MENÜ

Kilo Verme Yöntemleri

Kilo Verme Yöntemleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kilo Verme Yöntemleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kilo Verme Yöntemleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 151 Kilo Verme Yöntemleri haberi bulunmuştur.

Kilo Verme Yöntemleri Haberleri

Nasıl kilo verilir Kilo vermek için yapılması gerekenler

Nasıl kilo verilir? Kilo vermek için yapılması gerekenler

Havaların ısınması ve yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte, kilo verme yöntemleri tekrar gündem oldu. Yaza fit ve sağlıklı bir vücutla girmek isteyen vatandaşlar, sağlıklı kilo verme tekniklerini ve kilo verirken yapılması gerekenleri araştırıyor. Düzenli egzersiz ve sağlıklı bir beslenme planıyla kilo vermek hiç de zor değil. Peki, nasıl kilo verilir? Kilo vermek için ne yapmak gerekir?

25.04.2018Sağlık
Kilo vermenin en eğlenceli 6 yolu

Kilo vermenin en eğlenceli 6 yolu

Kilo vermek zorlu ve emek isteyen bir süreç. Bu süreçte zaman zaman kararlılığımızın eksilmesi bizi hedefimize doğru adımlar atmaktan alıkoyabiliyor. Fakat attığımız adımları daha eğlenceli bir hale getirmek, varış noktasına keyifli bir şekilde gitmemizi sağlayabilir. İşte ister evde, ister ofiste; hem basit hem de eğlenceli bir şekilde uygulayabileceğiniz eğlenceli kilo verme yöntemleri.

8.08.2017Sağlık
Tembeller için kilo verme yöntemleri

Tembeller için kilo verme yöntemleri

Spor salonunda saatler geçirmek size göre olmayabilir. Her gün brokoli yemek, yanınızda diyet yiyecekler tanımak da. Tüm bunları yapamayacak kadar tembel olabilirsiniz ama sizin için de çözümler var. Sürekli ne kadar yediğinizi hesaplamaya çalışmak bana göre değil diyorsanız tembeller için kilo verme yöntemlerini uygulayabilirsiniz.

14.10.2015Sağlık
Doğadaki akıllı zayıflama sürprizleri

Doğadaki akıllı zayıflama sürprizleri

Kilolarla, selülitle savaşmak için kötü bir zaman yaklaşıyor. Baharlık ya da yazlık kıyfafetlerin nasıl giyileceği korkusu başladı. Bedendeki aşırı yağlar ve selülitler bugünlerde birçok kadının çare aradığı konu.

En değerli kilo verme kuralları

En değerli kilo verme kuralları!

Kilo sorunu olanlar için en etkili kilo verme yöntemleri..

5 adımda anoreksiya testi

5 adımda anoreksiya testi

Tombul, sevimli bir öğrenci kız ya da tüy kadar hafif bir demir lady! Sarkacın iki ucunda gidip gelen hayatların, ağırlıklara endekslenmiş yaşamları...

Dış görünüş takıntısı yanlış beslenme nedeni

Dış görünüş takıntısı yanlış beslenme nedeni

Ergenlik dönemi, gençlerin yeni kimliklerini oluşturdukları, özgürlük ve kişiliklerine çok düşkün oldukları, kabul edilmek için yoğun bir çaba harcadıkları, farklı, sancılı, sorunlu bir süreçtir.

Diyet yaşı 12ye düştü

Diyet yaşı 12'ye düştü

Beslenme yetersizliği sadece yoksul aile çocuklarının sorunu değil. Sosyoekonomik düzeyi yüksek ailelerin ergenlik dönemindeki çocukları da yanlış besleniyor, modaya uyup diyet yapıyor, hatta kilo uğruna sigaraya başlıyor.

Diyet yaşı 12’ye düştü okulda başarısızlık arttı

Diyet yaşı 12’ye düştü okulda başarısızlık arttı

Beslenme yetersizliği sadece yoksul aile çocuklarının sorunu değil. Sosyoekonomik düzeyi yüksek ailelerin ergenlik dönemindeki çocukları da yanlış besleniyor, modaya uyup diyet yapıyor.

3.01.2005Kelebek
Diyet yaşı 12’ye düştü okulda başarısızlık arttı

Diyet yaşı 12’ye düştü okulda başarısızlık arttı

Beslenme yetersizliği sadece yoksul aile çocuklarının sorunu değil. Sosyoekonomik düzeyi yüksek ailelerin ergenlik dönemindeki çocukları da yanlış besleniyor, modaya uyup diyet yapıyor, hatta kilo uğruna sigaraya başlıyor.

3.01.2005Kelebek
Alternatif kilo verme yöntemleri

Alternatif kilo verme yöntemleri

Hiç aç kalmadan, hatta kendinizi gün boyu küçük bir kuzu yemiş gibi hissederek kilo vermek istersiniz öyle değil mi?

Tüberküloz (Verem) Hastalığı Nedir

Tüberküloz (Verem) Hastalığı Nedir?

Verem; Mycobacterium tuberculosis denilen basille oluşan, tedavi edilmezse ölümle de sonlanabilen, hava yolu ile bulaşan bir hastalıktır. Peki Tüberküloz (Verem) hastalığının belirtileri nelerdir, tedavisi nasıl olur?

13.09.2019Sağlık
Bu Yöntemlerle Selülitlerinizden Kurtulun

Bu Yöntemlerle Selülitlerinizden Kurtulun!

Yaz sezonu kapandı, bikiniler dolaba kaldırıldı fakat hala birçok kadın selülitli bacak görünümünden şikayet ediyor. İşte selülitlerinizden çabucak kurtulmanızı sağlayacak öneriler...

15.10.2018Kişisel Bakım
Karın germe estetiğinden iyi sonuç nasıl alınabilir

Karın germe estetiğinden iyi sonuç nasıl alınabilir?

Yazın en güzel ve sıcak günlerini yaşadığımız bu günlerde plaj ve yaz keyfini tam olarak çıkaramayan kadınlar var. Karın derisindeki sarkmadan ötürü rahatça bikini giyemeyen kadınlar. Yine aynı sebepten istediği yazlık kıyafeti giyemeyen kadınlar. Bu sorunun çözümünü sorduğumuz Plastik Cerrah Dr. Defne Erkara karın germe ameliyatını anlattı.

30.07.2018Sağlık
Obeziteden kurtulmak elimizde

Obeziteden kurtulmak elimizde

Obezite yani şişmanlık, kısaca vücutta sağlığı bozacak ölçüde aşırı ve anormal düzeyde yağ birikmesi olarak tanımlanabilir. Şişmanlık; karmaşık, çok nedenli, süreğen olan, kalıtım ile çevre şartlarının etkileşiminden oluşan ve tüm dünyayı etkileyen çok yaygın bir hastalık olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınlarda vücutlarının yüzde 30, erkeklerde ise yüzde 25 üzeri olan rakamlarda obezite olarak görülür. Yağ dokusu tüm sisteme etkileyecek şekilde hormonal ve kimyasal maddeler salgılar. Bazı salgılar iştahın açılmasına, doyma sınırının üste çekilmesine ve obezitenin ilerlemesine sebep olur. Çok ağır sonuçları olan obezite ile savaşmanın şart olduğunu söyleyen Genel Cerrah Doç. Dr. Fahri Yetişir, obezitenin tanı ve tedavisi hakkında merak edilenleri anlattı.

11.07.2018Sağlık
Hızlı Kilo Verdiren 3 Şok Diyet Listesi

Hızlı Kilo Verdiren 3 Şok Diyet Listesi

Havaların ısınmaya başlamasıyla kilo verme derdi de herkesi sardı. Diyetlerde zamanın uzunluğu diyetten diyete değişiyor. Bu nedenle herkes hızlı kilo verdiren yöntemleri tercih ediyor. Şok diyetler de hızlı ve kısa süreli kilo vermek için en uygun diyetlerden biridir.

#Akademisyenanne ile çocuk gelişimi ve oyuna dair …

#Akademisyenanne ile çocuk gelişimi ve oyuna dair …

Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal hem bir akademisyen hem de deyim yerindeyse geniş kitleleri etkileyebilen bir sosyal medya fenomeni. Kendisiyle ebeveynlere yaptığı kılavuzluğuna dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

28.08.2017Keyif
Diyabet cerrahi yöntemlerle tedavi edilebilir

Diyabet cerrahi yöntemlerle tedavi edilebilir

Diyabet hastalığının cerrahi yöntemlerle tedavi edilebileceğini söyleyen Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Kamil Gülpınar, diyabet cerrahisinin özellikle tip 2 diyabet rahatsızlığında en etkili tedavi yöntemi olarak kabul edildiğine dikkat çekti.

28.07.2017Sağlık
Sağlıklı ve kaliteli yaşam için kilolarınızdan kurtulun

Sağlıklı ve kaliteli yaşam için kilolarınızdan kurtulun!

“Ben aşırı kilo almam” demeyin. Günümüzün yaşam şekli herkesi obezite riski ile tehdit ediyor. Obezite sorunu yaşayanlar ise obezite tedavisi ile daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürebilir. Genel Cerrahi ve Cerrahi Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Orhan Çelen, obezite cerrahisi ile kilo vermeyi anlatıyor.

6.12.2016Sağlık
Zayıflamak istiyorum diyenler için etkili 10 öneri

'Zayıflamak istiyorum' diyenler için etkili 10 öneri

Tatil sonrası aldığınız kilolardan şikayetçiyseniz ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız aşağıdaki önerilere göz atmanızı öneririz.

3.10.2016Sağlık
En büyük pantolon bile olmayınca 33 kilo verdi

En büyük pantolon bile olmayınca 33 kilo verdi

Mersin'de gebelik döneminde aldığı kilolardan dolayı 90 kiloya ulaşan kadın, bir mağazada beğendiği pantolonun en büyük bedeni de kendisine olmayınca 5 ayda 33 kilo verdi.

26.06.2016Gündem
Estetik ameliyatlar giderek azalıyor en çok burun ameliyatı oluyor

Estetik ameliyatlar giderek azalıyor en çok burun ameliyatı oluyor

Estetik amaçlı yapılan uygulamalarda ameliyatın yeri yüzde 10’lara kadar geriledi.

29.02.2016Sağlık
Göğüs Sarkmasını Doğal Yöntemlerle Önleyin

Göğüs Sarkmasını Doğal Yöntemlerle Önleyin!

Göğüs sarkmasını önlemek için estetiğe ihtiyacımız yok, göğüs sarkmasını önleyici doğal yöntemler de bulunuyor! İşte bu yöntemler...

Memeler neden sarkar

Memeler neden sarkar?

Estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Borman, memelerin temelde yağ ve bez dokularından oluştuğunu ve yer çekimi etkisiyle aşağıya doğru sarkma eğilimli olduğunu belirtti.

1.12.2015Sağlık
Kalça Kaldırma Estetiği

Kalça Kaldırma Estetiği

Kalçalarınızın daha dolgun görünmesini istiyorsanız bu operasyon tam da size göre.

Vücut Estetiği Ameliyatları Nelerdir

Vücut Estetiği Ameliyatları Nelerdir?

Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Deniz Küçükkaya, vücut estetiği ameliyatlarını anlatıyor...

16.09.2015Kişisel Bakım
Çatlaklardan Nasıl Kurtulursunuz

Çatlaklardan Nasıl Kurtulursunuz?

Aynaya bakmanın kabusa dönüştüğü çatlakları artık yok etmek mümkün. Nasıl mı? Sorumuzun cevabını Estetisyen Figen Yaşar Şen'den alacağız.

Yazar Sonuçları

Anoreksiya Nervoza: Zayıflık takıntısının asıl suçlusu kim?

16 yaşındaki genç kız ilk defa bir erkek tarafından beğenildiğini hissetmişti.

18.09.2018

Bir trol fabrikasının tuhaf öyküsü

Demokrasinin altını oymakla suçlanan güçlü bir lider... Propagandayı; komplo teorileri, tehdit ve saldırılarla yoğuran iktidar partisinin gençlik kolları... Ve yandaş bir işadamının kurduğu trol fabrikası...

5.10.2015

Şekerim yaşlandık...

Bazen kadınların sırf “kız muhabbeti”ne malzeme olabilecek konulardan oluşan cephanelerini tüketmemek için bazı meselelerle ilgili bilhassa çaba sarf etmediğini düşünüyorum, yemin ediyorum.

18.11.2010

Kanser tehdidi büyüyor

Nihayet Dünya Sağlık Örgütü de elindeki rakamları saklamayı bir yana bırakıp gerçeği bütün çıplaklığı ile açıklamak zorunda kaldı: Kanser tehdidi büyüyor, yengecin kıskaçları gittikçe daralıyor.

22.12.2008

Dış görünüş takıntısı yanlış beslenme nedeni

Ergenlik dönemi, gençlerin yeni kimliklerini oluşturdukları, özgürlük ve kişiliklerine çok düşkün oldukları, kabul edilmek için yoğun bir çaba harcadıkları, farklı, sancılı, sorunlu bir süreçtir.

4.04.2005

Sonbaharda Beşinci Tat

Sonbaharı çok severim, hüzün-hazan mevsimi asla demem. Benim için hep başlangıçtır ama bu kez biraz daha farklı geçiyor. Sanırım mevsimler de çağın karmaşasına ve hızına uydu. Belki de yaşamın temposu gibi başlangıçlar ve bitişler, açılışlar ve kapanışlar, sevinçler ve hüzünler bir arada.

12.10.2019

Depresyonda mısınız?

DEPRESYON sadece mutluluk ve huzurun değil, sağlığımızın da mühim düşmanlarından biri.

14.04.2019

Erkeklerde jinekomasti ameliyatları

Jinekomasti, erkeklerde kadın tipi meme büyümesine verilen isimdir.

23.02.2019

Bağımlılıklardan kurtulmanın yolu

Bu konu bana biraz ilginç geldi çünkü o kadar çok şey öğrendim ki... Kişi neden kilo alır? Bağımlıklarından bir cihaz ile kurtulabilir mi? Bağımlısı olduğu yiyeceklerin dahi ardında bir psikolojik sebebin olması gibi bir dolu şey konuştuk Yasemin Kutlu Varan ile…

3.09.2018

Kadınlar daha sık depresyona giriyor

DEPRESYON tedavi edilmediği takdirde, hastaya ve ailesine büyük acı ve sıkıntılar yaşatan, iş gücü kayıplarına neden olan, büyük olasılıkla tekrarlayan hastalık dönemleri ile müzminleşen, kimi zaman da intihar girişimlerine yol açan tıbbi bir hastalıktır.

23.07.2017

"Erkekler daha iyi performans gösteriyor."

Başarısız olduğum alanlardan biridir diyet. Sıkı bir diyet uygulayıp kilo verebiliyorum ama aynı kararlılığı verdiğim kiloları korumada gösteremiyorum.

22.02.2016