MENÜ

King Of Comedy

King Of Comedy ile ilgili tüm haberleri ve son dakika King Of Comedy haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 22 King Of Comedy haberi bulunmuştur.

King Of Comedy Haberleri

Çinliler o alanda rekor kırdı

Çinliler o alanda rekor kırdı

Çin'de Domuz Yılı nedeniyle resmi tatil devam ederken halk sinemalara yoğun ilgi gösterdi. 1 günde 210 milyon dolarlık gişe hasılatı ile rekor kırıldı.

7.02.2019Ekonomi
Ünlü komedyenden Prenses ve Kral paylaşımı

Ünlü komedyenden 'Prenses ve Kral' paylaşımı

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar kızı Ela ile olan fotoğrafını sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaştı.

28.09.2017Magazin
Birbirinden ayrılmayan yönetmen ve oyuncular

Birbirinden ayrılmayan yönetmen ve oyuncular

Öyle yönetmenler var ki, çekmiş olduğu filmlerde gözler hep aynı oyuncuları arar. Çok iyi anlaşan ve birden fazla filmde yer alan birbirinden ayrılamayan yönetmen ve oyuncuları bir araya getirdik.

20.06.2016Keyif
İrlandalı turist sosyal medyanın en çok konuşulanı oldu

İrlandalı turist sosyal medyanın en çok konuşulanı oldu!

Sosyal medya, su almak için girdiği markette esnafın saldırısına uğrayan İrlandalı turist'i konuşuyor... İstanbul Aksaray'da bir otelde kalan İrlandalı turist, su almak için girdiği markette, su şişelerini yere düşürünce dükkan sahibiyle tartışma yaşadı. Dükkandan elinde sopayla çıkan işletme sahibi çevredeki esnafla birlikte İrlandalı turiste vurmaya başladı. Esnafın dövmeye çalıştığı İrlandalı turist profesyonel boksördü ve neredeyse bütün esnafı tek başına dövdü.

26.08.2015Kelebek
İşte onların en iyileri

İşte onların en iyileri

İngiltere'nin önemli dergilerinden Sight & Sound, son sayısında ünlü yönetmenlerin oluşturduğu en iyi filmler listeleri yayınlandı.

6.08.2012Spor Arena
Yabancı dilde dizi dizi heyecanlar

Yabancı dilde dizi dizi heyecanlar

Yeni başlayan favoriler, Emmy ödüllerine en yakın duranlar... Bu sezon Batı’dan esen sıcak hava dizi dalgası iyice şiddetlenecek, takip ettiğiniz yabancı dizi kat kat artacak.

24.08.2013Kelebek
Yeni yıl akşamı için 13 gezginden 24 öneri

Yeni yıl akşamı için 13 gezginden 24 öneri

Aralarında yazarlar, müzisyenler, oyuncular, sivil toplum örgütü liderleri olan 13 gezgin, yaşadıkları en güzel yılbaşı tatillerini anlattı, yeni yıl akşamı için dostlarına önerdikleri mekânları sıraladı. Yazar Nazlı Eray, iki kez yılbaşını geçirmek üzere gittiği Hawaii’nin Honolulu kentinden dönmekte zorlandığını söylüyor. Piyanist Fazıl Say’ın yurtdışından önerisi İsviçre’nin Luzern kenti, Türkiye’den ise Patara sahili. Şarkıcı Attila Atasoy, unutamadığı yılbaşılarından birini Şili’nin güney ucundaki Punte Arenas’ta, diğerini Çanakkale’nin Küçükkuyu kasabasında geçirmiş.

19.12.2010Seyahat
Honoring Kemal Sunal on 9th anniversary of his death

Honoring Kemal Sunal on 9th anniversary of his death

ISTANBUL - Friends and family gathered Friday to celebrate the most famous underdog in Turkish cinema, Kemal Sunal. Here’s a look at Sunal and his larger than life screen persona Şaban, the simple and awkward underdog in the face of changing middle class sensibilities

3.07.2009Gündem
Directors illuminate film fest with whimsy in the dark

Directors illuminate film fest with whimsy in the dark

ISTANBUL - Set in the aftermath of sectarian fighting in India in 2002, Firaaq is the directorial debut of well-known actress Nandita Das, who presents her film at the festival in Istanbul this week. Das is one of many female directors from outside Turkey with films in the festival, 14 of which are given the spotlight here by the festival director and the Daily News

10.04.2009Gündem
Kirpi, a hero for our age but where are real heroes

Kirpi, a hero for our age but where are real heroes?

ISTANBUL - The film adaptation of acclaimed writer Sulhi Dölek’s novel, ’Kirpi’ (The Hedgehog), gives us a hero we know very well, but can hardly empathize or sympathize with. Where have all the honest, decent and lovable underdogs of Turkish cinema like Tourist Ömer gone?

6.02.2009Gündem
Freeze then see ’Paul Blart’

Freeze then see ’Paul Blart’

LOS ANGELES - Kevin James showed he could play an underdog with some sweetness and depth as a lovesick accountant in the romantic comedy 'Hitch.' This time, he plays yet another misfit, but one who is so two-dimensional and needy that it is difficult to root for him

19.01.2009Gündem
’Four Christmases’ is zero fun

’Four Christmases’ is zero fun

LOS ANGELES - Vaughn makes 'Four Christmases' tolerable here and there, but this kind of slapstick physical comedy does not suit Witherspoon at all. Director Seth Gordon, making his feature debut, fails to make optimal use of the qualities that make this bright actress shine.

2.01.2009Gündem
Long banned passion for silver screen

Long banned passion for silver screen

JEDDAH - They howled and clapped, munching popcorn while cheering the figures on the screen - a normal movie theater scene elsewhere, but revolutionary in Saudi Arabia where films have not played publicly for decades.

24.12.2008Gündem
Belgian PM returns as three wise men seek end to crisis

Belgian PM returns as three wise men seek end to crisis

Belgium entered a new period of uncertainty Friday after King Albert II, short of options to end a political crisis that has split the country, refused to accept the prime ministers resignation.

18.07.2008Gündem
Shakespeare

Shakespeare

Hamlet

30.08.2007Eğitim
Komedyen King öldü

Komedyen King öldü

Efsanevi Amerikalı komedi sanatçısı Alan King, akciğer kanserinden tedavi gördüğü Manhattan'daki bir hastahanede 76 yaşında hayatını kaybetti. Daha çok kenar mahallelerdeki yaşamları konu alan skeçleriyle uzunbir süre gece kulüplerinde komediyen olarak çalışan King, daha sonra komedyenlik kariyerini televizyon, Broadway ve sinema filmlerinde devam ettirmişti.

10.05.2004Gündem

Yazar Sonuçları

SXSW 2019’dan notlar

SXSW (South by Southwest) Texas Austin’de 32 yıldır düzenlenen, tüm eğlence sektörünün 10 gün boyunca gözü kulağı olan çok köklü bir festival. Bu sene 7-17 Mart tarihleri arasında düzenlenen etkinlikte aldığım notları sizlerle bu yazıda paylaşacağım.

27.03.2019

Yes, we can!

Bundan yıllar önce, Barack Hussein Obama minicik bir çocukken Martin Luther King Jr. "We shall overcome" sözünü, tüm dünyada insanların beynine kazımıştı. "We shall overcome" yani "Başaracağız"…

6.11.2008