MENÜ

Kelebek Yazar

Kelebek Yazar ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kelebek Yazar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kelebek Yazar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 529 Kelebek Yazar haberi bulunmuştur.

Kelebek Yazar Haberleri

Filiz Akın kimdir Biyografi

Filiz Akın kimdir? Biyografi

Yeşilçam’ın unutulmaz efsane aktristlerinden olan Filiz Akın hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik. Bu haberimizde Filiz Akın kimdir?, Filiz Akın kaç yaşındadır?, Filiz Akın nerelidir? Filiz Akın filmleri nelerdir? gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

23.03.2016Hayat
Çin ipeğine karşı ‘Misi’

Çin ipeğine karşı ‘Misi’

Bursa’nın küçük köyü Misi 15 yıl sonra Çin ipeğine karşı kadınlarla birlikte yeniden ipekböcek-çiliğine geri döndü. 9 yıl önce Anadolu Efes, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’nın (UNDP) işbirliğiyle başlayan ’Gelecek Turizmde’ kapsamına alınan Misi köyü ile yöresel değerler yeniden canlandırılacak.

13.03.2016Ekonomi
Emre Kaya Geçmiyor şarkısını geri aldı

Emre Kaya 'Geçmiyor' şarkısını geri aldı!

Önümüzdeki günlerde yeni albümünü piyasaya çıkartacak olan yakışıklı popçu Murat Boz’a şok! Ünlü şarkıcı ve söz yazar Emre Kaya, Murat Boz’a verdiği, söz ve müziği kendisine ait olan şarkıyı ‘aranjesi kötü’ diyerek geri aldı. Detaylar haberimizde…

10.03.2016Kelebek
Gönül Yazar hastaneye kaldırıldı

Gönül Yazar hastaneye kaldırıldı

Türk Sanat Müziği'nin önemli sanatçılarından Gönül Yazar hastaneye kaldırıldı.

22.12.2015Magazin
Büyükadanın unutulmayan yüzü

Büyükada'nın unutulmayan yüzü

Büyükada deyince önce nefesimi tuttuğumu ve sonra kalp atışlarımın hızlandığını, beni tanıyan herkes bilir. Ada'nın çamla karışık bazen hanımeli kokusu, çocukluğumdan beri beni takip eden büyülü bir esanstır. Eylü-kasım arasındaki İstanbul Bienali'nin büyük kısmının Büyükada tarihine damga vurmuş köşk ve mekanlarda yapılıyor olması Ada'nın hala herkesi nasıl büyülediğinin göstergesi.

20.10.2015Seyahat
Soruyu bil kitabı kazan

Soruyu bil kitabı kazan

"Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor. Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, Nil Karaibrahimgil'in 'Kelebeğin Hayat Sırları' adlı kitabını kazanacak.

1.09.2015Keyif
Soruyu bil, kitabı kazan

Soruyu bil, kitabı kazan!

"Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor. Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, Neslihan Perker'in 'Fat Fatale' adlı kitabını kazanacak.

27.07.2015Keyif
Medya da muhasebe yapmalı

Medya da muhasebe yapmalı

ŞİMDİ medyanın da muhasebe yapma zamanı.

14.06.2015Okur Temsilcisi
Soruyu bil kitabı kazan

Soruyu bil kitabı kazan

"Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor. Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, Lynn Cullen'ın "Bayan Poe" romanını kazanacak.

1.06.2015Keyif
Soruyu bil kitabı kazan

Soruyu bil kitabı kazan

"Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor. Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, Zülfü Livaneli'nin "Konstantiniyye Oteli" adlı romanını kazanacak.

12.05.2015Keyif
Soruyu bil, kitabı kazan

Soruyu bil, kitabı kazan

"Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor. Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, Judith Malika Liberman'ın 'Masal Terapi' adlı kitabını kazanacak.

6.04.2015Keyif
Soruyu bil, kitabı kazan

Soruyu bil, kitabı kazan

"Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor. Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, Hande Altaylı'nın 'Delice' adlı romanını kazanacak.

30.03.2015Keyif
Soruyu bil, kitabı kazan

Soruyu bil, kitabı kazan

"Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor. Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, Nermin Yıldırım'ın 'Unutma Dersleri' adlı romanını kazanacak.

19.03.2015Keyif
Soruyu bil, kitabı kazan

Soruyu bil, kitabı kazan

"Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor. Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, Kimberly McCreight'ın 'Amelia'nın Sırları' adlı romanını kazanacak.

9.03.2015Keyif
Soruyu bil kitabı kazan

Soruyu bil kitabı kazan

"Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor. Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, Murat Özyaşar'ın 'Sarı Kahkaha' adlı romanını kazanacak.

4.03.2015Keyif
Soruyu bil, kitabı kazan

Soruyu bil, kitabı kazan

"Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor. Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, Dr. Ayça Kaya'nın 'Beslenme Saati' adlı kitabını kazanacak.

23.02.2015Keyif
Taciz haberinde erotik çağrışım

Taciz haberinde erotik çağrışım

ÖZGECAN Aslan’ın erkek şiddetine kurban gitmesinin ardından başlayan protestolar, bir ara Hürriyet’e de yöneldi. Kadınlar, sosyal medyada mesaj yağdırdılar; “#hurriyetelinibedenimizdencek” etiketi açanlar da oldu.

22.02.2015Okur Temsilcisi
Grinin 50 Tonu için hazır mısınız

Grinin 50 Tonu için hazır mısınız

E.L James’in tam 52 dile çevrilip satış rekorları kıran romanı “Grinin 50 Tonu”, beyazperdeye uyarlandı. Türkiye’de bugün vizyona girecek olan filmin New York galasında Kelebek de vardı. Gösterim sonrası kayıt cihazımızı başrol oyuncuları Jamie Dornan, Dakota Johnson, yazar E.L. James ve filmin yönetmeni Sam Taylor-Johnson’a uzattık.

12.02.2015Hayat
Bir çevre aktivistinin medyadaki çileli yaşamı: Kurdun kuşun hakkını ‘kurtlar sofrası’nda  nasıl aradım

Bir çevre aktivistinin medyadaki çileli yaşamı: Kurdun kuşun hakkını ‘kurtlar sofrası’nda nasıl aradım?

Sevgili kurt, kuş, börtü böcek ve bilumum mahlukat… Sizin için Türkiye medyasının kalbine girdim. Şimdi buradan haberler verip size gidişatı anlatayım. Türkiye’nin en büyük gazetesinde hakkınızı savunmak için nelere katlanıyorum, görün.

9.11.2014Hayat
Demet Evgardan Altın Portakalda Gezi selamı (Demet Evgar kimdir)

Demet Evgar'dan Altın Portakal'da "Gezi selamı" (Demet Evgar kimdir?)

Demet Evgar Antalya Altın Portakal Film Festivali ödül töreninde, Gezi eylemlerinde hayatını kaybedenlere selam gönderdi, salon uzun süre Evgar’ı alkışladı.

20.10.2014Keyif
3 boyutlu mide kasları

3 boyutlu mide kasları

Fitness Model, Aktör ve Yazar Murat Tavman Kelebek okurları için bugün mide kaslarının daha detaylı hatlara sahip olması ve 3 boyutlu bir görsel kazanmasının yöntemini anlatıyor.

6.09.2014Magazin
Soruyu bil kitabı kazan

Soruyu bil kitabı kazan

"Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor. Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, Nazlı Eray’ın 'Aydaki Adam Tanpınar' romanını kazanacak.

23.08.2014Keyif
İnşaat dünyası 6 Kasımı bekliyor

İnşaat dünyası 6 Kasım'ı bekliyor

Gayrimenkul yarışması Sign Of The City Awards’a ilgi büyük.

17.08.2014Ekonomi

Yazar Sonuçları

Reza Zarrab’ı ‘konsolosluk çalışanı’ mı oyunu getirdi?

Reza Zarrab’ın Miami’de tutuklanmasıyla ilgili çeşitli iddialar ortaya atılıyor...Neden gitti, üstelik kızı ve eşi Ebru Gündeş’le beraber...

24.03.2016

Sevinci değil üzüntüyü bölüştük

PAZAR akşamı Fransız Sarayı’nda Ara Güler-Bir İstanbul Efsanesi belgeseli gösterildi. Belgeseli çeken Osman Okkan’dı.

14.03.2016

Meryem Uzerli’yi bir de Annemin Yarası’nda izleyin...

Önce son dakika haberini vereyim, Meryem Uzerli’nin can çekişen dizisi Gecenin Kraliçesi, yayından kaldırıldı...

3.03.2016

‘Ben Mahsun’un yerinde olsaydım düğünümü Diyarbakır’da yapardım’

Sonuna kadar takip ettiğim nadir dizilerden biri olan “Ezel”de Ramiz Dayı, Kenan İmirzalıoğlu’na dönüp unutamadığım şu repliği söylemişti: “Yeni eskiyi kovar!”

18.02.2016

Kadının Adı Var

Kadına ve erkeğe eşit uzaklıkta, insana yakın bir gösterinin/sunumun haberini vermek istiyorum.

11.01.2016

Kitaplarıyla Can Dündar

AYNI meslekten olanların zor günlerde dayanışması beni çok etkiler.

3.12.2015

Bu bir akıl tutulması!

Dün Türkiye Barolar Birliği başkanı Metin Feyzioğlu’na Tahir Elçi cinayetini sordum.

1.12.2015

Delikli taş yerde kalmaz

BU hafta sonu vizyona giren “Uzaklarda Arama” filminin gişesi, anladığım kadarı ile pek bereketli olmamış.

29.11.2015

Biz Kelebekler ve dahası...

Sevgili okurlar... Aslında hiç de sevmem bu seslenişi! İçim ister ki dost diyeyim. Yazarla okur bir süre sonra dost oluyor çünkü. Hele benim gibi özel hayata falan da giriyorsan, e-postalarla arkadaş oluyorsun.

17.09.2015

Tüm Annelere...

Her şey çok zor. Yazmak. Yazmamak. Susmak. Konuşmak. Ağlamak. İçine atmak. Her şey zor. Bu yazımı daha önce okuyanlar vardır. Olsun. Şu anda yeniden okumak bana iyi geliyor, hatırlamak ve tutunmak istediğim yere beni götürüyor. İçi endişeyle yanan, acıyla dağlanan, nefes alamayan, çaresiz hisseden ve yine de nefes almaya devam etmek zorunda kalan özellikle anneler için bir kere daha paylaşmak istiyorum. Hürriyet'le ve o binadaki tüm tanıdığım tanımadığım arkadaşlarımla da sabır ve...

9.09.2015

Ben kafamın dikine gitmenin projesiyim!

Onu tanıdığımızda kırlarda “Dünya çizgi çizgi değilmiş, öyle değilmiş ben gördüm” diye bağırıyordu. O günlerde, “Ben özgürüm” cümlesini sadece bir reklam sloganı sanıyorduk. Ama yıllar geçtikçe ne kadar özgür ve özgün bir ruh olduğunu defalarca ispatladı Nil...

5.09.2015

Bize nazar mı değdi ne

Bu hafta önce Sezen Aksu’yu aradım. Biliyorsunuz evinde bir kaza geçirdi.

7.03.2015

Osmanlı'nın arka sayfa güzelleri

BAKMAYIN siz bugünkü muhafazakâr palavralara...

8.02.2015

Konuşma sırası yalaka Ayşe’de

Pazartesi günü sevgili Yonca yazmıştı, okurlar, takipçiler diye. Bayıldım yazısına; içimden geçenleri yazıya dökmüştü.

27.01.2015

Ve son sezonuyla Mad Men

Efsane dizi “Mad Men”in yedinci sezonu nihayet Türkiye televizyonlarında. Yapımcı ve yazar Matthew Weiner, son sezonu ikiye bölerek iki sezon halinde yayınlama kararı vermişti. Amerika’da geçen baharda gösterilen 7. Sezonun 7 bölümlük ilk kısmı 23 Kasım’da CNBC-e’de başladı. Dizinin başrolü, ikonik karakter Don Draper’ı canlandıran Jon Hamm ile yapılan telekonferans görüşmesinde, Türkiye basınından sadece Hürriyet Kelebek vardı.

27.11.2014

Radyoların otosansürü popçuları bezdirdi

Radyolar, kraldan çok kralcı olmaya başladı...

20.11.2014

Dizilerden havadisler

Bizde en güzel, en derinlikli hikayesi olan ve üzerinde en çok çalışılan diziler reyting sistemi sayesinde son buluyor, malum.

11.11.2014

Necip Fazıl ve Türkeş

Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in genç nesillerce pek bilinmeyen tarafı, Milli Görüş kadrolarına yönelttiği eleştiriler ve Alparslan Türkeş’le ilişkisidir.

5.11.2014