MENÜ

Kerim Erdoğan

Kerim Erdoğan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kerim Erdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.410 Kerim Erdoğan haberi bulunmuştur.

Kerim Erdoğan Haberleri

Ölümlü kazaya neden oldu, 24 bin YTL ceza

Ölümlü kazaya neden oldu, 24 bin YTL ceza

SAMSUN’da yönetimindeki otomobille kaza yaparak yanında bulunan arkadaşının ölümüne neden olan 34 yaşındaki Eyüp Ecim tutuksuz yargılandığı davada 3 yıl 4 ay hapse çarptırıldı, bu ceza 24 bin 300 YTL para cezasına çevrildi. Ecim, hayatını kaybeden arkadaşının ailesinden özür diledi.

17.09.2007Gündem
AYLAR SONRA İLK BULUŞMA

AYLAR SONRA İLK BULUŞMA

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi 'Fatmagül'ün Suçu Ne' 4 Şubat'ta nefes kesen bir bölümle ekranlara gelecek...Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde;Fatmagül'ün söylediği gerçek nikah salonunda bomba etkisi yaratmış ve Meltem hayatının en zor kararını vermişti.Kerim ve Fatmagül'den intikam almayı kafasına koyan Erdoğan evi basmış, Fatmagül uzun bir aradan sonra düşmanları ile yüzleşmişti.Fatmagül'ün korkularının tek tanığı olan Kerim, Erdoğan ile yüzleşmeye gittiğinde evde Mustafa ile karşılaşmış, ve ona bugüne kadar sakladığı tüm gerçekleri anlatmıştı.Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan yeni bölümde;Topladığı tüm parçaları birleştiren Mustafa, Kerim'in anlattıklarının da etkisiyle Fatmagül'ün masumiyetine inanacak.Yaptığı hatanın geçte olsa farkına varan Mustafa, aylar sonra Fatmagül'ün karşısına çıkacak.Tüm yaşananlar karşısında kendisine sırt çeviren eski nişanlısına Fatmagül'ün nasıl bir cevap vereceği büyük merak konusu...

29.01.2011Ne Oluyor
HDPden YSKya Erdoğan başvurusu

HDP'den YSK'ya Erdoğan başvurusu

HDP, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Seçim Yasalarını açıkça ihlal ettiği gerekçesi ile Yüksek Seçim Kurulu'na başvurdu.

5.05.2015Gündem
Giresun

Giresun

24.02.1999Gündem
Bilecik

Bilecik

24.02.1999Gündem

Yazar Sonuçları