiralık Aşk, heyecan ve gizem dolu yeni fragmanlarıyla takipçilerinin karşısına çıktı. Cuma günü ekrana gelecek olan Kiralık Aşk 63. bölümünde Ömer’in ataklarının sebebi netleşiyor. Bir yandan şirkette de büyük bir telaş var. Çünkü İso bebek şirkete geliyor. Ve finalde ise uzun zamandır beklenilen olay nihayet gerçekleşiyor. İşte, Kiralık Aşk 63. bölüm fragmanları ve yeni bölümden ilk detaylar!

2.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk 62. bölüm fragmanı korkuttu Ömerin nesi var

Kiralık Aşk 62. bölüm fragmanı korkuttu! Ömer'in nesi var?

Kiralık Aşk dizisinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümü öncesi yayınlanan fragmanlar, dizinin takipçilerinin kafasında soru işaretleri yarattı. Cuma akşamlarının sevilen dizisinin 62. bölümünde Seda'nın aldığı karar şaşırtacak. Evde parti planı yapan Ömer'in başına gelen şey ise herkesi korkutacak. Peki, Kiralık Aşk yeni bölümünde başka neler yaşanacak? Pamir'in yeni planı ne? İşte, Kiralık Aşk 62. bölüm fragmanı ve özeti!

25.11.2016Televizyon