MENÜ

Kedi Bakımı

Kedi Bakımı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kedi Bakımı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 384 Kedi Bakımı haberi bulunmuştur.

Kedi Bakımı Haberleri

Kedi adam

Kedi adam

İstanbul’da yaşayan Selçuk Çiftçi (27), hayatını oyunculuk ve fotomodellik yaparak kazanıyor. Ancak karşılıksız yaptığı bir iş daha var: Kedi bakımı. Evinde sokaklardan muhtaç durumdayken kurtardığı 35 kediyi besliyor. “Çok yorucu ama onlar için bir şeyler yapabildiğim için mutluyum. Herkesi hayvanlara karşı duyarlı olmaya çağırıyorum” diyor

10.06.2011Kelebek
Vücudu yıkayalım detokslanalım

Vücudu yıkayalım detokslanalım

İş ve özel hayattaki sorunlar, sağlıksız beslenme, hava kirliliği... Hepsi vücudumuzu kirli bir depoya dönüştürüyor. Keşke bir hortum olsa da vücudumuzu baştan aşağı yıkasak diyorsanız, cevabımız hazır. Sıkı bir vücut temizleme programı olan detoksa başlamak için vakit kaybetmeyin.

1.08.2004Kelebek
Çalışanı dava açtı

Çalışanı dava açtı

Yeşilçam oyuncusu Itır Esen’e evinde yardımcı olarak çalışan Satı Can tarafından 10 bin 800 liralık dava açıldı.

12.07.2019Magazin
Yaşlı ve yalnız İsveçlilere  robot kedi-köpek dağıtıldı

Yaşlı ve yalnız İsveçlilere robot kedi-köpek dağıtıldı

Nüfusunun yüzde 66’sı yalnız yaşayan İsveç’te yalnızlıktan bunalıma giren 60 yaşlıya robot kedi köpek dağıtıldı.

12.03.2019Avrupa
‘Şila’ dersleri kaçırmıyor

‘Şila’ dersleri kaçırmıyor

Trabzon’da başlatılan ‘Ortahisar Sevgi Aşısı’ projesi kapsamında Trabzon Fen Lisesi’ndeki öğrencilerin sahiplendiği Golden cinsi köpek, okulun maskotu oldu. ‘Şila’ adı verilen sevimli köpek, okulda, dersliklerde, bahçede serbestçe dolaşıyor, uyuyor.

8.01.2019Eğitim
Liseli öğrencilerden insanlık dersi

Liseli öğrencilerden insanlık dersi

Karaman'da çöpte yaralı halde buldukları kediyi kentte imkan olmadığı için Konya'da tedavi ettiren 4 öğrenci, sahiplendikleri hayvana yeniden yürüyebilmesi için fizik tedavi hareketleri yaptırıyor.

25.12.2018Gündem
Şehrin İyi Hali projesine 9 bin üniversiteli başvurdu

Şehrin İyi Hali projesine 9 bin üniversiteli başvurdu

Akbank’ın dördüncü kez üniversiteli gençlerle hayata geçirdiği “Şehrin İyi Hali” gönüllülük projesi için 9 bin genç başvuruda bulundu. Proje kapsamında 2500 genç, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren 10 sivil toplum kuruluşu iş birliğiyle Türkiye genelinde yürütülen sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak çalıştılar. Gönüllüler, 24 Kasım’da Volkswagen Arena’da düzenlenen Şehrin İyi Hali - Kalben Konseri’nde Akbank’ın misafiri oldu.

26.11.2018Kampüs
Bu gemide onlara yasak yok

Bu gemide onlara yasak yok!

İstanbul Boğazı’nın iki yakası arasında sefer yapan tüm vapur ve motorlarda kafessiz evcil hayvan taşınması yasakken, kangal cinsi Pusat ve arkadaşları, önceki akşam Üsküdarlı hayvan dostlarıyla birlikte Üsküdar Valide Sultan Gemisi’ne binip, yasağı delerek Boğaz keyfi yaptı.

6.10.2018Gündem
Kaleiçi görüntüsünü bozuyorlarmış

Kaleiçi görüntüsünü bozuyorlarmış

ANTALYA'nın tarihi bölgesi Kaleiçi'nde, Kale Kapısı Esnaflarını Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği (KALEDER) Başkanı Hasan Kilit tarafından geçen aylarda 'kedi parkı' kuruldu.

6.04.2018Gündem
Hürriyet yazmıştı Hayvan haklarını ihlale katlamalı hapis ve idari para cezası geliyor

Hürriyet yazmıştı! Hayvan haklarını ihlale katlamalı hapis ve idari para cezası geliyor

Hürriyet’in hukukun gözünde hayvanların “mal” değil “can” olarak kabul edilmesine yönelik #SesVer kampanyası ile gündeme getirdiği yeni Hayvanları Koruma Kanun Tasarı’nda sona gelindi.

10.01.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Annelerin uzmanlık alanları

Anne olduktan sonra çok değişiyor insan. Zaman da ha hızlı ve dolu dolu geçiyor, yepyeni duygular keşfediliyorken, kişisel gelişim gözüyle bakıldığında “çok şey öğreniyor” hatta yeteneklerini geliştiriyor.

15.08.2013

Acemilere kedi-köpek rehberi

Doğan Kitap, For Dummies (Meraklısına) serisinden iki yeni kitap çıkardı. Biri kedi bakımı, diğeri köpek eğitimi ile ilgili. Evinizin dört ayaklı yeni bir üyesi varsa ve bilinçli bir sahip olmak istiyorsanız, bu kitaplar başucunuzda bulunsun.

21.08.2009

Hayvanlar üzerinde yapılan kozmetik deneyler Avrupa’da yasaklanıyor

Hayvanlar üzerinde acımasız bir şekilde test yapan kozmetik şirketlerini biliyorsunuzdur.

23.07.2009

İnsan olmayı kedilerden öğrendik

Kedim ve Ben, aylık bir elektronik kültür dergisi. İnternet üzerinden yayımlanıyor. 1500 sayfa ve 150 konudan oluşuyor.

18.08.2006

Akademisyenlerden reklamsız kedi sitesi

Kedili bir evde doğup büyüyen, kendisi gibi öğretim görevlisi olan eşiyle bile kediler sayesinde tanışmış Mahmut Tekçe. Kedilerle ilgili yeterince Türkçe kaynak olmadığını düşünüp bir site kurmaya karar vermesi ise geçtiğimiz senenin nisan ayında olmuş.

18.02.2005

Şu meseleyi artık çözelim

Bazen bir sohbet esnasında karşınızdaki bir kelimeyi yanlış telaffuz eder.

2.07.2019

Gazetelerin altın çağı 'kural değil istisna'

Son yıllarda hocalarımın, öğretim üyesi meslektaşlarımın veya okul yönetimlerinin davetiyle Türkiye'de 20'yi aşkın üniversitede yeni medya ile ilgili görüşlerimi paylaştım. 

8.05.2018

Güney Kore’ye İslam Tasavvufunu tanıtmak istiyoruz / Cemalnur Sargut - 1. Bölüm

Kalplerde taht kuran, benim de kalbimi fetheden, hayatını ışığı yaymaya adamış, mucizelerin bedenlenmiş hali, Dünya’nın akıl almaz yerlerine kadar ışığını taşımış, çok değerli bir isim; Cemalnur Sargut.

16.02.2018