MENÜ

Kendra Wilkinson

Kendra Wilkinson ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kendra Wilkinson haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 18 Kendra Wilkinson haberi bulunmuştur.

Kendra Wilkinson Haberleri

Sosyal medyayı sallayan kavga: Playboy kızlarından mide bulandıran iddialar

Sosyal medyayı sallayan kavga: Playboy kızlarından mide bulandıran iddialar!

Playboy kızlarından Kendra Wilkinson, Hugh Hefner’ın yarattığı ve Amerika’da yayınlanan bir TV realite şovunda ün kazanmıştı. Hefner’ın Los Angeles’taki malikânesinde diğer kadınlarla birlikte yaşayan Wilkinson, kendi Twitter hesabından diğer rakibi Holly Madison hakkında öyle bir iddiada bulundu ki...

14.05.2016Hayat
Ünlülerin temizlik itirafları dudak uçuklattı

Ünlülerin temizlik itirafları dudak uçuklattı

Bu ünlerin hepsi nasıl da güzel, ne kadar da yakışıklı değil mi. İnci gibi dişleri, pırıl pırıl ciltleri, formda fizikleri... Ama bakalım temizlikle ilgili dudak uçuklatan itiraflarını okuyunca da onları hala aynı gözle görebilecek misiniz.

17.09.2015Magazin
Katlanmak için kendimi uyuşturdum

"Katlanmak için kendimi uyuşturdum"

Kendisinden 60 yaş büyük olan Playboy kurucusu Hugh Hefner ile geçmiş ilişkisi hakkında konuşan Kendra Wilkinson, sevişmeden önce mutlaka alkol ve uyuşturucu aldığını itiraf etti.

28.11.2014Avrupa
En büyük Playboyla ilişkisinin detaylarını anlattı

'En büyük Playboy'la ilişkisinin detaylarını anlattı

Ünlü Amerikan dergisi Playboy’un kurucusu ve sahibi Hugh Hefner’ın (88) eski kız arkadaşlarından Kendra Wilkinson (29), Playboy Malikanesi’nde yaşadığı dönemle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

25.11.2014Dünya
Transeksüel mankenle aldatılan eski Playboy yıldızının dramı

Transeksüel mankenle aldatılan eski Playboy yıldızının dramı

Eski Playboy yıldızı Kendra Wilkinson, eşinin kendisini bir transeksüelle aldatması dedikodularının üstesinden gelmeye çalışıyor.

27.09.2014Avrupa
Playboy’un ilk 11’i

Playboy’un ilk 11’i

Playboy’un kurucusu Hugh Hefner (86) yılbaşı geçesi nişanlısı Crystal Harris’le (26) dünya evine girdi. Üçüncü kez evlenen Hefner’ın geçmişinde yüzlerce güzel kadın vardı. Ama bazıları daha güzeldi. İşte bu kadınların en çekici 11’i.

5.01.2013Kelebek
Kiloları verdi, Playboya kapak olacak

Kiloları verdi, Playboy'a kapak olacak!

Kendra Wilkinson Baskett, doğum yaptıktan sonra hızla eski formuna kavuştu; OK Dergisi'ne bebeğiyle birbirinden güzel pozlar verdi. Güzel yıldız, yeniden Playboy'a kapak olmak istiyor...

22.02.2010Gündem
Kendra anne oldu

Kendra anne oldu

Playboy kızı Kendra Wilkinson, anne oldu.

2.01.2010Gündem
İşte tavşan kızın bebeği

İşte tavşan kızın bebeği

Playboy Malikânesi’nden ayrılarak evlenen Kendra Wilkinson bebeğinin fotoğrafını yayınladı.

30.12.2009Gündem
Oğulları oldu

Oğulları oldu

Playboy’un sahibi Hugh Hefner ile birlikte yaşayan üç kızdan Kendra Wilkinson, bir süre önce evlendiği NFL yıldızı Hank Baskett’ten bebek dünyaya getirdi.

15.12.2009Gündem
Doğum günü pastası çıplak Pamela’dan

Doğum günü pastası çıplak Pamela’dan

Eski Playboy güzeli Pamela Anderson’ın, derginin sahibi Hugh Hefner’a 82’nci doğum günü şerefine ilginç bir sürpriz yaptığı ortaya çıktı. Pamela, 9 Nisan 1926’da doğan Heffner’ın altı ay önce yapılan doğum günü partisinde, pastayı çırılçıplak getirdi.

6.10.2008Gündem
Azgın tekelere uygun eş

Azgın tekelere uygun eş

Şov dünyasının kahramanlarının şöhrete ulaştıktan sonra daha genç sevgilileri tercih etmeleri her dönem olağan karşılanmıştır. Peki ya her şey tam tersi olsa ve her ünlü kendi yaşıtı bir sevgiliye ya da eşe sahip olsaydı? İşte bu soruyu US dergisi sizler için cevapladı.

4.07.2007Kelebek
Son tavşan

Son tavşan

Playboy dergisinin kurucusu Hugh Hefner, 80. doğum gününü pijama partisiyle kutladı. Hefner, geceye leopar desenli bir sutyenle katılan Paris Hilton'la da özel olarak ilgilendi.

11.04.2006Gündem
Son tavşan

Son tavşan

Playboy dergisinin kurucusu Hugh Hefner’in 80. doğum günü partisine Paris Hilton leopar desenli bir sutyenle katıldı.

11.04.2006Gündem

Yazar Sonuçları

Çok sıkıldım!

Ay tutulmasından ve Merkür’den:

22.12.2010