MENÜ

Kelepçe Bileklik

Kelepçe Bileklik ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kelepçe Bileklik haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 23 Kelepçe Bileklik haberi bulunmuştur.

Kelepçe Bileklik Haberleri

Barok siyah ve altın rengi trendi

Barok siyah ve altın rengi trendi

Sezon trendlerinden, süslü detaylar ve abartılı baroklar göz kamaştırıyor. Barok stili, görkemli görünümüyle aksesuarlara ve kıyafetlere de yansıyor...

26.08.2014Stil
Barok Siyah ve Altın Rengi Trendi

Barok Siyah ve Altın Rengi Trendi

Bu sezon trendlerinden, süslü detaylar ve abartılı brokar detayları göz kamaştırıyor...

26.08.2014Moda Trendleri
Aksesuar Dosyası: Modaya Kelepçelendik

Aksesuar Dosyası: Modaya Kelepçelendik !

Aksesuar Dosyasının ikinci bölümü kelepçe modası ile devam ediyor...

31.05.2013Moda Trendleri
Kadına şiddetle mücadele eden avukatlar: Çözüm e-kelepçe

Kadına şiddetle mücadele eden avukatlar: Çözüm e-kelepçe

Emine Bulut, Güldane Yırtıcı, Merve Kotan... Kadına yönelik şiddetin ve cinayetlerin ardı arkasının kesilmediği bu dönemde avukatlar elektronik kelepçe uygulamasını tartışıyor. Hukukçular elektronik kelepçenin kadına yönelik saldırı ve cinayetlerin önlenmesinde etkili olabileceğini ve yaygınlaşması gerektiğini savunuyor.

28.08.2019Gündem
Samsung Galaxy Folddan sonra şimdi sıra katlanan bileklikte

Samsung Galaxy Fold'dan sonra şimdi sıra katlanan bileklikte!

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan katlanabilir telefonlar beraberinde giyilebilir teknolojileri getirmeye başladı. Samsung bileklik haline gelebilen telefon patenti alarak müjdeyi verdi.

13.03.2019Teknoloji
Otunba Cash baskını

Otunba Cash baskını

VURGUN, Danimarka polisinin 9 Mayıs’ta Türk emniyetine Interpol kanalıyla gönderdiği yazıyla ortaya çıktı.

26.10.2018Gündem
Son dakika: Otunba Cash çetesi çökertildi

Son dakika: Otunba Cash çetesi çökertildi

Sosyal medyada Otunba Cash adını kullanan Nijeryalı Emanuel Aneke ve çetesine, uluslararası ticaret yapan şirketlerin maillerini hackleyerek 1 milyon 416 bin dolar vurgun yaptıkları iddiasıyla operasyon düzenlendi. Uluslararası hacker çetesinin lideri, Otunba Cash yazılı altın ve pırlantalı kolyelerle çektirdikleri fotoğrafları Instagram hesabından paylaştığı ortaya çıktı.

26.10.2018Gündem
Şeyma Subaşı’dan İlham Alan Kapsül Koleksiyon

Şeyma Subaşı’dan İlham Alan Kapsül Koleksiyon

Uluslararası moda arenasında fenomen kimliği ile tanınan, gezdiği gördüğü yerler ve giydikleri yakından takip edilen Şeyma Subaşı’nın çocukluğundan bugüne kadar etkilendiği ikonlar, Atasay iş birliği ile birbirinden iddialı mücevherlere dönüştü. Atasay’ın ödüllü tasarım ekibinin ellerinde hayat bulan Şeyma Subaşı’nın kendi tarzını yansıttığı parçalardan oluşan kapsül koleksiyonda; vücut takıları, cuff formunda halhallar, kol mücevherleri, çoklu takılan kolyeler, halka küpeler, saç aksesuarları ve şahmeranlar ön plana çıkıyor.

5.07.2018Alışveriş
Kaybolanlara SIM takibi

Kaybolanlara "SIM" takibi

Hacettepe Teknokentindeki mühendisler, SIM kart üzerinden kişinin bulunduğu yerin koordinatlarını 10 santimetre sapma ile verebilen yerli bir yazılım geliştirdi.

14.04.2014Teknoloji
Mesut inekler çiftliği

Mesut inekler çiftliği

Bu çiftlikteki 650 ineği gel de kıskanma. Beş yem kokteyl mönülü, özel yataklı, masaj aletli, senfonik müzikli hayatlarında “Möö” bile demiyorlar.

10.08.2013Kelebek
Meclis’ten 8 Mart hediyesi

Meclis’ten 8 Mart hediyesi

Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı düzenlemesini yapan Meclis, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, 208 milletvekilinin tamamının oyuyla 25 maddelik ‘Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Yasa’yı kabul etti.

8.03.2012Gündem
Kadına Şiddet Yasası kabul edildi

Kadına Şiddet Yasası kabul edildi

Kadına şiddet uygulayan kişilere elektronik kelepçe veya bileklik takılmasına imkan sağlayan Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulunda oy birliği ile kabul edilerek yasalaştı.

8.03.2012Gündem
Kadına şiddete ağır cezalar geliyor

Kadına şiddete ağır cezalar geliyor

TBMM Genel Kurulunda, temel kanun olarak ele alınan ve kadına karşı şiddete ağır cezalar getiren Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun Tasarısı'nın 1. bölümü kabul edildi.

8.03.2012Gündem
Dayağa elektronik kelepçe

Dayağa elektronik kelepçe

Haklı Kadın Platformu kurucularından Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Üyesi, Hürriyet Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Tijen Mergen ile Hürriyet Kurumsal İletişim Koordinatörü Emel Armutçu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’i ziyaret etti. Şahin, eşine şiddet uygulayan ve evden uzaklaştırma cezası alan erkeğin elektronik kelepçe ile takip edileceğini söyledi.

19.07.2011Gündem
Minibüs şoföründen örnek davranış

Minibüs şoföründen örnek davranış

YALOVA’da 58 yaşındaki minibüs şoförü Kadir Hoşgör, aracında bulduğu ve içinde 15 bin TL’lik takı bulunan çantayı polise teslim etti. Polis, mücevherlerin sahibine ziraat altınının alındığı banka kayıtlarından ulaştı. Mücevherlerini teslim alan Vuslat Kamer, “Alın terimle kazandığım parayla aldığım takıları kaybettiğimde hiç korkmadım. Bana geri döneceğine emindim” diyerek minibüs şoförüne teşekkür etti.

14.08.2009Gündem
İkinci kasadan Paşa mirası çıktı

İkinci kasadan Paşa mirası çıktı

Vanda Jeanne İvornne Ayaşlıesen’i, mallarına el koymak için Beykoz’daki yalısında aç bırakarak öldüren acımasız ’Tapu Çete’sinin gizli bir kasası daha bulundu.

6.11.2008Gündem

Yazar Sonuçları

Meydanların en ünlüsü

New York üçlemesinin ilk bölümünde Beşinci Cadde’yi anlatmıştım. Bu hafta sıra kentin simgelerinden Times Square’de. Bütün dünyanın gazete ve TV’lerde sık sık gördüğü bu meydan, şimdilerde yine tiyatro ve müzikallerin merkezi.

6.01.2013

Şiddete karşı topyekün savaş

ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’in kadın kuruluşları ve işkadınlarıyla Balçova Termal Tesisleri’nde biraraya geldiği toplantıya, bir gün önce TBMM Genel Kurulu’nda yasalaşan “kadına yönelik şiddetin önlenmesi”ne ilişkin tasarı damgasını vurdu.

9.03.2012

Tonguç'a verilen değer

ÇAĞDAŞ eğitimin kurucularından olan Pestalozzi'ye gösterilen ilginin binde biri bizim de Pestalozzi'miz olan Tonguç Baba'ya gösterilmiş olunsaydı, Türkiye Cumhuriyeti bugün bambaşka bir yerde, Mustafa Kemal'in öngördüğü yerde olacaktı.

30.08.2006