MENÜ

Kelebek 1

Kelebek 1 ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kelebek 1 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.345 Kelebek 1 haberi bulunmuştur.

Kelebek 1 Haberleri

Phelps, 27. madalyasını aldı

Phelps, 27. madalyasını aldı

Rio 2016'da yüzme yarışmalarında 4 kategoride madalyalar dağıtıldı. Erkekler 100 metre kelebekte ikinci olan ABD'li Phelps, Rio 2016'da 5'inci, kariyerinde 27'nci olimpiyat madalyasını kazandı.

13.08.2016Futbol
Rio’da tarihe yeni kulaçlar atacağım

'Rio’da tarihe yeni kulaçlar atacağım'

3 disiplinde Olimpiyat'a giden ilk yüzücümüz olan Viktoria Zeynep Güneş, “Türkiye’yi temsil edeceğim Olimpiyat’ta önceliğim finalde olmak. Bu ilk hedefimi gerçekleştirdikten sonra da tabii ki olimpiyat madalyasını boynuma takmayı her şeyden çok istiyorum” dedi.

1.08.2016Spor Arena
Zeynep Viktoria Güneş Dünya Şampiyonasında yarı finalde elendi

Zeynep Viktoria Güneş Dünya Şampiyonası'nda yarı finalde elendi

Katar'da düzenlenen Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası'nın üçüncü gün akşam seansında, milli sporcu Zeynep Viktoria Güneş, kadınlar 100 metre kurbağalama yarı finalinde elendi.

5.12.2014Diğer
5. günde Madalyalar sahiplerini buldu

5. günde Madalyalar sahiplerini buldu

FINA tarafından düzenlenen 15. Dünya Su Sporları Şampiyonası'nda, yüzme yarışlarının 5. gününde madalyalar sahiplerini buldu.

2.08.2013Spor
Yüzme yarışlarının 4. gününde madalyalar sahiplerini buldu

Yüzme yarışlarının 4. gününde madalyalar sahiplerini buldu

FINA tarafından düzenlenen 15. Dünya Su Sporları Şampiyonası'nda, yüzme yarışlarının 4. gününde madalyalar sahiplerini buldu.

1.08.2013Spor
Havuzda 6 altın madalya

Havuzda 6 altın madalya

Uluslararası yüzme yarışmalarında Türk sporcularımız 6 altın madalya kazandı.

3.04.2012Spor
Yüzmede yüzümüz gülmedi

Yüzmede yüzümüz gülmedi

11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları'nda, yüzme yarışmalarının üçüncü gün finalleri tamamlandı.

28.07.2011Spor
Alpkandan Türkiye rekoru

Alpkan'dan Türkiye rekoru

11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları'nın ikinci gününde Rusya, yüzmede kazandığı 3 altın, 1 gümüş madalyayla toplamda 8 altın, 3 gümüş madalyaya ulaştı.

27.07.2011Spor
Madalya rekortmeni Rusya

Madalya rekortmeni Rusya

11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları'nın ilk gününde Rusya, yüzmede 5 altın, 2 gümüş ile en fazla madalya kazanan ülke oldu.

26.07.2011Spor
Yüzme festivali sona erdi

Yüzme festivali sona erdi

Yüzme Federasyonu tarafından organize edilen “23 Nisan Yüzme Festivali” sona erdi.

24.04.2011Spor
Rusya güne damgasını vurdu

Rusya güne damgasını vurdu

Macaristan'ın başkenti Budapeşte'deki Margaret Adası'nda devam eden 30. Avrupa Yüzme Şampiyonası'nın altıncı gününde Rusya kazandığı 3 altın madalya ile güne damgasını vuran ülke oldu.

14.08.2010Spor
Macaristandan madalyalara ambargo

Macaristan'dan madalyalara ambargo

Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de devam eden 30. Avrupa Yüzme Şampiyonası'nın dördüncü gününde ev sahibi Macaristan madalyalara adeta ambargo koydu.

13.08.2010Spor
İtalyada 43 dünya rekoru çıktı

İtalya'da 43 dünya rekoru çıktı

Dünya Yüzme Şampiyonası, toplam 43 dünya rekoruna sahne olurken, ilk kez bir dünya yüzme şampiyonasında bu kadar çok dünya rekoru kırıldığı bildirildi.

3.08.2009Spor
Altın mermi

Altın mermi

23 yaşındaki yüzücü olimpiyat tarihinde bireysel olarak en çok altın madalya alan (9), olimpiyatlarda en çok altın madalya kazanan (14), en çok dünya rekoru kıran (29) sporcu unvanlarını da eline geçirdi.

17.08.2008Spor
Tek başına 199 ülkeyi geçti

Tek başına 199 ülkeyi geçti

Tüm dünyanın yakından takip ettiği 2008 Pekin Olimpiyatları'nda 7. gün...

15.08.2008Spor

Ailece dünya şampiyonasına gittiler

Türkiye Yüzme Federasyonu, master yüzme kategorisini resmi olarak geçen yıl temmuzda oluşturdu. Böylece yaşı 30’dan fazla olan, profesyonel yüzücü olmasa da sporcu disipliniyle antrenmanlarına devam edenlerin yarışabileceği bir kategori ortaya çıktı. 8-9 Mart’ta Burhan Felek Spor Salonu’nda Dünya Master Yüzme Şampiyonası’na katılacak yüzücüleri seçmek için Türkiye elemeleri yapıldı. Elemelere farklı mesleklerden birçok yüzücü katıldı.

16.05.2008Spor Arena
Yap-boz

Yap-boz

<1>Kelebek <1>eğlence Ünlüleri tanımaya ve eğlenceye devam... Bu oyunumuzda yakından tanıdığınız bir ünlümüzün parçalarını yerine yerleştireceksiniz...

18.07.2007Spor Arena
Hugh Grant Kelebeke konuştu: Çocuk bakıcısı değilim

Hugh Grant Kelebek'e konuştu: Çocuk bakıcısı değilim

<1>KELEBEK <1>ÖZEL Hugh Grant, Londra'da yeni filminin tanıtımında Kelebek'e konuştu. Özel yaşamında sıkıntılı günler geçiren Grant, "Benim kız arkadaşımın çocuklarına vekil baba olmaya hiç niyetim yok. Onların babaları var. Ben de artık çocuk istiyorum" dedi.

11.02.2007Kelebek
Rotamız hiç değişmedi

Rotamız hiç değişmedi

Hürriyet, 58. yıldönümünü önceki akşam Hürriyet Medya Towers’ta düzenlenen gecede kutladı. Törende konuşan Vuslat Doğan Sabancı, "Hürriyet rotasını hiç değiştirmedi" dedi.

3.05.2006Kelebek
Cengiz Semercioğlu’nu ve Hürriyet’i tebrik ediyorum

Cengiz Semercioğlu’nu ve Hürriyet’i tebrik ediyorum

Gerçekten, bir gazetecinin böyle dikkatli olması, bu kadar güzel bir ayrıntıyı yakalaması, ABD ile Türkiye arasındaki bu farkın adını MEDENİYET olarak koyması, hem iyi bir gazeteci olduğunu, hem de medeniyete ve etiğe verdiği değeri gösterir. Bu bakımdan Hürriyet televizyon yazarı Cengiz Semercioğlu’nu tebrik ediyorum. Ayrıca...

1.09.2005Gündem
Tuğba’nın meme frikiki

Tuğba’nın meme frikiki

Zımnî = Kapalı olarak yapılan veya söylenen, kapalı, gizli... Magazin muhabirleriyle, magazin haberlerinin malzemeleri arasında böyle, gizli kapaklı bir işbirliği vardır, bir danışıklı dövüş... Bugün hemen bütün renkli gazetelerde “podyumda iş kazası geçiren” manken Tuğba Özay “haberini” görünce aklıma geldi.

6.10.2004Kelebek
MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Hande Yener niye huzursuzdu - İşadamını kapma yarışı - Lâl, Cem Yılmaz ‘türünden’ neden hoşlanıyormuş - Bodrum’un en seksileri bunlarsa, iyi ki gitmemişim - Güzin Abla’nın Erman Toroğlu’na hıncı geçmedi - Şok’un dediğini yap, yaptığını yapma - Armağan Çağlayan’ın ölmeden yapmak istediği 10 şey - Moustapha Airdogan’ın Davul’unu seyretmeye gitmeyeceğim - Galiba Hakkari’li sünnetçinin eli kaçmış... vesaire

5.09.2004Kelebek
MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Kâmran Ulsuer’e de aynı ayıbı yaptık - Magandalar yüzünden centilmenlik de ucuzladı - Bakireyim ama tişört eski - Armağan Çağlayan, tatil ve kitaplar - Aslına uygun Truva Atı - Bir maga-din tepkisi ve Çilingiroğlu’nun maga-mevlut haberi - Sergen özel uçak tuttu, dedikleri sakın... - Su soğutmasız ilişki - Fatih Altaylı’dan Karadağlı yorumu - Oya Aydoğan’la okuru Sabah’ta buluşmuş... ve sair magazin alıntıları

1.08.2004Kelebek
MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Dört yeni köşe yazarı : Önce lahanasız bir ninni - Hülya Avşar, Seda Sayan, Oya Aydoğan veee Yeliz Yeşilmen - Yeşilmen sözüm ona yazarlara laf atmış - Oya Aydoğan, Seda Sayan’ın seviyesine inemeyeceğini söylemiş - Hülya Avşar gazetecilere layık oldukları muameleyi yapmış - Saddam’ın falcısı olmakla övünebilir mi insan - Şimdi ağzısın işi var, demiş ihtiyar - Şok sorular, Özcan Deniz’in 999.960 hayranı tatilde mi vb alıntılar işte...

5.07.2004Kelebek
Sekste 4 gerçek

Sekste 4 gerçek

Kadınlar arasında yapılan son anketler, bazı ilginç gerçekleri gözler önüne seriyor. İşte kadınlar ve seks hakkında dört gerçek...

24.03.2004Aşk
Thorpe tarihe geçti

Thorpe tarihe geçti

Japonya’nın Fukuoka kentinde devam eden Dünya Yüzme, Atlama, Sutopu ve Senkronize Yüzme Şampiyonası'nda Avustralyalı yüzücü Ian Thorpe, 4x100 metre bayrakta takım arkadaşlarıyla birlikte şampiyonluğa ulaşarak 6. altın madalyasını kazandı.

28.07.2001Spor
Havuzun kraliçesi Bruijn

Havuzun kraliçesi Bruijn

Japonya'nın Fukuoka kentinde devam eden 9. Dünya Yüzme, Atlama, Sutopu ve Senkronize Yüzme Şampiyonası’nın 5. gününde, Sydney Olimpiyatları’nın 3 altın madalyalı ismi Hollandalı bayan yüzücü Inge De Bruijn, 50 metre kelebekte şampiyonadaki 2. altın madalyasını elde etti.

27.07.2001Spor
Havuzda Thorpe fırtınası

Havuzda Thorpe fırtınası

Japonya'nın Fukuoka kentinde devam eden Düya, Yüzme, Atlama, Sutopu ve Senkronize Yüzme şampiyonası'nın 7 gününde, Avustralya Ian Thorpe, 2 altın madalya kazanırken bir de dünya rekoru kırdı.

23.07.2001Spor
Nevra Serezli: Biz tiyatrocular oyun sonrası 10 dakika için 50 yılımızı veriyoruz

Nevra Serezli: Biz tiyatrocular oyun sonrası 10 dakika için 50 yılımızı veriyoruz

 Nevra Serezli 7 yıl önce kaybettiği eşi Metin Serezli’nin ardından sıkı sıkı tutunduğu anılarını, gün geçtikçe artan özlemini, 50 yıldır ilk günkü heyecanla icra ettiği mesleğini ve özel hayatına dair bilinmeyenleri anlattı.

21.01.2020Keyif
Megastar Tarkan kardeşlerini ilk kez paylaştı – İşte Tarkan’ın kardeşleri

Megastar Tarkan kardeşlerini ilk kez paylaştı – İşte Tarkan’ın kardeşleri

Megastar Tarkan’ın annesi ve kardeşleriyle fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu. Annesinin hastalığı nedeniyle bütün kardeşlerin seferber olduğunu dile getiren Tarkan, ‘10 yıl sonra 6 kardeş ilk kez tekrar bir araya geldik’ diyerek aile fotoğrafını paylaştı. Fotoğraf ardından Tarkan’ın ailesi ve hayatına ilişkin bilgiler de bir kez daha gündeme geldi. İşte Tarkan’ın hayatına dair bilgiler ve kardeşleri…

19.01.2020Magazin
Serenay Sarıkaya kimdir kaç yaşında ve nereli Serenay Sarıkayanın filmleri ve dizileri

Serenay Sarıkaya kimdir kaç yaşında ve nereli? Serenay Sarıkaya'nın filmleri ve dizileri

Serenay Sarıkaya, katıldığı programlar ve etkinlikler dolayısıyla araştırılan isimler arasında yer almaya başladı. Kariyeri boyunca pek yapımda boy gösteren Serenay Sarıkaya, Türkiye'nin en prestijli ödülleri arasında yer alan Altın Kelebek'i ise iki kez kazanmıştır. Peki, Serenay Sarıkaya kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

31.12.2019Hayat
Özge Özpirinççi kimdir Özge Özpirinççi kaç yaşında ve nereli

Özge Özpirinççi kimdir? Özge Özpirinççi kaç yaşında ve nereli?

Kadın dizisindeki rolüyle geniş kitleler tarafından tanınan Özge Özpirinççi, ekranların sevilen oyuncuları arasında yer alıyor. Özge Özpirinççi'nin kim olduğu ve kariyeri, sevilen oyuncuyu yakından takip eden hayranlarınca merakla araştırılıyor. Peki, Özge Özpirinççi kimdir? Özge Özpirinççi kaç yaşında ve nereli?

31.12.2019Televizyon
Lüks aracın sahibini şoke eden hırsızlık

Lüks aracın sahibini şoke eden hırsızlık

İstanbul Eyüpsultan’da lüks bir aracın yanına gelen şüpheli şahıs, aracın dikiz aynalarını 10 saniyede çalarak kayıplara karıştı. Aracının 2 bin TL değerindeki aynalarının çalındığını oto yıkama servisinde öğrenen araç sahibi ise hayatının şokunu yaşadı. 10 saniyelik hırsızlık anı ise bir güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

24.12.2019Gündem
Demet Akalın kimdir, aslen nereli Demet Akalın ve Okan Kurt tekrar evlenecek mi

Demet Akalın kimdir, aslen nereli? Demet Akalın ve Okan Kurt tekrar evlenecek mi?

Demet Akalın-- Okan Kurt çifti katıldıkları programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Çiftin hayatlarına ilişkin bilgiler merak ediliyor. Evliliklerinden Hira isminde bir kızları olan ikili, 6 yıllık evliliklerini 11 Eylül 2018'de noktalama kararı almıştı. Peki, Demet Akalın kimdir, aslen nereli? Demet Akalın ve Okan Kurt tekrar evlenecek mi?

16.12.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Pantene Altın Kelebek’te ikinci tur oylama başladı...

Merakla beklenen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde tarih belli oldu...

15.01.2020

Cihat Aşkın: Kemanla baş başa 40 yıl

Kemancı Cihat Aşkın sanatta 40. yılını kutluyor.

14.01.2020

Bir hayatı mahvetmenin cezası

Adam sevgilisinin yüzüne asit atıyor...

9.01.2020

Volkanların, buzulların ve şelalelerin diyarı: İzlanda

Dünyanın öteki ucundaki İzlanda son zamanların en gözde seyahat noktalarının arasında yer alıyor. 320 binlik nüfusu, her an patlamaya hazır alt yapısı, yemyeşil bir halıyla kaplıymış gibi bitki örtüsü, İzlanda’ya özgü atları, hele ki kış aylarında ki olmazsa olmaz kuzey ışıkları… Ateşin ve buzun ülkesinde yanmadan, donmadan, ekonominizde koca bir delik açmadan dönebilmek için bazı şeyler önceden bilmek gerekiyor. İzlanda pahalı ve soğuk ama görülmeyi fazlasıyla hakkediyor. Sizin için güzel bir İzlanda gezi rehberi hazırladım. Gezilecek yerlerin dışında dikkat etmeniz gerekenleri de kaleme aldım. İşte İzlanda hakkında tüm detaylar…

20.12.2019

Cumhurbaşkanı'nın adını verdiği tek Türk lider kim

Paris dönüşü geçen haftaya göz atarken çok ilginç bir ayrıntıya takıldım.

15.12.2019

İki gece arabada yattım

Ben Mustafa Hoca’yı (Denizli) çok severim, arkadaşlığı, abiliği, muhabbeti süperdir...

11.12.2019

Mirgün’ün esprisi cinsiyetçi mi

Elle Dergisi’nin Stil Ödülleri gecesinde Mirgün Cabas o espriyi yaptığında anında birkaç kadın arkadaşımdan mesaj geldi, “Ne kadar cinsiyetçi bir espri böyle! Ne dediğini duydun mu?” diye.

6.12.2019