MENÜ

Kiralık Aşk Izle

Kiralık Aşk Izle ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kiralık Aşk Izle haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kiralık Aşk Izle haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 112 Kiralık Aşk Izle haberi bulunmuştur.

Kiralık Aşk Izle Haberleri

Kiralık Aşk izle Ömer Defne hakkında gerçekleri öğreniyor

Kiralık Aşk izle Ömer Defne hakkında gerçekleri öğreniyor!

Kiralık Aşk yeni bölümüyle Star TV'de izlenmeye hazır. Ömer, kendisine hediye kitap alanın Defne olduğunu şoförü sayesinde öğreniyor ve 'tatlı bir şok' yaşıyor. Yeni bölümde Defne ile Ömer birbirlerine iyiden iyiye yakınlaşacak. Ömer, Defne'ye olan aşkını her hareketiyle belirtmeye başlayacak tabi Defne de bu durumdan hiç şikayetçi değil. İşte yeni bölüm fragmanı ve detaylar...

7.08.2015Kelebek
Kiralık Aşk izle yeni bölümde Defne ve Ömer aşk sarhoşu

Kiralık Aşk izle yeni bölümde Defne ve Ömer aşk sarhoşu!

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Kiralık Aşk'ın 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk 8’nci bölümüyle 7 Ağustos cuma günü saat 20.00'da Star'da izlenebilecek.

4.08.2015Kelebek
Kiralık Aşk 54. bölümde Defne sinirlerine hakim olamıyor

Kiralık Aşk 54. bölümde Defne sinirlerine hakim olamıyor!

Kiralık Aşk dizisi yayınlanan son bölümü ile ekranda fırtınalar estirdi. Kiralık Aşk dizisinin yayınlanan son bölümünde Ömer ve Defne hiç beklenmedik bir anda karşılaştılar. Bu ani karşılaşmadan sonra birbirine aşık ikili ne yapacağını şaşırıyor ama Defne sinirlerine hakim olamıyor. Ömer artık dayanamıyor ve tavrı gittikçe gerginleşiyor. Sinan'a Defne'yi istediğini söylüyor. Peki Ömer Defne'yi kazanmak için neler yapacağı ise merak konusu. İşte Kiralık Aşk dizisinin son bölümünde yaşananlar ve dizinin kısa özeti

1.10.2016Televizyon
Kiralık Aşk 54. yeni bölüm için nefesler tutuldu

Kiralık Aşk 54. yeni bölüm için nefesler tutuldu!

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk 54. bölümü ile yarın akşam ekrana gelmeye hazır. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk 54. bölümde Defne ve Ömer yeniden karşı karşıya geliyor. Ömer kendini affettirebilecek mi? Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanları haberimizde.

29.09.2016Kelebek
Kiralık Aşk 54. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Kiralık Aşk 54. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk 54. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Sürprizlerle dolu dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer uzun zaman sonra ilk kez yüzleşiyor. Peki aşk yeniden başlayacak mı? Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

27.09.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 52. bölüm sezon finalinde şok

Kiralık Aşk dizisi 52. bölüm sezon finalinde şok!

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk 52. bölüm sezon finali ile herkesi ekrana kilitledi. Cuma akşamı yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde Defne tüm gerçekleri Ömer'e anlatıyor. Peki düğün yapılacak mı? Kiralık Aşk 52. bölüm sezon finali ve dahası haberimizde.

30.06.2016Kelebek
Kiralık Aşkın 52. bölüm sezon finalinde heyecan dolu dakikalar

Kiralık Aşk'ın 52. bölüm sezon finalinde heyecan dolu dakikalar!

STAR TV'nin heyecanlı dizisi Kiralık Aşk 52. bölümü ile sezon finali yaptı. Cuma akşamı sezon finali yayınlanan Kiralık Aşk herkesi ekran başına kilitledi. Defne ve Ömer'in düğün öncesi zor anlar yaşadılar. İşte Kiralık Aşk'ın merakla beklenen sezon finali..

27.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk 52. bölüm sezon finalinde şok eden sahne

Kiralık Aşk 52. bölüm sezon finalinde şok eden sahne!

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk dün akşam sezon finali ile ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Kiralık Aşk'ın sezon finali herkesi ekran başına kilitledi. Defne ve Ömer'in düğünü yapıldı mı? İşte Kiralık Aşk 52. bölüm sezon finalinde yaşananlar..

25.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk sezon finali 52. bölüm fragmanında nefesler tutuldu Defne ve Ömer kavuştu

Kiralık Aşk sezon finali 52. bölüm fragmanında nefesler tutuldu! Defne ve Ömer kavuştu!

Kiralık Aşk 52. sezon finali fragmanıyla nefesleri kesecek. Bu akşam Star TV ekranlarında sezon finali bölümüyle ekranlara gelecek olan Kiralık Aşk'ta birbirinden ilginç gelişmeler yaşanacak. Dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer kavuşuyor. Fakat bazı pürüzler buna engel oluyor. Evliliklerine karşı duran kişi kim? Yeni bölümüyle merak uyandıran Kiralık Aşk bu akşam sizlerle...

24.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanında Defne kaçıyor

Kiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanında Defne kaçıyor!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Yarın akşam sezon finali ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta Ömer ve Defne evlenebilecek mi? Defne anneannesinin iznini almadan evlenmiyor. Kiralık Aşk 52. bölüm sezon finali fragmanları ve dahası haberimizde.

23.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisinin heyecanla beklenen 52. bölüm fragmanı..

Kiralık Aşk dizisinin heyecanla beklenen 52. bölüm fragmanı..

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanını yayınladı. Cuma akşamı ekrana gelecek olan Kiralık Aşk 52. bölüm izleyenlere bomba gibi bir sezon finali yaşatacak. Defne ve Ömer evleniyor. İşte Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanı..

21.06.2016Kelebek

Kiralık Aşk 52.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kiralık Aşk dizisinin hayranları şimdi merakla 52.bölüm fragmanını bekliyor. Kiralık Aşk'ın Cuma günü yayınlanan son bölümünde çok duygusal sahneler yer aldı. Ömer ve Defne arasında yaşananlar izleyenleri adeta şoke etti. Hayranlarının beklediği 52.bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

19.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 50. bölüm fragmanında kötü sürpriz

Kiralık Aşk dizisi 50. bölüm fragmanında kötü sürpriz!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanında heyecan dorukta. Yarın akşam ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer arasında neler olacak? Kiralık aşk 50. bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde.

9.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisinin merakla beklenen 50.bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk dizisinin merakla beklenen 50.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk dizisinin 50.bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Kiralık Aşk hayranları dizinin fragmanı için sosyal medyada Star TV'yi adeta mesaj yağmuruna tuttu. Kiralık Aşk'ta Ömer, Defne'nin sürpriz karşısında çok şaşırmıştı, peki şimdi ne olacak...

7.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 49. son bölümde şok eden karşılaşma

Kiralık Aşk dizisi 49. son bölümde şok eden karşılaşma!

Kiralık Aşk bomba etkisi yaratacak bir bölüm ile ekrana geldi. Cuma akşamı 49. bölümü yayınlanan Kiralık Aşk'ta Ömer, Defne'yi istemeye gitti. Fakat sürpriz karşılaşma herkese gergin dolu anlar yaşattı. İşte Kiralık Aşk son bölümde yaşananlar ve dahası..

5.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 49. bölüm için nefesler tutuldu

Kiralık Aşk dizisi 49. bölüm için nefesler tutuldu!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk bu akşam 49. bölümü ile ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk'ın 49. bölümünde Defne ve Ömer baş başa bir hafta sonu geçiriyor. İşte Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanları ve merak edilen detaylar..

3.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 49. bölüm yeni fragmanında Defne ve Ömer yakınlaşması

Kiralık Aşk dizisi 49. bölüm yeni fragmanında Defne ve Ömer yakınlaşması!

STAR TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanı ile ekrana kilitliyor. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Defne ve Ömer baş başa kalıyor. İzleyenleri heyecan dolu dakikalar bekliyor. Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

31.05.2016Kelebek
Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanında Defne ve Ömer arasında bakın neler oluyor

Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanında Defne ve Ömer arasında bakın neler oluyor!

Kiralık Aşk'ın 49.bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanında Defne ve Ömer arasında çok romantik anlar yaşanıyor. Defne'nin Ömer'in yakınlaştığı sahneler sosyal medyada da büyük ses getirdi. İşte Kiralık Aşk 49.bölüm fragmanı

31.05.2016Gündem
Kiralık Aşk 48. yeni bölümü için heyecan dorukta

Kiralık Aşk 48. yeni bölümü için heyecan dorukta!

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk bu akşam 48. bölümü ile ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Defne ve Ömer düğün hazırlığında. Düğün öncesi büyük sır ortaya çıkacak. Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

27.05.2016Gündem
Kiralık Aşk dizisi 48. bölüm fragmanında düğün heyecanı

Kiralık Aşk dizisi 48. bölüm fragmanında düğün heyecanı!

Kiralık Aşk yine herkesi ekrana kilitleyecek. Cuma akşamı 48. bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk dizisinin 2. fragmanı yayınlanacak mı merak konusu. Defne ve Ömer evlilik hazırlıklarına başlıyor. Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

25.05.2016Gündem
Kiralık Aşk dizisi 48. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanıyor

Kiralık Aşk dizisi 48. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanıyor?

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk'ın 48. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Kısa bir süre sonra yayınlanması beklenen Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak? Defne ve Ömer ayrılıyor mu? Kiralık Aşk son bölümde yaşananlar haberimizde.

23.05.2016Gündem
Kiralık Aşk 48.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Kiralık Aşk 48.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kiralık Aşk dizisi bu hafta nefesleri kesen bir bölüm ile ekranlara geldi. Kiralık Aşk'ta Defne'nin büyük sırrı ortaya çıktı. Dizinin son bölümünde Ömer, Defne hakkında artık ne düşünecek? Kiralık Aşk hayranları şimdi merakla 48.bölüm fragmanını bekliyor. Peki Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte dizinin son bölümü hakkında detaylar..

22.05.2016Gündem
Kiralık Aşk dizisi 47. bölüm 2. fragmanında şaşırtan olay

Kiralık Aşk dizisi 47. bölüm 2. fragmanında şaşırtan olay!

Kiralık Aşk 47. bölüm için nefesler tutuldu.Cuma akşamı ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer arasındaki gerginlik artıyor. Defne'nin sırrı çözülecek mi? Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde..

19.05.2016Gündem
Kiralık Aşk dizisi 47. bölüm fragmanında gerçek şok edecek

Kiralık Aşk dizisi 47. bölüm fragmanında gerçek şok edecek!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanında ipler kopuyor. Fikret'in mektubu herkese heyecan dolu dakikalar yaşatıyor. Ömer, mektubu okuyor mu? Defne'nin büyük sırrı ortaya çıkacak. Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk detaylar haberimizde.

18.05.2016Gündem
Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk Cuma günü yayınlanan 46.bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitledi. Kiralık'ta bu hafta Fikret'ten gelen mektup Defne ve Ömer arasında büyük gerilimin yaşanmasına neden oldu. Kiralık Aşk hayranları nefes kesen bölümün ardından 47.bölüm fragmanını merak etti. Kiralık Aşk'ın 47.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

16.05.2016Gündem
Kiralık Aşk dizisi 46. bölümde ortalık karışacak

Kiralık Aşk dizisi 46. bölümde ortalık karışacak!

Kiralık Aşk hayranlarını bu hafta sürpriz bir bölüm bekliyor. Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümünde Defne ve Ömer arasında huzursuz anlar yaşanacak. Ömer'in Defne'ye yaptığı ev sürprizi pek hoş karşılanmıyor. İşte Kiralık Aşk 46. bölüm fragmanı..

12.05.2016Gündem
Kiralık Aşk 46. bölüm fragmanında nefes kesen itiraf

Kiralık Aşk 46. bölüm fragmanında nefes kesen itiraf!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 46. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitledi. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk 46. bölüm fragmanında Defne'nin büyük bir sırrı var. Peki Ömer, bu sırrı öğrenecek mi? Kiralık Aşk 46. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

11.05.2016Gündem
Kiralık Aşk 46.yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Kiralık Aşk 46.yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kiralık Aşk hayranları Cuma günü yayınlanan romantik bölümün ardından şimdi merakla 46.bölüm fragmanını merak ediyor. Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanı çekimler devam ettiği için yayınlanmadı. Kiralık Aşk'ın hayranları dizinin yeni bölüm fragmanı için sabırsızlanıyor.

9.05.2016Gündem
Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanında beklenmedik tepki

Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanında beklenmedik tepki!

Kiralık Aşk yine dopdolu bir bölüm ile geliyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanıyla herkesi ekrana kilitledi. Defne ve Ömer arasında giren Fikret amacına ulaşacak mı? Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk detaylar haberimizde.

27.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 44. bölümde Defneye rakip çıkıyor

Kiralık Aşk 44. bölümde Defne'ye rakip çıkıyor!

Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanı yayınlandı. STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk'ta bu hafta heyecan dorukta. Fikret, Defne'ye rakip çıkıyor. Peki Ömer'in bu duruma karşı tavrı ne olacak? İşte Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanı ve dahası..

26.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk hayranları şokta

Kiralık Aşk hayranları şokta!

Kiralık Aşk bu hafta hayranlarını şaşırtan bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin yeni yayınlanan bölümüne Ömer ve Sinan arasındaki kavga damgasını vurdu. Defne ve Yasemin ikiliyi barıştırmaya çalıştı ancak işler istedikleri gibi gitmedi.İşte Kiralık Aşk son bölümde yaşananlar...

24.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 43. yeni bölümde sürpriz gelişme

Kiralık Aşk dizisi 43. yeni bölümde sürpriz gelişme!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk bu akşam 43. bölüm ile ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Sinan ve Ömer arasındaki gerilim artıyor. Yasemin ve Defne ikilinin arasını düzeltebilecek mi? Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde.

22.04.2016Kelebek
O Hayat Benim 91.bölüm fragmanında gizli kamera şoku

O Hayat Benim 91.bölüm fragmanında gizli kamera şoku

O Hayat Benim'in şoke eden 91.bölüm fragmanı yayınlandı. Ateş ne Eyüp’ün intihar ettiğine ne de geride bıraktığı mektupta yazılanlara inanmaz, Efsun’un reklam kampanyası devam ederken, beklenmedik bir müşteri, Efsun’un hayatını değiştirecektir. İşte O Hayat Benim 91.bölüm fragmanı...

21.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 43. yeni bölüm için duygusal fragman - izle

Kiralık Aşk 43. yeni bölüm için duygusal fragman! - izle

Kiralık Aşk hayranları için bir fragman daha yayınlandı. Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanında Defne ve Ömer arasında küçük bir kriz patlak veriyor. Peki çift büyük aşk yaşadığı dönemde bu sorunu çözebilecek mi? İşte Kiralık Aşk 43.bölüm fragmanı

21.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 43. bölümde işler karışıyor

Kiralık Aşk 43. bölümde işler karışıyor!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Defne ve Ömer arasında geçen romantik anlar izleyenleri şaşırttı. Peki yeni bölümde neler olacak? Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı ve ilk detaylar haberimizde.

20.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 43. yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahne

Kiralık Aşk 43. yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahne!

Kiralık Aşk hayranları cuma günü yayınlanan son bölümün ardından merakla yeni bölüm fragmanını bekliyordu. Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin hayranları fragmanın ardından sosyal medyayı adeta salladı. Defne ve Ömer arasında bu hafta neler yaşanacak?

20.04.2016Kelebek
O Hayat Benim 91.bölüm fragmanında Efsunun hayatını değiştirecek karar

O Hayat Benim 91.bölüm fragmanında Efsun'un hayatını değiştirecek karar

O Hayat Benim'in şoke eden 91.bölüm fragmanı yayınlandı. Ateş ne Eyüp’ün intihar ettiğine ne de geride bıraktığı mektupta yazılanlara inanmaz, Efsun’un reklam kampanyası devam ederken, beklenmedik bir müşteri, Efsun’un hayatını değiştirecektir. İşte O Hayat Benim 91.bölüm fragmanı...

20.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisinin 43 yeni bölüm fragmanı yayında mı

Kiralık Aşk dizisinin 43 yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Kiralık Aşk Cuma günü izleyenleri mestetti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Kiralık Aşk hayranlarının görmek istediği sahneler vardı. Ömer ve Defne arasındaki büyük aşk evliliğe doğru gitmektedir. Ve bunun için Ömer'den ilk adım gelir. Kiralık Aşk'ın son bölümünün ardından hayranları 44.bölüm fragmanını merak etti.

17.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 42. son bölümü ile ekrana kilitledi - İzle

Kiralık Aşk 42. son bölümü ile ekrana kilitledi - İzle

Kiralık Aşk bu akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin 42.son bölümünde izleyenleri şaşırtan bir gelişme yaşandı. Defne ve Ömer arasındaki büyük aşk bu hafta da devam edecek mi? sorusunun yanıtı hayranları tarafından merakla bekleniyordu. İşte Kiralık Aşk son bölümde yaşananlar.

15.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 42. yeni bölüm fragmanında hayranları şaşırtan sahne - izle

Kiralık Aşk 42. yeni bölüm fragmanında hayranları şaşırtan sahne - izle

Kiralık Aşk dizisi Cuma günü romantik bir bölümle izleyici karşısına çıkacak. Dizinin yayınlanacak yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasında sürpriz gelişmeler yaşanıyor. İşte Kiralık Aşk 42.bölüm fragmanı

14.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 42.bölüm yeni fragmanı yayınlandı

Kiralık Aşk 42.bölüm yeni fragmanı yayınlandı!

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk 41. bölüm ile ekrana geldi. Kiralık Aşk son bölüme Defne ve Ömer'in öpüşme sahneleri damga vurmuştu. Yeni bölümde beklenmedik misafir işleri karıştırdı.

11.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 41. son bölümde Defneye büyük şok - izle

Kiralık Aşk 41. son bölümde Defne'ye büyük şok - izle

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk 41. bölümü ile ekrana geldi. Defne ve Ömer arasındaki romantik yakınlaşmada pürüzler çıkıyor. Kiralık Aşk 41. son bölüm ve kaçırdığınız detaylar haberimizde.

9.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 40. son bölüme damga vuran sahne - izle

Kiralık Aşk 40. son bölüme damga vuran sahne - izle

Star TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk 40.bölümü ile ekranlara geldi. Kiralık Aşk'ın 40.bölümüne romantik sahneler damgasını vurdu. Defne sorunlardan kaçmak için her şeyden uzaklaşmak istedi ancak Ömer onun peşini bırakmadı.İşte Kiralık Aşk'ın 40.bölümünde yaşananlar

3.04.2016Kelebek
Kiralık Aşka damga vuran öpüşme sahnesi - İzle

Kiralık Aşk'a damga vuran öpüşme sahnesi - İzle

Bu akşam yeni bölümü ile STAR TV'de izleyici karşısına çıkacak olan Kiralık Aşk'ta sürpriz sahneler yaşanacak. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisinde Defne her şeyden uzaklaşmak ister fakat Ömer onu yalnız bırakmaz. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanına Defne ve Ömer'in öpüşme sahnesi damga vurdu. İşte Kiralık Aşk 40. yeni bölümden sürpriz detaylar..

1.04.2016Kelebek
Kiralık Aşkın 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk'ın 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV'nin sevilen gençlik dizisi Kiralık Aşk dün akşam dopdolu bir bölümle ekranlara geldi. Kiralık Aşk hayranları şimdi merakla 40.bölüm fragmanını merak ediyor. Kiralık Aşk'ın 40.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin son bölümünü izlemeyenler haberimizde bulunan linkten izleyebilirler.

26.03.2016Kelebek
Kiralık Aşk 39. bölüm nefesleri kesti - İzle

Kiralık Aşk 39. bölüm nefesleri kesti - İzle

Ekranların izlenme rekoru kıran dizisi Kiralık Aşk 39.son bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Fenomen dizinin yeni bölümünde Fikret Galo, Defne ve Ömer’in ilişkisini öğreniyor. Defne ve Ömer arası iyiye giderken geçmişten gelen beklenmedik bir sürpriz her şeyi alt üst ediyor. İşte Kiralık Aşk'ta son bölümde yaşananlar...

25.03.2016Keyif
Kiralık Aşk 39. yeni bölüm ile ekrana kilitleyecek - izle

Kiralık Aşk 39. yeni bölüm ile ekrana kilitleyecek - izle

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk bu akşam 39. bölüm ile ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk yeni bölüm için nefesler tutuldu. Defne ve Ömer arasında neler olacak? İşte Kiralık Aşk 39. bölüm fragmanları ve merak edilenler..

25.03.2016Kelebek
Kiralık Aşk 39. bölüm yeni fragmanında romantik dakikalar - izle

Kiralık Aşk 39. bölüm yeni fragmanında romantik dakikalar - izle

STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kiralık Aşk 39. bölüm yeni fragmanını yayınladı. Yarın akşamı izleyici ile buluşacak olan dizinin yeni bölümünde Defne'nin çocukluk aşkı ortaya çıkıyor. Kiralık Aşk 39. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

23.03.2016Kelebek
Kiralık Aşkın 39.bölüm son fragmanı sosyal medyayı salladı - İzle

Kiralık Aşk'ın 39.bölüm son fragmanı sosyal medyayı salladı - İzle

Ekranların eğlenceli dizisi Kiralık Aşk bu hafta aşk dolu bir bölümle ekranlara gelecek. Kiralık Aşk'ın 39.bölümünde Deniz, Sude'yle birlik olup Defne'yle Ömer'e bir kumpas hazırlıyor? Kiralık Aşk hayranlarını şoke edecek bir olay yaşanacak. Ömer'in sırrı ortaya çıkacak. Kiralık Aşk'ın 39.bölüm son fragmanını haberimizde bulunan videodan izleyebilirsiniz.

22.03.2016Gündem
Kiralık Aşk 38. bölüm fragmanında romantik anlar - izle

Kiralık Aşk 38. bölüm fragmanında romantik anlar! - izle

Her bölümü ile izleyicilerine unutulmaz bir dizi keyfi yaşatan Kiralık Aşk 38. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer mutluluğun zirvesinde! İkili arasında romantik anlar yaşanıyor. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve gelişmeleri haberimizde…

18.03.2016Kelebek