MENÜ

Kim Milyoner Olmak İster

Kim Milyoner Olmak İster ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kim Milyoner Olmak İster haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kim Milyoner Olmak İster haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 693 Kim Milyoner Olmak İster haberi bulunmuştur.

Kim Milyoner Olmak İster Haberleri

Hangisi, Dünya çevresinde tur atan ve başladığı noktaya geri dönen ilk insanlardan biridir

Hangisi, Dünya çevresinde tur atan ve başladığı noktaya geri dönen ilk insanlardan biridir?

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programının son bölümünde, bir yarışmacıya sorulan soru merak uyandırdı. Büyük para ödülüne sahip olan soru şu şekilde: Hangisi, Dünya çevresinde tur atan ve başladığı noktaya geri dönen ilk insanlardan biridir? İşte, o sorunun doğru yanıtı...

18.01.2020Televizyon
Kim Milyoner Olmak İsterde merak uyandıran soru: Histoloji nedir

Kim Milyoner Olmak İster'de merak uyandıran soru: Histoloji nedir?

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni bölümü ile ekranlara geldi. Kim Milyoner Olmak İster'in yayınlanan bölümünde bir yarışmacıya sorulan soru izleyenler tarafından merak konusu oldu. Tarih bilimi, duygu bilimi, doku bilimi ve ruh bilimi gibi şıkların yer aldığı büyük para ödülüne sahip olan soru şu şekilde: "Histoloji nedir? İşte, o sorunun yanıtı haberimizde.

18.01.2020Televizyon
İlk bölüm yayınlandı: Ramo dizisinin oyuncuları kimler İşte Ramonun oyuncu kadrosu ve konusu

İlk bölüm yayınlandı: Ramo dizisinin oyuncuları kimler? İşte Ramo'nun oyuncu kadrosu ve konusu

Başrolünü Murat Yıldırım’ın üstlendiği Ramo dizisi, salı akşamı Show TV'de ilk bölümü ile ekranlara geldi. Murat Yıldırım'ın başrolünü paylaştığı dizi, oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine topladı. Yağız Alp Akaydın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin ilk bölümünü izleyenler Ramo'nun oyuncu kadrosu ve karakterlerini araştırmaya başladı. Peki, Ramo dizisinin oyuncuları kimler? İşte Ramo'nun oyuncu kadrosu ve konusu hakkında ayrıntılı bilgiler.

14.01.2020Televizyon
Osmanlı Devletinde imrahor adlı görevliler sarayda hangisinden sorumlulardı

Osmanlı Devleti'nde imrahor adlı görevliler sarayda hangisinden sorumlulardı?

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programının son bölümünde, bir yarışmacıya sorulan soru merak uyandırdı. 30 bin TL değerindeki para ödülüne sahip olan soru şu şekilde: Osmanlı Devleti'nde "imrahor" adlı görevliler sarayda hangisinden sorumlulardı? İşte, o sorunun yanıtı haberimizde...

13.01.2020Televizyon
Hangisi 2019da The Economist dergisi tarafından açıklanan Dünyanın En Pahalı Şehri unvanını paylaşan üç şehirden biri değildir

Hangisi 2019'da "The Economist" dergisi tarafından açıklanan "Dünyanın En Pahalı Şehri" unvanını paylaşan üç şehirden biri değildir?

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programının son bölümünde, bir yarışmacıya sorulan soru merak uyandırdı. Büyük para ödülüne sahip olan soru şu şekilde: Hangisi 2019'da "The Economist" dergisi tarafından açıklanan "Dünyanın En Pahalı Şehri" unvanını paylaşan üç şehirden biri değildir? İşte, o sorunun yanıtı.

13.01.2020Televizyon
Nereden çıktı bu Defne Samyeli aşkı  Mustafa Sandal ayıp etti

Nereden çıktı bu Defne Samyeli aşkı! Mustafa Sandal ayıp etti

Mustafa Sandal hayatını anlattığı “Beni Ağlatma” adlı kitabında Tuba Ünsal’la aşkının yanı sıra Defne Samyeli’yle gözlerden uzak yaşadığı ilişkiyi de anlattı. Magazin Konseyi, Sandal’ın bu sürpriz itirafını değerlendirdi.

13.01.2020Magazin
Sosyal medyaya damga vuran Ümmü Gülsüm Genç kimdir kaç yaşındadır Kim Milyoner Olmak İsterde bir ilk

Sosyal medyaya damga vuran Ümmü Gülsüm Genç kimdir kaç yaşındadır? Kim Milyoner Olmak İster'de bir ilk!

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının yayınlanan son bölümünde Ümmü Gülsüm Genç isimli yarışmacı damga vurdu. Geçirdiği rahatsızlığı nedeniyle konuşma engeli bulunan yarışmacı Ümmü Gülsüm Genç, kendisine yöneltilen sorulara cevap şıklarının yer aldığı kağıtlar aracılığıyla yanıt verdi. Sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alan genç yarışmacı, hayatıyla merak konusu oldu. Peki, Ümmü Gülsüm Genç kimdir kaç yaşındadır?

12.01.2020Televizyon
Ümmü Gülsüm Kim Milyoner İsterde 125 bin lira, pozitifliğiyle ise gönülleri kazandı

Ümmü Gülsüm Kim Milyoner İster'de 125 bin lira, pozitifliğiyle ise gönülleri kazandı!

Kim Milyoner Olmak İster'de dün akşam özel bir yarışmacı yer aldı. 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç, 125 bin liralık soruya kadar geldi ve yarışmaya veda etti. Ümmü Gülsüm yarışmaya veda etti ancak kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Çok küçük yaşlarda geçirdiği rahatsızlık dolayısıyla konuşma engeli bulunan fakat duyabilen Ümmü Gülsüm, gülüşü ve pozitif tavırlarıyla izleyicilerin içini ısıttı. Yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu ise Ümmü Gülsüm'ün cevaplarını şıkların yazılı olduğu kağıtlar aracılığıyla aldı. İşte, 125 bin lira ile yarışmaya veda Ümmü Gülsüm hakkında sosyal medyada yapılan yorumlar

12.01.2020Televizyon
Kim Milyoner Olmak İstere Ümmü Gülsüm Genç damga vurdu

Kim Milyoner Olmak İster'e Ümmü Gülsüm Genç damga vurdu

'Kim Milyoner Olmak ister' yarışma programına katılan 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç, herkesin dikkatini çekti. 4 yaşında geçirdiği ateşli hastalık sonrası konuşamayan 27 yaşındaki yarışmacı için bu kez farklı bir format izlendi. Genç, yarışmada müthiş bir performans ortaya koydu.

12.01.2020Magazin
Atv yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok, yeni bölüm ne zaman

Atv yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok, yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Atv yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Salı akşamları yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümüne Meryem'in dönüşü damga vurmuştu. Meryem'in tabutu ekran karşısındakileri şoke etmişti. Peki, Atv yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok, yeni bölüm ne zaman?

31.12.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İstere Sabri Sarıoğlu damgası

Kim Milyoner Olmak İster'e Sabri Sarıoğlu damgası!

Kim Milyoner Olmak ister programında sorulan 'dünyanın en iyi futbolcusu kimdir? sorusuna gelen Sabri Sarıoğlu cevapları oldukça ses getirdi.

29.12.2019Futbol
2019da hangi şehirde hava kirliliğinin yüksek seviyelere çıkmasının ardından bir şirket, 15 dakikası 24TLye oksijen tüplerinden temiz hava satmaya başlamıştır

2019'da hangi şehirde hava kirliliğinin yüksek seviyelere çıkmasının ardından bir şirket, 15 dakikası 24TL'ye oksijen tüplerinden temiz hava satmaya başlamıştır?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmada, izleyenlerin dikkatini çeken soru internette merak konusu oldu. Televizyon başındakilerin araştırdığı büyük para ödülüne sahip soru şu şekilde; 2019'da hangi şehirde hava kirliliğinin yüksek seviyelere çıkmasının ardından bir şirket, 15 dakikası 24TL'ye oksijen tüplerinden temiz hava satmaya başlamıştır? İşte, o sorunun doğru yanıtı haberimizde.

28.12.2019Televizyon
Kozmonot Aleksandr Serebrov 1993te uzayda bir video oyunu oynayan ilk kişi unvanını hangisini oynayarak kazandı

Kozmonot Aleksandr Serebrov 1993'te uzayda bir video oyunu oynayan ilk kişi unvanını hangisini oynayarak kazandı?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmada, izleyenlerin dikkatini çeken soru internette merak konusu oldu. Televizyon başındakilerin araştırdığı büyük para ödülüne sahip soru şu şekilde; Kozmonot Aleksandr Serebrov 1993'te uzayda bir video oyunu oynayan ilk kişi unvanını hangisini oynayarak kazandı? İşte, o sorunun doğru cevabı haberimizde.

28.12.2019Televizyon
Hangi rengi ifade eden kelimenin Sanskritçeden gelen kökeni kralın payı anlamına gelmektedir

Hangi rengi ifade eden kelimenin Sanskritçeden gelen kökeni 'kralın payı' anlamına gelmektedir?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmada, izleyenlerin dikkatini çeken soru internette merak konusu oldu. Televizyon başındakilerin araştırdığı büyük para ödülüne sahip soru şu şekilde; Hangi rengi ifade eden kelimenin Sanskritçeden gelen kökeni 'kralın payı' anlamına gelmektedir? İşte, o sorunun doğru cevabı haberimizde.

28.12.2019Televizyon
Pulitzer hangi üniversite tarafından gazetecilik edebiyat ve müzik gibi alanlarda verilen ödüldür

Pulitzer hangi üniversite tarafından gazetecilik edebiyat ve müzik gibi alanlarda verilen ödüldür?

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programının son bölümünde, bir yarışmacıya sorulan soru merak uyandırdı. 30 bin TL değerindeki para ödülüne sahip olan soru şu şekilde: Pulitzer hangi üniversite tarafından gazetecilik edebiyat ve müzik gibi alanlarda verilen ödüldür?

28.12.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İsterde merak uyandıran soru: Hangi ikisi anne-oğul değildir

Kim Milyoner Olmak İster'de merak uyandıran soru: Hangi ikisi anne-oğul değildir?

Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde bir yarışmacıya sorulan soru sosyal medyada merak konusu oldu. Televizyon başındakilerin araştırdığı büyük para ödülüne sahip soru şu şekilde; Hangi ikisi anne-oğul değildir? İşte, o sorunun cevabı.

14.12.2019Televizyon
Büyük Okyanusta yer alan ve aralarında 2.158 km olan Howland Adası ve Line Adalarının arasındaki saat farkı ne kadardır

Büyük Okyanus'ta yer alan ve aralarında 2.158 km olan Howland Adası ve Line Adaları'nın arasındaki saat farkı ne kadardır?

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programının son bölümünde, bir yarışmacıya sorulan soru merak uyandırdı. Büyük para ödülüne sahip olan soru şu şekilde: Büyük Okyanus'ta yer alan ve aralarında 2.158 km olan Howland Adası ve Line Adaları'nın arasındaki saat farkı ne kadardır? İşte, o sorunun yanıtı.

14.12.2019Televizyon
YouTubeda 2019’un en popüler videoları belli oldu

YouTube'da 2019’un en popüler videoları belli oldu

Yılın sonuna yaklaşırken Türkiye’de ve Dünyada 2019’da YouTube'a damgasını vuran videolar, kanallar ve anlar 'YouTube Rewind' başlığı altında toplandı.

10.12.2019Teknoloji
Şu anda, Dünya atmosferinin dışında, uzayda toplam kaç insan vardır

Şu anda, Dünya atmosferinin dışında, uzayda toplam kaç insan vardır?

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster'deki 60 bin TL değerindeki soru merak konusu oldu. Yeni bölümde yarışmacıya yöneltilen sorunun yanıtını arayanlar internette araştırma yapıyor. Büyük para ödülüne sahip soru şu şekildeydi; Şu anda, Dünya atmosferinin dışında, uzayda toplam kaç insan vardır? İşte, o sorunun yanıtı...

9.12.2019Televizyon
Akdenizde yüz ölçümü en büyük üç adanın büyükten küçüğe sıralanışı nasıldır

Akdeniz'de yüz ölçümü en büyük üç adanın büyükten küçüğe sıralanışı nasıldır?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmada, izleyenlerin dikkatini çeken soru internette merak konusu oldu. Televizyon başındakilerin araştırdığı büyük para ödülüne sahip soru şu şekilde; Akdeniz'de yüz ölçümü en büyük üç adanın büyükten küçüğe sıralanışı nasıldır? İşte, o sorunun doğru cevabı haberimizde.

9.12.2019Televizyon
Kenan İmirzalıoğlunun sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İsterde Sinem Kobal ile ilgili soru sorulunca...

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster'de Sinem Kobal ile ilgili soru sorulunca...

Kim Milyoner Olmak İster'de Kenan İmirzalıoğlu'nun eşi Sinem Kobal ile ilgili bir soru soruldu.

8.12.2019Magazin
Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İsterde Sinem Kobala selam gönderdi

Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster'de Sinem Kobal'a selam gönderdi

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ATV'de yayınlanan fenomen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de bu sefer de İmirzalıoğlu'nun eşi Sinem Kobal ile ilgili bir soru soruldu. Kenan İmirzalıoğlu eşine yayından selam gönderdi.

8.12.2019Magazin
Aristonun MÖ 350de yazdığı Hayvanların Tarihi adlı eserde aptal dediği hayvan hangisidir

Aristo'nun MÖ 350'de yazdığı Hayvanların Tarihi adlı eserde aptal dediği hayvan hangisidir?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmada, izleyenlerin dikkatini çeken soru internette merak konusu oldu. Televizyon başındakilerin araştırdığı 60 bin TL değerindeki para ödülüne sahip soru şu şekilde "Aristo'nun MÖ 350'de yazdığı Hayvanların Tarihi adlı eserde aptal dediği hayvan hangisidir? İşte, o sorunun doğru cevabı haberimizde.

2.12.2019Televizyon
TDK Sözlüğünde hangisinin eş anlamlısı göstergeçtir

TDK Sözlüğünde hangisinin eş anlamlısı 'göstergeç'tir?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında heyecan devam ederken pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde 15 bin TL'lik soru damga vurdu. İşte, Kenan İmirzalıoğlu'nun yarışmacıya sorduğu büyük para ödülüne sahip o soru; TDK Sözlüğünde hangisinin eş anlamlısı 'göstergeç'tir?

2.12.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İstere katılan avukattan açıklama - Buket Ebru Söylemez kimdir

Kim Milyoner Olmak İster'e katılan avukattan açıklama - Buket Ebru Söylemez kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster’e katılan bir Avukat Buket Ebru Söylemez, söyledikleriyle çok konuşuldu, çok tartışıldı. ‘Benim kan bağıyla bağlı olduğum bir ailem yok artık. Hayatımdan çıkardım. Yarışmadan kazandığım parayla onlara dava açacağım’ sözleriyle tepki çeken Buket Ebru Söylemez’den eleştirilere yanıt geldi. Peki, son günlerin en çok konuşulan ismi Buket Ebru Söylemez kimdir?

2.12.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İsterde avukatın ünlü olma çabası Magazin Konseyi çok konuşulan o sözleri yorumladı

Kim Milyoner Olmak İster'de avukatın ünlü olma çabası! Magazin Konseyi çok konuşulan o sözleri yorumladı

◊ “Kim Milyoner Olmak İster”e katılan bir avukatın söyledikleri çok konuşuldu. “Benim kan bağıyla bağlı olduğum bir ailem yok artık. Hayatımdan çıkardım. Desteklerini talep ettiğimde alamadım. Yarışmadan kazandığım parayla onlara dava açacağım” diyen yarışmacı, Kenan İmirzalıoğlu’nun “Biz yine de annelerimizin kıymetini hiçbir zaman unutmayacağız” sözüne de şöyle karşılık verdi: “Onlar da bizim kıymetimizi unutmasınlar!” Magazin Konseyi, sosyal medyada çok konuşulan bu sözleri yorumladı...

2.12.2019Magazin
Kim Milyoner Olmak İstere katılan yarışmacı izleyiciyi çileden çıkardı

Kim Milyoner Olmak İster'e katılan yarışmacı izleyiciyi çileden çıkardı

Kim Milyoner Olmak İster programına katılan Buket adlı yarışmacı açıklamalarıyla şaşırttı. 7 yıldır avukat olduğunu söyleyen Buket Hanım'ın ailesiyle ilgili 'tüm kan bağımı kopardım' açıklaması çok konuşuldu.

1.12.2019Magazin
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında ilginç anlar

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında ilginç anlar

Kim Milyoner Olmak İster programına katılan Buket adlı yarışmacı açıklamalarıyla şaşırttı.

1.12.2019Televizyon
Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Koballa evliliğini böyle anlattı

Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal'la evliliğini böyle anlattı

'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmacısının sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, yarışma esnasında evliliğe dair yaptığı açıklamalarda gündem oldu.

15.10.2019Magazin
Kenan İmirzalıoğlu kimdir Kenan İmirzalıoğlu kaç yaşında ve nereli

Kenan İmirzalıoğlu kimdir? Kenan İmirzalıoğlu kaç yaşında ve nereli?

'Deli Yürek' 'Acı Hayat' ve 'Ezel' dizilerinde canlardığı karakterlerle geniş kitlelerle tanınan başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, şimdilerde bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster ile ekranlara geri döndü. Kendisi gibi oyuncu olan Sinem Kobal'la 2016'da evlenen Kenan İmirzalıoğlu, kariyeri boyunca pek çok dizi, film ve reklamda rol aldı. Peki, Kenan İmirzalıoğlu kimdir? Kenan İmirzalıoğlu kaç yaşında ve nereli?

13.10.2019Televizyon
Arda Ayten: Tanımadığım meğer ne çok akrabam ve arkadaşım varmış

Arda Ayten: Tanımadığım meğer ne çok akrabam ve arkadaşım varmış!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında finalde "10 kıtadan oluşan İstiklal Marşı'nın tamamında bu kelimelerden hangisi diğerlerinden daha az geçer" sorusuna yanıt verirken, İstiklal Marşı'nın 10 kıtasını okuyarak doğru cevabı veren ve 1 milyon lira kazanan Arda Ayten herkesi duygulandırdı.

8.10.2019Magazin
1 milyonu kazanan Arda Aytene zor soru: Seninle akrabayız hatırlamadın mı

1 milyonu kazanan Arda Ayten'e zor soru: Seninle akrabayız hatırlamadın mı?

atv’de yayımlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon TL kazanan tıp öğrencisi Arda Ayten (21): Tanımadığım meğer ne çok akrabam ve arkadaşım varmış. Hepsi beni hatırladı. Ama ben onları hatırlamadım...

8.10.2019Gündem
Arda Ayten kimdir Kim Milyoner Olmak İsterde 1 milyonu kazanan Arda Ayten hangi üniversitede okuyor

Arda Ayten kimdir? Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonu kazanan Arda Ayten hangi üniversitede okuyor?

Arda Ayten, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasıyla adını Türkiye’nin dört bir yanına duyurdu. 1 milyon TL değerindeki soruya doğru yanıt vererek önemli bir başarıya imza atan Arda Ayten, sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Peki, Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonu kazanan Arda Ayten kimdir?

7.10.2019Televizyon
Arda Ayten 1 milyon ile ne yapacağını açıkladı - Arda Ayten kimdir

Arda Ayten 1 milyon ile ne yapacağını açıkladı - Arda Ayten kimdir?

Arda Ayten son günlerin en çok konuşulan ismi oldu. Kim Milyoner Olmak İster’de geçen sezon 1 milyonluk soruya kadar gelen Arda Ayten, yeni sezonun ilk bölümüne damga vurdu. İstiklal Marşı'yla ilgili sorunun cevabını bilen Arda Ayten, 1 milyon TL’lik büyük ödülün sahibi oldu. Peki, Arda Ayten Arda Ayten kimdir, 1 milyon TL'lik büyük ödülle ne yapacak?

6.10.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İsterde 1 milyon TLlik sorunun yanıtı belli oldu

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon TL'lik sorunun yanıtı belli oldu

ATV ekranlarında yayınlanan "Kim Milyoner Olmak İster" yarışma programı, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla başladı. Geçen sezon 29 Haziran'da yarışmacı Arda Ayten'e yöneltilen 1 milyon TL değerindeki 12. soruyla izleyenlerine kısa bir ara veren "Kim Milyoner Olmak İster"de, final sorusunun cevabı belli oldu. Yarışmacı Arda Ayten'e yönetilen soru şu şekildeydi: “On kıtadan oluşan İstiklal Marşı'nın tamamında bu kelimelerden hangisi diğerinden daha az geçer?” İşte, milyonluk sorunun cevabı...

6.10.2019Magazin
Dev soru sosyal medyaya damga vurdu İşte Kim Milyoner Olmak İsterdeki İstiklal Marşı sorusuna Twitterdan gelen yorumlar

Dev soru sosyal medyaya damga vurdu! İşte Kim Milyoner Olmak İster'deki 'İstiklal Marşı' sorusuna Twitter'dan gelen yorumlar

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programında aylardır beklenen 1 milyon TL değerindeki final sorusu, yeni sezonla beraber açıldı. Son soruya kadar joker hakkı kalmayan yarışmacı Arda Ayten'e yöneltilen "İstiklal Marşı sorusuna" birçok Twitter kullanıcısı yorum yaptı. İşte, Kim Milyoner Olmak İster'in final sorusuna gelen yorumlardan bazıları...

5.10.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İsterde 1 milyon TLlik sorunun yanıtı belli oldu... İşte Arda Aytenin kazandığı para ödülü

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon TL'lik sorunun yanıtı belli oldu... İşte Arda Ayten'in kazandığı para ödülü

ATV ekranlarında yayınlanan "Kim Milyoner Olmak İster" yarışma programı, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla başladı. Geçen sezon 29 Haziran'da yarışmacı Arda Ayten'e yöneltilen 1 milyon TL değerindeki 12. soruyla izleyenlerine kısa bir ara veren "Kim Milyoner Olmak İster"de, final sorusunun cevabı belli oldu. Yarışmacı Arda Ayten'e yönetilen soru şu şekildeydi: “On  kıtadan oluşan İstiklal Marşı'nın tamamında bu kelimelerden hangisi diğerinden daha az geçer?” İşte, milyonluk sorunun cevabı...

5.10.2019Televizyon
Final sorusuyla Kim Milyoner Olmak İstere damga vurdu Arda Ayten kimdir ve mesleği ne

Final sorusuyla Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Arda Ayten kimdir ve mesleği ne?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyon TL'lik soruya kadar gelen yarışmacı Arda Ayten'in biyografisi ve hayatı izleyenler tarafından merak konusu oldu. Tüm sorula doğru cevap verip 12. soruya kadar joker hakkı kalmayan Arda Ayten'in genel kültür seviyesinin yüksek olması, Arda Ayten'in eğitim durumununa yönelik bilgilerin araştırılmasına neden oldu. Peki, Arda Ayten kimdir ve kaç yaşındadır? Arda Ayten'in eğitim durumu ne? İşte, yarışmacı hakkında merak edilenler.

5.10.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İsterde Murat Yıldırım neden yok

Kim Milyoner Olmak İster'de Murat Yıldırım neden yok?

Kim Milyoner Olmak İster'in uzun süredir sunucu koltuğunda oturana Murat Yıldırım, yeni dönemde yarışmanın sunucusu olarak devam etmeyecek. Peki, Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster sunuculuğunu neden bıraktı? İşte, Murat Yıldırım'ın o karar hakkındaki açıklaması

5.10.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İsterin sunucusu neden değişti

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu neden değişti?

Kim Milyoner Olmak İster'in yeni sezon tanıtımı yayınlandı. 5 Ekim Cumartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek olan Kim Milyoner Olmak İster'in yeni sezon tanıtımına Kenan İmirzalıoğlu damga vurdu. Peki, Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu neden değişti?

29.09.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İsterde bir milyonluk sorunun cevabı..

Kim Milyoner Olmak İster'de bir milyonluk sorunun cevabı..

Kim Milyoner Olmak İster yarışması bu sezon yeni bir isimle yola devam ediyor. Yarışmayı artık Kenan İmirzalıoğlu sunacak. Yeni sezonun bu akşam yayınlanacak ilk bölümüyle birlikte geçtiğimiz sezondan kalan 1 milyon TL'lik sorunun cevabı belli olacakken, Kenan İmirzalıoğlu'nun da ilk sunumu olacak. Peki Heredotos'a göre Mısırlılar ilk insanları araştırdıkları deneydeki çocuklar kimlerin dilinde bekos yani ekmek dedikleri için ilk insanları onlar olarak kabul etmişlerdir? sorusunun cevabı nedir?

28.09.2019Televizyon
Kenan İmirzalıoğlu:Basında çıkan haberler doğru

Kenan İmirzalıoğlu:Basında çıkan haberler doğru

KENAN İmirzalıoğlu, önceki gün Zorlu Center’da objektiflere takıldı.

22.09.2019Televizyon
Murat Yıldırım yarışma programını neden bıraktı

Murat Yıldırım yarışma programını neden bıraktı?

“Kim Milyoner Olmak İster”in sunuculuğunu yeni dizi projesi nedeniyle bırakan Murat Yıldırım, önceki gün eşi Iman Elbani ile Etiler’deydi.

11.09.2019Magazin
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu kim olacak

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu kim olacak?

Kim Milyoner Olmaz İster'in sunucusu Murat Yıldırım, yeni projeler dolayısıyla programdan ayrıldı. Yıldırım'ın programdan ayrılmasının ardından gündem, Kim Milyoner Olmak İster sunucusu kim olacak sorusuna yöneldi. Peki, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bu sene sunucu kim olacak? İşte, o konu hakkında kulislerde konuşulan bazı bilgiler

10.09.2019Televizyon
Murat Yıldırım, Kim Milyoner Olmak İstere veda etti

Murat Yıldırım, Kim Milyoner Olmak İster'e veda etti

Murat Yıldırım, uzun süredir sunuculuğunu üstlendiği 'Kim Milyoner Olmak İster' programından ayrıldı.

8.09.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İsterde 1 milyonluk soru ne zaman yayınlanacak

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soru ne zaman yayınlanacak?

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon liralık soruya açtırmayı başaran Arda Ayten'in yarışacağı programın yeni bölümü büyük heyecanla bekleniyor. Yarışmasının sunucusu Murat Yıldırım herkesin merak ettiği o soruya yanıt verdi.

14.07.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümü ne zaman

Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümü ne zaman?

Sunuculuğunu Murat Yıldırım'ın üstlendiği, dünyanın en çok izlenen yarışma formatları arasında yer alan 'Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölüm tarihi, televizyonseverler tarafından sorgulanıyor. Kim Milyoner Olmak İster'in hangi günler yayınlandığını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Kim Milyoner Olmak İster ne zaman?

7.07.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman?

Sunuculuğunu Murat Yıldırım'ın yaptığı Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının yeni bölümü, programın takipçileri tarafından merak konusu oldu. Kim Milyoner Olmak İster'in 29 Haziran tarihli bölümüne, 250 bin TL'lik soruyu bilerek 1 milyon TL'lik soruya geçme hak kazanan yarışmacı damga vurmuştu. Peki, Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman?

3.07.2019Televizyon
Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni bölüm tarihi merak konusu oldu. Murat Yıldırım’ın sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster'in yayınlanan son bölümünde yarışmacılardan biri 1 milyon TL değerindeki soruyu görmeye hak kazanmıştı. O soruyu ve yarışmacının büyük ödülü kazanıp kazanamayacağını merak eden izleyiciler, yeni bölüm araştırması yapıyor. Peki, Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman?

1.07.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Olmaz olsun böyle babalar!

ALIN size bir iğrenç vaka daha!

10.10.2019